• Achternaam
    Vleuten, van der
  • Voornaam
    Eric
  • Geboortedatum
    13-06-1963
  • Woonplaats
    Someren
  • Paard

Eric is met Wunschkind opgenomen in het Nederlands Olympisch kader springen.

Klik hier voor alle FEI-informatie

Wereldkampioenschappen:

  • 2010 Kentucky (USA): 34e individueel met VDL Groep Utascha SFN
  • 1998 Rome (Ita): 6e met team en 37e individueel met Vink Flower III
  • 1990 Stockholm (Zwe): 5e me team en 10e individueel met Expo Matchline

Europese Kampioenschappen:

  • 2011 Madrid (Spa): 4e met team en 20e individueel met VDL Groep Utascha SFN
  • 1983 Geeteren: 6e met Young Riders team, 6e individueel met Expo Holland
  • 1982 Wolfburg (Dui): Zilver met Young Riders team, Goud individueel met Expo Visar
  • 1981 Aarau (Zwi): 24e Junioren individueel met Osins
  • 1979 Gijon (Spa): 8e met Jeugd team met Kojack H

Nations Cup wedstrijden:

  • 2019 CSIO5*-NC Falsterbö (Zwe): 7e met team met Wünschkind (9/9)

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 1981: Nederlands Kampioen Jeugd met Napoleon S
  • 1980: Nederlands Kampioen Jeugd met Osins

2021:

  • CSI5* Rome (Ita): 2e met team GCL (1.55m) met Wunschkind (4/4)
  • CSI5* Madrid (Spa): 2e met team GCL (1.60m) met Wunschkind (1/4)
  • CSI4* Valkenswaard: 6e Grote Prijs (1.55m) met Wunschkind (0/0)

2020:

  • CSI3* Vejer de la Frontera (Spa): 5e Grote Prijs (1.50m) met Wunschkind (0/0)
  • CSI2* Valkenswaard: 8e Grote Prijs (1.45m) met Djoost Again (0/0)
  • CSI2* Kronenberg: 3e Grote Prijs (1.40m) met Djoost Again (0/0)
  • CSI2* Lier (Bel): 2e Grote Prijs (1.45m) met Djoost Again (0/0)

2019:

  • CSI2* Kronenberg: 4e Grote Prijs (1.45m) met Djoost Again (0/0)
  • CSI5* St.Tropez (Fra): 7e Grote Prijs GCT (1.60m) met Wunschkind (0/0), Winnaar met team GCL (1.60m) met Wunschkind (5/0)
  • CSI2* Valkenswaard: 3e Grote Prijs (1.45m) met Kamara van 't Heike (0/0)
  • CSI5* Monaco/Monte Carlo: 4e met team GCL (1.60m) met Djoost Again (5/0)
  • CSI5* Cannes (Fra): Winnaar team GCL (1.60m) met Wunschkind (0/0)
  • CSI5* Madrid (Spa): 3e team GCL (1.60m) met Wunschkind (0/0)
  • CSI2* Valkenswaard: 10e Grote Prijs (1.45m) met Snoes (0/0)
  • CSI5* Mexico City: 5e Grote Prijs GCT/GCL (1.60m) met Wunschkind (0/0)
  • CSI4* Vejer de la Frontera (Spa): 8e Grote Prijs (1.55m) met Wunschkind (0/4)
  • CSI3* Vejer de la Frontera (Spa): 4e Grote Prijs (1.50m) met Djoost Again (0/0)
  • CSI5*-W Amsterdam: 7e WB-kwalificatie (1.60m) met Wunschkind (0.0)

2018:

  • CSI5*-W La Coruna (Spa): 12e (1.60m) met Wunchkind (1)
  • CSI5*-W Madrid (Spa): 8e WB GP (1.60m) met Zigali (0/8)

2017:

  • CSI4* La Coruna (Spa): 8e Grote Prijs (1.60m) met Wunschkind (0/4)
  • CSI5* Cannes (Fra): 5e GCT (1.60m) met Wunschkind (0/0)
  • CSI3* Vejer de la Frontera (Spa): 2e Grote Prijs (1.50m) met Zigali P.S. (0/0)
  • CSI2* Zuidbroek: 4e Grote Prijs (1.45m) met Zigali P.S. (0/0)

2016:

  • CSI2* Drachten: 2e Grote Prijs (1.45m) met Zigali P.S.