Vrieling, Jur

Jur is met VDL Glasgow W van 't Merelsnest opgenomen in het Nederlands Olympisch kader springen senioren.

De vader van Jur Vrieling zat bij de bereden politie in Groningen en was in zijn vrije tijd niet alleen een fanatieke, maar ook succesvolle wedstrijdruiter. Jur reed als 13-jarige voor het eerst de wedstrijdring binnen, daarbij gestimuleerd door zijn vader en zijn zus Jannemiek, die als 14-jarige met de bonte hengst Samber startgerechtigd was in de klasse Z-dressuur en springen. Jur werd boven op de gasbel van Groningen in Slochteren geboren en heeft nu zijn stal op een kleine afstand van de Waddenzee in Holwierde. Er gaat niets boven Groningen, maar er is niets dan water boven Holwierde.

In 1998 kreeg de samenwerking tussen Jur Vrieling en hengstenhouder Wiepke van de Lageweg voor het eerst gestalte. De hengst Indorado was de eerste hengst die Jur voor deze hengstenhouder, nu bekend onder de naam VDL Stud, internationaal uitbracht. Vele hengsten van deze stoeterij volgden, zoals Emmerton en Oramé. Met VDL Bubalu ging Jur mee als reserve naar de Europese Kampioenschappen in Windsor in 2009. Dat prikte de Groninger, want hij wilde meer. In 2010 was hij met VDL Bubalu in Kentucky op de WEG en in 2012 - ze werden dat jaar ook Nederlands Kampioen - maakte hij deel uit van het Oranje kwartet dat zilver won op de Olympische Spelen van Londen en opnieuw met de op grond van zijn prestaties in de sport eindelijk KWPN goedgekeurde hengst VDL Bubalu. Ook op het EK in Herning waren Vrieling en Bubalu van de partij. In 2014 maakten Vrieling VDL Bubalu deel uit van het team dat op de WEG in Caen goud won.

Tijdens de KWPN hengstenkeuring 2015 nam de hengst VDL Bubalu afscheid van de sport. Met hem heeft Jur hele mooie jaren in de sport gekend. 

Voor Jur was het in 2015 de eerste maal dat hij van start ging in een wereldbekerfinale. Hij reed de hengst VDL Zirocco Blue N.O.P. en eindigde op de 10e plaats.

Jur heeft in totaal voor Nederland ruim 60 landenwedstrijden gereden, waarvan de eerste keer in 1996.

Op het EK 2015 maakte Jur wederom onderdeel uit van het team dat in Aken goud won. Met zijn nieuwe troef de hengst VDL Zirocco Blue eindigde hij individueel op de 5e plaats, met slechts één gevallen balk in alle onderdelen.

Jur Vrieling was heel blij met het team goud. Heel even was hij bang dat door zijn tijdfout Nederland zijn eerste plaats had verspild. “Ik voelde me even zo ellendig. En ik was zo blij dat de Duitser Daniel Deusser een foutje maakte zodat ik mezelf niet eeuwig voor m’n kop hoef te slaan”.

Het jaar 2016 is ook goed begonnen voor Jur. Op de Nederlandse Kampioenschappen won hij zilver met VDL Zirocco Blue N.O.P. en met VDL Glasgow van het Merelsnest zat hij in het team dat won tijdens de opening van het Nations Cup seizoen in La Baule, terwijl zij in Odense tweede werden. Ook in de Nations Cup van Rome zat Jur in het team, maar nu met VDL Zirocco Blue N.O.P., hoewel het team 5e werd, was de bijdrage van deze combinatie zeer waardevol, met 0 en 4. In de Grote Prijs eindigden zij op de 9e plaats met 0 en 4. Op het CHIO 2016 was de combinatie wederom in topvorm door met 2 foutloze rondes een waardevolle bijdrage te leveren aan de teamzege in de Nations Cup van het CHIO Rotterdam.

In 2016 behaalde Jur met het team de 7e plaats op de Olympische Spelen in Rio en op de WEG 2018 in Tryon werd Jur met het team 5e.

 

Klik hier voor alle FEI-uitslagen en zijn positie op de Longines wereldranglijst

Olympische Spelen:

  • 2016 Rio de Janeiro (Bra): 7e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P., individueel niet geplaatst
  • 2012 London (Eng): Zilver met team en 39e individueel met VDL Bubalu

Wereldkampioenschappen:

  • 2018 Tryon (USA): 5e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest, 55e individueel (0-13-13)
  • 2014 Caen (Fra): Goud met team en 52e individueel met VDL Bubalu
  • 2010 Lexington (USA): 15e met team en 55e individueel met VDL Bubalu

Wereldkampioenschappen Jonge Springpaarden:

  • 2005 Lanaken (Bel): 6e finale 5-jr. met TSP Tenere

Europese Kampioenschappen:

  • 2017 CH-EU-S Gothenburg (Zwe): 6e met team en 19e individueel met VDL Glasgow van 't Merelsnest
  • 2015 Aken (Dui): Goud met team en 5e individueel met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2013 Herning (Den): 6e met team en 23e individueel met VDL Bubalu
  • 1986 Ennis (Ier): 4e Junioren met Maybe Forever
  • 1985 Fontainebleau (Fra): 6e Junioren met Uppercut Boy

Wereldbeker Finales:

  • 2015 Las Vegas (USA): 10e met VDL Zirocco Blue N.O.P. (3e, 16e en 13e in de individuele onderdelen)

FEI Nations Cup wedstrijden:

  • 2020 CSIO3*-NC Praag (Tsj): Winnaar met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (beide rondes niet hoeven te starten)
  • 2019 CSIO5*-NC Geesteren: 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/ret)
  • 2019 CSIO5* Rome (Ita): 3e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (12/0)
  • 2019 CSIO3* Drammen (Noo): 6e met team met Davall VDL (4/0)
  • 2018 CSIO5*-NC Falsterbö (Zwe): Winnaar met team met VDL Glsgow van 't Merelsnest N.O.P. (0/0)
  • 2018 CSIO5*-NC Rotterdam: 3e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (8/12)
  • 2018 CSIO5*-NC La Baule (Fra): 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/9)
  • 2017 CSIO5*-NC Barcelona (Spa): Winnaar finale met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0)
  • 2017 CSIO5*-NC EUD1 Hickstead: 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (13/0)
  • 2017 CSIO5*-NC EUD1 Falsterbö: Winnaar met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0/0)
  • 2017 CSIO5*-NC Rotterdam: 5e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/4)
  • 2017 CSIO3*-NC UED2 Uggerhalne (Den): 8e met team met Corporal VDL
  • 2017 CSIO5*-NC Rome (Ita): 2e met team met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/4)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Hickstead (Eng): 7e met team met VDL Glasgow van het Merelsnest (0/12)
  • 2016 CSIO5*-NC Falsterbö (Zwe): 3e met team met VDL Glasgow van het Merelsnest (9/4)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Rotterdam: Winnaar met team met VDL Zirocco Blue N.O.P. (0 + 0)
  • 2016 CSIO5*-NC EUD1 Rome: 5e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.  (0+4)
  • 2016 CSIO3*-N Odense (Den): 2e met team met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • 2016 CSIO5* La Baule (Fra): Winnaar met team met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • 2015 CSIO5* Barcelona (Spa), finale: 3e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Hickstead (Eng): 7e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2015 CSIO5* Rome (Ita): 2e met team met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2015 CSIO3* Drammen (Noo): Winnaar met team met Carrera VDL
  • 2014 CSIO5* Barcelona (Spa): Winnaar finale met VDL Bubalu
  • 2014 CSIO5* Hickstead (Eng): 2e met team met VDL Bubalu
  • 2014 CSIO5* Rome (Ita): 2e met team met VDL Bubalu
  • 2014 CSIO5* La Baule (Fra): Winnaar met team met VDL Bubalu\
  • 2014 CSIO5* Lummen (Bel): 5e met team met VDL Bubalu
  • 2013 CSIO5* Hickstead (Eng): 7e met  team met VDL Bubalu
  • 2013 Gijon (Spa): Winnaar met team met VDL Zirocco Blue
  • 2013 Barcelona (Spa): 4e Finale met team met VDL Bubalu met team
  • 2013 CSIO5* Falsterbö (Zwe): 3e met team met VDL Bubalu
  • 2013 CSIO3* Kopenhagen (Den): Winnaar met team met Zirocco Blue VDL
  • 2013 CSIO5* Sankt Gallen (Zwi): 7e met team met VDL Emmerton
  • 2013 Bremen (Dui): 9e met team met VDL Bubalu
  • 2012 CSIO5* Calgary, Spruce Meadows (Can): 3e met team met VDL Bubalu
  • 2011 CSIO5* Aken (Dui): Winnaar met team met VDL Bubalu
  • 2011 CSIO3* Hamina (Fin): Winnaar met team  met Sissi van Schuttershof
  • 2011 CSIO5* Sankt Gallen (Zwi): Winnaar met team met VDL Bubalu
  • 2010: CSIO5* Dublin (Ier): Winnaar met team met VDL Bubalu
  • 2010 CSIO5* Falsterbö (Zwe): 2e met team met VDL Bubalu
  • 2009 CSIO3* Kopenhagen (Den): Winnaar met team met VDL Orame
  • 2008 CSIO4* Kopenhagen (Den): 2e met team met VDL Emmerton
  • 2007 CSIO5* Gijon (Spa): 2e met team met VDL Emmerton
  • 2007 CSIO5* Lummen (Bel): 3e met team met VDL Emmerton
  • 2005 CSIO5* Falsterbö (Zwe): Winnaar met team met TSP VDL Orame
  • 2004 CSIO Falsterbö (Zwe): 3e met team met VDL Jupiter
  • 2003 CSIO Falsterbö (Zwe): 3e met team met VDL Jupiter

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2016 Mierlo: Zilver met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • 2012 Mierlo: Nederlands Kampioen met VDL Bubalu
  • 2011: 5e met VDL Bubalu
  • 2009: 10e met VDL Orame
  • 2008: Nederlands Kampioen met VDL Emmerton
  • 2000: 9e
  • 1999: 12e

Overige:

2021:

  • CSI1* Lier (Bel): Winnaar Grote Prijs (1.30m) met It's Highlander van de Kalevallei (0/0)
  • CSI-YH1* Lier (Bel): 6e finale 6-jr. met Kallmar VDL (0/0)

2020:

  • CSI2* Exloo: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met El Rocco (0/0)
  • CSIO3* Praag (Tsj): 3e Grote Prijs (1.50m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI3* Lier (Bel): 5e Grote Prijs (1.50m) met KM Chalcedon (0/0)
  • CSI4* St.Tropez (Fra): 7e Grote Prijs (1.60m) met KM Chalcedon (0/0)
  • CSI2* St.Tropez (Fra): 4e Grote Prijs (1.45m) met Grenoble D.N. (0/0)
  • CSI3* Lillestrom (Noo): 2e Grote Prijs (1.50m) met Fiumicino van de Kalevallei (0/0)

2019:

  • CSI3* Oldenburg (Dui): 5e Grote Prijs (1.55m) met Dallas VDL (0/0)
  • CSI3* Zwolle: 3e Grote Prijs (1.55m) met Dallas VDL (0/0)
  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): 4e finale 7-jr. (1.30m) met Garrincha van de Kalevallei (0/4)
  • CSI-YH1*Aken (Dui): 6e Finale 8- jr. eo met Fiumicino van de Kalevallei (0/0)
  • CSI5* Monte Carlo/Monaco: 3e met team GCL (1.60m) met KM Chalcedon (5/0)
  • CSI5* Hamburg (Dui): 6e GCL (1.60m) met Davall (0/0) en 14e Grote Prijs GCT (1.60m) met Davall (5)
  • CSIO5* Rome (Ita): 12e Grote Prijs (1.65m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4)
  • CSI2* Valkenswaard: 2e Grote Prijs (1.45m) met KM Chalcedon (0/0)
  • CSI5* Shanghai (Chi): 2e Grote Prijs GCT (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI5* Indoor Brabant: 15e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4)
  • CSI5* Doha (Qat): 2e in 1.60m springen met Glasgow van 't Merelsnest N.O.P. (0/0)
  • CSI1* Kronenberg: Winnaar Grote Prijs (1.35m) met Freeman VDL (0/0)
  • CSI5* Villach/Treffen (Oos): 5e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI2* Zuidbroek: 4e Grote Prijs (1.45m) met KM Chalcedon (0/0)

2018:

  • CSI-YH1* Oldneburg (Dui): 2e finale 7-jr. (1.40m) met Fiumicino van de Kalevallei (0/0)
  • CSI2* De Wolden: Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Zypern III (0/0)
  • CSI1* Arnhem: 5e Grote Prijs (1.35m) met Kasper van het Hellehof (0/0)
  • CSI4* Geesteren: 6e Grote Prijs (1.60m) met Davall VDL (1)
  • CSI5* Cannes (Fra): 4e Grote Prijs GCT/GCL (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0) en Winnaar met team GCL (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4/0)
  • CSI-YH1* Arezzo (Ita): 3e finale 6-jr. (1.30m) met E'Diostra Il Palazzetto (0)
  • CSI5* Indoor Brabant: 5e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest N.O.P. (0/0)
  • CSI5* Bordeaux (Fra): 2e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI2* Drachten: 2e Grote Prijs (1.45m) met Baltic VDL (0/0)
  • CSI2* Zuidbroek: 4e Grote Prijs (1.45m) met Etoulon VDL (0/0)
  • CSI1* Zuidbroek: Winnaar Grote Prijs (1.30m) met Fiumicino van de Kalevallei (0/0)

2017:

  • CSI3*-W Leszno (Pol): 4e World Cup (1.50m) met Dallas VDL (0/7), 8e Grote Prijs (1.60m) met Dallas VDL (0/4)
  • CSI1* Leszno (Pol): 2e finale medium round (1.25m) met Freeman VDL (0)
  • CSI5*-W Helsinki (Fin): Winnaar WB (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnels (0/0)
  • CSI1* Ommen: Winnaar Grote Prijs (1.40m) met Dallas VDL (0/0)
  • CSIO5*-NC Rotterdam: 10e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van 't Merelsnest (4)
  • CSI-YH1* Villach Treffen (Oos): 3e finale 8-jr. (1.40m) met Quality FZ (0/0)
  • CSIO5*-NC Rome (Ita): Winnaar Grote Prijs met VDL Glasgow van 't Merelsnest (0/0)
  • CSI3* Arezzo (Ita): 5e Grote Prijs (1.50m) met Corporal VDL (0/4)
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Carrera VDL (0/)
  • CSI2* Zuidbroek: 2e Grote Prijs (1.45m) met Corporal VDL

2016:

  • CSI4* Salzburg (Oos): 3e Grote Prijs (1.60m) met Corporal VDL (0/0)
  • CSI2*-W Leszno (Pol): 4e World Cup met Corporal VDL (0/4)
  • CSI2* Wiener Neustadt (Oos): 3e Grote Prijs 91.45m) met Carrera VDL (4) en Winnaar finale Mittlere Tour (1.40m) met Acascia (0/1)
  • CSI3* Bonheiden (Bel): 2e Grote Prijs (1.50m) met Arezzo VDL (0/0)
  • CSI-YH1* De Wolden/Veeningen: Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Etoulon VDL (0/0)  en 4e met Quality FZ (0/0)
  • CSIO5* Rome (Ita): 9e in Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI-YH1* Rome (Ita): 3e finale 7-jr. (1.40m) met Quality FZ
  • CSIO3* Odense (Den): 2e Grote Prijs (1.60m) met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • CSI3* Drammen (Noo): 2e Grote Prijs (1.55m) met Arezzo VDL
  • Mierlo: 2e Grote Prijs (1.40m) met Carrera VDL
  • CSI3* Arezzo (Ita): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • CSI5* Indoor Brabant: 12e Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI3* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Arezzo VDL
  • CSI3* Drachten: 4e Grote Prijs (1.55m) met VDL Glasgow van het Merelsnest
  • CSI2* Drachten: 5e Grote Prijs (1.45m) met Arezzo VDL
  • CSI-YH1* Zuidbroek: 3e 6-/7-jr. met Quality FZ

2015:

  • CSI2* Oldenburg (Dui): 2e Grote Prijs (1.50m) met Carrera VDL
  • CSI3* Maastricht: 4e Grote Prijs (1.55m) met Carrera VDL
  • CSI4* Stockholm (Zwe): 7e Grote Prijs (1.55m) met VDL Zicocco Blue N.O.P.
  • CSI-W5* Oslo (Noo): 11e World Cup (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSIO5* Hickstead (Eng): 3e Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI2* Veeningen: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Carrera VDL
  • CSI5* Aken (Dui): 8e Grote Prijs (1.60m) met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • Indoor Tolbert: 3e Grote Prijs ZZ met Icarus van de Kalevallei
  • CSI-W Gothenburg (Zwe): 4e met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs met VDL Zirocco Blue N.O.P.

2014:

  • CDI-W Mechelen (Bel): 21e met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CDI-W Helsinki (Fin): 4e met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CDI-W Oslo (Noo): Winnaar met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI3* Stockholm (Zwe): 3e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI5* Helsinki (Fin): 4e Grote Prijs met Flash Dance v. Kalevallei
  • CSI5* Oslo (Noo): 2e Grote Prijs met Flash Dance v. Kalevallei
  • CSI5* Wenen (Oos): 28e GCT met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSI5* Lausanne (Zwi): 2e Grote Prijs met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • Zuidbroek: 3e Grote Prijs met Flash Dance van de Kalevalle
  • CSI2* Vestfold (Noo): 5e (1.45m) week 2 en Winnaar Grote Prijs (1.45m) week 1 met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • Goteborg (Zwe), wereldbeker kwalificatie: 9e met VDL Bubalu
  • CSI2* Veeningen/De Wolden: 2e Grote Prijs met Zavall VDL
  • CSI5* Falsterbo (Zwe): 3e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P., Winnaar Derby met Zirocco Blue VDL N.O.P., 5e Nations Cup
  • CSI3* Geesteren: Winnaar Grote Prijs met VDL Zirocco Blue N.O.P.
  • CSIO5* Rotterdam: 12e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSIO5* Rome (Ita): 8e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • CSIO5* Rome (Ita): 8 Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • CSI5* Basel (Zwi): Winnaar 1.50m met VDL Bubalu
  •  CSI3* Villach, Treffen (Oos: Winnaar Grote Prijs (1.55m) met VDL Bubalu
  • CSI3* Graz (Oos): Winnaar Grote Prijs (1.50m) met Tum Tum
  • CSI5* Den Bosch: 13e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL

2013:

  • Gijon (Spa): 8e Grpte Prijs met VDL Zirocco Blue
  • Wiener Neustad (Oos): 6e Grote Prijs met Flash Dance van de Kalevallei
  • Maastricht: 6e Grote Prijs met ZIrocco Blue VDL N.O.P.
  • Londen (Eng): 6e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL N.O.P.
  • CSI2* Veeningen: 7e Grote Prijs met Zavall VDL
  • CSI3* Geesteren: 6e Grote Prijs met Zirocco Blue VDL
  • CSIO5* Rotterdam: 6e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSIO3* Kopenhagen (Den): Winnaar Grote Prijs met Zirocco Blue VDL
  • CSI5*-W Den Bosch: 8e World Cup met VDL Bubalu
  • CSI3* Vestfold (Noo): 3e Grote Prijs met Zavall VDL
  • CSI3* Villach Treffen (Oos): 5e Grote Prijs met VDL Bubalu

2012:

  • CSI3* Frankfurt (Dui): 2e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI3* Stockholm (Zwe): 3e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI3* Leszno (Pol): 6e Grote Prijs met KM Wish
  • CSIO5* Calgary, Spruce Meadows (Can): 12e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* Veeningen: 7e Grote Prijs met VDL Wittinger
  • CSIO5* Rotterdam: 4e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* De Steeg: 2e Grote Prijs met VDL Wittinger
  • CSI3* Drammen (Noo): Winnaar Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* Drammen (Noo): Winnaar Grote Prijs met Zavall VDL
  • CSI4* Braunschweig (Dui): 2e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* Vestfold (Noo): 2e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* Zuidbroek: 10e Grote Prijs met Sissi van Schuttershof

2011:

  • CSI4* Salzburg (Oos): 7e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI3* Madrid (Spa): 6e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI5* Valkenswaard: 3e GCT Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI3* Dinard (Fra): 3e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI4* Geesteren: 10e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • De Steeg: 4e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Lamprechtshausen (Oos): 2e Grote Prijs met Sissi van Schuttershof
  • CSI5*-W Den Bosch: 3e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* Vestfold (Noo): 2e Grote Prijs met VDL Bubalu en 3e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI2* Zwolle: 3e Grote Prijs met Sissi van Schuttershof
  • 4e Grand Prix CSI2* Zuidbroek: 4e Grote Prijs met Whatever

2010:

  • CSI2*-W Poznan (Pol): 9e World Cup met Sissi van Schuttershof
  • CSI3* 2010 Stockholm (Zwe): 11e Grote Prijs met VDL Bubalu
  • CSI3* Wiener Neustadt (Oos): 2e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Eindhoven: 2e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI2*-W Warschau (Pol): Winnaar World Cup met Nerina
  • CSI2*-W Warschau (Pol): 10e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI2* Vestfold (Noo): Winnaar Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI2* Zuidbroek: 11e Grote Prijs met Puhr

2009:

  • CSI3* Stockholm (Zwe): 4e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Wiener Neustadt (Oos): 6e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI4* Chantilly (Fra): 5e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSIO5* Falsterbö (Zwe): 6e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSIO5* Falsterbö (Zwe): Winnaar Derby met KM Nerina
  •  CSI4* Geesteren: 3e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSIO5* Rome (Ita): 13e Grote Prijs met VDL Orame
  • CSI3* Eindhoven: 2e Grote Prijsmet VDL Emmerton
  • CSIO3* Kopenhagen (Den): 10e Grote Prijs met VDL Orame
  • CSI3* Lamprechtshausen (Oos): 4e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI4* Amsterdam: 3e Grote Prijs met TSP VDL Orame

2008:

  • CSI3* Zuidlaren: 7e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI4* Chantilly (Fra): 8e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Dinard (Fra): 6e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Royan (Fra): 10e Grote Prijs met TSP VDL Orame
  • CSI4* Geesteren: 4e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSIO5* Rotterdam: 14e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Lons le Saunier (Fra): 4e Grote Prijs met TSP VDL Orame
  • CSI4* Bourg-en-Bresse (Fra): 6e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Eindhoven: 4e Derby met TSP VDL Orame
  • CSI2* Stadl Paura (Oos): 10e Grote Prijs met Alwin Z
  • CSI2* Zwolle: 9e Grote Prijs) met VDL Emmerton
  • CSI2* Zwolle: 4e Best Stallions met VDL Emmerton

2007:

  • CSI4* Maastricht: 8e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI1* Meppel: Winnaar Grote Prijs met Sorrento
  • CSI3* Wiener Neustadt (Oos): 4e Grote Prijs met Radja
  • CSI3* Gijon (Spa): 6e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Dinard (Fra): 5e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI4* Bourg-en-Bresse (Fra): 10e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI2* Zwolle: 3e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSI3* Nantes (Fra): 8e Grote Prijs met VDL Emmerton

2006:

  • CSI3* Zuidlaren: 3e Grote Prijs met VDL Emmerton
  • CSIO5* Gijon (Spa): 2e Grote Prijs met KM Nerina
  • CSI3* Eindhoven: 2e Grote Prijs met KM Nerina
  • CSI2* Zwolle: 3e Grote Prijs met TSP VDL Orame
  • CSI1* Goes: Winnaar Grote Prijs met KM Nerina

2005:

  • CSI3* Leeuwarden: 8e Grote Prijs met TSP VDL Orame
  • CSI3* Chantilly (Fra): 8e Grote Prijs met TSP VDL Orame
  • CSI3* Eindhoven: 4e Derby met Greve Molke
  • CSI2* Zwolle: Winnaar Future Stallions met VDL Tenerife

2004:

  • CSIO5* Gijon (Spa): 4e Grote Prijs met Greve Molke
  • CSI3* Eindhoven: Winnaar Derby met Greve Molke
  • Holte (Den): 8e Grote Prijs met VDL Cadillac
  • Zwolle: 7e Grote Prijs met VDL Montreal

2003:

  • CSI3* Leeuwarden: 7e Grote Prijs met VDL Jupiter
  • CSI3* Eindhoven: 3e Derby met VDL Jupiter

2002:

  • CSI3* Leeuwarden: Winnaar Grote Prijs met VDL Edminton
  • Poznan (Pol): 6e World Cup
  • Villach Treffen (Oos): 2e Grote Prijs

2001:

  • Alençon (Fra): 6e Grote Prijs
  • Arnhem: 10e Grote Prijs met VDL Atlantic
  • Drammen (Noo): 6e Grote Prijs met VDL Atlantic
  • Eindhoven: 5e Grote Prijs met VDL Atlantic

2000:

  • Eindhoven: 2e Derby met VDL Kalusha
  • Diest (Bel): 4e Grote Prijs met VDL Kalusha