Zoer, Albert

Klik hier voor alle FEI uitslagen en zijn positie op de Longines wereldranglijst

Wereldkampioenschappen:

  • 2006 Aken (Dui): Goud met team, 20e individueel met Okidoki (0/0/4/12/8)

Wereldbeker finales:

  • 2010 Genève (Zwi): 40e met Samurai
  • 2009 Las Vegas (USA): Brons met Okidoki
  • 2008 Gothenburg (Zwe): 22e met Okodoki
  • 2007 Las Vegas (USA): 37e met Lowina

Europese Kampioenschappen:

  • 2009 Windsor (Eng): 4e met team en Brons individueel met Okodoki (0/4/0/0/4)
  • 2007 Manheim (Dui): Goud met Senioren team en 4e individueel met Okidoki (4/0/0/0/0)
  • 1996 Klagenfurt (Oos): 5e met Young Riders team en 22e individueel met Everglade (38.82)
  • 1995 Babenhausen (Dui): 7e met Young Riders team met Desteny
  • 1993 Spangenberg (Dui): Brons met Young Riders team en 7e individueel met Don Camillo (4/4/4/0/8.75)
  • 1992 Mons (Bel): Brons met Junioren team met Caritas
  • 1991 Bourg En Bresse (Fra): 4e met Junioren team met Olympic Cordilio
  • 1989 Millstreet (Ier): 6e met Pony team met Promiss

Overige:

2022:

  • CSI3* Leeuwarden: 9e Grote Prijs (1.55m) met Jackpot (0/4)
  • CSI1* Riesenbeck (Dui): 4e Grote Prijs (1.35m) met K-Dine (0/0)

2021:

  • CSI-YH1* Bonheiden (Bel): 5e finale 7-jr. (1.35m) met Jackpot (0/0)

2020:

  • CSI1* Kronenberg: 3e Grote Prijs (1.35m) met Isa Tella (0/0)
  • CSI1* Zuidbroek: 3e Grote Prijs (1.30m) met Ike (0/0)

2019:

  • CSI2* De Wolden: Winnaar Grote Prijs (1.45m) met Florian (0/0)
  • CSI2* Valkenswaard: 3e Grote Prijs (1.45m) met Florian (0/0)
  • CSI3* Neumünster (Dui): 3e Grote Prijs (1.55m) met Florian (0/0)

2018:

  • CSI2* Lanaken (Bel): 3e Grote Prijs (1.45m) met Heechhiem's Cancun VDM (0/0)
  • CSI2* Zuidbroek: 2e Grote Prijs (1.45m) met Heechhiem's Cancun Vdm (0/0)
  • CSI1* Zuidbroek: 2e Grote Prijs (1.30m) met Frenky (0/0)

2017:

  • CSI1* Mariënheem: 3e finale (1.30m) met Formidable (0/0)
  • CSI-YH1* Mariënheem: Winnaar finale 7-jr. (1.35m) met Freedom (0)
  • CSI2* Roosendaal (week 2): 2e Grote Prijs (1.45m) met Heechhiem's Cancun VDM (0/0)
  • CSI2* Roosendaal: 2e Grote Prijs (1.45m) met Gigolo (0/0)
  • CSI-YH1* Veeningen/De Wolden: 3e finale 7-jr. (1.35m) met Freedom (0/0)
  • CSI1* Wierden: 2e Grote Prijs (1.30m) met Freedom
  • CSI2* Tubbergen: 4e Grote Prijs (1.45m) met Dum Drum (0/0)

2016:

  • CSI4* Bourg En Bresse (Fra): 4e Grote Prijs (1.60m) met Gigolo
  • CSI3* Neumünster (Dui): 3e Championat von Neumünster (1.50m) met Gigolo
  • CSI-YH1* Drachten: 5e finale 7-/8-jr. (1.40m) met Dum Dum
  • CSI2* Zuidbroek: 2e Grote Prijs (1.40m) met Heechhie's Cancun VDM

2015:

  • CSI2* Stazeele (Fra): 2e Grot Prijs (1.45m) met Heechhiem's Cancun VDM
  • CSI2* Mariënheem: 5e finale Big Tour (1.45m) met Gigolo
  • CSI-YH1* Spangenberg (Dui): 2e finale (1.40m) met Dum Drum
  • CSI3* Ommen: 7e Grote Prijs (1.55m) met Gigolo
  • CSI3* Arnhem: Winnaar Grote Prijs (1.55m) met Gigolo
  • CSI3* Eindhoven: 4e Grote Prijs met Gigolo
  • CSI3* Mannheim (Dui): Winnaar Grote Prijs 1.55m met Gigolo

2014:

  • CSI3* Maastricht: 3e Grote Prijs met Gigolo
  • CSI3* Kiel (Dui): 10e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Paderborn (Dui: 3e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Zandhoven (Bel): 7e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI2* Zuidwolde: 5e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Arnhem: 2e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI4* Bourg en Bresse (Fra): Winnaar Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Maubeuge (Fra): 10e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Lanaken (Bel): 4e Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Lanaken (Bel): Winnaar Grote Prijs met Abra Kadabra
  • CSI3* Dortmund (Dui): Winnaar Grote Prijs met Abra Kadabra