Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 september 2015

Geplaatst op 08 september 2015

Ook dit weekend zijn er kampioenschappen. In het Hongaarse Fábiánsebestyén wordt het wereldkampioenschap voor tweespannen verreden. De Nederlandse afvaardiging bestaat uit zes menners, waarvan er drie deel uitmaken van het landenteam. Bij het prachtige Blair Castle in Schotland wordt het Europese Kampioenschap eventing voor senioren gehouden. Ook hier komt een sterk Nederlands team aan de start. Dan is er in Samorin het EK endurance over 160km met vijf Nederlandse combinaties.

PERL CDI4*/ CDI2*/ CDIYH Duitsland - 9 t/m 13 september 2015 dressuur
Tel: 0035-2621351892
Fax: 0035-226876266
E-mail: benny-fischer@gmx.de
Website: www.gestuet-peterhof.de
CDI2*
Marlies van Baalen (Brakel) - Zinidi
Seth Boschman (Bergharen) - RS2 Adriaan
Theo Hanzon (Sint-Oedenrode) - Zoë
Arjan van Loon (Mandelbachtal) - Schwabenstolz
Danielle van Mierlo (Maasland) - Ucento
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI4*
Marlies van Baalen (Brakel) - Painted Brown, Ratzinger
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
CDIYH
Seth Boschman (Bergharen) - First Dior
Theo Hanzon (Sint-oedenrode) - Eddieni, Fallatijn
Robin van Lierop (Groesbeek) - Finja


SAMORIN CH-EU-E 160 Slowakije - 11 t/m 13 september 2015 endurance
Tel: 0042-1904464647
E-mail: endurance.ride@gmail.com
Website: www.enduranceride.eu
CH-EU-E 160 Europees kampioenschap
Iris van der Horst (Smilde) - Benthe
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Kain
Jarmila Lakeman (Lelystad) - Okkie
Carmen Römer (Landgraaf) - Siglavy Bagdady Zeusz
Marijke Visser (Stavelot) - Laiza De Jalima


KEYSOE CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI1* 80/ CEIYJ1* 80 Groot Brittannië - 13 t/m 13 september 2015 endurance
Tel: 0044-1487 822170
E-mail: helen_chelwood@hotmail.com
Website:
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Medina Bin Neck


BLAIR CASTLE CH-EU-CCI3* Groot Brittannië - 10 t/m 13 september 2015 eventing
Tel: 0044-1796 481 543
E-mail: info@blair2015.com
Website: www.blair2015.com
CH-EU-CCI3* Europees kampioenschap
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Tim Lips (Made) - Keyflow N.O.P., Trademark
Alice Naber (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker, Harry Belafonte
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane


HAMILTON GA CIC3*/ CIC2*/ CIC1* USA - 10 t/m 13 september 2015 eventing
Tel: 001-706.582.3742
E-mail: donna@poplarplacefarm.com
Website: www.poplarplacefarm.com
CIC3*
Werner Geven (Deurne) - Vilas County


OSTBEVERN CIC1* Duitsland - 12 t/m 13 september 2015 eventing
Tel: 0049-175-2896080
E-mail: riegelmeier@t-online.de
Website: www.rvostbevern.de
CIC1*
Arjan Hamoen (Ugchelen) - Darius Xagovia


FABIANSEBESTYEN CH-M-A 2 Hongarije - 10 t/m 13 september 2015 mennen
Tel: 0036 3366567
E-mail: sportklub@kinizsizrt.hu
Website: www.fogatverseny.hu
CH-M-A 2 wereldkampioenschap voor tweespannen
Erik Couwenberg (Veulen) - Bruno the Fantastic Wish, Tibor Z, Vivaldi H
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Bacardi, CODES, Zardonis
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Edje, Enique
Tristan Verheijen (Weert) - Andrew Star, Blits, Explosion
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Vincent, Waldo
Harrie Verstappen (Eersel) - Josephine, Roelanda Petronella, Tsambikos


CALGARY, SPRUCE MEADOWS AB CSIO5* Canada - 9 t/m 13 september 2015 springen
Tel: 001-4039744200
Fax: 001-4039744270
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com
CSIO5* landenwedstrijd
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Eldorado Van De Zeshoek TN
Henk van de Pol (Oost West en Middelbeers) - Spartacus TN, Willink
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquila SFN, Capetown
Vincent Voorn (Weert) - Quinlan


ROME CSI5*/ CSI2* Italië - 11 t/m 13 september 2015 springen
Tel: 0044-2032057284
E-mail: info@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Harrie Smolders (Grobbendonk) - Emerald, Regina Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kisby, VDL Groep Verdi TN N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) - Carrera VDL, VDL Zirocco Blue N.O.P.


ISING AM CHIEMSEE CSI2*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 8 t/m 13 september 2015 springen
Tel: 0049-1717771745
E-mail: sylvia@gugler-sport-horses.com
Website: www.gut-ising.com
CSI2*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me
Maureen Bonder (Schoonoord) - Champion De Quidam Rv
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Edsiliavanta
Maureen Bonder (Schoonoord) - Eclair, Elmo


PADERBORN CSI3*/ CSIYH1* incl. 8/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 10 t/m 13 september 2015 springen
Tel: 0049-4296748740
Fax: 0049-42967487444
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Zidane
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - MCB Ulke, Vampire
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof’s Voltaire, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Cabachon, Dallas Du Domaine Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - A Kind Of Magic WM, Cash Jr
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Lu Lu 11, Urban Hero
Albert Zoer (Echten Dr) - Cardozo, Dakota, Gigolo
CSIAm-B
Madeleine Brugman (Ambt Delden) - Chica Mia, Magical Mrs.Mistoffelees
CSIYH1* incl. 8
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep C Tara Z
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Dakota Van Het Schuttershof
Marc Houtzager (Rouveen) - Calimero
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Chanyon
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum


NEEROETEREN CSI2*/ CSIYH1* België - 10 t/m 13 september 2015springen
Tel: 0032-89852316
Fax: 0032-89854363
E-mail: info@dewarre.be
Website: www.dewarre.be
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Artistic, Squalls Estate Foxriver, VDL Groep Zapfier
Naomy Bonvanie (Enschede) - Barclay, Bon Amie
Roosje Brouwer (Waalre) - Bente, Monopoly, Van Helsing
Peter Bulthuis (Echt) - Cicer, Diego P.D.
Nicole Caris (Maria Hoop) - Blue Lady, Tam Tam de Bacon, Zagita
Gabriel Coumans (Deurne) - Chocolat Punch
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman, French Kiss
Marielle Friesen (Ommel) - Hakon de Kalvarie
Demi van Grunsven (Handel) - Estolga, Tinka's Hope
Nick van Grunsven (Handel) - Amaretto, Gentel
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Diva HX
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Janou, Suárez
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, Wimphof's Hinde De La Vie
Yves Houtackers (Weert) - VDL Groep Axel
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilatina
Pieter Keunen (Linne) - Alban, Mojito
Niels Knape (Baarlo Lb) - Anatevka, Butterfly, Cavendish
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Cathanos, Coralie, Zsa Zsa
Joy Lammers (Hamont) - Gigolo Van De Broekkant, Winny, Zomerfee Van De Broekkant
Frederique Lebon (Leusden) - Casino Royal, Cream Caramel
Astrid van Leeuwen (Valkenswaard) - Balou, Bohemian Rhapsody, Hatshie
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Di Verdi, Donanso
Nicole Mestrom (Swalmen) - Chief
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato, Papermoon F, Werra
Johnny Pals (As) - Fajoecha BH, Fedor van de Doornakkers, Urjul Van Generhese
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Cosma Go R, Davos
Caroline Poels (Bekkevoort) - Apart, Chintorelio, Gin D
Pieter Post (Bergschenhoek) - Sessina
Piet Raijmakers Jr. (Asten) - Van Schijndel's Chopard, Van Schijndel's Winston
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Lander Z, Zazou
Rob Schipper (Enschede) - Alore On Sauter, Diabella, Evermine, London Girl
Maaike Schoormans (Hapert) - Kapi de Villafranca
Emile Tacken (Meterik) - Birgitta, Waterstone, Zoriana
Leon Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Fireball, Quinoa des Riollets
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Warette
Francis van Vuuren (Bergschenhoek) - Dutchman Z
Frans Wijlaars (Waalre) - Charlton, Vince Black
Marcel Willems (Koningsbosch) - Callas, Ebaja O.H., Hillary
Arno Zegers (Apeldoorn) - Trio Z
CSIYH1*
Roosje Brouwer (Waalre) - Danique
Peter Bulthuis (Echt) - Candyman, Dominus
Gabriel Coumans (Deurne) - Dominique, Endgame
Rob Eras (Helvoirt) - Mikimoto
Marielle Friesen (Ommel) - Ines de Kalvarie
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi
Marriet Hoekstra (Mildam) - E-Wally
Loewie Joppen (Maasbree) - Dolinn, Entano
Pieter Keunen (Linne) - Don Diablo HX, Entertainer
Niels Knape (Baarlo Lb) - Dalidia HX
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Eric jr
Joy Lammers (Hamont) - Erka
Frederique Lebon (Leusden) - Domino Van De Valhoeve, Estella W
Astrid van Leeuwen (Valkenswaard) - Dirty Harry
Nicole Mestrom (Swalmen) - Elina
Nick Naus (Neeritter) - Joel
Aniek Poels (Swolgen) - Eolita S
Caroline Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Identity
Joost Post (Bleiswijk) - Ennebel van het Posthuijs
Pieter Post (Bergschenhoek) - Domand
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Duvessa
Leon Thijssen (Sevenum) - Stippel
Marcel Willems (Koningsbosch) - Larqui

 

%MCEPASTEBIN%

Ander Nieuws

  • Verzorging: Wedstrijdknotjes maken met naald en draad *video*
    Verzorging: Wedstrijdknotjes maken met naald en draad *video*
  • Inschrijving KNHS Bixiedag 2019 opent maandag 25 februari om 7.00 uur
    Inschrijving KNHS Bixiedag 2019 opent maandag 25 februari om 7.00 uur
  • Hippische Leergang: Kijken door de ogen van het dressuurpaard met Annemarie van der Toorn
    Hippische Leergang: Kijken door de ogen van het dressuurpaard met Annemarie van der Toorn