Thijssen,
  • Achternaam
    Thijssen
  • Voornaam
    Mel
  • Geboortedatum
    04-03-2001
  • Woonplaats
    Sevenum
  • Paard

Mel is met Cartolana 2 opgenomen in het B-kader springen Young Riders.

Lid van: RV Bucephalus

Mel werd in 2018 Nederlands Kampioen bij de Junioren met Cartolana. Zij heeft inmiddels al vier maal deelgenomen aan Europese Kampioenschappen.

Klik hier voor alle FEI-resultaten

Europese Kampioenschappen:

  • 2021 CH-EU-Y-S Vilamoura (Por): 8e met Young Riders team met Cartolana 2, 38e individueel
  • 2019 CH-EU-J-S Veeningen: 9e met het Junioren team met Cartolana 2 (0/0/12), 40e individueel
  • 2018 CH-EU-J-S Fontainebleau (Fra): 6e met Junioren team met Cartolana (3/9/4), 33e individueel
  • 2017 CH-EU-J-S Samorin (Slo): 87e individueel Junioren met Ambler Gambler
  • 2015 CH-EU-CH-S Wiener Neustadt (Oos): 13e met Children team met Zsa-Zsa (10/0), 61e individueel

Nations Cup wedstrijden:

  • 2021 CSIO-Y Wierden: 2e met Young Riders team met Cartolana 2 (0/0)
  • 2021 CSIO-Y Lamprechtshausen (Oos): Winnaar met Young Riders team met Gaudi (4/0)
  • 2019 CSIO-J Lamprechtshausen (Oos): Winnaar met Junioren team met Go Go Jumbo-M (19/el.)
  • 2018 CSIO-J Wierden: 4e met Junioren team met Cartolana (4/0)
  • 2018 CSIO-J Fontainebleau (Fra): 9e met Junioren team met Enrique (0)
  • 2017 CSIO-J Hagen (Dui): 9e met Junioren team met Ambler Gambler

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2020 Kronenberg: 4e Young Riders met Gaudi (9.69)
  • 2019 Mierlo: Zilver Young Riders met Cartolana
  • 2019 Mierlo: 4e Junioren met Go Go Jumbo
  • 2018 Mierlo: Kampioen Junioren met Cartolana

KNHS Indoor Kampioenschappen:

  • 2015 Ermelo: 2e Pony's Z cat. D/E met Koka d'Almy

KNHS-Luzac Jeugdcompetitie springen:

  • 2017 Kronenberg: 3e Finale Young Riders met Batistuta (0/4)
  • 2017 Asten: 2e Junioren met Ambler Gambler (0/4) - 3e Young Riders met Batistuta (4)

KNHS Jeugdcompetities:

  • 2016 Kronenberg: 3e Finale Junioren met Batistuta
  • 2016 Zuidbroek: Winnaar Junioren met Batistuta

KNHS-Hartog Lucerne Trophy

  • 2015 Delft: 5e Finale met Koka d'Almy
  • 2015 Geesteren: Winnaar met Koka d'Almy
  • 2015 Vragender: 3e met Koka d'Almy
  • 2015 De Mortel: 2e met Koka d'Almy, 3e met High Five
  • 2015 Leunen : 4e met Koka d'Almy

Overige:

2021:

  • CSI-YH1* Kronenberg: 5e finale 6-jr. (1.25m) met Giorgio Z (0)
  • CSI-U25-A Lamprechtshausen (Oos): 3e EY-Cup (1.40m) met BML Florida Balia NL (0)
  • CSI-YH1* Gorla Minore (Ita): 2e finale 7-jr. (1.30m) met Tyson's Lady Lux Z (0)
  • CSI-YH1* Vilamoura (Por): 2e finale 7-jr. (1.35m) met Tyson's Lady Lux Z (0/0)
  • CSI3* Vilamoura (Por): 5e Grote Prijs (1.50m) met BML Florida Balia NL (0/0)
  • CSI-YH1* Vilamoura (Por): 3e finale 7-jr. (1.30m) met Tyson's Lady Lux Z (0/0)

2020:

  • CSI-YH1* Opglabbeek (Bel): 6e Finale 7-jr. (1.30m) met Isaac (0/0)
  • CSI1* Kronenberg: Winnaar Grote Prijs (1.35m) met BML Florida Balia NL (0/0)
  • CSI-YH1* Kronenberg: 4e finale 6-jr. (1.25m) met Tyson's Lady Lux Z (0/0)
  • CSI1* Royan (Fra): 4e Grote Prijs (1.35m) met Celebration RM (0/0)

2019:

  • CSI-YH1* Vilamoura (Por): 5e finale 7-jr. (1.35m) met Nena K Z (0/4)
  • CSI1* Arnhem/Outdoor Gelderland: 4e Grote Prijs (1.40m) met Ambler Gambler
  • CSI-YH1* Kronenberg (week 3): 2e finale 7-jr. (1.35m) met Haisjo (0/0)
  • CSI1* Kronenberg: 3e Grore Prijs (1.35m) met Cabernet Do Itinga (0/0)
  • CSI1* Zuidbroek: 3e Grote Prijs (1.30m) met Cabernet Do Itinga (0/0)

2018:

  • CSI1* Maastricht: 5e Finale Big Tour (1.35m) met Gladstone (0/4)
  • CSI2* Ommen: 5e Grote Prijs (1.40m) met Cartolana 2 (0/0)
  • CSI-YH1* Offenburg (Dui): 3e 8-jr. (1.30m) met Fhilavska (0/0)