Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 maart 2016

Geplaatst op 22 maart 2016

Dit weekend staat in het teken van de wereldbekerfinales springen en dressuur in Gotenburg. Hans Peter Minderhoud is in de dressuur een van de favorieten. Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten vertegenwoordigen Nederland in de finale springen. Ook voor de eventingruiters is dit weekend belangrijk. In Fontainebleau is de eerste Nations Cup wedstrijd met een Nederlands team bestaande uit vier Olympische longlist combinaties. Tevens is het de eerste observatiewedstrijd naar de Spelen toe.

GÖTEBORG CDI-W Final Zweden - 23 t/m 28 maart 2016 dressuur
Tel: 0046-313684347
Fax: 0046-313684311
E-mail: office@gothenburghorseshow.com
Website: www.gothenburghorseshow.com
CDI-W Final
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – Glock’s Flirt


WIENER NEUSTADT CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP Oostenrijk - 22 t/m 28 maart 2016 dressuur
Tel: 0043-225473991
E-mail: office@cdi-stadlpaura.at
Website: www.pferdezentrum.org
CDI3*
Rosalinde Heck (Doetinchem) - Cindy
Jonna Schelstraete (Gemonde) - Bosley, Cupido
CDIP
Micky Schelstraete (Gemonde) - Onyx Van De Kleine Vlier
Quinty Vossers (Silvolde) - Boticelli


SANT MARTI DE VELL CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP Spanje - 24 t/m 27 maart 2016 dressuur
Tel: 0034-972491046
E-mail: cava@cavahorse.com
Website: www. cavahorse.com
CDIP
Laura Verhagen (Krimpen Aan De Lek) - Goldwind Empire's Power Of Nature


FONTAINEBLEAU CICO3*/ CCI1*/ CIC2*/ CCI1* Frankrijk - 23 t/m 27 maart 2016 eventing
Tel: 0033-559929425
E-mail: contact@centaure-events.com
Website: www.thecrazyride.fr
CCI1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Dollar
Laura Hoogeveen (Weert) - Arriba
Fraser King (Hamilton) - Quantum Warrior
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Gentlemen
Max Trenning (Amsterdam) - Lord
CIC2*
Evelien Hamers (Breda) - Balou
Laura Hoogeveen (Weert) - Massage Hippique Quibus
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Izalco
Brigit de Man (Lienden) - Toscane
CICO3*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Cocu, Vamp Du Monselet
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Evelien Hamers (Breda) - Capri Van 't Gestelhof
Fraser King (Hamilton) - Nadal
Tim Lips (Made) - Concrex Bayro
Alice Naber (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker, Harry Belafonte
Elaine Pen (Voorschoten) - Vira N.O.P.
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Bylbao


HAMILTON GA CIC3*/ CIC2*/ CIC1* USA - 25 t/m 27 maart 2016 eventing
Tel: 001-7065823742
E-mail: donna@poplarplacefarm.com
Website: www.poplarplacefarm.com
CIC3*
Werner Geven (Deurne) - Vilas County


GÖTEBORG CSI-W Final/ CSIY-A/ CSIYH1* Zweden - 23 t/m 28 maart 2016 springen
Tel: 0046-313684347
Fax: 0046-313684311
E-mail: office@gothenburghorseshow.com
Website: www.gothenburghorseshow.com
CSI-W Final
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bokai, EH Quick Nina, Emerald
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cupido V, Delina, VDL Groep Verdi TN N.O.P.


AREZZO CSICh-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP Italië - 21 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Demi van Grunsven (Handel) - Amaretto, Darobi, Querida, Tinka's Hope
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Cabachon, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z, Osaka, Viking
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Encantada vd Kalevallei
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Elmo, Filemon, Frieso


SAN GIOVANNI IN MARIGNANO CSI3*/ CSICh-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIJ-B/ CSIP/ CSIU Italië - 21 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 0039-0541826611
Fax: 0039-0541480676
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chiricco Z, Connelly, Kashmira Z, Qudo
Peter Bulthuis (Echt) - Cicer, Diego P.D., Irokko
Bart Haselbekke (Wierden) - Chase, Dijkgraaf, Dorus, Ivan R
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Anastacia T, Arakorn HBC, Chaplin, Quinoa des Riollets
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Taloudor Kz
Gerco Schröder (Tubbergen) - AD Galou Van De Schemmerberg, Djumpsina SFN, Glock's Chamonix B, Glock's Champions Ludwig, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Complemento, Davino O, Dexter R, Don Diego, Sir Stanwell, Urban Hero
Sanne Thijssen (Sevenum) - Amour, Barrichello, Con Quidam RB, Ulena
CSI1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Primeval Extase
Bart Gommeren (Oud Gastel) - DH's Star, Easy, Ilonka
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana
Joyce Haselbekke (Wierden) - Endeavour, Waterloo
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Dublin
Glenn Knoester (Assendelft) - Febo's Zamiro, Taloubet’s Gipsy KZ
Gerco Schröder (Tubbergen) - Enorm B.
CSIU25-A
Bart Haselbekke (Wierden) - Wigeunerin
CSIYH1*
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Grappa
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Calvino, Eldorado
Glenn Knoester (Assendelft) - Empire
Sanne Thijssen (Sevenum) - For President, Illinois Z, Punjab


OLIVA, VALENCIA CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 22 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metsp.es
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Dimpf HDH, Iloena, Selecto van het Kapelhof
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Baronescha, Clinton VII, Cortina P, Datero H, JK Horsetrucks Leasure Z
Amber Elst (Achtmaal) - Chanel, Figo van Overis
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Cewaldine, Dacaro
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof´s Eddie Blue, Sterrehof's Bylou
Bart van der Maat (Houten) - Dalton, El Greco
Johnny Pals (As) - Fernando BH, Vignet BH, Waronetta BH, Wesselina BH
Kirsten Rikkert (Enter) - No Fear Vd Tichelrij Z, Sorrento, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Alonso, Gioia van het Neerenbosch, Lord Quidam, Quidaro
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Ardenta, Castello
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, Interline H
Annet Willems (Wierden) - Dhalita, E-Blue, Explosief
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Saint Amoer
Jet Gerridzen (Enschede) - Lucky Lady Z
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Dyantha V
Marc Houtzager (Rouveen) - Discovery, Sterrehof's Baccarat, Zorro H
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Dazzlin
Bart van der Maat (Houten) - Ewinita
Johnny Pals (As) - A Lee Springpower BH, Captain Cooper, Zizi Donaldson BH
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon
Dominique Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Ini-Mini van het Neerenbosch
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Robert Vos (Wierden) - Fire-D, Theo 149
Hilde Woudstra (Daarle) - D Adermie R 8, Dorina, Dorinda
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Evita van de Kruishoeve Z, Firefly H, Grace Kelly, Hunters Scenletha, Jersey vd hunters
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Janina 40
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Ewaldine, Fewaldine
Bart van der Maat (Houten) - Grace, Greenfield, Gutascha
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z, Jamaica van de Kleineneyen
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality


MIJAS CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 22 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 0034-952000262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI2*
Anne van der Eijk (Zevenhuizen Zh) - Bouly V/h Heerenhuys, Utopia
Mischa Everse (Waddinxveen) - Beau Rubertha R, Dropshot
Chaiyenne Huisman (Alphen Aan Den Rijn) - Aquarelle Des Aurore EQ-Prosport
Anouk Kort (Lewedorp) - Colun von Hof CH, Ichikawa, Pikelot Von Hof, Unocento von Hof CH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Baileys, Dimitri, Indiana van HD, Zinius
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue, Evita
CSIYH1*
Mischa Everse (Waddinxveen) - Farno d'Or, Galidos, Stakkato's Star
Anouk Kort (Lewedorp) - Una Bella von Hof CH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Elcapone M, Eldorado J
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Gothenburg


VILAMOURA CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Portugal - 22 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 00351-916169797
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamouratour.com
CSI3*
Leon Thijssen (Sevenum) - Aken Utopia, Captain Cooper, Cognac Du Vlist Z, Edgarrento, Quintera, Tittut
Mel Thijssen (Sevenum) - Alcapone De Vanta, Batistuta, Zsa-Zsa
CSI1*
Mel Thijssen (Sevenum) – Enrique


KATARA CSI2*/ CSI4* Qatar - 24 t/m 26 maart 2016 springen
Tel: 00974-44820605
E-mail: dohatour2016@gmail.com
Website: dohatour.org
CSI4*
Claudia Bergers (Doha) - Ulano


BONHEIDEN CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 24 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zagreb
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Heldia, Wbs Denver
Henk Frederiks (Tollebeek) - Adokus, Ben B, Corina
Carry Huis In 't Veld (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan, Extra Bleu Blood
Kevin Jochems (Asten) - Happy Feet, Kadans Como, Zanzibar
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Canto, Deauville
Sabrina van Rijswijk (Boskoop) - Homer de Muze, Jackson Vd Bisschop, Zomodo P
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Duvessa, Lander Z, Zazou
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cassinha, Ekimov
Suzanne Tepper (Holwierde) - Dyango VDL, Euphoria, Icarus Van De Kalevallei
Albert Voorn (Sevenum) - Freebird, Stakkana Koningshoeve
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Glasgow Vh Merelsnest, VDL Zirocco Blue N.O.P.
CSI1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cascarinho
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Consano
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve
Kevin Beerse (Wergea) - Expensive
Henk Frederiks (Tollebeek) - Eline ZG, F. Umonia-V
Kevin Jochems (Asten) - Ecifee
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Ferrek
Sabrina van Rijswijk (Boskoop) - Joris Vd Bisschop
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fiorie, Flaire


CAGNES-SUR-MER CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 25 t/m 27 maart 2016 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: gpajumpfestival@gmail.com
Website: www.facebook.com
CSI2*
Kars Bonhof (Epe) - Casina 15, Dolcevita, Zentos
CSI1*
Kars Bonhof (Epe) – Fuji


KREUTH CRI3*/ CRIJ3*-B/ CRIY3*-B Duitsland - 21 t/m 27 maart 2016 reining
Tel: 004993737100
E-mail: frauke.gurka@nrha.de
Website: www.nrha.de
CRI3*
Minou Geurts (Nistelrode) - Frozen tropical
Liza Groot Severt (Ruurlo) - Its Five To Midnight
CRIY3*-B
Lot van Zwol (Oud-turnhout) - Alotta Whiskey, Brady Chex


SAUMUR CVI3*/ CVIO4*/ CVI1*/ CVI2*/ CVIJ1*/ CVIJ2* Frankrijk - 24 t/m 27 maart 2016 voltige
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CVIO4* (Females)
Jesse van As (Bergen op Zoom) – Duke Miracle
Claire de Ridder (Leidschendam) – Tjekko
CVI1* Solo (Males)
Patrick van der Craats (Bennekom) – Bombay
CVIJ2* Solo (Females)
Eva Rumke (Oudenbosch) – Duke Miracle
Maaike Zelvelder (Ede) – Vidox Z

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: Op- en afstijgen
    Leren paardrijden: Op- en afstijgen
  • Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
    Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
  • Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore
    Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore