Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 maart 2016

Geplaatst op 15 maart 2016

In het Equestrian Centre de Peelbergen in het Limburgse Kronenberg begint vrijdag de eerste editie van het CSI2*. Veel Nederlandse en buitenlandse springruiters komen aan de start. Naast de 'zon-touren' in Spanje zijn ook in Italië twee series gestart, de CSI3* in Arezzo en San Giovanni, beide met Nederlandse deelname. De twee Nederlandse topruiters Jeroen Dubbeldam en Maikel van der Vleuten komen in actie op het prestigieuze CSI5* in Parijs.

WELLINGTON FL CDI4*/ CDI1*/ CDIAm/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDI USA - 16 t/m 20 maart 2016 dressuur
Tel: 00561-7935897
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.globaldressagefestival.com
CDI1*
Leida Collins (Riethoven) - Don Tignanello, Zantros


VALENCIA CDI3*/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ C Spanje - 17 t/m 20 maart 2016 dressuur
Tel: 0034-686165786
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalencia.net
CDI3*
Brigitte van der Hagen (Pozuelo De Alarcon Madrid) - Rupert, Sir Barnaby


PARIS, GRAND PALAIS CSI5*/ CSIU25-A Frankrijk - 18 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0033-680647166
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.sauthermes.com
CSI5*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Camilo LS La Silla, Carusso LS La Silla
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kisby, VDL Groep Arera C
CSIU25-A
Jesper Romp (Dinteloord) - Audi's Amalia
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache Hl


VEJER DE LA FRONTERA CSI4*/ CSIYH1* Spanje - 15 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0034-956447125
Fax: 0034-956455150
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI4*
Kim Bril (Westendorp) - Baco, Denderose, Toronto V
Robin Bril (Westendorp) - Catherina F, Mallorca
Roelof Bril (Westendorp) - Cuba Libre, Dakota, Dizzy Lizzy
Ortwin Kommers (Lepelstraat) - APG - Carvalno
Frederique Lebon (Leusden) - Cream Caramel, Domino Van De Valhoeve
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Camonyak, Care For Love, Happy Girl 42, It's Easy
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Spartacus TN, Ubama
Marlies van Soest (Hoogeloon) - Bijoux Z
Lian Timmermans (Hoogeloon) - China, Condor Z, Eindhoven
Vincent Voorn (Weert) - Ceather, Dante, Grupo Prom Prince, S.L.I. Byron
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Caluna Z
Ortwin Kommers (Lepelstraat) - APG Golden Cassini, APG-Gracia
Ruben Lamers (Budel) - Chippo Z, Enya, Jacardi S, Kabouter Wesley E, Ksicedoro St. Hubertushoeve
Frederique Lebon (Leusden) - Estella W, Gismo, Gradetty
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio, Fadoretto
Marlies van Soest (Hoogeloon) - Fendi
Eric Jr. van der Vleuten (Someren) - Ledarco de Septon, Sex Appeal 111 Z
Vincent Voorn (Weert) - Elan, Ellavar X, Ellkenney, Excellent vd Zuuthoeve


HERNING CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Denemarken - 16 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0045-87475400
Fax: 0045-87475410
E-mail: info@varmblod.dk
Website: www.herninghorseshow.com
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Connelly, Dakota Van Het Schuttershof, Qudo
Sander Geerink (Gelselaar) - Casco, Colandro 4, Robinson
Michael Greeve (Veeningen) - Bugatti, Eurohill's Africa, Whitney B B
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Waikiki
Zöi Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN, Quality Time TN, Starpower TN
CSI1*
Maaike ten Berg (Veeningen) - Chapala Et Z
Sander Geerink (Gelselaar) - Lord Cavalier
Michael Greeve (Veeningen) - Colmino
CSIYH1*
Maaike ten Berg (Veeningen) - Eager
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star Jr KZ
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Floris TN


AREZZO CSICh-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP Italië - 14 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Heleen Groeneveld (De Wijk) - Blowy Day, C Zamino Z, Tullyroe Diamond Lux
Demi van Grunsven (Handel) - Amaretto, Darobi, Querida, Tinka's Hope
Jur Vrieling (Holwierde) - Carrera VDL, Quality FZ, VDL Glasgow Vh Merelsnest, Wind VA, Zypern III
CSI1*
Bart Gommeren (Oud Gastel) - DH's Star, Easy, Ilonka
CSIYH1*
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Geara, Grappa, Labamba R


SAN GIOVANNI IN MARIGNANO CSICh-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP/ CSIJ-B/ CSIU Italië - 14 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0039-0541826611
Fax: 0039-0541480676
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Peter Bulthuis (Echt) - Cicer, Diego P.D., Irokko
Bart Haselbekke (Wierden) - Chase, Dijkgraaf, Dorus, Ivan R
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Anastacia T, Arakorn HBC, Chaplin, Quinoa des Riollets
Gerco Schröder (Tubbergen) - AD Galou Van De Schemmerberg, Djumpsina SFN, Glock's Chamonix B, Glock's Champions Ludwig, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Complemento, Davino O, Dexter R, Don Diego, Sir Stanwell, Urban Hero
Sanne Thijssen (Sevenum) - Amour, Barrichello, Con Quidam RB, Ulena
CSI1*
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana, Wigeunerin
Joyce Haselbekke (Wierden) - Untouchable, Waterloo
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Calvino, Dublin
Gerco Schroder (Tubbergen) - Enorm B.
Sanne Thijssen (Sevenum) - For President, Illinois Z, Punjab
CSIU25-A
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Eldorado


OLIVA, VALENCIA CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*Spanje - 15 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metsp.es
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Dimpf HDH, Iloena, Selecto van het Kapelhof
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Baronescha, Cortina P, Datero H
Amber Elst (Achtmaal) - Chanel, Figo van Overis
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Cewaldine, Daro H
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Bylou, Zorro H
Bart van der Maat (Houten) - Dalton, El Greco
Johnny Pals (As) - A Lee Springpower BH, Balpar de Trebox Z, Captain Cooper, Concorde BH, Fernando BH, Vignet BH, Waronetta BH, Wesselina BH, Zizi Donaldson BH
Kirsten Rikkert (Enter) - No Fear Vd Tichelrij Z, Sorrento, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Alonso, Gioia van het Neerenbosch, Lord Quidam, Quidaro
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Ardenta, Castello
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, Interline H
Annet Willems (Wierden) - Dhalita, E-Blue
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Saint Amoer
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Clinton VII
Jet Gerridzen (Enschede) - Lucky Lady Z
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Dyantha V
Marc Houtzager (Rouveen) - Discovery, Sterrehof´s Eddie Blue
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Dazzlin
Bart van der Maat (Houten) - Ewinita
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon
Dominique Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Ini-Mini van het Neerenbosch
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Robert Vos (Wierden) - Ciana Z, Echtweltoff Boogie Woogie, Fire-D
Annet Willems (Wierden) - Explosief
Hilde Woudstra (Daarle) - D Adermie R 8, Dorina, Dorinda
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Evita van de Kruishoeve Z, Firefly H, Grace Kelly, Hunters Scenletha, Jersey vd Hunters
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Janina 40
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Ewaldine, Fewaldine
Bart van der Maat (Houten) - Grace, Greenfield, Gutascha
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality


MIJAS CSI2*/ CSIYH1* Spanje- 15 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0034-952000262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI2*
Anne van der Eijk (Zevenhuizen Zh) - Bouly V/h Heerenhuys, Utopia
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, Balinus, Balladium, Goofy van Overis, Hippolyta van het Lambroeck, Tantalus
Chaiyenne Huisman (Alphen Aan Den Rijn) - Aquarelle Des Aurore EQ-Prosport
Anouk Kort (Lewedorp) - Colun von Hof CH, Ichikawa, Pikelot Von Hof
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Amado Z, Baileys, Clintissima, Dimitri, Indiana van HD, Zinius
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue, Evita
CSIYH1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - Excellent |||, Horse Victory Commodore Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Una Bella von Hof CH, Unocento von Hof CH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Elcapone M, Eldorado J


KRONENBERG CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 17 t/m 20 maart 2016 springen
Tel: 0031623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Artistic, Aysattie, Chico
Lucille Billet (Rijsbergen) - Carolina
Lisa Bongers (Wijchen) - Athina Van Schuttershof
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G.
Monique van den Broek (Sevenum) - Bea Van De Helle, Bernardo Vd Helle, Duke
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Robbert Ehrens (Sevenum) - Hisa, HrmForce Bellamy, Q-Assessments Haggai
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Blikvanger, Bon Giorno Go
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Andinie Ledimar Z, Briljant, El Corrado
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star
Dominique Greeve (Rucphen) - Skipio K
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Whizz BB
Rob van Grunsven (Erp) - Talent
Manon Hees (Meterik) - Daimond, Waterstone
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Diva HX, Don Diablo HX, Eder Van Den Blauwaert
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Cherania, Janou
Reggy Hoffmann (Helmond) - Chinzana Van De Helle, Flair Z, Poison Ivy
Roel Holthuizen (Elst Gld) - Casillas
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Questa Z
Carry Huis In 't Veld (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan
Julie Janssen (Eindhoven) - Zabrina
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Kevin Jochems (Asten) - Flugel Van T Palmenhof, Happy Feet, Quppydam des Horts
Loewie Joppen (Maasbree) - Dolinn, Tanagra de Brekka
Lars Kersten (Egchel) - Isarus vd Vijf Eiken
Niels Kersten (Egchel) - Carefull
Pieter Keunen (Linne) - Alban, Mojito
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Caresinto, Galapagos
Niels Knape (Baarlo Lb) - Cavendish, Suárez
Joy Lammers (Hamont) - Athena, Zomerfee Van De Broekkant
Patrick Lemmen (Maasbree) - Beau Du Rouet, Chello Vh Voorbos Z, Ideaal
Tom Martens (Ospel) - Callas, Conrato, Ut Wodka
Nicole Mestrom (Swalmen) - Iselle van Orshof
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP
Peter Olthof (Langeveen) - Duchesse Fortuna
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Cesaro 3, Cosma Go R
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Celvin, Ippon V.h. Rebelshof
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Carizzo
Ralph Slaats (Waalre) - Goran Van Berkenbroek, K-Class Z, Liberty Antara
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Aiyetoro, Cicero II, EH Quick Nina
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas, Zoriana
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz
Lotte Teuns (Hoogerheide) - La Vida Loca 9
Liza Tiebot (Olst) - At Last, Winchester
Stijn van der Velden (Eindhoven) - Compromis, Double Dees
Claudia Verburgt (Maaseik) - Abbervail Lightning
Albert Voorn (Sevenum) - Freebird, Gaudi
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Brego R'n B, Easter Boy
CSI1*
Martien Amendt (Broekhuizenvorst) - Coco-Strona
Kimberly Barents (Ospel) - Guilder's Empire Of The Sun
Lucille Billet (Rijsbergen) - Ciolga
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Donbalian
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Dophelia, Flowerbomb
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Beaujana, Pina Colada, Zendo
Sharon Coppelmans (Deurne) - Evita
Robbert Ehrens (Sevenum) - Clarence
Julia Engelsman (Berkhout) - Whipped Cream
Jarno van Erp (Oss) - Zadonis
Aimee van Gerwen (Vught) - Lumpaci
Dominique Greeve (Rucphen) - Conia B
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue
Manon Hees (Meterik) - Dusty
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Alaska
Roel Holthuizen (Elst Gld) - Carpe Diem
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Diezella, Duke Sion
Kristian Houwen (Wanssum) - Bosch Blue
Paul Janssen (Well Lb) - A-Part, Bandito, Chick On A Mission
Loewie Joppen (Maasbree) - Dalora Z
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Enturano, Van Gogh VLS
Niels Kersten (Egchel) - Iekandrover van de Knuffel
Pieter Keunen (Linne) - Djuke, Eagle Eye HX
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Ceduna, Dinoire, Fatouch s
Niels Knape (Baarlo Lb) - Chuck Blue SFN, Doutzen
Joy Lammers (Hamont) - Fellie
Patrick Lemmen (Maasbree) - Chaplin
Luc Martens (Ommel) - Deveny
Tom Martens (Ospel) - Aaron, Hillary
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Edelmanfee
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Aninn, Froloma
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Duvelke
Laura Scheepers (Sevenum) - Czardaske, Dutch
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Walter V
Ralph Slaats (Waalre) - Dakiro Van Berkenbroeck
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Maria Bonita
Sanne Udink (Eindhoven) - Action Z, Deralinn
Stijn van der Velden (Eindhoven) - Celecta
Claudia Verburgt (Maaseik) - Abbervail Amber, Upona Z
Albert Voorn (Sevenum) - Stakkana Koningshoeve
Desi Wilmsen (Nederweert) - Dawn
CSIYH1*
Martien Adelaars (Heeze) - Dolce-Vita
Martien Amendt (Broekhuizenvorst) - Eastwood
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Eminem
Monique van den Broek (Sevenum) - Dora van de Helle
Robbert Ehrens (Sevenum) - Chacco Me Biolley
Amber Fijen (Nieuwstadt) - California Blue
Dominique Greeve (Rucphen) - First Boy B.B.
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Eretto
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Jewel LVP
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Carry Huis In 't Veld (Berkhout) - Extra Bleu Blood
Kevin Jochems (Asten) - Encore
Loewie Joppen (Maasbree) - Fabergé H & S
Joy Lammers (Hamont) - Froukittaire
Patrick Lemmen (Maasbree) - Fascinating Fortuna
Nicole Mestrom (Swalmen) - Elina
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Europe
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Sint-Oedenrode) - ERP van www.olland.biz
Aniek Poels (Swolgen) - Eolita S
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Flash
Stijn van der Velden (Eindhoven) - Fanni
Claudia Verburgt (Maaseik) - Abbervail Diamant


DUBAI CEI3* 140/ CEI2* 120 Verenigde Arabische Emiraten - 19 t/m 19 maart 2016 endurance
Tel: 0097-143270077
E-mail: Info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI3* 140
Joyce van den Berg (Leiden) - Rouchka de Luc

Ander Nieuws

  • #WoensdagWelzijnsWeetje De paardenweide
    #WoensdagWelzijnsWeetje De paardenweide
  • Mijn KNHS: Tip voor zoeken in wedstrijdkalender
    Mijn KNHS: Tip voor zoeken in wedstrijdkalender
  • Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 februari 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 februari 2019