• Achternaam
    Emmen
  • Voornaam
    Kim
  • Geboortedatum
    21-03-1995
  • Woonplaats
    Raamsdonk

Klik hier voor alle FEI-resultaten

Nations Cup wedstrijden:

  • 2021 CSIO3* Vilamoura (Por): 4e met team (1.45m) met Warriors Glory (20/8)
  • 2021 CSIO3* Kronenberg: 4e met team met Jack van het Dennehof (0/0)

Overige:

2023:

  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 4e finale 8-jr. (1.40m) met Kandiama DMH (0)

2022:

  • CDI-YH1* Frankfurt (Dui): Winnaar finale 7-jr. (1.45m) met Kaiser Dmh (0/0)
  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 5e finale 7-jr. (1.35m) met Kaiser DMH (0)
  • CSI2* Opglabbeek (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Edgar (0/0)
  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 3e finale 7-jr. (1.35m) met Kandiama DMH (0)
  • CSI2* Kronenberg: 4e Grote Prijs (1.45m) met Island (0/0)
  • CSI4* Maastricht: 9e Grote Prijs (1.55m) met Edgar (0/4)
  • CSI-YH1* Oliva (Spa): 4e finale 6-jr. (1.30m) met Quo Vadis (0/0) en 4e finale 7-jr. (1.40m) met Kaiser DMH (0/0)
  • CSI3* Verbier (Zwi): 3e Six Bar (1.60m) met Island (0/0/8)
  • CSI2* Houten: 3e Grote Prijs (1.45m) met Edgar (0/0)
  • CSI2* Lier (Bel): 2e Grote Prijs (1.45m) met Delvaux (0/0)
  • CSI2* Knokke (Bel): 2e Grote Prijs (1.45m) met Edgar (0/0)
  • CSI-YH1* Knokke (Bel): Winnaar finale 6-jr. met Quo Vadis (0/0)
  • CSI3* Knokke (Bel): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Delvaux (0/0)
  • CSI-YH1* Knokke (Bel): 3e finale 7-jr. (1.40m) met Kaiser DMH (0/0)
  • CSI2* St.Tropez (Fra): 4e Grote Prijs (1.45m) met Farah (0/0)
  • CSI-YH1* Vejer de la Frontera (Spa): 3e finale 5-jr. (1.20m) met Aga Blue DMH Z (0/0)
  • CSI-YH1* Vejer de la Frontera (Spa): 3e finale 5-jr. (1.10m) met Aga Blue DMH Z (0)
  • CSI2* Kronenberg: 3e Grote Prijs (1.45m) met Delvaux (0/0)
  • CSI-YH1* Kronenberg: 3e 6-jr. (1.25m) met Koko Kannan Z (0) en 4e met Quo Vadis (0)
  • CSI2* Lier (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Delvaux (0/0)
  • CSI1* Lier (Bel): 4e Grote Prijs (1.30m) met Fiona (0/4)

2021:

  • CSI2* Vejer de la Frontera (Spa): 5e Grote Prijs (1.45m) met Cassandra (0)
  • CSIYH1* Vejer de la Frontera (Spa): 3e finale 7-jr. (1.35m) met Lady Angeles (0)
  • CSI-YH1* Vejer de la Frontera (Spa): 2e finale 7-jr. (1.35m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): 2e finale 7-jr. (1.35m) met Rockwell RC (0/0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): Winnaar finale 5-jr. (1.15m) met Chacera (0/0) - Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI3* Roeser (Lux): 2e Grote Prijs (1.50m) met Warriors Glory (0/0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): Winnaar finale 7-jr. (1.30m) met Astrid's Lad (0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): 3e finale 5-jr. (1.15m) met Sure d'Elle Z (0/0)
  • CSI1* Valkenswaard: 5e Grote Prijs (1.35m) met Ikannan V G (0/4)
  • CSI2* Houten: 2e Grote Prijs (1.45m) met Warriors Glory (0/0)
  • CSI-YH1* Dinard (Fra): 2e finale 7-jr. (1.35m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSIO5* Rotterdam: 3e Grote Prijs (1.60m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI2* Beonheiden (Bel): 2e Grote Prijs (1.45m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI2* Bonheiden (Bel): 2e Grote Prijs (1.45m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Rockwell RC (0/0)
  • CSI-YH1* Kronenberg: Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Lady Angeles (0)
  • CSI2* Bonheiden (Bel): 2e Grote Prijs (1.45m) met Warrior's Glory (0/0)
  • CSI1* Montefalco (Ita): Winnaar finale (1.25m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 3e finale 7-jr. (1.30m) met Rockwell RC (0/0)
  • CSI-YH1* Vejer de la Frontera (Spa): Winnaar finale 7-jr. (1.40m) met Astrid's Lad (0/0)en 2e met Lady Angeles (0/0)
  • CSI3* Vejer de la Frontera (Spa): 4e Grote Prijs (1.50m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI-YH1* Vejer de la Frontera (Spa): Winnaar finale 7-jr. (1.30m) met Astrid's Lad (0/0)
  • CSI2* Salzburg (Oos): 2e Grote Prijs (1.45m) met Warriors Glory (0/0)
  • CSI-YH1* Salzburg (Oos): Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI2* Opglabbeek (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Warriors Glory (0/0)

2020:

  • CSI-YH1* Oliva (Spa): Winnaar finale 6-jr. (1.30m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI3* Vejer de la Frontera (Spa): 2e Grote Prijs (1.50m) met Jack van het Dennehof (0/)
  • CSI4* Vilamoura (Por): 5e Grote Prijs (1.55m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI-YH1* Vilamoura (Por): Winnaar finale 6-jr. (1.25m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI3* Vilamoura (Por): 3e Grote Prijs (1.50m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI4* Vilamoura (Por): 7e Grote Prijs (1.55m) met Jack van het Dennehof (0/8)
  • CSI4* Vilamoura (Por): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Jack van het Dennenhof (0/0)
  • CSI-YH1* Vilamoura (Por): Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Cara PS (0/0)
  • CSI3* Vilamoura (Por): 4e Grote Prijs (1.55m) met Jack van het Dennenhof (0/0)
  • CSIYH1* Opglabbeek (Bel): Winnaar finale 6-jr. (1.20m) met Lady Angeles (0/0)
  • CSI-YH1* Kronenberg: Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met I Love You M (0/0)
  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): Winnaar finale 6-jr. (1.20m) met Astrid's Lad (0/0)
  • CSI2* Bonheiden (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Jack van het Dennehof (0/0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): 2e finale 7-jr. (1.30m) met Corleone (0/0)
  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 3e finale 7-jr. (1.35m) met TSH First Edition (0/0)
  • CSI-YH1* Vejer de la Frontera (Spa): Winnaar finale 6-jr. (1.30m) met Lady Angeles (0), Winnaar finale 6-jr. (1.30m) met Astrid's Lad (0/), 2e finale 6-jr. (1.30m) met Rockwell RC (0) en 3e finale 7-jr. (1.40m) met I Love You M (0)
  • CSI5* Amsterdam: 8e Grote Prijs (1.60m) met Delvaux (0/0)

2019:

  • CSI5* Chantilly (Fra): 12e Grote Prijs GCT (1.60m) met Teavanta II C Z (4)
  • CSI5* Parijs (Fra): 5e Grote Prijs GCT (1.60m) met Delvaux (0/0)
  • CSI-YH1* Eindhoven: 2e Youngster Tour (1.30m) met Indian Gold (6jr. - 0/0)
  • CSI-YH1* Valkenswaard: 3e finale 6-jr. (1.30m) met Indian Gold (0/0)
  • CSI3* Arezzo (Ita): 8e Grote Prijs (1.50m) met Farah (4)
  • CSI4* Dortmund (Dui): 7e Grote Prijs (1.60m) met Delvaux (0/0)

2018:

  • CSI-YH1* Frankfurt (Dui): 3e finale 8-jr. (1.40m) met Farah (0/0/)
  • CSI4* Maastricht: 3e Grote Prijs (1.55m) met Delvaux (0/0)
  • CSI3* Opblabbeek (Bel): 3e Grote Prijs (1.55m) met Delvaux (0/0)
  • CSI-YH1* Oldenburg (Dui): Winnaar finale 7-jr. (1.40m) met Gikke (0/0)
  • CSI-YH1* Moorsele (Bel): 3e finale 7-jr. (1.35m) met Gikke (4)
  • CSI3* Zandhoven (Bel): 6e Grote Prijs (1.55m) met Delvaux (0/4)
  • CSI3* Beervelde (Bel): 6e Grote Prijs (1.55m) met Delvaux (0/0)
  • CSI3* Knokke (Bel): 5e Grote Prijs (1.50m) met Deniro (0/0)
  • CSI2* Knokke (Bel): 6e Grote Prijs (1.45m) met Audi's Wizard (0/0)
  • CSI-YH1* Balve (Dui): 3e finale 7-jr. (1.40m) met Donald (0/)
  • CSI1* Roeser (Lux): 4e Grote Prijs (1.40m) met Fiolita (0/0)
  • CSI2* Bonheiden (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Audi's Wizard (0/0)
  • CSI3* Braunschweig (Dui): 6e Grote Prijs (1.55m) met Delvaux (0/0)