Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 juli 2016

Geplaatst op 12 juli 2016

Vandaag is het CHIO Aken begonnen, een van meest prestigieuze concoursen ter wereld. Nederland heeft sterke teams afgevaardigd voor het springen, mennen en eventing. In Nederland start het CH de Wolden en in Valkenswaard zijn nu de jonge springpaarden begonnen aan hun wedstrijden. Later in de week komt de spring-jeugd in actie op de terreinen van Jan Tops.

AACHEN CSIO5*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 11 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de,frank.kemperman@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CSIO5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zidane N.O.P.
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Carrera, Eldorado Van De Zeshoek TN
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Aiyetoro, Don VHP Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro, VDL Groep Verdi TN N.O.P.
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Escapade
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Maikel van der Vleuten (Someren) - Delina


AACHEN CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland - 11 t/m 17 juli 2016 mennen
Tel: 0049 2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de,frank.kemperman@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CAIO4*-H4 WCupQ
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Bravour, Darco, Eddy, Molenkonings Baldun, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Palero, Santana, Ulano, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Conversano Congo, Lex, Mister


AACHEN CICO3*-NC Duitsland - 11 t/m 17 juli 2016 eventing
Tel: 0049 241 9171 109
E-mail: showoffice@chioaachen.de,frank.kemperman@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CICO3*-NC Nations Cup
Andrew Heffernan (Cheshire) - Millthyme Corolla
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Jane Z
Tim Lips (Made) – Keyflow
Alice Naber-Lozeman (Biddinghuizen) – Harry Belafonte


VALKENSWAARD CSIYH2* incl. 8yo Nederland - 11 t/m 13 juli 2016 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: info@csivalkenswaard.com
Website: www.csivalkenswaard.com
CSIYH2* incl. 8yo
Geert van Asten (Waalre) - Empire
Ivo Biessen (Budel) - Dimpf HDH, Evita van de Kruishoeve Z, Grace Kelly, Hunters Scenletha
Geert Jan Boer (Wateringen) - Flower, Go Eldor
Kars Bonhof (Epe) - Casina 15, Fuji, Gernice van de Postbaan, Zentos
Monique van den Broek (Sevenum) - Dacantos, Dora van de Helle, Duke, Fil a Fil
Rob Eras (Helvoirt) - Delano
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Geara, Grappa, Libanese B Z
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh, Giletto, Gullit HBC
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Gaillard 's Son
Kevin Jochems (Asten) - Bali des Cedres Verts, Ecifee, Encore, Van Schijndel's Daimond
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z, Dolinn, Fabergé H & S, Ilatina
Lars Kersten (Egchel) - Galilea, Isarus vd Vijf Eiken, Valerie M
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Cardinale, checker, Freixent, union de flandre
Mischa van de Kraats (Waddinxveen) - Dropshot, Everto, Finola, Galidos
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dimitri, Elcapone M, Evergo, Faust van Weltevreden, Kerswin van 't Roosakker
Fleur van Lier (Sevenum) - Garonne
Rogier Linssen (Kessel Lb) - American Dream, Conthino, Donanso, Eline-Maria M, Ferrek
Bart Lips (Biest-houtakker) - Dior P Z, Evènzo, Feddebezi SW
Peggy Looymans (Vught) - Panamera Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Engelien, Finesse B, Valentino Z
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z, Chat Botte du Ruisseau Z BH
Anoek van der Pluijm (Made) - C Wellie, Felix, Gerlos, Goldine
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Filini, Flash, Ippon V.h. Rebelshof
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Freiminka's Blue Diamond
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Ekimov, Fiorie, Flaire
Frank Schuttert (Ommen) - Dy-Zento, Imke van 't Roosakker
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Floris TN, Global Champion TN, Pilothago TN
Emile Tacken (Meterik) - Daimond, Don Cello, Duduza, Faithful, Flying Dream, Gallantino
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Equal
Liza Tiebot (Wanssum) - Fybalia, Gabriël SMH
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue, Gothenburg, Grissom Z
Vincent Voorn (Weert) - Elan, Ellavar X, Ellkenney, Excellent vd Zuuthoeve, Froukjecara


KNOKKE CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 13 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: Frederik.DeBacker@stephex.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Caroline Devos (Bekkevoort) - Gin D
Demi van Grunsven (Handel) - Querida, Tinka's Hope
Suus Kuyten (Laren Nh) - Cabachon, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, Illusion GT
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Dimple, Audi’s Teavanta II C Z, Audi's Wizard
CSI2*
Caroline Devos (Bekkevoort) - Gucci DV, In Style DV
Tim Franssen (Gilze) - Deauville, Exit of Ice Z
Jesper Romp (Dinteloord) - Audi ’s Contento, Audi's Amalia, Happy
CSI1*
Bibianne Beerens (Eindhoven) - Carius Z, Charmeur SMH
Janneke van Dam (Eindhoven) - Evelien, Zsa Zsa Gabor
Kim Emmen (Dinteloord) - Boevee, Cibalia
Tim Franssen (Gilze) - Defender, Kinley
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Karuso vd Bisschop
CSIYH1*
Kim Emmen (Dinteloord) - Flock
Jesper Romp (Dinteloord) - Farmgraaf
Ruben Romp (Goirle) - Evita, Flair


WILKÓW, JAKUBOWICE CSI3*/ CSI1*/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIYH1* Polen - 14 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: 0048-697203122
E-mail: zawody@kj-osadkowski
Website: www.silesiaequestrian.pl
CSI3*
Henk Frederiks (Tollebeek) - Ben B
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Arakorn HBC, Bulavsco, Quinoa des Riollets
Leon Thijssen (Sevenum) - Barrichello, Captain Cooper, Cognac Du Vlist Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Batistuta, Wishkarla
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Cilienthya
CSI1*
Anne Bakker (Tollebeek) - Floris
Henk Frederiks (Tollebeek) - F. Umonia-V, Kapitano
Leon Thijssen (Sevenum) - Etna, Fireball
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Faran
CSIU25-A
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Amour, Anastacia T
Mel Thijssen (Sevenum) - Corientes Z
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen


BUDAPEST CSIO3*-W-NC EUD2/ CSIYH1* Hongarije - 14 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: +36304146585
E-mail: info@csiobudapest.hu
Website: www.csiobudapest.hu
CSIO3*-W-NC EUD2
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Ebell-Avant, Eiger B


ZUIDWOLDE CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 14 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: +31 (0)636 160267
E-mail: remmo@chdewolden.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Copacabana, Davinci
Jack Ansems (Roosendaal) - Delia B, Dosco Van De Postbaan
Paul Bavelaar (Putten) - Ecorado, Vesuvius
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Woudenbergs Daiquiri
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB
Renate Beuving (Odoorn) - Berona, Especiale, Fellow
Maaike Bijlsma (Veeningen) - Chapala Et Z, Eager
Ester Blekkink (Aalten) - Enzo SL, It's Easy
Rommy Boelens (Kollumerzwaag) - Ben
Iris de Boer (Wommels) - Anastasia, Damasco Di Villa Lori
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Bonea Field, Durango VDL, Zazoe
Maureen Bonder (Schoonoord) - Velcaro
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G., Dophelia, Evyra
Anne-Marie Bouwman (Zwartsluis) - HVR's Earth Wind And Fire
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Donna Karla, Ezra Van W
Jeroen Broek (Veeningen) - Diablo, Dollar Girl, Eottie T
Nick van den Broek (Boijl) - Dubai HBC, Easy Again HBC
Rob de Bruijn (Hooge Mierde) - Artois D'Avillon, Isora 'R'
Michiel Brusse (Wapserveen) - Kom La Rondine
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Sanchez
Daan van Geel (Gees) - Fee
Martijn van Geel (Erm) - Woodland Vl
Peter Geerink (Diepenheim) - VDL Another Pleasure
Miranda van Geloof (Made) - Vagida
Clive de Graeff (Voorthuizen) - T&O's Capisce Uno
Dominique Greeve (Rucphen) - Deauville R, Skipio K
Michael Greeve (Veeningen) - Easton, Eurohill's Africa, Turbo Z
Ruben Halman (Heerenveen) - Enjoy R
Kristien Hampsink (De Lutte) - Cyolga, Hugo, Omar-Plus-S
Arne van Heel (Hagen) - Navajo 233, Quentin Tarentino, Sanvalou
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Dyantha V
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, Felice, U-Bresco Z
Martine Hoekstra (Pietersbierum) - Beat it GH, Zippit GH
Nikki Hoekstra (Hurdegaryp) - Cantos Expected
Irene van den Hof (Slagharen) - Tenerife
Marcelle Hokse (Staphorst) - VDR's Dancing In The Dark, Zandro Boy
Elmar van Hoorn (Sappemeer) - Ashville, Dakota Van Schuttershof, Epson
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof´s Eddie Blue, Sterrehof's Bylou
Noa Jansen (Amsterdam) - Elvis-Zeldenrust, Esperance, Iupiter van de Minkfarm
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Berghgraaf, Rhianna
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Freegonda Z
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Niels Knape (Baarlo Lb) - Chuck Blue SFN, Suárez, Zalandra
Judith Koudijs (Ijhorst) - Dickyville, Etahgravin
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Early Grey
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - AD Blossom, Amado ET Z, Baileys, Dazard
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Quisas Diamant
Frederique Lebon (Leusden) - Domino Van De Valhoeve, Ginde Van De Withoeve
Tonny Leeuwen (Arum) - Chippendale's Boy DZ
Patrick Lemmen (Maasbree) - Assira, Dzingisz Kan, Ideaal, Le Jeune
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Denver
Dide Luijerink (Tubbergen) - Zidane HL
Bart van der Maat (Houten) - Dalton, D'Avo's Ducarlos, Easy
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Cacharelle, Celena
Naomi van der Mei (Makkinga) - Wellamy
Naomi Moorlag (Veendam) - Mister Hood
Pim Mulder (Dalfsen) - Don Juan, Ecanto J
Merel Murris (Wanneperveen) - Chicarite, Django Beer M
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Aninn, El Torro VDP, Evangelie Niëta
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue, Duchesse Fortuna
Leon Oude Hendriksman (Langeveen) - Contra Bass
Iris de Paauw (Enschede) - Emontro
Marlies Pepping (Zweeloo) - Downing Street
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-go, Cosmo H
Bert-jan Van de Pol (Neerpelt) - Eyad D 10
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Clarima, Hypericum C., Van Schijndel's Cosun
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Bucefalus, Quilando
Demi Reuvekamp (Erica) - Carasko
Linda Rijken (Lelystad) - Bentley, Dinanda, Funnygirl
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Sorrento, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Dante, Ini-Mini van het Neerenbosch, Quidaro
Maud Roosendaal (Haaksbergen) - Blom's Funaniem, Donatello, Universo
Sven Roze (Houtigehage) - Euline
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Delzerina, Esmeerantha
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.Vaantje R, Broere Canada, Cargo
Jeanine Schep (Tull En 't Waal) - Gravin
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Don Diego
Aniek Schuiling (Eext) - Zidane
Marleen Schutte (Emmen) - Carmel, Fantast HH
Marsha Schütte (Emmen) - Erania
Laura Slager (Staphorst) - Camiraroos Z, La Serena
Lars Slagter (Slochteren) - Vienna
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Calgary, Double Dutch
Henri Stegeman (Daarle) - Binja
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Dabelle-S, Ditola-S
Suzanne Tepper (Holwierde) - Cento Quaglie, Dyango VDL, Euphoria
Wendy Timmers (Stegeren) - Carniska, Quidam De Bagneux
Mark van den Top (Nijkerkerveen) - Casino Royal, Diábolo, E La Carla, H Day Van Bareelhof Z
Marielle de Veer (Berlicum Nb) - Easy Lady, Mr Jingles
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Diregina, Duran Duran
Wendy Veldman (Wanneperveen) - Treffer VDV
Albert Voorn (Sevenum) - Freebird, Stakkana Koningshoeve, Tarzan de Flandre
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Quinlan
Annet Vos (Wierden) - E-Blue, Interline H
Anouk Vos (Dalerveen) - Believe Me Vancouver, Example
Robert Vos (Wierden) - Bonaire, Dempseys, Dinky Boy
Jur Vrieling (Holwierde) - Arezzo VDL, Corporal VDL, VDL Zirocco Blue N.O.P.
Lokke Walstra (Winsum Fr) - Ersina GH
Roy Weel (Rouveen) - Eye Catcher JB, Sterrehof's Centolina
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti, Brunetti 2, Cinnanion
Harrie Wiering (Reek) - Dalton, Swanenberg IJzer Groep World Wide, Viking
Natasja Winninghoff (Breukeleveen) - Cartina W
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
Hilde Woudstra (Daarle) - Dorinda
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Emmely, Eyecatcher, Heechhiem's Cancun VDM
Mieke Zoetelief (Ruinen) - Carolin, Gaesbekers Firefly
Bert-Jan Zuidema (Linde Dr) - Devlin, Dulano
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Enrique HL
Jack Ansems (Roosendaal) - Edition Uno H
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Maaike Bijlsma (Veeningen) - Felisimo, Flash-Somara
Ester Blekkink (Aalten) - Excelsior, Fabio
Rommy Boelens (Kollumerzwaag) - Ealba
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - VDL Edgar M
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Elmo, Filemon
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Forest Hill, Frederiek
Jack Broek (Zuidwolde Dr) - Fernando H
Nick van den Broek (Boijl) - Footloose HBC
Rob de Bruijn (Hooge Mierde) - Eristov
Daan van Geel (Gees) - Free time
Dominique Greeve (Rucphen) - Charley Brown B B - Z, First boy B.B.
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star Jr KZ, Emir R
Arne van Heel (Hagen) - Cenbalou
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Fewaldine
Marriet Hoekstra (Mildam) - Eliane B
Gert van den Hof (Slagharen) - Fifi Gold
Marcelle Hokse (Staphorst) - Edentia Bleu, Fairy tail
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Free Willy
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus
Jan-Willem IJbema (Taarlo) - Feandro OH, Felisa OH
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Ezra-Kalipso, Fantasy
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Jolijn Klomp (Zwolle) - Estelle
Niels Knape (Baarlo Lb) - Zalandra
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Stakkato's Star
Megan Laseur (Soest) - Eliana
Frederique Lebon (Leusden) - Estella W
Patrick Lemmen (Maasbree) - Jolie Fleur
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Fario
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Acodora
Pim Mulder (Dalfsen) - Fancy Roos VDL
Niels Nanning (Dalfsen) - Elvaro
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Looyman
Chantal Regter (Assen) - Ericson
Linda Rijken (Lelystad) - Ekira, Fixit
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Maud Roosendaal (Haaksbergen) - Fibonacci
Sven Roze (Houtigehage) - Forestville
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment
Mareille Schröder (Gees) - Enjoy, Escobar TS
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Evalien, Fionapina Colada
Wendy Veldman (Wanneperveen) - Flashback
Marco Verbeek (Nijkerkerveen) - Oberon
Vincent Voorn (Weert) - Cloney's Pleasure
Robert Vos (Wierden) - Fire-D
Jur Vrieling (Holwierde) - Curcuma il Palazzetto, Etoulon VDL
Roy Weel (Rouveen) - Fino SL, Flow
Sylvana Wezeman (Grolloo) - Elmo
Mieke Zoetelief (Ruinen) - Gaesbekers Flash
Bert-Jan Zuidema (Linde Dr) - Fleurabella V.


VILAMOURA CSI2* Portugal - 11 t/m 13 juli 2016 springen
Tel: 00351-916169797
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamouratour.com
CSI2*
Sophia Loojenga (Sotogrande) - Caretina


VALKENSWAARD CSIP/ CSICh-A/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSIY-A Nederland - 15 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: info@csivalkenswaard.com
Website: www.csivalkenswaard.com
CSIP pony’s
Merel Albertema (Schalkwijk) - BBN Royale Casino
Savannah Brandes (Markelo) - Bosvallei's Tiego
Fleur Caris (Vught) - Salsa
Kirsten Duijvestijn ('s-Gravenhage) - Beresteins Little Diva
Nina van Enckevort (Sint-oedenrode) - Dinky Toy
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Bibi van Gehlen (Nuland) - Mercurius
Djairo de Glee (Biddinghuizen) - Kalypso "R" van het Juxschot
Cheyenne van Gog (Deurne) - Orchid’s Lambada
Sanne ter Haar (Hulshorst) - White Diamond
Mo-Yccia Hanley (Alphen Aan Den Rijn) - Diabolo 443
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-drop
Kim Jacobs (Rucphen) - Mc Flurry, Picasso
Jennifer Jonkers (Lunteren) - Keruhl
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kyro
Charlotte Kuijpers (Oirlo) - Cooper, Kosmo Van Orchid's
Tania van Leeuwen (Vasse) - Fedusa EB
Janine Maassen (Egchel) - Coco
Enrico van Manen (Stroe) - El Vita, Emilinda
Paris Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
Skye Morssinkhof (Hierden) - Unbelievable
Thierry van Reine (Herveld) - Monte Carlo
Job Rothstegge (Weerselo) - Orchid's Onyx
Tatum Scheich (Harkstede) - Casanova Boy, Koedijk's Bram 2
Tom Schellekens (Esbeek) - Excellent, Gieltje
Margaretha Schirm (Bergen Op Zoom) - Everest Albert
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Grangewood Dolly, Oki Doki
Fleur Steringa (Workum) - Schadijkerhof Kay
Gerwilmer Ton (Nunspeet) - Playgirl
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Funky, Manchester
Mara v.d. Ven (Haarsteeg) - Asterhof's Lancelot
Meike Zwartjens (Raalte) - Country Baboun, Orchid`s Sea Foam
Iris Zwienenberg (Markelo) - Bora-Bora, Kerwin van Orchid's
CSICh-A children
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Darc du Rona Z
Charlotte Fokker (Kalmthout) - Galentino
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Danique
Skye Morssinkhof (Hierden) - El Vigo
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
CSIJ-A junioren
Lars Alma (Surhuizum) - Qorpleasur du Temple
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Caluna Z
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Binoche, Pina Colada, S.F. Zendo
Julia Engelsman (Berkhout) - Whipped Cream
Iris Hakvoort (Stegeren) - Al Capone, Don''t Tell Me What To Do
Nina van Hedel (Berlicum Nb) - Chili Pepper
Coen Kerbert (Enschede) - Abke, Georgia
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, First One, Van Gogh VLS
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Carefull
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Champetter, Don Nabab
Nathalie Mengers (Nijverdal) - Santiana HZ
Bas Moerings (Roosendaal) - Fiss, Vesther
Elizabeth Molenkamp (Breukelen Ut) - Esperanza MK
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Micky Van de Oetelaar (Veghel) - Anjou, Dow Jones HX
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Denize van der Poel (Hendrik-Ido-Ambacht) - Wiske
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Carizzo Z, Walter V
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Excellent III, La Vida Loca 9, Maria Bonita
Jil Verheij (Putten) - Alandra, Bruminka, Calvaro B
CSIU25-A
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman, Coldplay
Kevin Jochems (Asten) - Happy Feet, Zanzibar
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Cudieblue, Tiopepe des Champs
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Benneton, Bukato
Claudia Verburgt (Koningsbosch) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
CSIY-A young riders
Lisa Bongers (Wijchen) - B. Capo Di Tuti Capi RK, Donbalian
Kars Bonhof (Epe) - Casina 15, Zentos
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue, La Calido
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Dinadja
Kevin Jochems (Asten) - Flugel Van T Palmenhof
Dominique Langens (Nuland) - Zafira
Fleur van Lier (Sevenum) - Deejay
Valerie van Nieuwenhuyzen (Steenbergen Nb) - Ascatano Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Lander Z


DEAUVILLE CSI1*/ CSIV-B Frankrijk - 15 t/m 17 juli 2016 springen
Tel: 0033-231140404
E-mail: e.chausson@pole-international-cheval.com
Website: www.pole-international-cheval.com
CSIV-B veteranen
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29


ARGENTAN CEI1* 80/ CEI2* 130/ CEI3* 160 Frankrijk - 15 t/m 17 juli 2016 endurance
E-mail: acor.orne@wanadoo.fr
CEI1* 80
Eva van Arem (Hulshorst) - Bianka-Joy
Simone Michels (Dilsen-stokkem) - Bonita-Joy
CEI3* 160
Harmke Westervelt () - Magic Grey

Ander Nieuws

  • Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
    Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
  • Startlijst Bixiedag 2019 online
    Startlijst Bixiedag 2019 online
  • Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum
    Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum