Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 augustus 2015

Geplaatst op 11 augustus 2015

Deze week staat in het teken van de Europese Kampioenschappen in verschillende disciplines. In Aken beginnen de dressuurruiters aan hun kampioenschap. Ook het Nederlandse menteam heeft daar het kampioenschap alsmede de voltigeurs en de reiningcombinaties. In het Poolse Bialy Bor is het EK voor de eventing-junioren en in Wiener Neustadt is het EK voor de springende jeugd. Voordat de Nederlandse springtop naar Aken vertrekt, rijden ze nog op de Global Champions Tour in Valkenswaard, op de mooie terreinen van Jan Tops. Ook in Roosendaal is nog een druk bezocht CSI 2* en 1*.

AACHEN CH-EU-D Duitsland - 11 t/m 23 augustus 2015 dressuur
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-D Europese Kampioenschappen dressuur
Edward Gal (Harskamp) - Glock's Undercover N.O.P.
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Uzzo
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock’s Johnson TN
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Arlando N.O.P.


MALMÖ CDI2*/ CDIU25/ CDIJ/ CDIY Zweden - 11 t/m 13 augustus 2015 dressuur
Tel: 0046-703209062
E-mail: per49@orange.fr
Website: www.malmotown.com/malmocityhorseshow/
CDIU25
Machteld Hoeflake (Tiel) - Everything Is Possible


AACHEN CICO3* Duitsland - 12 t/m 14 augustus 2015 eventing
Tel: 0049 241 9171 109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CICO3* landenwedstrijd
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Andrew Heffernan (Cheshire) - Millthyme Corolla
Tim Lips (Made) - Concrex Bayro
Alice Naber (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker


BIALY BOR CH-EU-J-CCI1* Polen - 13 t/m 16 augustus 2015 eventing
Tel: 0048- 943739066
E-mail: office@csjbialybor.pl
Website: www.eventingpoland.com
CH-EU-J-CCI1* Europese Kampioenschappen eventing voor junioren
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Angela Kollee (Toldijk) - 3 Times a Lady
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Zimbali
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-vous
Merel de Rooij (Laren Nh) - Captain Jipp
Caressa Versteeg (Meer) - Daimler


AACHEN CH-EU-A 4 Duitsland - 11 t/m 23 augustus 2015 mennen
Tel: 0049 2419171109
Fax: 0049 2419171198
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-A 4 Europese Kampioenschappen Mennen
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Bravour, Don Marcel, Eddy, Winston E, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Palero, Santana, Ulano, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) - Boy, Champ, Dani, Lex, Mister


AACHEN CH-EU-R Duitsland - 11 t/m 23 augustus 2015 reining
Tel: 0049 2419171109
Fax: 0049 2419171198
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-R Europese Kampioenschappen Reining
Olivier van den Berg (Leiderdorp) - Footworks X Factor
Anky van Grunsven (Erp) - Whizashiningwalla BB
Jurgen Pouls (Grathem) - Hollywoord Gunman
Rieky Young (Vorstenbosch) - Brady Chex


ROOSENDAAL CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1* Nederland - 13 t/m 16 augustus 2015 springen
Tel: 0031-165533277
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CSI1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Born For You, Zendo
Gabriel Coumans (Deurne) - Dominique, Endgame
Robbert Ehrens (Sevenum) - Q-assessments Haggai
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman, French Kiss
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Anna H, Triomphe Z
Julie Janssen (Eindhoven) - Diamant De Kalvarie (e.t.)
Mark Jespers (Prinsenbeek) - Pialottino
Glenn Knoester (Assendelft) - Clint Easter
Don Kortrink (Sint-michielsgestel) - Toscanini
Willem van Nieuwkerk (Vlaardingen) - MADOX CH
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cilvano D'Haverlande, Jumpy
Tessa van der Pluijm (Roosendaal) - Cititia V
Aniek Poels (Swolgen) - Davos
Piet Raijmakers Jr. (Asten) - Hypericum C.
Jesper Romp (Tubbergen) - Esmee, Sting 14
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Cargo
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Maria Bonita
Casper Timmermans (Waspik) - Cote D'Or, Dorette
Marcel Willems (Koningsbosch) - Callas, Hillary, Larqui
CSI2*
Bart de Bruijn (Driebergen-Rjsenburg) - Air Max, Atiche, Beaumonde
Peter Bulthuis (Echt) - Airjody Z, Diego P.d., Dominus
Gabriel Coumans (Deurne) - Burlington, Chocolat Punch, Coco Blue De Lui
Robbert Ehrens (Sevenum) - Baratino E, Hisa, HRM Force Bellamy
Dominique Greeve (Rucphen) - Charmeur, Skipio K
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Janou, Suárez, Very Nice
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Anastacia T, Barrichello, Wishkarla
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Babel, Chaccoto
Mark Jespers (Prinsenbeek) - Bo
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Glenn Knoester (Assendelft) - Aline Hl, Alpicor, Taloudor KZ
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Britney, Ziezo
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dopharma's Uraniet, Grace Van De Werf
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Kalix, Kingdom Come
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Cosma Go R, Qulander Z
Piet Raijmakers Jr. (Asten) - Eclips, Van Schijndel's Chopard, Van Schijndel's Winston
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Sorrento, Winde R.A.G.
Jesper Romp (Tubbergen) - Qualif De Thurin
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, Broere Cyprus, Chapeau
Ben Schröder (Tubbergen) - Complemento, Davino O, Sir Stanwell
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Bukato, Zamora, Zidane Le Sursaut
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache Hl, Abelle Hl, Zimba Hl
Marcel Willems (Koningsbosch) - Ebaja O.H.
CSIYH1*
Dennis Baaij (Oud-vossemeer) - Jovinal
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) - Double B
Peter Bulthuis (Echt) - candyman
Robbert Ehrens (Sevenum) - Chacco Me Biolley
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Casina 15
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Eddy The Eagle
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dubai
Kirsten Rikkert (Enter) - No Fear Vd Tichelrij Z
Ben Schröder (Tubbergen) - Dexter R


WIENER NEUSTADT CH-EU-Y-S/ CH-EU-J-S/ CH-EU-Ch-S Oostenrijk - 10 t/m 16 augustus 2015 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: entries@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at
CH-EU-Ch-S children
Julia Engelsman (Berkhout) - Whipped Cream
Jens van der Meer (Tilburg) - Cassanova
Skye Morssinkhof (Hierden) - Lamborghini, Lucas
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Firefly
Mel Thijssen (Sevenum) - Zsa-Zsa
CH-EU-J-S junioren
Kars Bonhof (Epe) - Tennessee V
Vicky Helthuis (Weerselo) - Alexis, Chappeau
Lars Kersten (Egchel) - Taxi Buuron Largo
Megan Laseur (Soest) - Esperance, Zeppelin
Ralph Slaats (Waalre) - Liberty Antara
CH-EU-Y-S Young Ridres
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant
Kevin Jochems (Asten) - Kadans Como
Niels Knape (Baarlo Lb) - Caluna's Cacharel Z, Cavendish
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Sabech D'Ha
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB


SAN GIOVANNI IN MARIGNANO CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 11 t/m 16 augustus 2015 springen
Tel: 0039-541826611
Fax: 0039-541480676
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI1*
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Avec Moi, Danza Kadura
CSI2*
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Baluga, Bugatti, Coco Chanel, Zaza
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, Centurio, Tantalus
CSIYH1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - Horse Victory Commodore Z, Lana Del Ray


VALKENSWAARD CSI1*/ CSI2*/ CSI5*/ CSIYH1* Nederland - 13 t/m 16 augustus 2015 springen
Tel: 0031-402068400
Fax: 0031-402069128
E-mail: ellis@csivalkenswaard.com
Website: www.csivalkenswaard.com
CSI1*
Lauren van Berkel (Waalre) - Prele Du Chanois, Wiepke
Joep van der Kampen (Hoogeloon) - VDL Groep Dirkowitz, VDL Groep Eldorado
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D, Culita H
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Castello, Eldorado S
Kim Rothengatter (Duizel) - VDL Groep Sophie Z
Eric van der Vleuten Jr. (Someren) - Canavaro De Muze
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep C Tara Z, VDL Groep Zagreb
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Aysattie, H&M Undicci, Squalls Estate Foxriver
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Catherina F, Cuba Libre
Roosje Brouwer (Waalre) - Monopoly, Van Helsing
Joy Lammers (Hamont) - Athena, Gigolo Van De Broekkant, Taura van de Broekkant
Dominique Roelofsen (Raalte) - Ardenta, Gioia van het Neerenbosch
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Contento, Audi’s Faults Free, Audi's Wizard
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s London N.O.P., Glock's Champions Ludwig
Frank Schuttert (Meeuwen) - Corradina PP, Loiza, Quando Quando
Harrie Smolders (Grobbendonk) - EH Quick Nina, Emerald
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Eureka, VDL Groep Quatro
Albert Zoer (Echten Dr) - Cardozo, Gigolo, Heechhiems Bersina VDM
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Zidane
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Eldorado Van De Zeshoek TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof’s Voltaire, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Uppity
Henk van de Pol (Waalre) - Spartacus TN, Willink
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Grobbendonk) - Aiyetoro, Don VHP Z, Regina Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kisby, VDL Groep Arera C
Jur Vrieling (Holwierde) - Arezzo VDL, Carrera VDL
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Spiritivo
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - D.Carolus
Roosje Brouwer (Waalre) - Danique
Marc Houtzager (Rouveen) - Danny
Joep van der Kampen (Hoogeloon) - VDL Groep Elexia
Joy Lammers (Hamont) - Erka
Dominique Roelofsen (Raalte) - Dante
Ruben Romp (Goirle) - Montana Blue Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Frank Schuttert (Meeuwen) - Capriati
Harrie Smolders (Grobbendonk) - Douwe
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum


BONHEIDEN CSI2*/ CSIYH1* België - 14 t/m 16 augustus 2015 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Bobby Klootwijk (Brecht) - Zirkoon
Emile Tacken (Meterik) - Birgitta, Waterstone, Zoriana
CSIYH1*
Bobby Klootwijk (Brecht) - Emile van de helle


TURBENTHAL CSIV-B Zwitserland - 14 t/m 16 augustus 2015 springen
Tel: 0041-796270821
E-mail: annemarie.haechler@haepo.ch
Website: www.csi-turbenthal.ch
CSIV-B veteranen
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29


AACHEN CH-EU-V Duitsland - 11 t/m 23 augustus 2015 voltige
Tel: 0049-241 9171 109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-V I
Individual Female
Claire de Ridder (Leidschendam) - Tjekko : longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Carola Sneekes (Callantsoog) – Nolan : longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)
Esther Sneekes (Callantsoog) – Nolan : longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)

Squads
Team Roy Rogers – C.S.I./Hercules : Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Teamleden: Iris Heyboer (Dronten)
                  Sofie van der Laan (Den Dolder)
                  Dianne ter Meulen (Bilthoven)
                  Renske van Schaik (Schalkwijk)
                  Esther Sneekes (Callantsoog)
                  Carola Sneekes (Callantsoog)

Pas de Deux
Carola en Esther Sneekes (Callantsoog) – Nolan : longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)

 

Ander Nieuws

  • Oranje ruiters in topvorm bij Special Olympics
    Oranje ruiters in topvorm bij Special Olympics
  • Gert Naber aangesteld als Teammanager KNHS Academy
    Gert Naber aangesteld als Teammanager KNHS Academy
  • Ook Emmelie Scholtens naar wereldbekerfinale dressuur
    Ook Emmelie Scholtens naar wereldbekerfinale dressuur