Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 oktober 2016

Geplaatst op 18 oktober 2016

In Odense is dit weekend de eerste wereldbekerwedstrijd van dit seizoen voor de dressuurruiters met Nederlandse deelname. Ook gaat een grote groep dressuurcombinaties naar Le Mans voor een CDI3*. In Frankrijk is dit weekend ook het wereldkampioenschap voor jonge eventingpaarden met Merel Blom, Sanne de Jong en Willemina Petter. De springruiters vervolgen hun wereldbekercircuit in Helsinki, Del Mar en Leszno. Verder is er onder meer in Nederland het CSI2* in Kronenberg op het Hippisch Centrum de Peelbergen. En in Odense en St. Lô komen Nederlandse springruiters in actie op de CSI3* aldaar.

ODENSE CDI-W/ CDIU25/ CDI2* Denemarken - 20 t/m 23 oktober 2016 dressuur
Tel: 0045-29606888
E-mail: jt@jbkhorseshows.dk
Website: jbkhorseshows.dk
CDI-W wereldbeker
Marlies van Baalen (Brakel) - Ratzinger
Marjan van der Jagt (Spier) - Radetzky
CDI2*
Christianne Goes (Vleuten) - Accountancy Bellissimo


LE MANS CDI3*/ CDI2*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A Frankrijk - 21 t/m 23 oktober 2016 dressuur
Tel: 0033-243896693
E-mail: mariehbouleries@gmail.com
Website: pole-europeen-du-cheval.com
CDI3*
Jonna Schelstraete (Gemonde) - Cupido
Jill Huijbregts (Drunen) - Eventz Zamacho Z
Christa Larmoyeur (Winschoten) - Superhorse Aston Martin Nl
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI2*
Jill Huijbregts (Drunen) - EventZ Enzos-Armani
Krista Kolijn (Weert) - Aladin, Wish
Yvonne Snieder (Donkerbroek) - Gathe's Dowendy S
CDIY young riders
Skylar Bos (Naarden) - Black Boy
Yoeki Bos (De Hoef) - Sandman, Winnetou
Esmee Donkers (Venhorst) - Zaffier
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Condor, Ecuador VD
Julia Groenhart (Middelie) - First Barrichello
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Laurie Vervoort (Helden) - Chester
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star, Kostendrukkers Watteau
CDIJ junioren
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Joelle Peters (Helmond) - Dacar's Dream
Florence Siemer (Rekem) - Zidane
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - La Luna
Brandy Bos (Naarden) - Charming Forêt
Annelotte Felix (Ijsselmuiden) - Golden Challenge
Rozemarijn Groenenboom (Buren Gld) - Junkbrunnen's Dancing Highlight
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Flamenco Star
Anna-Sophie Huisman (Ruinerwold) - Spoekedammetje's Nikos
Suzanne Kleijwegt (Heinkenszand) - Dano's Miracle KS
Zoe Langhout (Woubrugge) - Boszicht's Mano
Marten Luiten (Winschoten) - Movie Star
Iginia Meloni (Schiedam) - Bodethal's Noble Boy
Lauren Neville (Vught) - Morning Sky
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Bono S
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Micky Schelstraete (Gemonde) - Onyx Van De Kleine Vlier
CDIU25
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin


HELSINKI CSI5*-W Finland - 20 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 00358-500302888
E-mail: tom.gordin@helsinkihorseshow.fi
Website: www.helsinkihorseshow.fi
CSI5*-W wereldbeker
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Alexia Z, VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha
Maikel van der Vleuten (Someren) - Salomon, VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro


DEL MAR, FAIRGROUNDS CA CSI3*-W USA - 19 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 001-8189873336
Website: www.westpalmevents.com
CSI3*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Apollonia 23


LESZNO CSI2*-W/ CSI1* Polen - 20 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 0048-655263200
E-mail: admin@jksprzybyszewo.com
Website: www.jksprzybyszewo.com
CSI2*-W wereldbeker
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, Balladium, Inebelle van 't Welthof
Suzanne Tepper (Holwierde) - Dyango VDL, Mr Bleu Boy, VDL Zavall
Jur Vrieling (Holwierde) - Arezzo VDL, Corporal VDL, Zypern III
CSI1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - Fairway
Jur Vrieling (Holwierde) - Freeman VDL


ODENSE CSI1*/ CSI3*/ CSIP/ CSIJ-A Denemarken - 20 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 0045-21706060
E-mail: jt@jbkhorseshows.dk
Website: jbkhorseshows.dk
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Connelly, Dakota Van Het Schuttershof, Vampire
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, SFN Zenith N.O.P.
Jens van Grunsven (Erp) - Amaretto, Cika, La Calido
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, No Fear Vd Tichelrij Z, Winde R.A.G.
Jesper Romp (Dinteloord) - Audi ’s Contento, Don't Touch It M, Happy
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Dimple, Audi's Dutch Design, Dakar TN
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Complemento, Davino O, Sanvato
CSI1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon
Yves Houtackers (Weert) - Donatella de la Pomme
Jesper Romp (Dinteloord) - Fabulous
Ruben Romp (Goirle) - Caretino Gold
Gerco Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W
Ben Schröder (Tubbergen) - Forsyth
CSIP
Meike Zwartjens (Raalte) - Country Baboun, Orchid`s Sea Foam, Ziggy Zen V.D.K.
CSIJ-A
Lars Alma (Surhuizum) - Qorpleasur du Temple
Celeste van der Poel (Den Horn) - Lorella, Romina
Collin Zwartjens (Raalte) - Elissimo


ST LÔ CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 20 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 0033-233060972
E-mail: sylpaje@hotmail.fr
Website: www.csi-saintlo.com
CSI3*
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Eldorado Van De Zeshoek TN, Zypria S
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.Vaantje R, Broere Canada, Capetown
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM


KRONENBERG CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 20 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: topsport@knhs.nl
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Dylano
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Cash Maker vd Laarsheide Z, Dreambrina, Ixy van de Nachtegaele
Bart Bles (Babberich) - Casanova, Lord Sandro DDH, Wolisco DDH
Monique van den Broek (Sevenum) - Bea Van De Helle, Charmeur, Dacantos
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Kim Emmen (Dinteloord) - Audi's Amalia, Delvaux
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Daro H
Frank van Helmond (Ommel) - Portena
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Alaska, Don Diablo HX
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Elina, Janou
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Loewie Joppen (Maasbree) - Diamond Quick Heto, Ilatina
Hans van Kalsbeek (Assendelft) - Chelsea Royalty
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Carefull, Querida De Reve
Pieter Keunen (Linne) - Alban, Dantura, Edison P
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Niels Knape (Baarlo Lb) - Champetter, Suárez
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Coralie, Donnafugata, Zizi Donaldson BH
Joy Lammers (Achel) - Athena, Zomerfee Van De Broekkant
Patrick Lemmen (Grashoek) - Ideaal, Sisko Du Chai, Zorito
Luc Martens (Ommel) - Deveny
Mark Martens (Kessel Lb) - Carabelle
Tom Martens (Ospel) - Callas, Hillary, Ut Wodka
Nicole Mestrom (Swalmen) - Lexus Z
Micky van de Oetelaar (Veghel) - Anjou
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, D Adermie R 8, Quontine de la Roque
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Lander Z, Zazou
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Ardenta
Frank Schuttert (Ommen) - Bugatti, Chianti's Champion, Winchester HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Bangelo, Exception HS
Zöi Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN, Starpower TN, Zacharov TN
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz
Sanne Thijssen (Sevenum) - Camonyak, Con Quidam RB, Warette
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Liberty Man
Bart Bles (Babberich) - El Divo, Waboeschka DDH Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Boevee
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dyantha V
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Dustin
Paul Janssen (Well Lb) - Bandito, Di Natale, Famelus
Niels Kersten (Egchel) - Checker, Lacento, Leo
Niels Knape (Baarlo Lb) - Flanagan
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Ellemeta
Joy Lammers (Achel) - Fillkenney
Tom Martens (Ospel) - Fleetwood
Micky van de Oetelaar (Veghel) - Dow Jones HX, Giovanni S
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive
Wendy Timmers (Stegeren) - Carniska
Hilde Woudstra (Daarle) - Fivanta
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Waylotte DDH Z
Monique van den Broek (Sevenum) - Dora van de Helle
Rob van Bussel (Heusden Gem Asten) - Excuse Me
Gabriel Coumans (Deurne) - F
Kim Emmen (Dinteloord) - Farah
Michel Hendrix (Kessel Lb) - El Clásico
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Jewel LVP
Rob Heyligers (Asten) - Farino MB
Loewie Joppen (Maasbree) - Fabergé H & S
Pieter Keunen (Linne) - Enzo
Niels Knape (Baarlo Lb) - Famanta
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fulanda
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH
Aniek Poels (Swolgen) - Eolita S
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN


OLIVA, VALENCIA CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIV-B Spanje - 18 t/m 23 oktober 2016 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Cooper GT, Merida, Unex Omega Star
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Bylou, Sterrehof's Centolina
Kevin Jochems (Asten) - Kadans Como, Quppydam des Horts, Uchin Imperio Egipcio
Vincent Voorn (Weert) - Dante
CSIYH1*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Franka Trichta, Jackson Vd Bisschop, Janina 40
Vincent Voorn (Weert) - Excellent vd Zuuthoeve, Froukjecara
CSI1*
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof's Baccarat
Kevin Jochems (Asten) - Happy Feet, Que Sera
Vincent Voorn (Weert) - Elan


LE LION D'ANGERS CH-M-YH-CCI1*/ CH-M-YH-CCI2* Frankrijk - 20 t/m 23 oktober 2016 eventing
Tel: 0033-241958655
E-mail: mondial-du-lion-hn@haras-nationaux.fr
Website: www.mondialdulion.com
CH-M-YH-CCI1* WK eventing voor 6-jarige paarden
Merel Blom (Aalten) - Ceda
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Flash
Willemina Petter (Maarsbergen) - Fulco
CH-M-YH-CCI2* WK eventing voor 7-jarige paarden
Merel Blom (Aalten) - The Quizmaster
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy


ALDON CIC1*/ CCI1*/ CIC2*/ CICYH1* Groot-Brittannië - 20 t/m 23 oktober 2016 eventing
Tel: 0044-1308862537
E-mail: tessamg@btinternet.com
Website: www.britisheventing.com
CCI1*
Janou Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) - Ballyea Rose


BRASILIA DF CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ1* 80/ CEIYJ2 Brazilië - 21 t/m 22 oktober 2016 endurance
Tel: 0055-6132021004
Website: www.chevaux.com.br
CEI2* 120
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Suleiman SBV

Ander Nieuws

  • IK Ermelo 2019: KNHS Indoorkampioenschappen gaan 2 maart van start
    IK Ermelo 2019: KNHS Indoorkampioenschappen gaan 2 maart van start
  • Tips om je paard te helpen bij verharen *Video*
    Tips om je paard te helpen bij verharen *Video*
  • Hippische Leergang:  Lesgeven aan kinderen
    Hippische Leergang: Lesgeven aan kinderen