Vrieling, Jur

Jur is met VDL Glasgow W van 't Merelsnest N.O.P. opgenomen in het Nederlands Olympisch kader springen senioren.

De vader van Jur Vrieling zat bij de bereden politie in Groningen en was in zijn vrije tijd niet alleen een fanatieke, maar ook succesvolle wedstrijdruiter. Jur reed als 13-jarige voor het eerst de wedstrijdring binnen, daarbij gestimuleerd door zijn vader en zijn zus Jannemiek, die als 14-jarige met de bonte hengst Samber startgerechtigd was in de klasse Z-dressuur en springen. Jur werd boven op de gasbel van Groningen in Slochteren geboren en heeft nu zijn stal op een kleine afstand van de Waddenzee in Holwierde. Er gaat niets boven Groningen, maar er is niets dan water boven Holwierde.

In 1998 kreeg de samenwerking tussen Jur Vrieling en hengstenhouder Wiepke van de Lageweg voor het eerst gestalte. De hengst Indorado was de eerste hengst die Jur voor deze hengstenhouder, nu bekend onder de naam VDL Stud, internationaal uitbracht. Vele hengsten van deze stoeterij volgden, zoals Emmerton en Oramé. Met VDL Bubalu ging Jur mee als reserve naar de Europese Kampioenschappen in Windsor in 2009. Dat prikte de Groninger, want hij wilde meer. In 2010 was hij met VDL Bubalu in Kentucky op de WEG en in 2012 - ze werden dat jaar ook Nederlands Kampioen - maakte hij deel uit van het Oranje kwartet dat zilver won op de Olympische Spelen van Londen en opnieuw met de op grond van zijn prestaties in de sport eindelijk KWPN goedgekeurde hengst VDL Bubalu. Ook op het EK in Herning waren Vrieling en Bubalu van de partij. In 2014 maakten Vrieling VDL Bubalu deel uit van het team dat op de WEG in Caen goud won.

Tijdens de KWPN hengstenkeuring 2015 nam de hengst VDL Bubalu afscheid van de sport. Met hem heeft Jur hele mooie jaren in de sport gekend. 

Voor Jur was het in 2015 de eerste maal dat hij van start ging in een wereldbekerfinale. Hij reed de hengst VDL Zirocco Blue N.O.P. en eindigde op de 10e plaats.

Jur heeft in totaal voor Nederland ruim 60 landenwedstrijden gereden, waarvan de eerste keer in 1996.

Op het EK 2015 maakte Jur wederom onderdeel uit van het team dat in Aken goud won. Met zijn nieuwe troef de hengst VDL Zirocco Blue eindigde hij individueel op de 5e plaats, met slechts één gevallen balk in alle onderdelen.

Jur Vrieling was heel blij met het team goud. Heel even was hij bang dat door zijn tijdfout Nederland zijn eerste plaats had verspild. “Ik voelde me even zo ellendig. En ik was zo blij dat de Duitser Daniel Deusser een foutje maakte zodat ik mezelf niet eeuwig voor m’n kop hoef te slaan”.

Het jaar 2016 is ook goed begonnen voor Jur. Op de Nederlandse Kampioenschappen won hij zilver met VDL Zirocco Blue N.O.P. en met VDL Glasgow van het Merelsnest zat hij in het team dat won tijdens de opening van het Nations Cup seizoen in La Baule, terwijl zij in Odense tweede werden. Ook in de Nations Cup van Rome zat Jur in het team, maar nu met VDL Zirocco Blue N.O.P., hoewel het team 5e werd, was de bijdrage van deze combinatie zeer waardevol, met 0 en 4. In de Grote Prijs eindigden zij op de 9e plaats met 0 en 4. Op het CHIO 2016 was de combinatie wederom in topvorm door met 2 foutloze rondes een waardevolle bijdrage te leveren aan de teamzege in de Nations Cup van het CHIO Rotterdam.

 

 

Klik hier voor alle FEI-uitslagen en zijn positie op de Longines wereldranglijst

Olympische Spelen:

  • 2016 Rio de Janeiro (Bra): 7e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P., individueel niet geplaatst
  • 2012 London (Eng): Zilver met team en 39e individueel met VDL Bubalu

WereldKampioenschappen:

  • 2014 Caen (Fra): Goud met team en 52e individueel met VDL Bubalu
  • 2010 Lexington (USA): 55e (individueel) en 15e (team) met VDL Bubalu

Europese Kampioenschappen:

  • 2017 CH-EU-S Gothenburg (Zwe): 6e met team en 19e individueel met VDL Glasgow van 't Merelsnest
  • 2015 Aken (Dui): Goud met team en 5e individueel met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2013 Herning (Den): 23e individueel en 6e met team met VDL Bubalu
  • 1986 Ennis (Ier): 4e Junioren met Maybe Forever
  • 1985 Fontainebleau (Fra): 6e Juniorenmet Uppercut Boy

Wereldbeker Finales:

  • 2015 Las Vegas (USA): 10e met VDL Zirocco Blue N.O.P. (3e, 16e en 13e in de individuele onderdelen)

FEI Nations Cup wedstrijden:

  • 2018 CSIO5*-NC Falsterbö (Zwe): Winnaar met team met VDL Glsgow van 't Merelsnest N.O.P. (0/0)
  • 2018 CSIO5*-NC Rotterdam: 3e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (8/12)
  • 2018 CSIO5*-NC La Baule (Fra): 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/9)
  • 2017 CSIO5*-NC Barcelona (Spa): Winnaar finale met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0)
  • 2017 CSIO5*-NC EUD1 Hickstead: 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (13/0)
  • 2017 CSIO5*-NC EUD1 Falsterbö: Winnaar met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0/0)
  • 2017 CSIO5*-NC Rotterdam: 5e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/4)
  • 2017 CSIO3*-NC UED2 Uggerhalne (Den): 8e met team met Corporal VDL
  • 2017 CSIO5*-NC Rome (Ita): 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/4)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Hickstead (Eng): 7e met team met VDL Glasgow van het Merelsnest (0/12)
  • 2016 CSIO5*-NC Falsterbö (Zwe): 3e met team met VDL Glasgow van het Merelsnest (9/4)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Rotterdam: Winnaar met team met VDL Zirocco Blue N.O.P. (0 + 0)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Rome: 5e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.  (0+4)
  • 2016 CSIO3*-N Odense (Den): 2e met team met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • 2016 CSIO5* La Baule (Fra): Winnaar met team met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • 2015 CSIO5* Barcelona (Spa), finale: 3e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Hickstead (Eng): 7e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Rome (Ita): 2e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2015 CSIO3* Drammen (Noo): Winnaar met team met Carrera VDL
  • 2014 CSIO5* Barcelona (Spa): Winnaar finale met VDL Bubalu
  • 2014 CSIO5* Hickstead (Eng): 2e met team met VDL Bubalu
  • 2014 CSIO5* Rome (Ita): 2e met team met VDL Bubalu
  • 2014 CSIO5* La Baule (Fra): Winnaar met team met VDL Bubalu\
  • 2014 CSIO5* Lummen (Bel): 5e met team met VDL Bubalu

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2016 Mierlo: Zilver met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2012 Mierlo: Nederlands Kampioen met VDL Bubalu
  • 2011: 5e met VDL Bubalu
  • 2009: 10e met VDL Orame
  • 2008: Nederlands Kampioen met VDL Emmerton
  • 2000: 9e
  • 1999: 12e

Overige:

2018:

  • CSI2* De Wolden: Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Zypern III (0/0)
  • CSI1* Arnhem: 5e Grote Prijs (1.35m) met Kasper van het Hellehof (0/0)
  • CSI4* Geesteren: 6e Grote Prijs (1.60m) met Davall VDL (1)
  • CSI5* Cannes (Fra): 4e Grote Prijs GCT/GCL (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0) en Winnaar met team GCL (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/0)
  • CSI-YH1* Arezzo (Ita): 3e finale 6-jr. (1.30m) met E'Diostra Il Palazzetto (0)
  • CSI5* Indoor Brabant: 5e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest N.O.P. (0/0)
  • CSI5* Bordeaux (Fra): 2e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI2* Drachten: 2e Grote Prijs (1.45m) met Baltic VDL (0/0)
  • CSI2* Zuidbroek: 4e Grote Prijs (1.45m) met Etoulon VDL (0/0)
  • CSI1* Zuidbroek: Winnaar Grote Prijs (1.30m) met Fiumicino van de Kalevallei (0/0)

2017:

  • CSI3*-W Leszno (Pol): 4e World Cup (1.50m) met Dallas VDL (0/7), 8e Grote Prijs (1.60m) met Dallas VDL (0/4)
  • CSI1* Leszno (Pol): 2e finale medium round (1.25m) met Freeman VDL (0)
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): Winnaar WB (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnels (0/0)
  • CSI1* Ommen: Winnaar Grote Prijs (1.40m) met Dallas VDL (0/0)
  • CSIO5*-NC Rotterdam: 10e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4)
  • CSI-YH1* Villach Treffen (Oos): 3e finale 8-jr. (1.40m) met Quality FZ (0/0)
  • CSIO5*-NC Rome (Ita): Winnaar Grote Prijs met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI3* Arezzo (Ita): 5e Grote Prijs (1.50m) met Corporal VDL (0/4)
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Carrera VDL (0/)
  • CSI2* Zuidbroek: 2e Grote Prijs (1.45m) met Corporal VDL

2016:

  • CSI4* Salzburg (Oos): 3e Grote Prijs (1.60m) met Corporal VDL (0/0)
  • CSI2*-W Leszno (Pol): 4e World Cup met Corporal VDL (0/4)
  • CSI2* Wiener Neustadt (Oos): 3e Grote Prijs 91.45m) met Carrera VDL (4) en Winnaar finale Mittlere Tour (1.40m) met Acascia (0/1)
  • CSI3* Bonheiden (Bel): 2e Grote Prijs (1.50m) met Arezzo VDL (0/0)
  • CSI-YH1* De Wolden/Veeningen: Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Etoulon VDL (0/0)  en 4e met Quality FZ (0/0)
  • CSIO5* Rome (Ita): 9e in Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI-YH1* Rome (Ita): 3e finale 7-jr. (1.40m) met Quality FZ
  • CSIO3* Odense (Den): 2e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • CSI3* Drammen (Noo): 2e Grote Prijs (1.55m) met Arezzo VDL
  • Mierlo: 2e Grote Prijs (1.40m) met Carrera VDL
  • CSI3* Arezzo (Ita): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • CSI5* Indoor Brabant: 12e Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI3* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Arezzo VDL
  • CSI3* Drachten: 4e Grote Prijs (1.55m) met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • CSI2* Drachten: 5e Grote Prijs (1.45m) met Arezzo VDL
  • CSI-YH1* Zuidbroek: 3e 6-/7-jr. met Quality FZ

2015:

  • CSI2* Oldenburg (Dui): 2e Grote Prijs (1.50m) met Carrera VDL
  • CSI3* Maastricht: 4e Grote Prijs (1.55m) met Carrera VDL
  • CSI4* Stockholm (Zwe): 7e Grote Prijs (1.55m) met VDL Zicocco Blue N.O.P.
  • CSI-W5* Oslo (Noo): 11e World Cup (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSIO5* Hickstead (Eng): 3e Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI2* Veeningen: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Carrera VDL
  • CSI5* Aken (Dui): 8e Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • Indoor Tolbert: 3e Grote Prijs ZZ met Icarus van de Kalevallei
  • CSI-W Gothenburg (Zwe): 4e met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs met VDL Zirocco Blue N.O.P.

2014:

  • CDI-W Mechelen (Bel): 21e met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CDI-W Helsinki (Fin): 4e met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CDI-W Oslo (Noo): Winnaar met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI3* Stockholm (Zwe): 3e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI5* Helsinki (Fin): 4e Grote Prijs met Flash Dance v. Kalevallei
  • CSI5* Oslo (Noo): 2e Grote Prijs met Flash Dance v. Kalevallei
  • CSI5* Wenen (Oos): 28e GCT met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI5* Lausanne (Zwi): 2e Grote Prijs met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • Zuidbroek: 3e Grote Prijs met Flash Dance van de Kalevalle
  • CSI2* Vestfold (Noo): 5e (1.45m) week 2 en Winnaar Grote Prijs (1.45m) week 1 met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • Goteborg (Zwe), wereldbeker kwalificatie: 9e met VDL Bubalu
  • CSI2* Veeningen/De Wolden: 2e Grote Prijs met Zavall VDL
  • CSI5* Falsterbo (Zwe): 3e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P., Winnaar Derby met Zirocco Blue VDL N.O.P., 5e Nations Cup
  • CSI3* Geesteren: Winnaar Grote Prijs met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSIO5* Rotterdam: 12e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSIO5* Rome (Ita): 8e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • CSIO5* Rome (Ita): 8 Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • CSI5* Basel (Zwi): Winnaar 1.50m met VDL Bubalu
  •  CSI3* Villach, Treffen (Oos: Winnaar Grote Prijs (1.55m) met VDL Bubalu
  • CSI3* Graz (Oos): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Tum Tum
  • CSI5* Den Bosch: 13e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL

2013:

  • Hickstead (UK), 7e team NC met VDL Bubalu
  • Gijon (SPA), 8e GP met VDL Zirocco Blue, 1e met team LW
  • Barcelona (SPA), FEI NC finale, 4e met VDL Bubalu met team, 1ste ronde 2e met team
  • Wiener Neustad (AUT), 6e GP met Flash Dance van de Kalevallei
  • Maastricht (NED), 6e GP met ZIrocco Blue VDL N.O.P.
  • Londen (UK), 6e GP met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • 7e Grand Prix CSI2* Zuidwolde (NED) met Zavall VDL
  • 3e Nations Cup CSIO5* Falsterbo (SWE) met VDL Bubalu
  • 6e Grand Prix CSI3* Geesteren (NED) met Zirocco Blue VDL
  • 6e Grand Prix CSIO5* Rotterdam (NED) met VDL Bubalu
  • 1e Grand Prix CSIO3* Copenhagen (DEN) met Zirocco Blue VDL
  • 1e Nations Cup CSIO3* Copenhagen (DEN) met Zirocco Blue VDL
  • 8e World Cup CSI5*-W 's Hertogenbosch (NED) met VDL Bubalu
  • 3e Grand Prix CSI3* Vestfold (NOR) met Zavall VDL
  • 5e Grand Prix CSI3* Villach Treffen (AUT) met VDL Bubalu
  • Sankt Gallen (SWI), 7e team NC met VDL Emmerton
  • Bremen (GER), 9e team NC met VDL Bubalu

2012:

  • 2e Grand Prix CSI3* Frankfurt (GER) met VDL Bubalu
  • 3e Grand Prix CSI3* Stockholm (SWE) met VDL Bubalu
  • 6e Grand Prix CSI3* Leszno (POL) met KM Wish
  • 12e Grand Prix CSIO5* Calgary, Spruce Meadows (CAN) met VDL Bubalu
  • 3e Nations Cup CSIO5* Calgary, Spruce Meadows (CAN) met VDL Bubalu
  • 7e Grand Prix CSI2* Zuidwolde (NED) met VDL Wittinger
  • 4e Grand Prix CSIO5* Rotterdam (NED) met VDL Bubalu
  • 2e Grand Prix CSI2* De Steeg (NED) met VDL Wittinger
  • 1e Grand Prix CSI3* Drammen (NOR) met VDL Bubalu
  • 1e Grand Prix CSI2* Drammen (NOR) met Zavall VDL
  • 2e Grand Prix CSI4* Braunschweig (GER) met VDL Bubalu
  • 7e Grand Prix CSI2* Vestfold (NOR) met VDL Bubalu
  • 2e Grand Prix CSI2* Vestfold (NOR) met VDL Bubalu
  • 10e Grand Prix CSI2* Zuidbroek (NED) met Sissi van Schuttershof

2011:

  • 7e Grand Prix CSI4* Salzburg (AUT) met VDL Bubalu
  • 6e Grand Prix CSI3* Madrid (ESP) met VDL Bubalu
  • 3e Grand Prix (Global Champions Tour) CSI5* Valkenswaard (NED) met VDL Bubalu
  • 3e Grand Prix CSI3* Dinard (FRA) met VDL Bubalu
  • 1e Nations Cup CSIO5* Aachen (SUI) met VDL Bubalu
  • 1e Nations Cup CSIO3* Hamina (FIN) met Sissi van Schuttershof
  • 10e Grand Prix CSI4* Geesteren (NED) met VDL Bubalu
  • 4e Grand Prix De Steeg (NED) met VDL Emmerton
  • 1e Nations Cup CSIO5* Sankt Gallen (SUI) met VDL Bubalu
  • 2e Grand Prix CSI3* Lamprechtshausen (AUT) met Sissi van Schuttershof
  • 3e Grand Prix CSI5*-W 's Hertogenbosch (NED) met VDL Bubalu
  • 3e Grand Prix CSI2* Vestfold (NOR) met VDL Bubalu
  • 2e Grand Prix CSI2* Vestfold (NOR) met VDL Bubalu
  • 3e Grand Prix CSI2* Zwolle (NED) met Sissi van Schuttershof
  • 4e Grand Prix CSI2* Veendam-Zuidbroek (NED) met Whatever

2010:

  • 9e World Cup CSI2*-W Poznan (POL) met Sissi van Schuttershof
  • 11e Grand Prix CSI3* 2010 Stockholm (SWE) met VDL Bubalu
  • 1e Nations Cup CSIO5* Dublin (IRL) met VDL Bubalu
  • 2e Nations Cup CSIO5* Falsterbo (SWE) met VDL Bubalu
  • 2e Grand Prix CSI3* Wiener Neustadt (AUT) met VDL Emmerton
  • 2e Grand Prix CSI3* Eindhoven (NED) met VDL Emmerton
  • 1e World Cup CSI2*-W Warschau (POL) met Nerina
  • 10e Grand Prix CSI2*-W Warschau (POL) met VDL Emmerton
  • 1e Grand Prix CSI2* Vestfold (NOR) met VDL Emmerton
  • 11e Grand Prix CSI2* Zuidbroek (NED) met Puhr

2009:

  • 4e Grand Prix CSI3* Stockholm (SWE) met VDL Emmerton
  • 6e Grand Prix CSI3* Wiener Neustadt (AUT) met VDL Emmerton
  • 5e Grand Prix CSI4* Chantilly (FRA) met VDL Emmerton
  • 6e Grand Prix CSIO5* Falsterbo (SWE) met VDL Emmerton
  • 1e Derby CSIO5* Falsterbo (SWE) met KM Nerina
  • 3e Grand Prix CSI4* Geesteren (NED) met VDL Emmerton
  • 13e Grand Prix CSIO5* Rome (ITA) met VDL Orame
  • 2e Grand Prix CSI3* Eindhoven (NED) met VDL Emmerton
  • 10e Grand Prix CSIO3* Copenhagen (DEN) met VDL Orame
  • 1e Nations Cup CSIO3* Copenhagen (DEN) met VDL Orame
  • 4e Grand Prix CSI3* Lamprechtshausen (AUT) met VDL Emmerton
  • 3e Grand Prix CSI4* Amsterdam (NED) met TSP VDL Orame

2008:

  • 7e Grand Prix CSI3* Zuidlaren (NED) met VDL Emmerton
  • 8e Grand Prix CSI4* Chantilly (FRA) met VDL Emmerton
  • 6e Grand Prix CSI3* Dinard (FRA) met VDL Emmerton
  • 10e Grand Prix CSI3* Royan (FRA) met TSP VDL Orame
  • 4e Grand Prix CSI4* Geesteren (NED) met VDL Emmerton
  • 14e Grand Prix CSIO5* Rotterdam (NED) met VDL Emmerton
  • 4e Grand Prix CSI3* Lons le Saunier (FRA) met TSP VDL Orame
  • 6e Grand Prix CSI4* Bourg-en-Bresse (FRA) met VDL Emmerton
  • 2e Nations Cup CSIO4* Copenhagen (DEN) met VDL Emmerton
  • 4e Derby CSI3* Eindhoven (NED) met TSP VDL Orame
  • 12e Grand Prix CSI2* Hardelot (FRA) met VDL Emmerton
  • 10e Grand Prix CSI2* Stadl Paura (AUT) met Alwin Z
  • 9e Grand Prix CSI2* Zwolle (NED) met VDL Emmerton
  • 4e Best Stallion CSI2* Zwolle (NED) met VDL Emmerton
  • 12e Grand Prix CSI1* Veendam (NED) met Sorrento

2007:

  • 13e Grand Prix CSI3* Mechelen (BEL) met VDL Emmerton
  • 8e Grand Prix CSI4* Maastricht (NED) met VDL Emmerton
  • 1e Grand Prix CSI1* Meppel (NED) met Sorrento
  • 4e Grand Prix CSI3* Wiener Neustadt (AUT) met Radja
  • 2e Nations Cup CSIO5* Gijon (ESP) met VDL Emmerton
  • 6e Grand Prix CSI3* Gijon (ESP) met VDL Emmerton
  • 5e Grand Prix CSI3* Dinard (FRA) met VDL Emmerton
  • 3e Nations Cup CSIO5* Lummen (BEL) met VDL Emmerton
  • 10e Grand Prix CSI4* Bourg-en-Bresse (FRA) met VDL Emmerton
  • 3e Grand Prix CSI2* Zwolle (NED) met VDL Emmerton
  • 8e Grand Prix CSI3* Nantes (FRA) met VDL Emmerton

2006:

  • 3e Grand Prix CSI3* Zuidlaren (NED) met VDL Emmerton
  • 2e Grand Prix CSIO5* Gijon (ESP) met KM Nerina
  • 2e Grand Prix CSI3* Eindhoven (NED) met KM Nerina
  • 3e Grand Prix CSI2* Zwolle (NED) met TSP VDL Orame
  • 1e Grand Prix CSI1* Goes (NED) met KM Nerina

2005:

  • 8e Grand Prix CSI3* Leeuwarden (NED) met TSP VDL Orame
  • 6e World Championships for Young Horses (5 year old horses) met TSP Tenere
  • 8e Grand Prix CSI3* Chantilly (FRA) met TSP VDL Orame
  • 1e Nations Cup CSIO5* Falsterbo (SWE) met TSP VDL Orame
  • 4e Derby CSI3* Eindhoven (NED) met Greve Molke
  • 1e Future Stallion CSI2* Zwolle (NED) met VDL Tenerife

2004:

  • 4e Grand Prix CSIO5* Gijon (ESP) met Greve Molke
  • 1e Derby CSI3* Eindhoven (NED) met Greve Molke
  • 8e Grand Prix Holte (DEN) met VDL Cadillac
  • 7e Grand Prix Zwolle (NED) met VDL Montreal
  • 3e Nations Cup Falsterbo (SWE) met Jupiter

2003:

  • 7e Grand Prix CSI3* Leeuwarden (NED) met VDL Jupiter
  • 3e Nations Cup CSIO Falsterbo (SWE) met VDL Jupiter
  • 3e Derby CSI3* Eindhoven (NED) 2003 met VDL Jupiter

2002:

  • 1e Grand Prix CSI3* Leeuwarden (NED) met VDL Edminton
  • 6e World Cup Qualifier Poznan (POL)
  • 2e Grand Prix Treffen (AUT)

2001:

  • 6e Grand Prix Alençon (FRA)
  • 10e Grand Prix Arnhem (NED) met VDL Atlantic
  • 6e Grand Prix Drammen (NOR) met VDL Atlantic
  • 5e Grand Prix Eindhoven (NED) met VDL Atlantic

2000:

  • 2e Derby Eindhoven (NED) met VDL Kalusha
  • 4e Grand Prix Diest (BEL) met VDL Kalusha