• Achternaam
    Holleman
  • Voornaam
    Fleur
  • Geboortedatum
    05-12-2003
  • Woonplaats
    Huissen
  • Paard

Fleur is met Bora-Bora opgenomen in het B-kader springen Pony's.

Lid van: LR en PC De Toekomst

Opleiding/school: 3 MAVO Dorenweerd College (2019)

Trainer/instructeur: Pascal Roosendaal

Grote voorbeelden en favoriete ruiters: Markus Ehning en Scott Brash

Hobby's: paardrijden en kickboksen

Ambities: Op een zo hoog mogelijk niveau komen in de paardensport

Facebook: Fleur Holleman

 

 Klik hier voor alle FEI-resultaten

Europese Kampioenschappen:

  • 2019 CH-EU-P-S Stzegeom (Pol): 5e met Pony team met Bora-Bora, 10e individueel (8-0-0-5-0)

Nations Cup wedstrijden:

  • 2019 CSIO-P Chevenez (Zwi): 2e met team met Bora-Bora (0/0)
  • 2019 CSIO-P Opglabbeek (Bel): 6e met team met Bora-Bora (0/12)
  • 2019 CSIO-P Hagen (Dui): 7e met team met Bora-Bora (4)
  • 2018 Chevenez (Zwi): Winnaar met team met Dante (8/9)
  • 2018 CSIO-P Fontainebleau (Fra): 2e met team met Bora-Bora (0/0)
  • 2017 CSIO-P Chevenez (Zwi): 2e met team met Bora-Bora
  • 2017 CSIO-P Lamprechtshausen (Oos): Winnaar met team (1.25m) met Dante

Pony Hippiade:

  • 2017 Ermelo: Zilver springen Z D/E met Bora-Bora (0/0)

KNHS-Indoor Kampioenschappen:

  • 2019 Ermelo: Kampioen springen Pony's ZZ cat. D/E met Venery Dew-Drop (0/0/0)
  • 2016 Ermelo: Brons springen Pony's Z cat. D/E met Venery Dew-drop

KNHS-Luzac Jeugdcompetitie springen:

  • 2019 Lichtenvoorde: Brons finale Pony's Lichte Tour met Venery Dew-Drop (6e in finalewedstrijd)
  • 2019 Exloo: Winnaar Pony's Lichte Tour met Venery Dew-Drop (0/0) - 5e Pony's Zware Tour met Dante (4)
  • 2019 Utrecht: 4e Pony's Zware Tour met Dante (4) - Winnaar Pony's Lichte Tour met Venery Dew-Drop (0/0)
  • 2018 Saasveld: 2e Pony's Lichte Tour met Ballyowen Maybell Molly (0/0)
  • 2018 De Meern: 2e Pony's Zware Tour met Bora-Bora (0/0) en 3e met Dante (0/0)
  • 2017 Asten: 5e Pony's Zware Tour met Dante (12)
  • 2017 De Meern: 2e Pony's Zware Tour met Dante (0)

KNHS-Hartog Lucerne Trophy:

  • 2016 Delft, finale: 4e met Dante
  • 2016 Oud Karspel: 5e met Dante
  • 2016 Geesteren: 4e met Dante
  • 2016 Drachten: 3e met Dante
  • 2016 Zuidbroek: 3e met Dante

Overige:

2019:

  • CSIO-P Chevenez (Zwi): 6e Grote Prijs (1.25m) met Bora-Bora (0/0)
  • CSIO-P Opglabbeek (Bel): 8e Grote Prijs (1.25m) met Bora-Bora (0/0)
  • CSIO-P Lamprechtshausen (Oos): 3e Grote Prijs (1.30m) met Bora-Bora (0/0)
  • CSIO-P Goirla Minore (Ita): Winnaar Grote Prijs (1.30m) met Bora-Bora (0/0)
  • CSI-P Arezzo (Ita): 2e Grote Prijs (1.25m) met Bora-Bora (4)

2018:

  • CSI1* Barbizon (Fra): 7e Grote Prijs (1.35m) met Dakota du Buisson Z (0/0)

2017:

  • CSI-P Barbizon (Fra): 5e Grote Prijs (1.30m) met Bora-Bora (4)