Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 augustus 2015

Geplaatst op 18 augustus 2015

In Aken wordt de Europese titelstrijd voortgezet voor de springruiters, het mennen en voltige. De verwachtingen zijn hoog gespannen, met name de Nederlandse teams springen en mennen zijn sterk. Morgen wordt begonnen met de dressuur voor de menners en staat de eerste kwalificatieronde springen op het programma. De voltigeurs beginnen donderdag aan hun kampioenschap. Ook in Nederland wordt dit weekend een EK verreden, en wel voor de Landelijke Ruiters. Tijdens Outdoor Helvoirt vindt, naast de 1* en 2* eventingwedstrijden, het kampioenschap plaats. Op donderdag wordt er afgetrapt met het EK team dressuur, het zestal.

DARMSTADT KRANICHSTEIN CDI4*/ CDI1*/ CDIJ/ CDIY Duitsland - 19 t/m 23 augustus 2015 dressuur
Tel: 0049-6151971794-11
Fax: 0049-6151971794-19
E-mail: troiano@kranichsteinerhof.de
Website: www.kranichsteinerhof.de / www.nt-turnierorganisation.de
CDIJ junioren
Yoeki Bos (De Hoef) - Sandman
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Veronique van der Panne (Benschop) - Boy-Bentley, Whatever
CDIY Young Riders
Skylar Bos (Huizen) - Bellalena
Fabienne Heikens (Ede Gld) - Angusch
Nicole van Niedek (Melissant) - VN's Amigo A, Ziezo
Antoinette te Riele (Weert) - Pimpernel
Laurie Vervoort (Helden) - Chester


LE PIN AU HARAS CCI3*/ CIC2*/ CCI1*/ CCIP2*/ CIC3* Frankrijk - 18 t/m 23 augustus 2015 eventing
Tel: 0033-233523629
E-mail: valmoulinlegrandcomplet@orange.fr
Website: www.legrandcomplet.com
CCI1*
Althea Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) - Auriella
CCIP2*
Okke Peemen (Meerle) - Hip Hop
CIC3*
Althea Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) - Meepswood Conquestor


HAMBACH CIC2*/ CIC1* Duitsland - 21 t/m 23 augustus 2015 eventing
Tel: 0049-97251688
Fax: 0049-8671927979
E-mail: tschibie@o2online.de
Website: www.pferdefreunde-lindenhof-hambach.de
CIC2*
Annemiek Wieken (Roden) - Zara Slottie


HELVOIRT CIC1*/ CIC2*/ CH-EU-Y-C2* Nederland - 21 t/m 23 augustus 2015 eventing
Tel: 0031411724444
E-mail: sport@outdoorhelvoirt.nl
Website: www.outdoorhelvoirt.nl
CH-EU-Y-C2* EK voor Landelijke Ruiters
Remco Bouwens (Heerlen) - Wotan
Marieke ten Cate (Gennep) - Koekeroekus
Evelien Hamers (Breda) - Balou
Stephan Hazeleger (Harskamp) - My Boy
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Jane Z
Koen Mosselman (Elst Gld) - Wisconsin S.M.  Prison
Simonne Tuytelaars (Weelde) - Tip Top
CIC1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Arda, Euzebio, Soraya 230
Merel Blom (Aalten) - The Joker, The Quizmaster
Maud van den Bogaart (Oss) - Cappuccino
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beat-it, Belhamel
Gert Boonzaaijer (Renswoude) - Beat It B
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS
Erwin Bout (Oostvoorne) - John Doe
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Goldsmith Alpha
Nick Brussee ('s-gravenzande) - Ulfonso
Lisa Dol (Voorhout) - Crazy 4u Grace
Levi Driessen (Esch) - Geotrade's Lord Ricello
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Coconut Queen
Deborah Gerrets (Maasland) - Amazing
Quint Van Giersbergen (Bussum) - Zaliene
Willemina van der Goes (Maarsbergen) - Ekino
Larissa Hartkamp (Lunteren) - D'artagnan, Kain
Monique Hazeleger (Harskamp) - Rasputin
Florinoor Hoogland (Den Dolder) - Captain Kobus
Marloes de Jong (Dongen) - Anne
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Bas Kamps (Wijchen) - Heumstede`s Do-it
Fraser King (Hamilton) - Nadal, Quantum Warrior
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is, Don Corleone A, King Canna
Nina Kok (Amersfoort) - Seabiscuit
Tim Lips (Made) - Concrex Vakarlos
Laura Mastenbroek (Maasland) - Belizaar
Laura van der Meer (Zeewolde) - Wokidoki
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - Dupon, What Ever
Alice Naber (Biddinghuizen) - Coral Estate Curacao
Tonke van de Pol (Eck En Wiel) - Bellevue
Merel de Rooij (Laren Nh) - Warempel
Reggie De Rooij (Laren Nh) - Tippie Wan
Adriaan Smeulders (Someren) - White Spirit
Harm Snoeck (Radewijk) - Doctor Rossi
Max Trenning (Amsterdam) - Lord, Napolitana T
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Coconut Girl
Ingrid Vrakking (Molenschot) - Kings Golden Yes
Ellemieke Wes (Ambt Delden) - Alexia
Jade van der Zanden (Zundert) - Castle Echo
CIC2*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Checkpoint Charlie 2
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino, Viva La Vida
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Giant Queen
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Lady Dy M
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Baas B
Tim Lips (Made) - Tobruk
Henk Jan Lozeman (Putten) - Alcatel
Brigit de Man (Lienden) - Toscane
Henri Ruiter (Warmenhuizen) - Aruba K
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna, Fine Creation
Jeanine Steentjes (Pannerden) - Well Well Well


HAMM CIC1* Duitsland - 22 t/m 23 augustus 2015 eventing
Tel: 0049-23852656
E-mail: info@rv-rhynern.de
Website: www.rv-rhynern.de
CIC1*
Mara Klaver (Grijpskerke) - Bonbon
Merel Schurink (Voorthuizen) – Bob

AACHEN CH-EU-A 4 Duitsland - 11 t/m 23 augustus 2015 mennen
Tel: 0049 2419171109
Fax: 0049 2419171198
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-A 4 Europees Kampioenschapp Mennen
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Bravour, Don Marcel, Eddy, Winston E, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Palero, Santana, Ulano, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) - Boy, Champ, Dani, Lex, Mister


AACHEN CH-EU-S/ CSIYH1* incl. 8 Duitsland - 17 t/m 23 augustus 2015 springen
Tel: 0049-2419171109
Fax: 0049-2419171198
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-S Europees Kampioenschap springen
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Zidane
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Classic Man V, SFN Zenith N.O.P.
Gerco Schroder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Verdi TN N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Glasgow Vh Merelsnest, VDL Zirocco Blue N.O.P.
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep C Tara Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Delina


DARMSTADT-KRANICHSTEIN CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 19 t/m 23 augustus 2015 springen
Tel: 0049-6151971794-11
Fax: 0049-6151971794-19
E-mail: troiano@kranichsteinerhof.de
Website: www.kranichsteinerhof.de / www.nt-turnierorganisation.de
CSI1*
Jan Conijn (Son En Breugel) - Boeing 747, Chaplin
CSIYH1*
Jan Conijn (Son En Breugel) - Experience


CERVIA CSIYH1*/ CSI2*/ CSIV-B Italië - 20 t/m 23 augustus 2015 springen
Tel: 0039-544949303
Fax: 0039-544949477
E-mail: lesiepicervia@gmail.com
Website: www.lesiepicervia.it
CSI2*
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, Centurio, Tantalus
CSIYH1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - Horse Victory Commodore Z, Lana Del Ray


AACHEN CH-EU-V Duitsland - 11 t/m 23 augustus 2015 voltige
Tel: 0049-241 9171 109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachen2015.de
CH-EU-V I
Individual Female
Claire de Ridder (Leidschendam) - Tjekko : longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Carola Sneekes (Callantsoog) – Nolan : longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)
Esther Sneekes (Callantsoog) – Nolan : longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)
Squads
Team Roy Rogers – C.S.I./Hercules : Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Teamleden: Iris Heyboer (Dronten), Sofie van der Laan (Den Dolder), Dianne ter Meulen (Bilthoven), Renske van Schaik (Schalkwijk), Esther Sneekes (Callantsoog), Carola Sneekes (Callantsoog)
Pas de Deux
Carola en Esther Sneekes (Callantsoog) – Nolan : longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)

Ander Nieuws

  • IK Ermelo 2019: KNHS Indoorkampioenschappen gaan 2 maart van start
    IK Ermelo 2019: KNHS Indoorkampioenschappen gaan 2 maart van start
  • Tips om je paard te helpen bij verharen *Video*
    Tips om je paard te helpen bij verharen *Video*
  • Hippische Leergang:  Lesgeven aan kinderen
    Hippische Leergang: Lesgeven aan kinderen