Bruggink, Gert-Jan

Klik hier voor alle FEI-uitslagen en zijn positie op de Longines wereldranglijst

Nations Cup wedstrijden:

  • 2015 CSIO5* La Baule (Fra): 8e met team MCB Ulke

Wereldkampioenschappen:

  • 2002 Jerez de la Frontera (Spa): 5e met team en 20e individueel met Joel

Europese Kampioenschappen:

  • 2003 Donaueschingen (Dui): 8e met Senioren team en 16e individueel met Joel
  • 2001 Gijon (Spa): Brons met Young Riders team en Goud individueel met Joel
  • 2000 Hartpury (Eng): 5e met Young Riders team en Zilver individueel met Joel
  • 1999 Münchwillen (Zwi): 4e met Junioren team en 4e individueel met Joel
  • 1998 Lissabon (Por): Goud met Junioren team en 9e individueel met Joel
  • 1997 Moorsele (Bel): Zilver met Junioren team en 12e individueel met Papillon
  • 1997 Moorsele (Bel): 12e individueel Young Riders met Papillon
  • 1995 Achselschwang (Dui): 8e met Pony team en 30e individueel met Bellefleur

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2013: Nederlands Kampioen met Primeval Dejavu
  • 2002: Nederlands Kampioen Senioren met Joel
  • 2002: Nederlands Kampioen Young Riders met Marome
  • 2001: Nederlands Kampioen Young Riders met Joel

Overige:

2018:

  • CSI4* Geesteren: 2e Grote Prijs (1.60m) met Casparo (0/4)
  • CSI-YH1* Villach/Treffen (Oos): 4e finale 8-jr. (1.45m) met Miss Felicia (0/0)
  • CSI3* Tubbergen: Winnaar Grote Prijs (1.55m) met Charmeur (0/0)
  • CSI3* Hongcheon (Z-Kor): 6e Grote Prijs (1.45m) met Clearly Zero (0/4)
  • CSI-YH1* Mannheim (Dui): 4e finale 8-jr. (1.45m) met Quincy (0/0)
  • CSI2* Kronenberg: 2e Grote Prijs (1.45m) met Casparo (0/0)
  • CSI3* Villach Treffen (Oos): 5e Glock's Perfection Tour (1.55m) met Casparo (0/4)

2017:

  • CSI3* Frankfurt (Dui): 3e Grote Prijs (1.55m) met Vampire
  • CSI3* Oldenburg (Dui): 2e Grote Prijs (1.55m) met Vampire (0/0)
  • CSI3* Donaueschingen (Dui): 4e Grote Prijs (1.60m) met Charmeur (0/4)
  • CSI-YH1* Donaueschringen: 5e finale 7-jr. (1.40m) met Colocinni (0/4)
  • CSI4* Samorin (Slo): 4e Grote Prijs (1.60m) met Charmeur (4)
  • CSI2* Tubbergen: 3e Grote Prijs (1.45m) met Casparo (0/0)
  • CSI3* Lanaken (Bel): 2e Grote Prijs (1.50m) met Connelly (0/0)

2016:

  • CSI3* Rouen (Fra): 5e Grote Prijs (1.50m) met Conelly (0/4)
  • CSI3* Donaueschingen (Dui): 2e Championat der Stadt Donaueschingen (1.50m) met Casparo (0/0)
  • CSI5* Villach, Treffen (Oos): 13e Grote Prijs (1.60m) met Vampire
  • CSI3* Mannheim (Dui), week 2: 3e Grote Prijs (1.60m) met Vampire
  • CSI-YH1* Mannheim (Dui): 5e finale Youngster Tour (7-/8-jr.) (1.45m) met Casparo
  • CSI4* Wiesbaden (Dui): 7e Grote Prijs (1.60m) met Vampire
  • CSI3* Lanaken (Bel), week 3: Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Vampire
  • CSI3* San Giovanni (Ita): 4e Grote Prijs (1.50m) met Connelly
  • CSI5* Indoor Brabant: 8e Grote Prijs (1.60m) met Vampire
  • CSI3* Neumünster (Dui): 2e Grote Prijs (1.55m) met Vampire
  • CSI3* Villach Treffen (Oos): Winnaar Glock's Championat (1.50m) met MCB Ulke
  • CSI5*-W Leipzig (Dui): 3e Championat von Leipzig (1.50m) met Vampire

2015:

  • CSI4* Salzburg (Oos): Winnaar Championat von Salzburg (1.55m) met MCB Ulke
  • CSI2* Oldenburg (Dui): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Vampire
  • CSI-YH1* Oldenburg (Dui): Winnaar 7-jr. (1.40m) met Casparo
  • CSI3* München (Dui): 3e Gold Cup (1.50m) met MCB Ulke, 4e Championat von München (1.50m) met Vampire
  • CSI-YH1* München (Dui): 5e finale (1.40m) met Casparo
  • CSI-YH1* Kiel (Dui): Winnaar 6-jr. (1.35m) met Cindy
  • CSI4* Samorin (Hon): 3e Derby (1.45m) met Dakota van Schuttershof
  • CSI3* Paderborn (Dui): 5e Grote Prijs (1.55m) met MCB Ulke
  • CSI5* Villach Treffen (Oos): 5e Grote Prijs (1.60m) met MCB Ulke
  • CSI4* Ebreichsdorf (Oos): Winnaar Grote Prijs (1.60m) en Winnaar finale Gold Tour (1.55m) met MCB Ulke
  • CSI3* Mannheim (Dui): 2e Championat von Mannheim (1.55m) met MCB Ulke
  • CSI Mierlo: Winnaar Grote Prijs (1.40m) met MCB Ulke
  • CSI3* Lanaken (Bel): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Vampire
  • CSI4* Braunschweig (Dui): 21e met Vampire

2014:

  • CSI4* Salzburg (Oos): 2e Grote Prijs met Mcb Ulke
  • CSI2* Wierden: 3e Grote Prijs met Cash Junior
  • CSI3* Odense (Den): 8e Grote Prijs met Vampire
  • CSI3* Kiel (Dui): 11e Grote Prijs met Vampire
  • CSI3* Donaeschingen (Dui): 4e Grote Prijs met Vampire, Winnaar Championat (1.50m) met Vampire
  • CSI3* Paderborn (Dui): 6e Grote Prijs met Vampire
  • CSI5* Hamburg (Dui): 9e Grote Prijs met Vampire
  • CSI4* Amsterdam: 2e Grote Prijs met Primeval Dejavu