• Achternaam
    Filion
  • Voornaam
    Dominique
  • Geboortedatum
    15-05-1984
  • Woonplaats
    Roosendaal
  • Paard

Dominique is in 2003, 2005, 2006, 2007, 2008 en 2009 lid geweest van het Rabobank Talententeam.

Zij heeft Nederland 10 maal vertegenwoordigd op Europese Kampioenschappen, van Pony's t/m Young Riders. Zij behaalde met haar teams 2 maal Goud, 5 maal Zilver en 1 maal Brons.

 

Klik hier voor alle FEI uitslagen

Europese Kampioenschappen:

  • 2005 Barzago (Ita): Zilver met Young Riders team, 7e individueel = 10e individuele wedstrijd (70.40%) en 7e Kür (72.33%) met Naughty Boy
  • 2004 Vilhelmsborg (Den): Goud met Young Riders team, 6e indivdueel = 7e individuele wedstrijd (68.55%) en 5e Kür (71.18%) met Les Burga
  • 2003 Saumur (Fra): Zilver met Young Riders team, 7e individueel =  6e individuele wedstrijd (68.769%) en 8e Kür (69,600%) met Mocca
  • 2002 Pratoni del Vivaro (Ita): 7e individuele wedstrijd Young Riders (68.55%) en 5e Kür (71.18%) met Les Burga
  • 2002 Prationi del Vivaro (Ita): Brons met Junioren team, 4e individueel (4e in Kür 72.575) met Gentile
  • 2001 Iserlohn (Dui): Zilver met Junioren team, 5e individueel met Gouberg's Montreal
  • 2000 Lipica (Slo): Zilver met Junioren team, 6e individueel met Gouberg's Montreal
  • 1999 Achleiten (Oos): Zilver met Junioren team, 8e individuele finale (67.73%) met Gentile
  • 1998 Hickstead (Eng): Goud met Junioren team, 10e individuele finale met Cyrano
  • 1997 Hartpurry (Eng): 5e met Pony team met Kompas Elmar

FEI Nations Cup dressuur:

  • 2015 Vidauban (Fra): 3e met team met Weniciento (winnaar Grand Prix 70.500% en 2e Grand Prix Special 72.235%)

KNHS-Kampioenschappen (outdoor):

  • 2021 Ermelo: Kampioen Lichte Tour met Belconi (Kür 72.650%)

KNHS-Subli Kampioenschappen:

  • 2014 Ermelo: 2e 5-jarigen (81.2%) met Donna Lisa
  • 2014 Emmeloord: Winnaar 5-jar (87.6%) met Donna Lisa
  • 2014 Geldrop: 2e 5-jar (79.70%) met Donna Lisa
  • 2014 Breda: Winnaar 5-jar (87.40%) met Donna Lisa
  • 2014 Uden: Winnaar 5-jar (80.40%) met Donna Lisa
  • 2014 Uden: 3e 6-jar (76.80%) met Do Rava

Overige:

2020:

  • CDI3* Sint-Truiden (Bel): 2e Prix St.Georges (74.235%), 3e Intermédiaire I (72.822%) en 7e Intermédiaire I Kür (73.830%) met Frida K
  • CDI4* Lier (Bel): Winnaar Intermédiaire I Kür (78.845%), Winnaar Intermédiaire I (74.00%) en 3e Prix St.Georges (71.412%) met Frida K
  • Jumping Amsterdam: 6e Prix St.Georges (70.882%) en 4e Intermédiaire I Kür (72.500%) met Frida K

2019:

  • CDI3* Exloo: 4e Prix St.Georges (70.794%), 4e Intermédiaire I Kür (71.645%) met Frida K

2017:

  • CDI-YH Moskou (Rus): 3e finale 6-jr. (76.800%) met Ra Fetti
  • CDI2* Moskou (Rus): 4e Intermédiaire I Kür (69.720%), 3e Intermédiaire I (69.184%) en 4e Prix St.Georgers (68.895%) met Dynamite S
  • CDI-YH Moskou (Rus): 2e finale 7-jr. met Ra Fetti (79.800%)
  • CDI2* Moskou (Rus): 2e Kür Intermédiaire I (73.175%), 3e Intermédiaire I (70.737%) en 4e Prix St.Georges (70.974%) met Dynamite S

2016:

  • CDI2* Moskou (Rus): 3e Prix St.Georges (67.789%) en 3e Intermédiaire I (67.737%) met Dynamite S
  • CDI-YH Moskou (Rus): finale 5-jr. 4e met Ra Fetti (72.400%) en 5e met Dingo (72.000%)

2015:

  • CDI-YH Vidauban (Fra) week 2: Winnaar finale 6-jr met Donna Lisa (7.62)
  • CDI-UH Vidauban (Fra) week 1: Winnaar finale 6-jr met Donna Lisa