Homepage
buitenrijden bovenbalk 3
buitenrijden bovenbalk 3
Dressuur Springen
Eventing Mennen Endurance Reining Voltige Aangespannen sport
[powered by Google]      
KNHS Algemene zaken
KNHS Verenigingen
KNHS Officials
KNHS Opleidingen
KNHS Mediavoorlichting
Hippiade
PaardenWelzijn
Aangepast sporten
Horseball
Buitenrijden
 Enjoy the ride!
 Meldpunt routes
 Paard op de weg!
 Meldpunt ongevallen
 Opleidingen
 Regioconsulenten
 Mest op de weg
 Spottende Sporters
Bixiekids
Wereldruiterspelen 2010
Mijn KNHS voor leden
Mijn KNHS voor verenigingen
Follow KNHSNederland on Twitter   Hyves   Facebook
Vorige pagina  Pagina's terug
Meldpunt ongevallen

Is je paard of pony goed verzekerd?

Is je paard of pony goed verzekerd, en hoe zit het eigenlijk met je zelf? Dat zijn belangrijke vragen wanneer je met een paard of pony sport of recreatief rijdt. Vragen hierbij zijn: wat is aansprakelijkheid, welke aspecten zijn van invloed bij aansprakelijkheidskwesties en maakt het uit of je rijdt op je eigen- of op andermans paard?
Lees verder 
Meldpunt ongevallen

Ben je wel eens of bijna betrokken geweest bij een ongeval, terwijl je aan het buitenrijden of mennen was? Geef dat dan door aan de KNHS. Want om nog beter voor je op te kunnen komen is het belangrijk dat de KNHS op de hoogte is van ongevallen of bijna ongevallen.
Meldpunt ongevallen
Lees verder 
Resultaten meldpunt routes en ongevallen

De KNHS krijgt regelmatig meldingen binnen op meldpunt ongevallen en meldpunt routes. Hieronder geven wij een aantal voorbeelden van meldingen die wij binnen hebben gekregen en die behandeld zijn door de KNHS regioconsulenten.

Ruiterpaden in Soest, menroutes in Swalmen, oversteekplaats in Rucphen, verbeterde ruiterpaden in Mastbos, gesloten hekken, afsluiting menroute in Hilversum en gevaarlijke kruising in Veghel.
Resultaten meldpunt ongevallen
Lees verder 
Disclaimer Privacy Statement Colofon Links