Morssinkhof,

Skye is met G-Vingino-Blue en met Checkpoint Chacco opgenomen in het B-kader springen Junioren.

Opleiding/school: VWO

Lid van: RV de Randmeerruiters

Trainer/instructeur: Rob Besselink, Edward van de Bragt en Luc Steeghs

Grote voorbeeld: Willem Greve

Favoriete amazones: haar nichtjes

Hobby's: paardrijden, koken

Ambities: naar het EK

 

Klik hier voor alle FEI-resultaten

Europese Kampioenschappen:

  • 2015 CH-EU-CH-S Wiener Neustadt (Oos): 13e met Children team met Lucas

Nations Cup wedstrijden:

  • 2019 CSIO-J Opglabbeek (Bel): 6e met team met G-Vingino-Blue (8)
  • 2019 CSIO-J Wierden: 2e met team met checkpoint Chacco (8/4/0)
  • 2019 CSIO-J Fontainebleau (Fra): 5e met team met Checkpoint Chacco (4/0)
  • 2018 CSIO-P Opglabbeek (Bel): 5e met team met Carrick (5)
  • 2018 CSIO-P Hagen (Dui): 5e met team met Elle Birken (0/4)
  • 2015 CSIO-CH Hagen (Dui): 7e met team met Lucas (foutloos)
  • 2015 CSIO-CH Wierden: 7e met team met Lucas (4/4)
  • 2015 CSIO-CH Lamprentshausen(Oos): 6e met team met Cillia B (4/4)
  • 2015 CSIO-CH Lier (Bel): 6e met team met Cillia B (4)

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2015 Mierlo: NK Children, 4e met Lucas en 5e met Lamborghini

KNHS Indoor Kampioenschappen:

  • 2018 Ermelo: Brons springen Pony's ZZ cat. D/E met Elle Birken (0/0/4)

KNHS-Topsport Jeugdcompetie springen:

  • 2020 Kronenberg: Winnaar Junioren (1.35m) met Checkpoint Chacco (0/0)
  • 2020 Vragender: 2e Junioren (1.35m) met G-Vingino-Blue (0/0) en 5e met Checkpoint Chacco (0/4)
  • 2020 Bunschoten: Winnaar Junioren (1.35m) met Checkpoint Chacco (0/0)

KNHS-Luzac Jeugdcompetitie springen:

  • 2018 Lichtevoorde: 3e Finale Pony's Lichte Tour met Elle Birken (4)
  • 2018 Wierden: 3e Pony's Zware Tour met Carrick (0/NG)
  • 2018 Saasveld: Winnaar Pony's Lichte Tour met Elle Birken (0/0)
  • 2017 Asten: 3e Pony's Lichte Tour met Carrick (0/0)

KNHS Jeugdcompetities:

  • 2016 Hardenberg, Children: 5e (1.20m) met Bendix
  • 2016 Hardenberg, Pony's Lichte Tour: 2e met Unbelievable
  • 2016 Lichtenvoorde, Pony's Lichte Tour: 2e met Unbelievable
  • 2016 Zuidbroek, Children: 3e met Lucas

Overige:

2020:

  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 5e finale 7-jr. (1.35m) met Nina van het Scheefkasteel (0/0)

2019:

  • CSIAm-A (Salzburg (Oos): Winnaar finale (1.40m) met G-Vingino-Blue (0)
  • CSI-J Lichtenvoorde: 3e Grote Prijs (1.40m) met Checkpoint Chacco (0/0)
  • CSI-U25-A Kronenberg: 4e Grote Prijs (1.45m) met G-Vingino-lue (0/8)
  • CSI-J-A Kronenberg: Winnaar Grote Prijs (1.40m) met Checkpoint Chacco (0)
  • CSI-J-A Lier (Bel): 2e Grote Prijs (1.40m) met G-Vingino-Blue (0/0)

2018:

  • CSI-YJ Mechelen (Bel): 7e Grote Prijs (1.40m) met G-Vingino-Blue (0/4)
  • CSI-P Stuttgart (Dui): 8e (1.35m) met Carrick (4)
  • CSI-J Herning (Den): 2e Grote Prijs (1.40m met G-Vingino-Blue (0/0)
  • CSI-P Valkenswaard: 3e finale (1.30m) met Carrick (0/0)
  • CSIO-P Lamprechtshausen (Oos): 6e individueel in nations cup (1.25m) met Elle Birken (0)

2017:

  • CSIAm-A Ising Am Chiemsee (Dui): 2e finale (1.40m) met El Vigo (0/0)
  • CSIAm-B Ising Am Chiemsee (Dui): Winnaar finale (1.25m) met Donn Perina (0/0)

2016:

  • CSI-P Pöttmes (Dui): 3e Grote Prijs (1.30m) met Carrick
  • CSI-CH-A San Giovanni (Ita): 2e finale Children (1.25m) met Bendix
  • CSI-P San Giovanni (Ita): Winnaar finale Pony's (1.10m) met Spirit D

2015:

  • CSICH-A Chilren Vragender: 4e Grote Prijs (1.25m) met Lucas
  • CSICH-A Children Opglabbeek(Bel): 7e Grot Prijs (1.25m) met Lucas
  • CSICh-A Children Barbizon (Fra): 2e Grote Prijs met Lucas
  • CSIO-P Lier (Bel): Winnaar small tour (1.10m) met Unbelievable

2014:

  • CSIO-P Lamprechtshausen (Oos): Winnaar small tour (1.15m) met Spirit D