 |
|
 |
| |
 |
|
 |
Den Bosch (Indoor Brabant) - Vandaag, 8 februari, tijdens de sponsorbijeenkomst van Indoor Brabant werd bekend gemaakt dat Edward Gal door het concours is uitgeroepen door Ruiter van het Jaar 2009. Het is de eerste keer in zijn carrière dat dressuurruiter Edward Gal de eretitel Ruiter van het Jaar toegekend heeft gekregen. Doorslaggevend was daarbij, dat hij met zijn droompaard en publiekstrekker Moorland’s Totilas in een jaar tijd doorstootte naar de absolute wereldtop en grensverleggende prestaties op de dressuurvloer toverde. |
Verder |
 |
|
|
 |
|
Op dit moment is het nog niet toegestaan deel te nemen in de reguliere dressuur zonder bit. De KNHS heeft het afgelopen jaar de mogelijkheden onderzocht en vanaf 1 april 2010 is het mogelijk om dressuurproeven bitloos te rijden binnen de KNHS in de klassen B t/m L2 dressuur. Hiermee is de KNHS na Zuid-Afrika de tweede nationale federatie die het Bitloosrijden in dressuurproeven toe staat.
|
Verder  |
 |
 |
 |
|
|
 |
|
Bij de KNHS komen veel vragen binnen over de winst- en verliespuntenregeling. In artikel 123 van het Disciplinereglement Dressuur staat in percentages de winst- en verliespuntenregeling opgenomen.
|
Verder  |
 |
 |
 |
|
|
 |
|
De Rabo Ranking laat zien welke Nederlandse dressuur- en springcombinaties het beste in de sport presteren. Elk jaar wordt er € 20.000,- verdeeld tussen de beste combinaties.
|
Verder  |
 |
 |
 |
|
|
 |
|
Dressuur is één van de meest populaire discplines binnen de paardensport. Samen met springen en eventing is het een van de drie Olympische paardensportdisciplines.
|
Verder  |
 |
 |
 |
|
 |
|
 |