Hoogenraat, Edwin
  • Achternaam
    Hoogenraat
  • Voornaam
    Edwin
  • Roepnaam
    Edwin
  • Woonplaats
    Lijnden

Edwin Hoogenraat is sinds 2014 aangesteld als KNHS bondscoach springen Pony's en Children.

Edwin is zelf in de springsport jarenlang actief geweest op 1.50m niveau. Hij heeft een trainings- en wedstrijdstal in Lijnden (nabij Hoofddorp) en houdt zich intensief bezig met het begeleiden van wedstrijdcombinaties. Hij is al jarenlang docent van de KNHS instructeursopleidingen en is in het bezit van het Coach-5 diploma.

 

Overzicht behaalde team resultaten als bondscoach:

Junioren:

  • 2022 EK Oliva: team zilver
  • 2014 EK Arezzo: team zilver

Children:

  • 2019 EK Veeningen: team goud

Pony's:

  • 2022 EK Strzegom: team brons
  • 2021 EK Stzegeom: team zilver
  • 2017 EK Kaposvär: team brons

FEI Nations Cup wedstrijden:

Junioren:

  • 2022 De Wolden: team winnaar
  • 2022 Lamprechtshausen: team 2e
  • 2021 Lamprechtshausen: team 3e
  • 2020 Wierden: team winnaar
  • 2019 Eindstand: 2e
  • 2019 Hagen: 3e
  • 2019 Wierden: 2e
  • 2019 Lamprechtshausen: team winnaar
  • 2018 Hagen: team winnaar
  • 2017 Wierden: team 3e
  • 2017 Fontainebleau: team 2e
  • 2016 Wierden: team 2e
  • 2015 Wierden: team 2e
  • 2015 Deauville: team winnaar
  • 2014 Hage: team winnaar
  • 2014 Wierden: team 2e
  • 2014 Deauville: team winnaar
  • 2014 Bonheiden: team winnaar

Children:

  • 2022 De Wolden: team winnaar
  • 2021 Kronenberg Finale: team 3e
  • 2021 Hagen: team 3e
  • 2021 Lamprechtshausen: team winnaar
  • 2021 Opglabbeek: team 3e
  • 2020 Eindstand Young Children: team 3e
  • 2020 Wierden: team 2e
  • 2020 Lamprechtshausen: team winnaar
  • 2019 Eindstand Young Children: team 2e
  • 2019 Opglabbek Finale: team winnaar
  • 2019 Chevenez: team winnaar
  • 2019 Hagen: team 3e
  • 2019 Wierden: team 2e
  • 2019 Fontainebleau: team 2e
  • 2019 Gorla Minore: team 2e
  • 2018 Eindstand Young Children: team 2e
  • 2018 Opglabbeek Finale: team 3e
  • 2018 Chevenez: team 3e
  • 2018 Hagen: team 2e
  • 2018 Wierden: team 2e
  • 2018 Lamprechtshausen: team 2e
  • 2018 Fontainebleau: team 2e
  • 2018 Opglabbeek: team 3e
  • 2016 Wierden: team 2e
  • 2016 Macon Chaintre: team 3e
  • 2014 Hagen: team 2e

Pony's:

  • 2022 Lamprechtshausen: team 2e
  • 2022 Opglabbeek: team 3e
  • 2021 Lamprechtshausen: team winnaar
  • 2021 Opglabbeek: team winnaar
  • 2020 Opglabbeek Finale: team 2e
  • 2020 Lamprechtshausen: team winnaar
  • 2020 Wierden: team 3e
  • 2019 Eindstand Young Pony's: team 2e
  • 2019 Chevenez: team 2e
  • 2019 Wierden: team 3e
  • 2019 Gorla Minore: team winnaar
  • 2018 Chevenez: team winnaar
  • 2018 Wierden: team 3e
  • 2018 Fontainebleau: team 2e
  • 2018 Opglabbeek: team 3e
  • 2017 Chevenez: team 2e
  • 2017 Wierden: team 2e
  • 2017 Lamprechtshausen: team winnaar
  • 2017 Opglabbeek: team 3e
  • 2017 Fontainbebleau: team 2e
  • 2016 Chevenez: team winnaar
  • 2016 Wierden: team 2e
  • 2016 Lamprechtshausen: team 3e
  • 2016 Fontainebleau: team 2e
  • 2015 Wierden: team 3e
  • 2015 Lamprechtshausen: team 2e
  • 2015 Lier: team 2e
  • 2014 Chevenez: team 2e
  • 2014 Bonheiden: team 2e