Vleuten, van der, Maikel

Maikel is met Dana Blue opgenomen in het Nederlands Olympisch kader springen Senioren en met Beauville Z in het B-kader.

Maikel is van 2001 t/m 2010 opgenomen geweest in het Rabo Talententeam. Het werd Talent van het Jaar in 2006 en 2010.

Ook voor Maikel zijn woorden als 'paplepel' en 'wat goed is komt snel' van toepassing. In 2007 was Maikel op vrijdagavond gehuldigd als Rabo Talent van het Jaar en op zaterdagavond zette hij de gehele in de RAI verzamelde springelite te kijk door met Parma La Douche de Grand Prix te winnen. Van toptalent tot topsporter in één weekeinde. Vader Eric is één van de meest gelouterde springruiters van Nederland en hij heeft er alles aan gedaan om het talent van Maikel te ontwikkelen. Vader en zoon namen samen deel aan het EK Senioren in Madrid 2011.

Maikel die de Masterclass in Deurne volgde en dat met een diploma heeft afgesloten wil verder in de paarden. Zijn ambitie is dan ook het bedrijf dat door zijn vader is opgebouwd, door te zetten en uit te bouwen. Maar op de eerste plaats komt voor hem nog steeds het sportieve presteren. Eric  heeft heel veel gewonnen, maar Maikel wil eerst op gelijke hoogte met hem komen, om hem vervolgens voorbij te streven. Jonge ruiters hebben idolen die hun voorbeeld zijn en die hen inspireren om door te gaan en aan wie zij zich willen spiegelen. Voor Maikel zijn dat Marcus Ehning en Ludger Beerbaum, die in zijn ogen over 'iets aparts' beschikken.

Maikel van der Vleuten heeft in totaal voor Nederland ruim 25 landenwedstrijden gereden, waarvan de eerste keer in 2006. Van 2004 t/m 2009 zat hij altijd in het EK team bij de Junioren en Young Riders en aansluitend drie maal in het Senioren team.

In 2001 reed Maikel met Audi's Super Brat met het ponyteam naar zilver op het EK in Vejer de la Frontera, om vervolgens tussen 2004 en 2009 steeds op een EK voor Junioren en Young Riders succesvol van start te gaan. In 2010 nam hij samen met zijn vader deel aan het EK Senioren in Madrid en ook in 2013 verscheen hij met VDL Groep Verdi TN N.O.P. aan de start in het EK in Herning.

Sportieve hoogtepunten voor Maikel, die elf jaar deel heeft uitgemaakt van het Rabo Talententeam, waren de gouden teammedaille op de WEG in Caen 2014 en de zilveren teammedaille op de Olympische Spelen 2012 in Londen met zijn goedgekeurde KWPN dekhengst VDL Groep Verdi TN N.O.P. Een ander sportief hoogtepunt voor hem moet de zege zijn geweest in de landenwedstrijd van Sankt Gallen in 2011, toen hij samen met zijn vader deel uitmaakte van dit team. En ook in 2015 zat Maikel in het team dat op het EK in Aken het team goud wist veroveren. Individueel eindigde hij met VDL Groep Verdi TN N.O.P. op plaats 14.

Nadat hij al drie maal (2006, 2007 en 2009) Nederlands Kampioen was geworden bij de Young Riders werd Maikel in 2014  Nederlands Kampioen bij de Senioren met VDL Groep Eureka, terwij hij in 2015 de Zilveren medaille won met VDL Groep Arera C.

Maikel staat met VDL Groep Verdi TN N.O.P. in de startblokken om naar Rio 2016 te gaan. Dat de combinatie in vorm is bewezen zij op het CHIO Rotterdam door met het team de Nations Cup te winnen. Zij bleven de eerste ronde foutloos en hoefde de tweede ronde niet van start te gaan, omdat Nederland al na drie starters gewonnen had.

Met VDL Groep Verdi TN N.O.P. heeft Maikel het Nederlandse springteam voor de tweede maal vertegenwoordigd op de Olympische Spelen van Rio 2016. Met het team werd de 7e plaats behaald en individueel werden ze 20e.

 

Klik hier voor alle FEI-uitslagen en zijn positie op de Longines wereldranglijst

Olympische Spelen:

  • 2016 Rio de Janeiro (Bra): 7e met team en 20e individueel (4/5) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2012 London (Eng): Zilver met team en 37e individueel met VDL Groep Verdi TN

Wereldkampioenschappen:

  • 2014 Caen (Fra): Goud met team en 16e individueel met VDL groep Verdi TN N.O.P.

Wereldbeker finales:

  • 2017 Omaha (USA): 9e met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (12 p.)
  • 2016 Gothenburg (Zwe): 11e met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2015 Las Vegas (USA): 6e met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (9e, 12e en 1e in de individuele wedstrijden)
  • 2014 Lyon (Fra): 6e met VDL Groep Verdi
  • 2012 's Hertogenbosch: 7e met VDL Groep Verdi

Wereldkampioenschappen Jonge Springpaarden:

  • 2011 Lanaken (Bel): 10e finale 6-jr. met Caleandro
  • 2008 Lanaken (Bel): 7e finale 6-jr. met Verdi en 9e finale 5-jr. met Warrant
  • 2007 Lanaken (Bel): 7e finale 5-jr. met Verdi
  • 2004 Lanaken (Bel): Brons finale 7-jr. met Dargita Z

Europese Kampioenschappen:

  • 2019 CH-EU-S Rotterdam: 8e met Senioren team met Dana Blue, 35e individueel (8/12/0)
  • 2015 Aken (Dui): Goud met team en 14e individueel met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2013 Herning (Den): 21e individueel en 6e met team met VDL Groep Verdi TN
  • 2011 Madrid (Spa): 35e individueel en 4e met team Senioren met VDL Groep Verdi TN
  • 2009 Hoofddorp: 5e individueel en 8e met team Young Riders met VDL Groep Sapphire
  • 2008 Praag (Tsj): 5e individueel en Zilver met team Young Riders met Audi's Parmala Douche
  • 2007 Auvers (Fra): 11e individueel en Brons met team Young Riders met Audi's Parmala Douche
  • 2006 Athene (Grie): 5e individueel en 6e met team Young Riders met Audi's Naomi
  • 2005 Schaffhausen (Zwi): Europees Kampioen met team Junioren 13e individueel met Audi's Dargita
  • 2004 Vilamoura (Por): Brons met team Junioren en 11e individueel met Audi's Dargita
  • 2001 Vejer de la Frontera (Spa): Zilver met Pony team met Audi's Super Brat

FEI Nations Cup wedstrijden:

  • 2019 CSIO5*-NC Barcelona (Spa), Finale: 2e met team in troostfinale met Dana Blue (9/4)
  • 2019 CSIO5*-NC Aken (Dui): 6e met team met Dana Blue (0/8)
  • 2019 CSIO5*-NC Geesteren: 2e met team met Dana Blue (4/0)
  • 2018 CSIO5* Aken (Dui): 3e met team met Arrera C (0/8)
  • 2018 CSIO5*-NC Falsterbö (Zwe): Winnaar met team met Idi Utopia (4/0)
  • 2016 CSIO5*-NC Barcelona (Spa), finale: 8e met team met VDL Groep Arera C (0/8)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Rotterdam: Winnaar met team met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (0)
  • 2015 CSIO5* Barcelona, finale: Brons met team met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Falsterbö (Zwe): Winnaar met team met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Rotterdam: 5e met team met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Rome: 2e met team met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • 2014 CSIO5* Barcelona (Spa): Winnaar met team met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • 2014 CSIO5* Aken (Dui): 3e met team met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • 2014 CSIO5* Rotterdam: 2e met team met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • 2014 CSIO5* Rome (Ita): 2e met team met VDL Groep Verdi N.O.P.
  • 2013 CSIO5* Barcelona (Spa): 2e met team met VDL Groep Verdi TN
  • 2013 CSIO5* Al Ain (UAE): Winnaar met team met Kisby
  • 2011 CSIO5* Sankt Gallen (Zwi): Winnaar met team met VDL Groep Verdi
  • 2008 CSIO5* Lissabon (Por): 2e met team met Audi's Parmala Douche
  • 2007 CSIO-Y Hagen (Dui): Winnaar met Young Riders met Parmala Douche
  • 2004 Hengelo: Winnaar met Junioren team

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2018 Mierlo: 4e met Dana Blue
  • 2015 Mierlo: Zilver met VDL Groep Arera C
  • 2014 Mierlo: Nederlands Kampioen met VDL Groep Eureka
  • 2013: 7e met Kisby
  • 2011: 6e met VDL Groep Sapphire
  • 2008: 4e Senioren met Audi's Parmala Douche
  • 2009: Nederlands Kampioen Young Riders met VDL Groep Naomi
  • 2007: Nederlands Kampioen Young Riders met Audi's Parmala Douche
  • 2006: Nederlands Kampioen Young Riders met Audi's Dargita
  • 2005: 5e Junioren met Audi's Dargita
  • 2004: 6e Junioren met Audi's Dargita
  • 2003: 6e Junioren met Audi's Canthus Anuberth

Overige:

2021:

  • CSI4* Salzburg (Oos): 8e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/4)

2020:

  • CSI-YH1* Lier (Bel): 5e finale 7-jr. (1.35m) met Ike (0/0)
  • CSI2* Opglabbeek (Bel): 4e Grore Prijs (1.45m) met Snoes (0/0)
  • CSI4* St.Tropez (Fra): 7e Grote Prijs (1.55m) met Dana Blue (0/4)
  • CSI2* St.Tropez (Fra): 4e Grote Prijs (1.45m) met El Wikke (0/0)
  • CSI1* Opblabbeek (Bel): Winnaar (1.35m) met El Wikke (0/0)
  • CSI3* Aken (Dui): Winnaar Grote Prijs (1.55m) met Beauville Z (0/0)
  • CSI5* St.Tropez (Fra): 7e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/4)
  • CSI2* Kronenbrg: 2e Grote Prijs (1.40m) met Idi Utopia (0/0)
  • CSI3* Lier (Bel): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Beauville Z (0/0)
  • CSI4* St.Tropez (Fra) week 2: Winnaar Grote Prijs (1.60m) me Dana Blue (0/0)
  • CSI4* St.Tropez (Fra): Winnaar Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI2* Lier (Bel): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Edinburgh (0/0)
  • CSI5*-W Bordeaux (Fra): 3e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/4)
  • CSI5*-W Amsterdam: 6e met Beauville Z (0/0)
  • CSI5*-W Leipzig (Dui): 6e Grote Prijs (1.55m) met Beauville Z (0/0)

2019:

  • CSI5*-W La Coruña (Spa): Winnaar World Cup (1.60m) met Beauville Z (0/0) en 6e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (4)
  • CSI5*-W Madrid (Spa): 5e Grote Prijs (1.60m) met Beauville Z (0/4)
  • CSI5* Praag (Tsj): 3e team GCL Super Cup Finale (1.60m) met Dana Blue (4/0) en 7e GCT Grote Prijs (1.60m) met Verdi TN (8/0)
  • CSI-YH1* Kronenberg: Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met El Wikke (0/0)
  • CSI4* Maastricht: 3e Grote Prijs (1.55m) met Beauville Z (0/0)
  • CSI-YH1* Kronenberg: 3e finale 7-jr. (1.35m) met El Wikke (0/0)
  • CSI5* Oslo (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI5* St.Tropez (Fra): Winnaar met team GCL (1.60m) met Beauville Z (1/0)
  • CSI5* Valkenswaard: Winnaar GCT Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI3* Ommen: Winnaar Grote Prijs (1.55m) met Beauville Z (0/0)
  • CSIO5* Aken (Dui): 13e Grote Prijs (1.60m) met Verdi TN (4/4)
  • CSI5* Monte Carlo/Monaco: Winnaar GCT Grote Prijs (1.60m) met Beauville Z (0/0) en 4e met team GCL (1.60m) met Beauville Z (4/0)
  • CSIO5* Geesteren: Winnaar Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI2* Kronenberg: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Canisha (0/0)
  • CSI5* Cannes (Fra): 7e GCT Grote Prijs (1.60m) met Verdi TN (0/4) en Winnaar GCL team (1.60m) met Verdi TN (0/0)
  • CSI5* Madrid (Spa): 2e Grote Prijs  GCT (1.60m) met Dana Blue (0/0) - 3e team GCL(1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI5* Miami (USA): 11e Grote Prijs GCT (1.60m) met Dana Blue (4)
  • CSI5* Mexico City: 8e Grote Prijs GCT/GCL (1.60m) met Dana Blue (0/4)
  • CSI2* Kronenberg: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Beauville Z (0/0)
  • CSI1* Kronenberg: 5e Grote Prijs (1.35m) met Elwikke (0/0)
  • CSI5* Indoor Brabant: 6e Grote Prijs (1.60m) met Verdi TN (1)
  • CSI5* Doha (Qat): 4e met team GCL (1.60m) met IDI Utopia (0/0)
  • CSI2* Lier (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Beauville Z (0/0)
  • CSI-YH1* Lier (Bel): 2e finale 7-jr. (1.35m) met El Wikke (0/0)
  • CSI2* Opglabbeek (Bek): 4e Grote Prijs (1.45m) met Beauville Z (0/4)
  • CSI5* Amsterdam: 6e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/4)
  • CSI5*-W Basel (Zwi): 6e Grote Prijs (1.55m) met Verdi TN (0/0)

2018:

  • CSI5*-W Londen (Eng): 2e Grote Prijs (1.60m) met IDI Utopia (0/0)
  • CSI5* Praag (Tsj): Winnaar met team GCL (1.60m) met VDL Groep Verdi TN (0/1)
  • CSI5*-W Lyon (Fra): 4e (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): 2e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSIO5* Calgary (Can): 2e Grote Prijs (1.60m) met Verdi TN (0/0/0)
  • CSI-YH1* Brussel (Bel): 5e finale 8-jr. (1.45m) met Beauville Z (0/0)
  • CSIO5* Aken (Dui): 8e Grote Prijs (1.60m) met Verdi TN (0/4)
  • CSI5* Shanghai (Chi): 7e GCT/GCL Grote Prijs (1.60m) met IDI Utopia (0/0)
  • CSI5* Indoor Brabant: 6e Grote Prijs (1.60m) met Udi Utopia (0/0)
  • CSI5* Basel (Zwi): 10e Grote Prijs (1.60m) met Salomon (0/4)

2017:

  • CSI5*-W Londen (Eng): Winnaar Christmas Cracker (1.60m) met VDL Groep Arera C, 4e Grote Prijs (1.60m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI5*-W La Coruna (Spa): 8e Grote Prijs (1.60m) met IDI Utopia (0/4)
  • CSI5* Parijs: 5e Grote Prijs (1.60m) met Salomon (0/0)
  • CSI2* Kronenberg: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Salomon (0/0)
  • GCT/GCL Doha (Qat): 4e (1.60m) met VDL Groep Verdi TN (0/0), 2e in de Eindstand 2017 (263 p.)
  • CSI5*-W Verona (Ita): Winnaar WB kwalificatie (1.60m) met VDL Groep Verdi TN (0/0)
  • CSIO5* Calgary (Can): 6e Grote Prijs (1.70m) met VDL Groep Verdi TN (0/5)
  • CSI5* Valkenswaard: 3e GP/GCT (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (0/0)
  • CSI2* Valkenswaard: 2e Grote Prijs (1.45m) met Dana blue (0/0)
  • CSI5* Londen (Eng): 10e GP/GCT (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (0/4)
  • CSI2* Veeningen/De Wolden: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Dana Blue (0/0)
  • CSI5* Cascais/Estoril (Por): 2e Grote Prijs GCT/GCL met VDL Groep Arera C (0/0)
  • CSI5* Madrid (Spa): 3e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (0/0)
  • CSI2* Valkenswaard: 2e Grote Prijs 91.45m) met Dana Blue (0/0)
  • CSIO5* La Baule: Winnaar Derby met VDL Groep Quatro (0) en 3e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Arera C (0/0)
  • CSI5* Versailles (Fra): 6e Grote Prijs (1.60m.) met VDL Groep Idi Utopia (0/0)
  • CSI5* Shanghai (Chi): 2e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (0/0)
  • CSI5* Mexico City: 3e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Arera C (0/0)
  • CSI2* Bonheiden (Bel): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met VDL Groep IDI Utopia (0/0)
  • Indoor Brabant: 2e Indoor Derby met VDL Groep Quatro (0)
  • CSI5*-W Gothenburg (Zwe): 2e WB (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (0/0)
  • CSI-YH1* Gothenburg (Zwe): Winnaar finale 7-jr. met Bisous van Overis Z (0)
  • CSI5* Basel (Zwi): 6e Grote Prijs (1.60m) met Salomon (0/0)

2016:

  • CSI1* Roosendaal: 2e Grote Prijs (1.30m) met Bakato (0/0)
  • CSI5*-W La Cornua (Spa): 5e WB (1.60m) met VDL Groep Arera C (0/4)
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): 8e WB (1.60m) met Arera C (0/4) en 7e Grote Prijs (1.60m) met Salomon (0)
  • CSI2* Mariënheem: 4e Grote Prijs (1.45m) met VDL Groep Idi Utopia (0/0)
  • CSI5* Wenen (Oos): 4e GCT (1.60m) met VDL Groep Arera C (0/0/0)
  • CSI5* Rome (Ita): 3e GCT (1.60m) met VDL Groep Arera C (0/0/0)
  • CSI5* Valkenswaard: 11e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Arera C (0/4)
  • CSI4* La Coruna (Spa): 6e Grote Prijs (1.60m) met Salomon (1/)
  • CSI3* Knokke (Bel) week 2: 5e Grote Prijs Gold Tour (1.45m) met Dana Blue (0/4)
  • CSI3* Knokke (Bel): 4e Grote Prijs (1.50m) met Salomon (0/4)
  • CSI5* Cannes (Fra): Winnaar team competition (1.55m) met VDL Groep Quatro
  • CSIO5* Rome (Ita): 7e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI3* Eindhoven: 3e Derby (1.50m) met VDL Groep Quatro
  • CSI5* Sjanghai (Chi): 11e Global Champions Tour (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI5* Miami (USA): 6e Global Champions Tour (1.60m) met VDL Groep Arera C
  • CSI5* Indoor Brabant: 3e Indoor Derby (1.45m) met Kisby
  • CSI-W5* Bordeaux (Fra): 7e (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI4* Amstedam: Winnaar Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Arera C

2015:

  • CSI5* Parijs: 4e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Arera C
  • CSI2* Lier (Bel): 5e Grote Prijs (1.50m) meet VDL Groep Quatro
  • CSI5*-W Verona (Ita): 5e World Cup (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI5*-W Oslo (Noo): 6e World Cup (1.60m) met VDL Groep Arera C
  • CSI2* Riesenbeck (Dui): 3e Grote Prijs (1.50m) met VDL Groep Quatro
  • CSI5* Brussel (Bel): 5e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Arera C
  • CSI3* Ommen: 3e Grote Prijs (1.55m) met VDL Groep Arera C
  • CSI-YH1* Chantilly (Fra): 5e 7-jr. (1.40m) met Delina
  • CSI5* Monte Carlo: 23e Global Champions Tour (1.60m) met VDL Groep Arera C
  • CSIO5* Rotterdam: 14e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI5* Cannes Global Champions Tour: 4e met VDL Groep Arera C
  • CSIO5* Rome: 3e Grote Prijs (1.60m) met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI3* Eindhoven: 5e Derby met VDL Groep Quatro
  • CSIYH1* Eindhoven: 3e met Delina
  • CSI5* Parijs (Fra): Winnaar Prix de la Ville de Paris 1.50m met VDL Groep Eureka
  • CSI2* Bonheiden (Bel): 3e Grote Prijs 1m45 met VDL Groep Quatro
  • CSI4* Braunschweig (Dui): 5e Grote Prijs met VDL Groep Arera C
  • CSI-W Den Bosch/Indoor Brabant: 10e Grote Prijs met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI-W Zürich (Zwi): 7e met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI-W Leipzig (Dui): 12e met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI-W Gothenburg (Zwe): 11e met VDL Groep Arera C
  • CSI-W Bordeau (Fra): 9e met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI5* Hong Kong (Chi): 14e Grote Prijs met VDL Groep Arera C

2014:

  • CSI-W Londen (Eng):: 12e met VDL Groep Sapphire B
  • CSI-W Stuttgart (Dui): 19e met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI-W Verona (Ita): 2e met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI5* Genève (Zwi): 9e Grote Prijs met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI5* Parijs (Fra): 19e Grote Prijs met VDL Groep Verdi TN N.O.P.
  • CSI3* Maastricht: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI5* Helsinki (Fin): 6e Grote Prijs met VDL Groep Arera C
  • CSIO5* Barcelona (Spa): 24e Queens Cup met VDL Groep Quatro
  • CSI5* Wenen (Oos): 4e GCT met VDL Groep Sapphire B
  • Aalst (Bel): 14e met VDL Groep Arera C
  • Bordeaux (Fra): 9e Grote Prijs met Arera C
  • Zuidbroek: 2e Grote Prijs met Zimba
  • Valkenswaard: Winnaar Grote Prijs met Eureka
  • CSI5* London (Eng): 3e GCT Grote Prijsmet VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • CSI2* Roosendaal: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Arera C
  • CSI5* Parijs (Fra): 6e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • CSIO5* Rotterdam: 13e Grote Prijs met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • CSI5* Parijs (Fra): 2e GCT Grote Prijs met VDL Groep Sapphire
  • CSI3* Eindhoven: 4e Derby met VDL Groep Quatro
  • CSI5* Madrid (Spa): Winnaar GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi N.O.P.
  • CSI3* Amsterdam: 3e Grote Prijs met VDL Groep Arera C
  • CSI5* Hong-Kong (Chi): 6e Grote Prijs met VDL Groep Verdi

2013:

  • Maastricht: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Sapphire
  • Londen  (Eng): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Sapphire, 7e met Arera C
  • CSI5*-W Verona (Ita): 6e World Cup met VDL Groep Verdi
  • CSI5* Lyon (Fra): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): 10e World Cup met VDL Groep Sapphire
  • CSI5* Wenen (Oos): 10e GCT Grote Prijs met VDL Groep Sapphire
  • CSI3* Herning (Den): 9e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire
  • CSI5* Valkenswaard: 8e GCT Grote Prijs met VDL Groep Sapphire
  • CSI2* Valkenswaard: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Eureka
  • CSI4* Villach Treffen (Oos): 8e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire
  • CSI5* Cannes (Fra): 3e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI3* Doha (Qat): 2e Grote Prijs met VDL Groep Eureka
  • CSI5* Doha (Qat): 8e Grote Prijs met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • CSI5*-W 's Hertogenbosch: Winnaar Grote Prijs  met Kisby
  • CSIO5* Al Ain (UAE): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.
  • CSI3* Neumünster (Dui): 4e Grote Prijs met VDL Groep Eureka
  • CSI5*-W Bordeaux (Fra): 6e Grote Prijs met Kisby
  • CSI2* Offenburg (dui): 10e Grote Prijs met VDL Groep Eureka
  • CSI5*-W Leipzig (Dui): 7e World Cup met VDL Groep Verdi Tn N.O.P.

2012:

  • CSI2* Roosendaal: 5e Grote Prijs met VDL Groep Eureka
  • CSI4* Salzburg (Oos): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): 7e World Cup met VDL Groep Verdi
  • CSI5*-W Oslo (Noo): 4e World Cup met VDL Groep Verdi
  • CSI2* De Steeg: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Eureka
  • CSI3* De Steeg: 6e Grote Prijs met Lenardo der Kleine
  • CSI5* Hamburg (Dui): 5e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5* Doha (Qat): 5e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5* Paris (Fra): 6e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Roggel: 4e Grote Prijs met Zacharov TN
  • CSI5*-W Leipzig (Dui): 7e World Cup met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Veendam-Zuidbroek: 8e Grote Prijsmet VDL Groep Eureka

2011:

  • CSI5*-W London-Olympia (Eng): 5e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5* Abu Dhabi (UAE): 5e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): 2e World Cup met VDL Groep Verdi
  • CSI5*-W Oslo (Noo): 8e World Cup met VDL Groep Verdi
  • CSI3* Madrid (Spa): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSIO5* Rotterdam: 8e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5* Valkenswaard: 12e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Valkenswaard: 3e Grote Prijs met VDL Groep Vleut
  • CSIO5* Falsterbö (Zwe): 3e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI4* De Steeg: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI5* Valencia (Spa): 3e GCT Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI3* Lummen (Bel): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Neeroeteren (Bel): Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Verdi

2010:

  • CSI2* Neeroeteren (Bel): 2e Grote Prijs met VDL Groep Vleut
  • CSI3* Leszno (Pol): 4e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI3* Odense (Den): 6e Grote Prijs met DL Groep Vleut
  • CSI3* Saint Lo (Fra): 9e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI3* Humlikon (Zwi): 6e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI5* San Patrignano (Ita): 4e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI4* Geesteren: 3e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Neeroeteren (Bel): 8e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Zelhem: 5e Grote Prijs met VDL Groep Vleut
  • CSI3* Eindhoven: 4e Grote Prijs met VDL Groep Verdi
  • CSI2* Offenburg (Dui): 5e Grote Prijs met VDL Groep Parmala Douche
  • CSI2* Roggel: 3e Grote Prijs met VDL Groep Vleut
  • CSI2* Zwolle: 11e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B

2009:

  • CSI2* Hengelo: 3e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI4* München (Dui): 11e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI3* Saint Lo (Fra): 3e Grote Prijs met VDL Groep Parmala Douche
  • CSI2* Neeroeteren (Bel): 2e Grote Prijs met VDL Groep Parmala Douche
  • CSI2* Valkenswaard: Winnaar Grote Prijs met VDL Groep Parmala Douche
  • CSI2* Nördlingen (Dui): 2e Grote Prijs met VDL Groep Parmala Douche
  • CSIO5* Rome (Ita): 5e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI4* Antwerpen (Bel): 3e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI2* Offenburg (Dui): 7e Grote Prijs met VDL Groep Sapphire B
  • CSI2* Roggel: 11e Grote Prijs met VDL Groep Naomi

2008:

  • CSI4*-W Helsinki (Fin): 6e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI4*-W Oslo (Noo): 4e World Cup met Audi's Parmala Douche
  • CSI3* Den Haag: 4e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI2* Valkenswaard: 11e Grote Prijs met Audi's Naomi
  • CSI4* Vimeiro (Por): 3e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSIO5* Lissabon (Por): 15e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI3* Eindhoven: 9e Derby met Audi's Dargita Z
  • 2e Young Stallion CSI2* Zwolle: 2e Young Stallions met Verdi en 7e met Vleut

2007:

  • CSI4* Frankfurt (Dui): 12e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI2* Hengelo: Winnaar Grote Prijs met Audi's Naomi
  • CSI4* Maastricht: 11e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI3* Oldenburg (Dui): 4e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI3* Zuidlaren: Winnaar Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI2* Valkenswaard: 4e Grote Prijs met Audi's Parmala Douche
  • CSI3* Eindhoven: Winnaar Derbu met Dargita
  • CSI2* Hardelot (Fra): 3e Grote Prijs met Parmala Douche
  • CSI2* Vestvold (Noo): 4e Grote Prijs met Parmala Douche
  • CSI4*-W Amsterdam: Winnaar Grote Prijs met Parmala Douche
  • CSI1* Goes: Winnaar Grote Prijs met Parmala Douche

2006:

  • CSI2* Hengelo: 5e Grote Prijs met Parmala Douche
  • CSI2* Wierden: 10e Grote Prijs met Dargita
  • CSI2* Hurnlikon (Zwi): 2e Grote Prijs met Naomi
  • CSI2* Bonheiden (Bel): 2e Grote Prijs met Parmala Douche
  • CSI3* Eindhoven: 9e Derby met Dargita
  • CSIO4* Kopenhagen (Den): 7e Grote Prijs met Naomi
  • CSI2* Aarhus (Den): 12e Grote Prijs met Parmala Douche

2005:

  • Brasschaat (Bel): 2e Grote Prijs met Naomi
  • Wierden: Winnaar Grote Prijs met Parmala Douche
  • Zuidbroek: 5e Grote Prijs met Naomi
  • Zelhem: Winnaar Grote Prijs

2004:

  • Auvers (Fra): Winnaar Grote Prijs
  • 1e Grand Prix Welkenraadt (Bel): Winnaar Grote Prijs
  • Hengelo: 2e Grote Prijs
  • Wanroij: 2e Masters