Deelnemers internationale wedstrijden 22 t/m 28 juni 2015

Geplaatst op 24 juni 2015

Deze week is de 41ste editie van CSI Twente. Een overgroot deel van de Nederlandse springruiters komt in Geesteren aan de start. Maar ook trekt een aantal topruiters naar de lucratieve vijfsterren-wedstrijden in Knokke en Monte Carlo. Voor de eventingruiters is het CCI in Strzegom in Polen van belang. Hier is een landenwedstrijd en wedstrijden vanaf 1* niveau waar Nederlandse ruiters aan meedoen. In Pompadour is een groot CDI3* voor de dressuurruiters. De voltigeurs trekken naar Duitsland en de endurance-ruiters rijden hun wedstrijd in Frankrijk.

POMPADOUR CDIJ/ CDIY/ CDI3*/ CDIYH/ CDIP Frankrijk - 26 t/m 28 juni 2015 dressuur
Tel: 0033-555985610
E-mail: association.schp@wanadoo.fr
Website: www.pompadour-equestre.com
CDI3*
Kevin de Bruin (Woerden) - Santo
Brigitte van der Hagen (Pozuelo De Alarcon Madrid) - O'Hara, Rupert
Dominique van der Horst (Hoogerheide) - Bones
Joyce Lenaerts (Leende) - Authentic, Beukenvallei's Ubique, Show Boy
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley
Koosje Mulders (Amsterdam) - Las Vegas
Karen Nijvelt (Hoeven) - Berato, Bite The Bullit
Margreet Prosman (Harmelen) - Androdine
Jonna Schelstraete (Gemonde) - Bosley, Cupido
Pieter Ton (Steenbergen Nb) - Veff's Falco
CDIJ junioren
Imke Been (Woerden) - Toto-Divette
CDIP pony’s
Felice Blaauw (Oud-beijerland) - ALD Feart´s Michael
Eveline Dees (Oude-tonge) - Coelenhage's Las Vegas
Guusje van Heeswijk (Oirschot) - Don Diego, Klavertje Character
Suzanne Kleijwegt (Heinkenszand) - Dano's Miracle KS
Marie Kleinepier (Rotterdam) - Equestricons Defilee de Mode
Liza de Rijk (Eemnes) - Kingh's Beauty Ronaldo
Romy - Anisa Rozestraten (Huizen) - Mistery
Maybrett Schreur (Oldenzaal) - Leuns Veld’s Winston, Majos Cannon
CDIYH jonge paarden
Saskia Maertens (Asten) - Fatal Attraction
Karen Nijvelt (Hoeven) - Eli, Elysias


HOPETOUN CCI1*/ CCI2*/ CIC1*/ CIC2*/ CIC3* Groot Brittannië - 25 t/m 28 juni 2015 eventing
Tel: 0044-1949 829061
E-mail: stuart@bedeltd.co.uk
Website: www.bede-events.com
CCI1*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Pewit Setimo
CCI2*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Lawless Lil


STRZEGOM CIC1*/ CIC2*/ CCI3*/ CCI2*/ CCI1*/ CICO3*/ CICJ1* Polen - 25 t/m 28 juni 2015 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@StrzegomHorseTrials.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CCI1*
Merel Blom (Aalten) - Viva La Vida
CCI2*
Meggy van den Akker (Etten-leur) - Troy
Evelien Hamers (Breda) - Cilocia
Laura Hoogeveen (Weert) - Massage Hippique Quibus
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Jane Z
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Izalco
CCI3*
Raf Kooremans (Turnhout) - Cavalor Chai Chai
Tim Lips (Made) - Brent, Trademark
CIC1*
Merel Blom (Aalten) - The Joker, The Quizmaster
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Divo
Marcelle de Kam (Domburg) - Donatella L'Espoir
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Zimbali
CIC2*
Evelien Hamers (Breda) - Balou
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Raf Kooremans (Turnhout) - Zulu HDH
Tim Lips (Made) - Tobruk
CICJ1*
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
CICO3* landenwedstrijd
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Vienna
Evelien Hamers (Breda) - Capri Van 't Gestelhof
Raf Kooremans (Turnhout) - MC B Vulcano
Tim Lips (Made) - Concrex Vakarlos
Iris Pemen (Rijsbergen) - Weering's Junior
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Sagnol
Jordy Wilken (Teuge) - Burry Spirit


HOLZERODE CIC1*/ CIC2* Duitsland - 26 t/m 28 juni 2015 eventing
Tel: 0049-55072190
E-mail: info@buschreiter-holzerode.de
Website: www.buschreiter-holzroede.de
CIC1*
Angela Kollee (Toldijk) - 3 Times a Lady
CIC2*
Hilde Geerts (Chaam) - Wacordia, Ziedeze Utopia
Koen Mosselman (Elst Gld) - Wisconsin S.M.  Prison
Ellemieke Wes (Ambt Delden) - Alexia


KNOKKE CSI5*/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl België - 25 t/m 28 juni 2015 springen
Tel: 0032-22698875
Fax: 0032-22695801
E-mail: frederik.debacker@stephex.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Jersey vd Hunters
CSI2*
Tim Franssen (Roosendaal) - Cicciolina, Deauville
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Quality
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Eder Van Den Blauwaert
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Suárez, Very Nice
Joy Lammers (Hamont) - Gigolo Van De Broekkant, Winny
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Evidence, Waikiki
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Contento, Faults  Free
Annette Wolf (Polsbroek) - Willem
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Quinthago Z, VDL Groep Zidane
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Classic Man V, SFN Zenith N.O.P.
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Girlpower 111
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou, Sterrehof's Uppity
Harrie Smolders (Grobbendonk) - Don VHP Z, Mr. Whoopy, Regina Z
CSIJ-A junioren
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro, Egwel
Ralph Slaats (Waalre) - Dakiro Van Berkenbroeck, Liberty Antara
CSIP pony’s
Lars Kersten (Egchel) - Kamaro Van Orchid's, Karamba Van Orchid's
Niels Kersten (Egchel) - Hickstead Castanoo
Babette Kuijpers (Oirlo) - Kosmo Van Orchid's
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Airflow, Ensilla
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Quaprice D'Astree
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Fostymana Vh Trichelhof, Sunny
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Berkzicht Rob, Gieltje
CSIYH1* incl. 8
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep C Tara Z
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Alfa Jordan
Willem Greve (Markelo) - Calanta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Diva HX
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Janou
Marc Houtzager (Rouveen) - Charisma
Harrie Smolders (Grobbendonk) - EH Quick Nina


MONTE CARLO, PORT HERCULE CSI5* Monte Carlo - 25 t/m 27 juni 2015 springen
Tel: 0097-793508054
Fax: 0037-793255413
E-mail: jumpmc@mediaplus.mc
Website: www.jumping-monaco.com
CSI5*
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro
Vincent Voorn (Weert) - Quinlan, SLI Chacco Boy


GEESTEREN CSI3* - CSI1* / CSI2* - CSI1* Nederland - 25 t/m 28 juni 2015 springen
Tel: 0031-546631691
Fax: 0031-546632709
E-mail: info@csitwente.nl
Website:  www.csitwente.nl
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Enrique HL
Remco Been (Geesteren Ov) - Aragon
Renate Beuving (Odoorn) - Especiale, Eyecandy
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - B-Eye Withnes, Esprit De Pomme
Mano de Boer (Eibergen) - Corona BB, Emmet BB
Marcel De Boer (Nieuwleusen) - El Capone, Esther P
Maureen Bonder (Schoonoord) - Eclair, Elmo, Elon
Lisa Bongers (Wijchen) - Dame Blanche
Nicole Botma (Zuidbroek) - Veraleen
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Dakota Van Het Schuttershof, Qudo
Madeleine Brugman (Ambt Delden) - Classic Edition, Edino, Magical Mrs.Mistoffelees
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - E. Lana, Efantos
Jan Conijn (Son En Breugel) - Chaplin, Experience
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Avec Moi
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Dynamite, Hilandra De La Vie, Warschau
Yvonne van Dijk (Vledderveen Gn) - Dosima O.h., Emma - Lee
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Daytoria, Dazard, Emir R
Sacha Dito (Helmond) - Divino, Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Handsome
Mischa Everse (Waddinxveen) - Iceman De Muze
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Jarnac v/d Dennehoeve
Heleen Groeneveld (De Wijk) - Quanta Costa
Daphne Haarhuis (Geesteren Ov) - Raport
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Raport
Iris Hakvoort (De Bult) - Don''t Tell Me What To Do
Kristien Hampsink (De Lutte) - Cyolga
Dafne Helthuis (Halle) - Roos Prinses, Rosalin
Marriet Hoekstra (Mildam) - Dutch Miss Blue
Henk Hooge (Vledderveen Gn) - Urlando
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Casina 15
Leonie Jonkers (Balkbrug) - E-Blue
Coen Kerbert (Enschede) - Abke
Priscilla Klink (Gorredijk) - Dolce
Thom De Koff (Renswoude) - Emmerson
Julian Kok (Etten Gld) - Everytime EBH
Carolien Koops (Stroe) - Savannah, Udette
Suus Kuyten (Laren Nh) - Cabachon
Megan Laseur (Soest) - Cheeminee
Frederique Lebon (Leusden) - Estella W
Bart van der Maat (Houten) - Easy
Amber Meijer (Muntendam) - Dikarlos
Emmelie Melssen (Zwaag) - Al Paccio
Aileen Menneken (Enschede) - chelsea
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Edelmanfee, Empire, Europe
Geert Moerings (Roosendaal) - Vesthigo Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Beasley G., HVR's Earth Wind And Fire
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Chica Mia, For A Dream WM
Sander Naber (Holsloot) - Evita P
Rianne Nalis (Wijhe) - Cavanta, El Torro VDP
Lisa Nooren (Engis) - Wimbledon MVNZ
Iris de Paauw (Enschede) - Bahama
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, Elkograaf
Chantal Regter (Assen) - Bucefalus, Ericson, Toularo
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Douwe, Joris Vd Bisschop
Dominique Roelofsen (Raalte) - Dante
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Jesper Romp (Tubbergen) - AD Wilbert Z
Rens Rovers (Raalte) - Ersina, La Donna
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Champions Ludwig, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Dexter R
Frank Schuttert (Meeuwen) - Quando Quando
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Erlinda
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN
Marijn Soetekouw (Heeten) - Cianne
Mitchel Sonneveld (Sprundel) - Blom's Ascanalien Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Km Euphoria, VDL Inkas-Boy-A
Liza Tiebot (Olst) - Do
Olivier van der Vaart (Terheijden) - Downtown, Eto'O
Wendy Veldman (Wanneperveen) - Dahlan, Decibellette, Treffer VDV
Beau Vos (Eibergen) - Hilfiger
Robert Vos (Wierden) - Dempseys
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti
Harrie Wiering (Reek) - Emil
Don Willemsen (Nijverdal) - Bco Come On Boy Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Number One
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Etcetera
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Bo, Cassilia, Goldfeyer
Remco Been (Geesteren Ov) - Ulady, VDL Holland Vd Bisschop, Wise Guy
Amke Bekhuis (Langeveen) - Brunetti 2, Primeval What Exclusive
Renate Beuving (Odoorn) - Berona, Dior
Jurjan Bloem (Heerde) - Diego, Shearwater Mikado
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Bonea Field, Coach, Davidoff
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Nicole Botma (Zuidbroek) - Discovery, Dollards Abu Dhabi Cjs
Kim Bril (Westendorp) - Baco, Toronto V
Marco Brinkman (Twello) - GMB Chivu
Tom Brinkman (Oud Ootmarsum) - Upgrade
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Bleu Sky, Dublin
Jan Conijn (Son En Breugel) - Axios S, Boeing 747
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Baluga, Coco Chanel, Zaza
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Valentino's Zandor Z
Yvonne van Dijk (Vledderveen Gn) - Vayrenta
Bjorn Egberink (Holten) - Waldo, Wiskemann Z
Mareille van Geel (Gees) - Brayn, Chakato VL, Don Diego
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Virgin
Dominique Greeve (Rucphen) - Charmeur, Skipio K
Heleen Groeneveld (De Wijk) - C Zamino Z
Wesley Heijdens (Zenderen) - Dia Dore, Riadloc Fly Ly
Dafne Helthuis (Halle) - Arco
Marriet Hoekstra (Mildam) - Cheeky van de Wimphof, E-Wally, Wimphof's Hinde De La Vie
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Chaccoto, Chakato HBC
Miranda van der Horst (Amersfoort) - Arizona
Kristian Houwen (Wanssum) - Cilydi, Questa Z, Vona
Carry Huis In 't Veld (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Berghgraaf, Brazzaville
Coen Kerbert (Enschede) - Georgia
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Apple, Denolia, Djumpsina SFN
Thom De Koff (Renswoude) - Carrera DK
Julian Kok (Etten Gld) - Brown-Sugar
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Ziezo
Megan Laseur (Soest) - Amarilla, Delonia, Zeppelin
Mitch Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Corallo, Luimstra`s Beyou
Frederique Lebon (Leusden) - Courage, Domino Van De Valhoeve
Bart van der Maat (Houten) - Beauminka, Dalton, El Greco
Amber Meijer (Muntendam) - KM Carrera
Emmelie Melssen (Zwaag) - Piccolo R
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Di Carcento, Dutch-Beauleo Z, Earley
Bas Moerings (Roosendaal) - Vesther
Sander Naber (Holsloot) - Damorkus R-E
Rianne Nalis (Wijhe) - Cendy VDP
Leon Oude Hendriksman (Langeveen) - Boa's Chagall
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - So It Be
Piet Raijmakers Jr. (Asten) - Eclips, Quivive S Z, Van Schijndel's Winston
Emiel Richter (Enschede) - Calgary, Sundance
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Castello, Hallo Hallo
Jesper Romp (Tubbergen) - Cassey, Givenchy de Werfat, Qualif De Thurin
Rob Schipper (Almelo) - Alore On Sauter, Diabella, London Girl
Marleen Schutte (Emmen) - Alfonso, Carmel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - BCO Shakira HS, Donnalier HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Balaine, W. Zarah
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Calgary
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Chardonnay, Quality Time TN, Starpower TN
Mitchel Sonneveld (Sprundel) - Blom's Cekakina, Blom's Dora, Dutch Sixpack
Suzanne Tepper (Holwierde) - Benibantos, Icarus Van De Kalevallei
Liza Tiebot (Olst) - At Last, C'est La Vie, Winchester
Olivier van der Vaart (Terheijden) - Charmer Girl M Z, Papillon 142
Wendy Veldman (Wanneperveen) - Daytona, Double Quick WP
Beau Vos (Eibergen) - Anneli
Britt Wiefferink (Wierden) - Wybe
Annet Willems (Wierden) - Armagedon, Diva
Don Willemsen (Nijverdal) - Charley, Orange Clover Djetske
Kimberley Winsingh (Raalte) - Gaillard De La Pomme
Jose Woldring (Garsthuizen) - Brooklyn
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Boncetto, Con Corrado, Divollette van Beek
CSI3*
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Balou Puissant, Catherina F
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Ace, Baronescha, Cash
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Anderson VDL, Vampire, Vita Il
Mischa Everse (Waddinxveen) - Amarillo, Black Berry
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant, Dominus
Peter Geerink (Diepenheim) - Cuidame, VDL Another Pleasure, Zidane
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, centurio, Vichy DH Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Taloudor KZ
Julian Kraay (Ederveen) - C'est La Donna-y, Wings
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cupidor, Donanso, Zanzibar Z
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Clintino, Faithfull
Pim Mulder (Dalfsen) - Blizzerd, Zo Special
Wesley Mulder (Apeldoorn) - A Kind Of Magic WM, Cash Jr, Umeunig
Lisa Nooren (Engis) - Bardesther, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Chantal Regter (Assen) - Bengel SFN, Calvia, Quilando
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Grison Van Den Bisschop, Zomodo P
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Sorrento, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Alonso, Ardenta
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Chamonix B, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Complemento, Lu Lu 11
Frank Schuttert (Meeuwen) - Arc De Triomphe, GK Quentin, Loiza
Jurgen Stenfert (Rheden) - Cassandra, Monopoly
Emile Tacken (Meterik) - Babriola, Waterstone, Zoriana
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache Hl, Abelle Hl, Zimba Hl
Robert Vos (Wierden) - Carat, Interline H, VDL Zapatero
Jur Vrieling (Holwierde) - Carrera VDL, Flashdance, VDL Zavall
Harrie Wiering (Reek) - Dee Dee, World Wide
Albert Zoer (Echten Dr) - Cardozo, Heechhiems Bersina VDM, Heechhiem's Cancun VDM


HICKSTEAD CSI4* Groot Brittannië - 25 t/m 28 juni 2015 springen
Tel: 0044-1273834315
Fax: 0044-1273834452
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CSI4*
Johnny Pals (As) - Concorde BH, Fajoecha BH, Urjul Van Generhese


CANTELEU CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Frankrjk - 25 t/m 28 juni 2015 springen
Tel: 0033-612145372
Fax: 0033-272220517
E-mail: ag.breant@wanadoo.fr
Website: www.equiseine.asso.fr
CSI3*
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Qrunch de la Roque, Torino
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Bulavsco, Quinoa des Riollets, Undiamo
Leon Thijssen (Sevenum) - Aken Utopia, Fireball, Harthago
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Quiero, Ulena
CSIYH1*
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - David Guetta
Sanne Thijssen (Sevenum) - It's Me


NÖRTEN-HARDENBERG CSIV-B Duitsland - 26 t/m 28 juni 2015 voltige
Tel: 0049-723162416
Website: www.der-hardenberg.com/events.html
CSIV-B
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29


LIGNIÈRES CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEI1* 90/ CEIYJ2* Frankrijk - 27 t/m 28 juni 2015 endurance
Tel: 0033-630938191
E-mail: ecurie.deminuit@orange.fr
Website: lignieres-endurance.e-monsite.com
CEI2* 120
Savanja Frissen (Leiden) - Zakholy's Shadiya
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Shatranj Akhdhar
CEI3* 160
Yara de Boer (Blankenheimerdorf) - Sumaya G
Yvonne van der Velde (Gouvy) - Joy Nrg

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: Op- en afstijgen
    Leren paardrijden: Op- en afstijgen
  • Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
    Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
  • Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore
    Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore