Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 29 mei 2016

Geplaatst op 25 mei 2016

De 5* Nations Cup in Rome is weer een belangrijke stap op de weg naar Rio. Bondscoach Ron Ehrens heeft Jeroen Dubbeldam met SFN Zenith N.O.P., Gerco Schröder met Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Jur Vrieling met Zirocco Blue N.O.P. , Maikel van der Vleuten met VDL Groep Verdi TN N.O.P. en Harrie Smolders met Emerald N.O.P. op gesteld om Nederland in Italië te vertegenwoordigen. Ook in het Franse Chantilly is een 5* CSI met een goede Nederlandse deelname. Maar de meeste springruiters blijven in eigen land om in Wierden mee te doen aan Outdoor Wierden.

ROME CSIO5*-NC EUD1/ CSIYH1* Italië - 26 t/m 29 mei 2016 springen
Tel: 0039-0683668470
E-mail: eventi@fise.it
Website: www.piazzadisiena.it
CSIO5*-NC EUD1
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, SFN Zenith N.O.P.
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bokai, Emerald N.O.P.
Maikel van der Vleuten (Someren) - Delina, VDL Groep IDI Utopia, VDL Groep Verdi TN N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Zirocco Blue N.O.P., Zypern III
CSIYH1*
Jur Vrieling (Holwierde) - Quality FZ


CHANTILLY CSI5*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Frankrijk - 26 t/m 29 mei 2016 springen
Tel: 0033-155359055
E-mail: concorde.events@wanadoo.fr
Website: www.jumping-chantilly.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Zagreb, VDL Groep Zidane N.O.P.
Roosje Brouwer (Waalre) - Van Helsing
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Bylou
Kevin Jochems (Asten) - Flugel Van T Palmenhof, Zanzibar
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Flying Saucer, VDL Groep Sabech D'Ha
CSI2*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha, Merida
Caroline Devos (Bekkevoort) - Dannuco, Gin D
Sanne Thijssen (Sevenum) - Amour, Dosja, Ulena
CSIYH1*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Janina 40
Caroline Devos (Bekkevoort) - Escalade
Marc Houtzager (Rouveen) - Eye Catcher JB
Kevin Jochems (Asten) - Ecifee
Sanne Thijssen (Sevenum) - Punjab


SAMORIN CSI3*/ CSIYH1*/ CSIAm-B Slowakije - 26 t/m 29 mei 2016 springen
Tel: 00421-904637639
E-mail: napoli.jk@gmail.com
Website: hippoarenasamorin.eu / www.x-bionicsphere.com
CSI3*
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Bea Van De Helle, Dacantos, Duke
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant, El Corrado, Tinka's Borne Z
Sander Geerink (Gelselaar) - Dezimodo, Robinson, Zonder Z Cicero
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Janou, Very Nice
Joy Lammers (Achel) - Athena, Ides Van De Heikant, Taura van de Broekkant
Rogier Linssen (Kessel Lb) - American Dream, Donanso
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Cosma Go R, D Adermie R 8
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Dimple, Audi’s Teavanta II C Z, Audi's Wizard
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Bonita, Consano, Ekimov, Vegas
CSIYH1*
Monique van den Broek (Sevenum) - Dora van de Helle
Amber Fijen (Nieuwstadt) - California Blue, Eadelheid, For Kazimir vd Schoordijkhoeve
Sander Geerink (Gelselaar) - Fozz, Galita O
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Fifty-Fifty K, Jewel LVP
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire
Aniek Poels (Swolgen) - Edwina
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Fiorie


WIERDEN CSI1*/ CSI2* NL - 26 t/m 29 mei 2016
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.outdoorwierden.com
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Remco Been (Wierden) - Aragon, VDL Chin Quidam, VDL Holland Vd Bisschop
Kim Bekhuis (Vasse) - Royal Esquido
Maaike Bijlsma (Veeningen) - Chapala Et Z, Eager
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charissa, Connelly, Dakota Van Het Schuttershof
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Hisaura van 't Heike
Bjorn Egberink (Holten) - Evita P, Quintero Grande
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Einstein, Lord of the rings N
Michael Greeve (Veeningen) - Aloubet K V, Eurohill's Africa, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Elke Maria, Heechhiems Cirsina VDM, Zypria S
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Ivan R
Robert Havinga (Eelderwolde) - Bacardi
Manon Hees (Meterik) - Coocanusa, Daimond, Waterstone
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Anastacia T, Chaplin, Quinoa des Riollets
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Edwin Klokman (Rheden) - Can Can, Enchante, Quidor-rose
Judith Koudijs (Ijhorst) - Dickyville
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Baileys, Dimitri, Zinius
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Cabachon, Dakota Du Buisson Z
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Waikiki
Emmelie Melssen (Blokker) - Piccolo R
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Cartaire Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Camonyak, Happy Girl 42, It's Easy
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Mac Laren Z
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Bucefalus, Enjoy
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Sorrento, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Alonso, Lord Quidam, Quidaro
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Ardenta, Castello
Maud Roosendaal (Heelweg) - Universo
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, Broere Cyprus, Broere Extase
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.Vaantje R, Caapverdi, Cargo
Rob Schipper (Enschede) - Diabella
Ben Schröder (Tubbergen) - AD Galou Van De Schemmerberg, Sting 14
Marleen Schutte (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Mark van den Top (Nijkerkerveen) - Casino Royal, Diábolo, E-Amorine, H Day Van Bareelhof Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Duran Duran, Evalien
Judith Vetker (Wierden) - Espoir
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Ellkenney
Annet Vos (Wierden) - E-Blue, Interline H
Robert Vos (Wierden) - Carat, Ciana Z, Dempseys
Hans de Vries (Gytsjerk) - Butterfly, Connection
Roy Weel (Rouveen) - Eye Catcher JB
Britt Wiefferink (Wierden) - Brunetti 2
Harrie Wiering (Reek) - Swanenberg IJzer Groep World Wide
Don Willemsen (Nijverdal) - Charley, Eranta
CSI1*
Bas Van der Aa (Albergen) - Enrique HL
Remco Been (Wierden) - Bente, Falco Z
Kim Bekhuis (Vasse) - D, Fontendra v/d Beekzijde
Maaike Bijlsma (Veeningen) - Flash-Somara
Rommy Boelens (Kollumerzwaag) - Caramel, Ealba
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Luna
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Elmo
Naomy Bonvanie (Enschede) - Barclay
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Primeval Extase
Nuri Dijks (Gronau) - Cleopas, Exclusive
Marjet Drost (Laren Gld) - Flinstone
Bjorn Egberink (Holten) - E. Rubertha R61, Feestje B.
Imke Frankena (Nijkerk Gld) - Evita, Fanfreluche van de Minkfarm
Vincent Geerink (Gelselaar) - Francesco
Jet Gerridzen (Enschede) - Lucky Lady Z
Michael Greeve (Veeningen) - Felisimo
Willem Greve (Markelo) - Escapade
Bart Haselbekke (Wierden) - Chase
Joyce Haselbekke (Wierden) - Endeavour, Waterloo
Robert Havinga (Eelderwolde) - Da Vinci TN
Manon Hees (Meterik) - Dusty
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Bulavsco, Evita
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Judith Koudijs (IJhorst) - Etahgravin
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Amado Z
Daniel Lokerse (Eibergen) - Comtessa
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Karina R
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Evitha
Niels Nanning (Dalfsen) - Elvaro
Maaike Nijhof (Wierden) - Anory
Marije Nijhof (Wierden) - Amaretto
Mirjam Nijhof (Wierden) - Royal Dutch, Zorah
Iris de Paauw (Enschede) - Emontro
Danine Pater (Ederveen) - Dynamic, Fito R
Chantal Regter (Assen) - Ericson
Emiel Richter (Enschede) - Erania WM, Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) - Crespo VDL
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Maud Roosendaal (Heelweg) - Donatello, Fibonacci
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - D.Elmi
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Extreme, For the Moment
Rob Schipper (Enschede) - Corona BB, Eminence HDH
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Vayrenta
Marleen Stoker (Hengelo Ov) - TKS Capri 92
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Fionapina Colada
Judith Vetker (Wierden) - Florendence, Freetown
Vincent Voorn (Weert) - Elan, Froukjecara
Annet Vos (Wierden) - Explosief
Mark Voskes (Markelo) - Chigi DN Z, Valencia De Ninive
Hans de Vries (Gytsjerk) - C'est Chique, Zaligra H
Roy Weel (Rouveen) - Fino SL, Flow
Sylvana Wezeman (Grolloo) - Danoontje, Elmo
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti
Harrie Wiering (Reek) - Delandra
Anouk Winkel (Geesteren Ov) - Farrero
Collin Zwartjens (Raalte) - Elissimo


BONHEIDEN CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 26 t/m 29 mei 2016 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Esther Manders (Haaren) - Devon, Twinkling Star-A.S.
CSI1*
Esther Manders (Haaren) - Espresso
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSIYH1*
Esther Manders (Haaren) - Emary-AS


CIEKOCINKO CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIOY Polen- 24 t/m 29 mei 2016 springen
Tel: 0048-530934552
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.com
CSI2*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Patricks Hill
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Idool Van 'T Zaveleinde
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Dazzlin


OPGLABBEEK CSIOCh/ CSIOP/ CSIOJ/ CSIOY België - 26 t/m 29 mei 2016 springen
Tel: 003289201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: sentowerpark.com
CSIOCh children
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Citanja, Show Man Green
Nina van Enckevort (Sint-oedenrode) - Darc du Rona Z
Charlotte Fokker (Kalmthout) - Galentino
Iris Michels (Liessel) - Adidetje
CSIOP pony’s
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Casanova
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-Drop
Elike Morsink (De Lutte) - Flame
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Breitling, Nibor
Tom Schellekens (Esbeek) - Excellent, Gieltje
Jamie Schlief (Drempt) - Kleber du Hardrais, Tamar
Iris Zwienenberg (Markelo) - Bora-Bora, Top Dominique
CSIOJ junioren
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Catherina F
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Binoche, Pina Colada, S.F. Zendo
Julie Janssen (Eindhoven) - Senso Stricto, Zabrina
Lars Kersten (Egchel) - Bodyguard, Dobbey, Van Gogh VLS
Max de Mol (Oss) - Alore on Sauter, Clapello
Sven Peters (Enschede) - Channel
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Carizzo Z, Walter V
Mel Thijssen (Sevenum) - Batistuta, Enrique, Wishkarla
CSIOY young riders
Kim Bril (Westendorp) - Baco, Denderose
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Amigo-go, Bon Giorno Go
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue, La calido
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Dinadja
Aniek Jansen (Altforst) - Cent Carrats
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Lander Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Desmond R.


HOUGHTON HALL CICO3*/ CCI2*/ CCIY2*/ CCI1* Groot-Brittannië - 26 t/m 29 mei 2016 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: info@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk
CICO3*
Althea Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) - Ziomf
Evelien Hamers (Breda) - Capri Van 't Gestelhof
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Jane Z
Jordy Wilken (Teuge) - Chapeau Spirit
CCI2*
Evelien Hamers (Breda) - Cilocia
CCI1*
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Henri Z


DILLENBURG CAI-YH1 5yo/ CAI-YH1 6yo/ CAI-YH1 7yo/ CAI3*-H1/ C Duitsland - 26 t/m 29 mei 2016 mennen
Tel: 0049-1751006391
Website: www.turnierdienst-brinkmann.de
E-mail: gpioch@web.de
CAI3*-H1
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Saskia van Heesch (Boxtel) - Siglavy Linada, Unique K
Frans Hellegers (D Straelen) - Donnerstolz
Jan Moonen (Loon Op Zand) - Sterre
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Frank van der Vegt (Hoogeloon) - Cosmo
CAI3*-P1
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel


CHAVANAY CEI1* 90/ CEI2* 70+(2)/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 Frankrijk - 28 t/m 29 mei 2016 endurance
Tel: 0033-684190899
E-mail: chevalendurance@free.fr
Website: cheval-endrance-france.fr
CEI2* 120
Esther Groen (Heelsum) - Moragh Akhdhar


EUSTON PARK CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 80/ CEIYJ2* 120 Groot-Brittannië - 28 t/m 28 mei 2016 endurance
Tel: 0044-1753 847 90
E-mail: nickbw@hpower.co.uk
CEI3* 160
Carmen Theunissen (Landgraaf) - Otello
CEI1* 80
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Bobby Q

 

Ander Nieuws

  • Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
    Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
  • Startlijst Bixiedag 2019 online
    Startlijst Bixiedag 2019 online
  • Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum
    Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum