Deelnemers internationale wedstrijden 26 september 2016 t/m 2 oktober 2016

Geplaatst op 27 september 2016

Donderdag gaat de vijfde editie van CSI Salland van start. Het indoor concours kan rekenen op een grote deelname vanuit eigen land. In Los Angeles is de eerste etappe van de Masters Grand Slam met Harrie Smolders voor Nederland. Verder zijn er de 3* springwedstrijden in Vilamoura en Tetouan en 2* wedstrijden in Barbizon, Bonheiden en Samorin. Ook is er Nederlandse deelname op het CDI4* op Mallorca, het CCI1* in Osberton en het CEI in Mandine.

MALLORCA CDI4*/ CDI1*/ CDI2*/ CDIP/ CDIYH Spanje - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 dressuur
Tel: 0034-664473477
E-mail: gabriele.kofler@es-fangar.com
Website: balearentour.com
CDI4*
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari
Madeleine Vrees (Schijndel) - Cennin


LONG BEACH, CA CSI5*/ CSI2* USA - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 springen
Tel: 0032-67485184
E-mail: ridersla@eemworld.com
Website: www.mastersgrandslam.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Zinius


VILAMOURA CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 27 september 2016 t/m 2 oktober 2016 springen
Tel: 00351-218070929
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamouratour.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Diedre
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Sciara HS
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Aken Utopia, Amour, Bacardi, Barrichello, Quinoa des Riollets
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Fernando BH, Waronetta
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Con Quidam RB, Dosja, Etna, Ulena
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Celine 231, Zimba Hl
CSI1*
Marilot Dinklo (Breda) - Denzel HN
CSIYH1*
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Enjoy, Fast Forward, For President
Sanne Thijssen (Sevenum) - Illinois Z, Punjab, Stippel
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Cukuta, Galileo van de Hagenhorst, Gilana Maria


TETOUAN CSI3*-W/ CSI1* Marocco - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 springen
Tel: 00212-537661707
E-mail: zouadatetouan@hotmail.com
Website: www.mrt.ma
CSI3*-W
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Colandro 4, Robinson
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Genesis
CSI1*
Vincent Geerink (Gelselaar) - Lord of the Rings N


BARBIZON CSI1*/ CSIYH1*/ CSIP/ CSI2*/ CSIU25-A Frankrijk - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 springen
Tel: 0033-681364208
E-mail: ecurie.bost@wanadoo.fr
Website: www.ecurie-bost.fr
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Casanova, Wolisco DDH
Carry Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, Illusion GT
CSI1*
Carry Engelsman (Berkhout) - Extra Bleu Blood
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Waboeschka DDH Z, Waylotte DDH Z
CSIP
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Karandasj O.H., Venery Dew-Drop
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Grangewood Dolly, Oki Doki
CSIU25-A
Lisa Nooren (Engis) - Dutch Cinda Alda Z


BONHEIDEN CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
CSI2*
Caroline Devos (Bekkevoort) - Gin D, Gucci DV, In Style DV
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Van Gogh VLS
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Carefull, Union de Flandre
Judith Koudijs (Ijhorst) - Dickyville, Etahgravin
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Costa Date
Vincent Voorn (Weert) - Quinlan
CSIYH1*
Lars Kersten (Egchel) - Enturano, Kaddee van de Knuffel, Valerie M
Niels Kersten (Egchel) - Cardinale, Lacento
Aniek Poels (Swolgen) - Eolita S
Vincent Voorn (Weert) - E-Clinton
CSI1*
Hylke de Jong (Dokkum) - Demilante
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness
Vincent Voorn (Weert) - Cloney's Pleasure


MARIËNHEEM CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* NL - 30 september 2016 t/m 2 oktober 2016
Tel: 0031-655100438
E-mail: info@csisalland.nl
Website: www.csisalland.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Alexia Z, VDL Groep Beauty, VDL Groep Quinthago Z
Remco Been (Wierden) - Casper, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Harley's Hero VT, Heldia
Maaike Bijlsma (Veeningen) - Eager
Lucille Billet (Rijsbergen) - Ciolga
Ester Blekkink (Aalten) - Happy Girl 42
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, VDL Edgar M, Zazoe
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me
Tom Brinkman (Albergen) - Diesel
Jeroen Broek (Veeningen) - Dollar Girl
Berber Dijkman (Wesepe) - Darville
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dokyra Fortuna, Major
Henk Frederiks (Tollebeek) - Ben B
Peter Geerink (Diepenheim) - VDL Another Pleasure
Dominique Greeve (Rucphen) - D. Amelusina R 54, Skipio K
Michael Greeve (Veeningen) - Emir R, Eurohill's Africa
Demi van Grunsven (Handel) - Querida, Tinka's Hope
Iris Hakvoort (Stegeren) - Don''t Tell Me What To Do
Bart Haselbekke (Wierden) - Endeavour, Ivan R
Hessel Hoekstra (Markelo) - Dorinda, Heechhiems Cirsina VDM, Qstar
Marriet Hoekstra (Mildam) - U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Mr. Europe, Sterrehof's Bylou
Kristian Houwen (Wanssum) - Cilydi, Drop Shot VM, Questa Z
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Dai La Vie
Coen Kerbert (Enschede) - Georgia
Edwin Klokman (Lochem) - Elia, Quidor-Rose
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Britney, Eddy The Eagle
Yo-Ann Kuipers (Hengelo Ov) - Red Bull
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Codermie Z, Nerono Z
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena
Mark Martens (Kessel Lb) - Cadell, Carabelle, Ediamo
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Cartaire Z
Pim Mulder (Zwolle) - Durein, Evyra, Zoe Velvet
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Gaillard De La Pomme, Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue, Duchesse Fortuna
Sven Peters (Enschede) - Channel
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Duvelke, Ippon V.h. Rebelshof
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Valentino
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, No Fear Vd Tichelrij Z, Winde R.A.G.
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Ardenta
Maud Roosendaal (Heelweg) - Universo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Don Diego, Sanvato
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Cerna, Exception HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dexter R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel
Zöi Snels (Geesteren Gld) - I´m Special De Muze TN, Starpower TN, Zacharov TN
Suzanne Tepper (Holwierde) - Acascia, Dyango VDL, Icarus Van De Kalevallei
Leon Thijssen (Sevenum) - Edgarrento, Wishkarla
Mel Thijssen (Sevenum) - Batistuta, Corientes Z, Wishkarla
Liza Tiebot (Wanssum) - At Last, Winchester
Wendy Timmers (Stegeren) - Zannini R
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Bukato, Quasila Fleur Z
Judith Vetker (Wierden) - Espoir
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Delina, VDL Groep IDI Utopia
Annet Vos (Wierden) - Interline H
Robert Vos (Wierden) - Bonaire, Dempseys, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Carrera VDL, Corporal VDL, Zypern III
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof's Centolina
Britt Wiefferink (Wierden) - Brunetti 2
Harrie Wiering (Reek) - Dalton, Swanenberg IJzer Groep World Wide, Viking
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Boncetto, Cointreau
CSI1*
Anne Bakker (Tollebeek) - Floris
Remco Been (Wierden) - Bente
Ester Blekkink (Aalten) - Electric, Enzo SL
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Ekirsten S
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato, Felicia
Jeroen Broek (Veeningen) - Diablo, Eottie T
Berber Dijkman (Wesepe) - Lord Quidam, Quasi Lord Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Daytoria, Freestyle
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Est di Palatina, Mixcoac LS La Silla
Henk Frederiks (Tollebeek) - Jeronimo-Hilton
Peter Geerink (Diepenheim) - Fusion
Michael Greeve (Veeningen) - Easy
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Farmgraaf
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Reflection
Iris Hakvoort (Stegeren) - Al Capone
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Joyce Haselbekke (Wierden) - Cinnanion, Waterloo
Hessel Hoekstra (Markelo) - Faro
Marriet Hoekstra (Mildam) - Eliane B, Forsight TN
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Joanne Kral (Veendam) - Coco Chanel RV
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Duchesse De Pomme
Dide Luijerink (Tubbergen) - Zidane HL
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Mark Martens (Kessel Lb) - Samurai
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Pim Mulder (Zwolle) - Celine
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure WM
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Aninn, El Torro VDP, Evangelie Niëta
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Lynn van Oldeniel (Olst) - Flow
Cherish van Orsouw (Heesch) - Fomara
Iris de Paauw (Enschede) - Emontro
Sven Peters (Enschede) - Fiësta
Emiel Richter (Enschede) - Erania WM, Evitha
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Maud Roosendaal (Heelweg) - Wizard
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Vayrenta
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS
Lars Slagter (Slochteren) - Vienna
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Esmee, Quel Prix
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Florence
Leon Thijssen (Sevenum) - Aken Utopia, Always Me
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler
Liza Tiebot (Wanssum) - C'est La Vie
Wendy Timmers (Stegeren) - Carniska
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Annet Vos (Wierden) - Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Dinky Boy, Fire-D
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Quality FZ
Roxin Van Weeghel (Wijhe) - Temple Moon
Roy Weel (Rouveen) - Fino SL, Footloose HBC
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - Butterfly
Hilde Woudstra (Daarle) - Fivanta
Albert Zoer (Echten Dr) - Edorette
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Faban van beek
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve
Kevin Beerse (Wergea) - Elord Heaven H
Maaike Bijlsma (Veeningen) - Sterrehof's Felisimo
Ester Blekkink (Aalten) - Fabio
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Ebell-Avant
Tom Brinkman (Albergen) - Fedya
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star Jr KZ
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana
Hessel Hoekstra (Markelo) - Elien
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Fundament-E
Glenn Knoester (Assendelft) - Exclusive O
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Evelien
Suus Kuyten (Laren Nh) - Oberon
Mark Martens (Kessel Lb) - Excellent
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Navarone Z
Pim Mulder (Zwolle) - Ecanto J
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Flash
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Gerco Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Erlinda
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Enorm B.
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN
Suzanne Tepper (Holwierde) - Mr Bleu Boy
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Faithless
Judith Vetker (Wierden) - Freetown
Maikel van der Vleuten (Someren) - Emo
Annet Vos (Wierden) - E-Blue
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL
Roy Weel (Rouveen) - Flow
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Etcetera


Samorin CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-B Slowakije - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 springen
Tel: 00421-903923303
E-mail: sabodusan@yahoo.com
Website: equestrianfestivalsamorin.sk
CSI2*
Kevin Jochems (Asten) - Kadans Como, Que Sera, Uchin Imperio Egipcio
Patrick Lemmen (Grashoek) - Ideaal, Sisko Du Chai, Zorito
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H
Tessa van der Pluijm (Roosendaal) - Cititia V
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Bonita, Ekimov, Vegas
CSIYH1*
Kevin Jochems (Asten) - Ecifee
Patrick Lemmen (Grashoek) - Filini CL, Fulanda
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Esprit, Fiorie


OSBERTON CCI1*/ CCI2*/ CICYH1*/ CICYH2* Groot-Brittannië - 29 september 2016 t/m 2 oktober 2016 eventing
Tel: 0044-1949829061
E-mail: stuart@bedeltd.co.uk
Website: www.bede-events.co.uk
CCI1*
Alexandra van Randwyck (Hampshire) - What A Primadonna


MADINE CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI3* 160 Frankrijk - 1 t/m 2 oktober 2016 endurance
Tel: 0033-673296290
E-mail: eschwenk@hotmail.fr
CEI1* 80
Yvonne Abrahams (Epe) - Eenhoorn's Yair
Ruthi Damman (Doorn) - Egua Express
Lisette van Druenen (Grosslangenfeld) - Saphire
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Sjabeka
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Keops Du Florival
Fenne Koppenol (Grathem) - Angel Nashan
CEI3* 160
Yannick Rademaker (Lieren) - Bint Shahhra
Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) - Meneer Prince

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: Op- en afstijgen
    Leren paardrijden: Op- en afstijgen
  • Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
    Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
  • Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore
    Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore