Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 mei 2016

Geplaatst op 04 mei 2016

In het zuiden van het land zijn twee grote evenementen de komende dagen. Het internationaal springconcours CSI Eindhoven mag rekenen op ‘s werelds beste springruiters. Ook de Nederlandse springtop is aanwezig. In het Limburgse Castenray komen veel eventers in actie. In Engeland is dit weekend een van de beroemdste CCI's ter wereld, de Badminton Horse Trials. Alice Lozeman en Andrew Heffernan beproeven daar hun geluk. Ook een grote Nederlandse deelname op het CCI in Marbac en in Moorsele op de internationale voltige wedstrijd.

MÜNCHEN-RIEM CDI1*/ CDI5*/ CDI3*/ CDIU25 Duitsland - 5 t/m 8 mei 2016 dressuur
Tel: 0049-89926967456
E-mail: l.breymann@hippo-gmbh.de
Website: www.pferdinternational-muenchen.de
CDI5*
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
CDI3*
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI1*
Jessica Leijser (Budel) - Chacha Time, Winando


SEGOVIA CDI3*/ CDIYH/ CDIAm/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CD Spanje - 5 t/m 8 mei 2016 dressuur
Tel: 0034-609241198
E-mail: arena.dressage@gmail.com
Website: www.cbservicios.net
CDI3*
Brigitte van der Hagen (Pozuelo De Alarcón) - Sir Barnaby
CDIYH
Brigitte van der Hagen (Pozuelo De Alarcón) - Gentle D


MANNHEIM CPEDI3* Duitsland - 6 t/m 9 mei 2016 para dressuur
Tel: 0049-62176215212
E-mail: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Bubbles, Wallace N.O.P.
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Caraat, Uniek N.O.P.
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Demi Vermeulen (Zevenaar) - Burberry
Sanne Voets (Berghem) - Demantur


HAMBURG CSI5*/ CSI3*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 4 t/m 8 mei 2016 springen
Tel: 0049-4296748740
Fax: 0049-42967487444
Email: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Aiyetoro, Don VHP Z


DRAMMEN CSI1*/ CSIYH1*/ CSIO3* Noorwegen - 5 t/m 8 mei 2016 springen
Tel: 0047-47240481
Email: eirik@walber.no
Website: www.drammenspringtour.com
CSIO3*
Kim Bril (Westendorp) - Baco, Denderose
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy
Suzanne Tepper (Holwierde) - Cento Quaglie, Dyango VDL, Quality FZ
Jur Vrieling (Holwierde) - Arezzo VDL, Icarus Van De Kalevallei, Zypern III


EINDHOVEN CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 5 t/m 8 mei 2016 springen
Tel: +31622 927895
E-mail: info@csi-eindhoven.nl
Website: www.csi-eindhoven.nl
CSI3*
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zagreb
Remco Been (Wierden) - Songe Blue, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Stefanie Van den Brink () - Baronescha, Merida
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Camilo LS La Silla, Dokyra Fortuna, SFN Zenith N.O.P.
Reggy Fenten (Helmond) - Flair Z, Poison Ivy
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Heechhiems Cirsina VDM
Demi van Grunsven (Handel) - Amaretto, Querida, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue, Whizz BB
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Diva HX
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Janou, Very Nice
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Anastacia T, Chaplin, Corientes Z
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Bylou, Sterrehof's Centolina, Sterrehof's Uppity
Johan Klein zieverink (Lierop) - Galapagos
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Baileys, Dimitri, Zinius
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, cabachon, Dallas Du Domaine Z
Joy Lammers (Achel) - Athena, Taura van de Broekkant, Zomerfee Van De Broekkant
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Dopharma's Uraniet
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Flying Saucer, VDL Groep Urane de Talma
Johnny Pals (As) - A Lee Springpower BH, Urjul Van Generhese, Wesselina BH
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Spartacus TN, Ubama, Willink
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Cosun, Van Schijndel's Dominus
Dominique Roelofsen (Raalte) - Alonso, Capri Rubertha R, Gioia van het Neerenbosch
Jesper Romp (Dinteloord) - Dakar TN, Duncan, Happy
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Dimple, Audi’s Teavanta II C Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Caapverdi, Capetown, Zorro
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Boss Hdh
Gerco Schröder (Tubbergen) - Djumpsina SFN, Glock's Champions Ludwig, Glock's Lausejunge
Frank Schuttert (Ommen) - Cambio, Capriati, Go Easy de Muze
Ralph Slaats (Waalre) - Liberty Antara
Leon Thijssen (Sevenum) - Aken Utopia, Captain Cooper, Quintera
Sanne Thijssen (Sevenum) - Barrichello, Con Quidam RB, Ulena
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Willemijn HL, Zimba HL
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep IDI Utopia, VDL Groep Quatro
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, VDL Zapatero
Frans Wijlaars (Waalre) - Charlton
CSI1*
Geert van Asten (Waalre) - Empire, Q-Evannah Z
Inge van den Bosch (Zurich) - Filles de Rêve M
Monique van den Broek (Sevenum) - Bea Van De Helle, Dacantos
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Pina Colada, S.F. Zendo
Maxime de Clercq (Someren) - Cardouch Z, Gantico
Thijs Derks (Zeeland) - Carressa, Guevara S
Nicky Deurzen (Elsendorp) - All You Need, Carrera
Amber Elst (Achtmaal) - Chanel, Figo van Overis
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Joep van der Kampen (Hoogeloon) - VDL Groep Dirkowitz, VDL Groep Ilze
Kaitlin Kitto (De Mortel) - Bianco
Johan Klein zieverink (Lierop) - Dinoire, Fatouch s
Fleur van Lier (Sevenum) - Deejay, Evergreen Cristall
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo, Lamborghini
Robbin Robijn (De Kiel) - Gorlitz, Twin Twin Rv
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Ardenta, Eldorado S
Kim Rothengatter (Duizel) - Fominka, VDL Groep C. Sophie Z
Ralph Slaats (Waalre) - Dakiro Van Berkenbroeck, K-Class Z
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Excellent III, La Vida Loca 9
Eric jr. van der Vleuten (Someren) - Cadanz, Casantos
Robin Van de Wetering (De Mortel) - Evithya
Natasja Winninghoff (Breukeleveen) - Cartina W
CSIYH1*
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve
Stefanie Van den Brink () - Janina 40
Monique Van den Broek (Sevenum) - Fil a Fil
Willem Greve (Markelo) - Elien
Demi van Grunsven (Handel) -
Jens van Grunsven (Erp) -
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Eretto
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Jewel LVP
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Famous H
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe
Joep van der Kampen (Hoogeloon) - VDL Groep Elexia
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Elcapone M
Joy Lammers (Achel) - Erka
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Jesper Romp (Dinteloord) - Eclips
Ruben Romp (Goirle) - Flair
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Eloma's Blue SFN
Gerco Schröder (Tubbergen) - Enorm B.
Frank Schuttert (Ommen) - Ezadermus PP
Leon Thijssen (Sevenum) - Calvino
Sanne Thijssen (Sevenum) - Stippel
Maikel van der Vleuten (Someren) - Emo
Frans Wijlaars (Waalre) - Kamilo van de Broekkant


MANNHEIM CSIYH1*/ CSI3* Duitsland - 6 t/m 10 mei 2016 springen
Tel: 0049-6218786116
Email: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chiricco Z, Connelly, Qudo
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charissa, Primeval Extase
Albert Zoer (Echten Dr) - Edorette, Emmely


BONHEIDEN CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 5 t/m 8 mei 2016 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Renate Beuving (Odoorn) - Berona, Dutchfee
Bart Bles (Babberich) - Casillias, Catrien Z
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Vitos, Willem D'Eerste
Michael Korompis (Malle) - cerona van beek, Derona Van Beek, Indezz V
Esther Manders (Haaren) - Barca, Devon
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, Broere Cyprus, Broere Dubai
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Cerna, Cirikit HS, Diablo Blue HS
Albert Smit (Gilze) - Special, Wizard Dream G
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue
Hilde Woudstra (Daarle) - Dorinda, Titania
CSI1*
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita, E-Umonia-R
Esther Manders (Haaren) - Espresso
Danine Pater (Ederveen) - Dynamic, Fito R
Albert Smit (Gilze) - Equipo R&s
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Lone G.
Hilde Woudstra (Daarle) - Dorina
CSIYH1*
Renate Beuving (Odoorn) - Enfant de Kimosa, Especiale
Bart Bles (Babberich) - Farfan M, Magic Mouse
Vincent Geerink (Gelselaar) - Einstein, Fifty-Fifty, Glorieus GR
Esther Manders (Haaren) - Fletcher
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Q-verdi
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS, Exception HS


GORLA MINORE CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 5 t/m 8 mei 2016 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.com
CSIYH1*
Rudie Wallerbosch (Crans-montana) - Hermes du Perchet
CSI2*
Rudie Wallerbosch (Crans-montana) - Lupin Du Perchet Ch, Zoss


MÂCON CHAINTRÉ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOY/ CSIJ-A/ CSIYJ-A Frankrijk - 5 t/m 8 mei 2016 springen
Tel: 0033-665719570
E-mail: jumpingmacon@gmail.com
Website: www.facebook.com/MaconChaintreEvenements
CSIOJ junioren
Kessy van Berlo (Veghel) - Wennemars VB
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Isarus vd Vijf Eiken
Niels Kersten (Egchel) - Carefull, Chablis
Marlies Pepping (Zweeloo) - Downing Street
Denize van der Poel (Hendrik-Ido-Ambacht) - Wiske
CSIOCh children
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Darc du Rona Z
Charlotte Fokker (Kalmthout) - Galentino
Iris Michels (Liessel) - Adidetje
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
CSIJ-A junioren
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant


BADMINTON CCI4* Groot-Brittannië - 5 t/m 8 mei 2016 eventing
Tel: 0044-1454 218272
E-mail: info@badminton-horse.co.uk
Website: www.badminton-horse.co.uk
CCI4*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Millthyme Corolla
Alice Lozeman (Biddinghuizen) - Harry Belafonte


MARBACH CIC3*/ CIC1*/ CCIP2*/ CCI1* Duitsland - 5 t/m 8 mei 2016 eventing
Tel: 0049-1735444497
E-mail: wl@mach-dampf.de
Website: rechenstelle.de
CIC3*
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Evelien Hamers (Breda) - Capri Van 't Gestelhof
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Jane Z
Tim Lips (Made) - Brent, Concrex Bayro N.O.P.
Brigit de Man (Lienden) - Toscane
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Bylbao
Jordy Wilken (Teuge) - Chapeau Spirit
CIC1*
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Vienna
Evelien Hamers (Breda) - Balou, Cilocia
Tim Lips (Made) - Tobruk
Max Trenning (Amsterdam) - Dollar
CCIP2* pony’s
Colette Bruin (Wilp Gld) - Secret Benny
Isa Bulten (Westendorp) - Madonna Van De Ijsseldijk
Isabelle Klein (Zuna) - Dollar Girl
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Lord Hercules
Abe Litjens (Volkel) - Orchid's Tigersun
Okke Peemen (Meerle) - Hip Hop
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Gino
Noah Van Tilburg (Biddinghuizen) - Quinn De L'equille
Mara v.d. Ven (Haarsteeg) - Regent Des Mauvis
CCI1*
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Divo
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Merel de Rooij (Laren Nh) - Captain Jipp, Warempel
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Reggie Scherpenhuysen rom (Laren Nh) - Tippie Wan


JARDY CCI1*/ CIC1* Frankrijk - 5 t/m 8 mei 2016 eventing
Tel: 00331-47013536
E-mail: cnexon@jardy.fr
Website: www.jardy.fr
CCI1*
Nini Kampinga (Kedichem) - Ricardo Bella
CIC1*
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers, Daddy's Doll, Shady Grey


CASTENRAY CCI1*/ CIC1* Nederland - 5 t/m 8 mei 2016 eventing
Tel: 0031-475582634
E-mail: secretariaat@sgwlimburg.nl
Website: www.sgwlimburg.nl
CCI1*
Meggy van den Akker (Etten-leur) - Dancing Jewel
Jan van Beek (Rijsbergen) - Diamond Lancer, Highlander van de Puiput
Levi Driessen (Esch) - Shadow Boxer
Deborah Gerrets (Maasland) - Amazing, Corvette
Cynthia De Graaf (Vlissingen) - Head For Heights
Larissa Hartkamp (Lunteren) - D'artagnan
Bas Kamps (Wijchen) - Do-it Heumstede`s
Jilly Laros (Langeweg) - Herero
Asha Laseroms (Rijsbergen) - Gentleman's Agreement v Chie
Eerke Lauwen (Breda) - Dolf II Ducaet
Joley Maarse (Middenbeemster) - Experiment M
Margo Van Nijnatten (Castelre) - Experience CS
Silke Smits (Heelweg) - White Spirit, Zjiem
Mauro Soeteman (Hoeven) - Electra
Martin Van der Veen (Harkema) - Bløf
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Coconut Girl
Harald Verwijlen (Echt) - Two Socks
Jet Van 't Zelfden (Heerjansdam) - Same Stables Beat It
CIC1*
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Jan van Beek (Rijsbergen) - Checkpoint Charlie 2, Keano Van De Vinkenhof
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello
Jan - Willem van Gils (Poppel) - Golden Eye
Roxana Graman (Almere) - Coconut Clinton
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, Henry
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - Alessio, What Ever
Beau Posthumus (Hilversum) - Beechmount Mickenzy
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-vous
Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) - Zinderin
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
Edith Tuytelaars (Poppel) - Hanna
Jade van der Zanden (Zundert) - Castle Echo


MOORSELE CVI3*/CVI2*/CVI1*/CVIJ2*/CVIJ1*/CVICh2*/CVICh1* België - 6 t/m 8 mei 2016 voltige
Tel: 0032477418663
E-mail: arch.renaat@pandora.be
CVI3* Team
Roy Rogers (Bilthoven) - Hercules
CVI3* Pas-de-Deux
Carola Sneekes/Esther Sneekes (Callantsoog/’t Zand) - Nolan
CVI3* Solo Dames
Dianne ter Meulen (Bilthoven) - CSI
Claire de Ridder (Leidschendam) - Tjekko
Roxanne Ruigrok (Hillegom) – Mighty Mike
Carola Sneekes (Callantsoog) - Nolan
Esther Sneekes (‘t Zand) - Nolan
Amy Verhagen (Hoornaar) - Mighty Mike
CVI2* Team
De Wittegheit I (Odiliapeel) – Wim
CVI2* Solo Dames
Laila Boelsma (Lunteren) – Quinzy
Sophie van der Laan (Den Dolder) – Game Boy
CVI 1* Pas-de-Deux
Laila Boelsma/ Patrick Van der Craats (Lunteren/Bennekom) - Bombay
CVI1* Solo Heren
Wessel Kuypers (Zeeland) – Samos NW
CVI1* Solo Dames
Feline Jurgens (Lisse) - Dwight
Celine Kaag (Schagerbrug) - Dwight
CVIJ2* Solo Heren
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Smaragd
CVIJ2* Solo Dames
Maaike Zelvelder (Ede Gld) – Vidox Z
CVIJ1* Solo Dames
Britt van Erp (Schalkwijk) – Samos NW
Annebeth Kubbe (Noordeloos) – Raoul
CVICh2* Solo
Charlotte Seidel (Nieuweroord) - Smaragd
CVICh1* Solo
Ilonka van Dam (Lunteren) – Vidox Z
Renske van Schaik (Boekel) – Game Boy
Elise van de Ven (Heesch) - Vicktor DHM


GLIMÅKRA CEI1* 80/ CEI2* 120 Zweden - 7 t/m 7 mei 2016 endurance
Tel: 0046-703339550
E-mail: goingeritten@glimmarf.se
Website: www.goingeritten.nu
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Tizca


MOOSLARGUE CRI3*/CRI2*/CRI1*/CRIY3*/CRIJ3*/CRICh1* Frankrijk - 4 & 5 mei 2016 reining
Tel: 0033645777184
E-mail: contact.afqh@gmail.com
CRI3* 4 mei
Rieky Van Osch (Vorstenbosch) - Frozen Tropical
CRI3* 5 mei
Rieky Van Osch (Vorstenbosch) - Frozen Tropical
CRIY3* 4 Mei
Lot van Zwol (Oud-Turnhout) - Alotta Whiskey, Brady Chex
CRIY3* 5 mei
Lot van Zwol (Oud-Turnhout) - Alotta Whiskey, Brady Chex

 

Ander Nieuws

  • IK Ermelo 2019: KNHS Indoorkampioenschappen gaan 2 maart van start
    IK Ermelo 2019: KNHS Indoorkampioenschappen gaan 2 maart van start
  • Tips om je paard te helpen bij verharen *Video*
    Tips om je paard te helpen bij verharen *Video*
  • Hippische Leergang:  Lesgeven aan kinderen
    Hippische Leergang: Lesgeven aan kinderen