Deelnemers internationale wedstrijden 28 november 2016 t/m 4 december 2016

Geplaatst op 29 november 2016

In Roosendaal, op het hippisch centrum Den Goubergh, zijn de komende dagen internationale dressuurwedstrijden. Eerst voor de para-dressuurruiters en aansluitend het CDI3* en wedstrijden voor de jeugd. Ook in het Gelderse Vragender is een grote internationale wedstrijd, hier springt de jeugd. De senioren zijn te vinden op het 5* concours in Parijs en de 3*-wereldbekerwedstrijd in Poznan in Polen. Voor de menners is er een wereldbekerwedstrijd in Boedapest.

ROOSENDAAL CDI3*/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDIU25 Nederland - 1 t/m 4 december 2016 dressuur
Tel: 0031-622927895
E-mail: info@yvonnevanbergen.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Dion Johnson, Ratzinger
Hans van Bedaf (Etten-leur) - Bond's Painting
Jeannette Haazen (Neeroeteren) - Dabanos D'04
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Ashley van Megen- Brons (Werkendam) - Detroit, San Diego
Mariska Middelkoop (Dordrecht) - Rousseau`s Topas
Koosje Mulders (Amsterdam) - Wim
Karen Nijvelt (Hoeven) - Elysias
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
Tommie Visser (Retie) - VarioHippique's Vingino
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Denzel, Hexagon's Zodinde
CDIJ junioren
Imke Been (Woerden) - Don't Worry
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Britney Schut (Papendrecht) - What's Up
Mylene Spaak (Hierden) - Ziteldo
Sem Stiemer ('s-graveland) - Waldemar
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
Romy Vreugdenhil (Odoornerveen) - Patrick
CDIY Young riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Clever
Skylar Bos (Naarden) - Black Boy
Yoeki Bos (De Hoef) - Winnetou
Julia Groenhart (Middelie) - First Barrichello
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) – Esperanza
Ashley Langevoort (Enter) - Dontruschels
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Thalia Rockx (Essen) - Verdi De La Fazenda
Laurie Vervoort (Helden) - Chester
Mercedes Verweij (Hem) - Vian Sandro
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
CDIP pony’s
Brandy Bos (Naarden) - Charming Forêt
Fleur van de Graaf (Benschop) - El Marando
Marie Kleinepier (Rotterdam) - Nice Guy
Marten Luiten (Winschoten) - Movie Star
Kim Noordijk (Werkendam) - Brasil
Kimberly Pap (Nunspeet) - Pippin's Pride A.T.
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Coco Soffers (Nispen) - Don't Forget Me
Romy Verweij (Wijdenes) - Brouwershaven’s Nairobi
CDIU25
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord Of Rock
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Debora Pijpers (Abcoude) - Bløf
Maxime van der Vlist (Baarle-nassau) - Bailey


Roosendaal CPEDI3* NL - 28 t/m 30 november 2016
Tel: 0031-165533277
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CPEDI3*
Joyce Campagne (IJsselstein Ut) - Count
Nicole den Dulk (Elen) - Bubbles
Glasten Krapels (Ingen) - Wisconti
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, Zarienta
Annemarieke Nobel (Kropswolde) - Doo Schufro
Petra van Oostrum (Utrecht) - Don Jovi


PARIS CSI5*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 1 t/m 4 december 2016 springen
Tel: 0032-67485184
E-mail: cdedorlodot@eemworld.com
Website: www.longinesmasters.com
CSI5*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, SFN Zenith
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Salomon, VDL Groep IDI Utopia
CSI2*
Demi van Grunsven (Handel) - Querida, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue


POZNAN, MTP CSI3*-W/ CSIYH1*/ CSI1* Polen - 1 t/m 4 december 2016 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@mtp.pl
Website: www.cavaliada.pl
CSI3*-W wereldbeker
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, Inebelle van 't Welthof, Tantalus
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Jakarta Royal D.S., Zypria S
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Amour, Bacardi, Bulavsco
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Chianti's Champion, Verdico
Leon Thijssen (Sevenum) - Cognac Du Vlist Z, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Celine M Z, Ulena
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Arezzo VDL, Carrera VDL, Zypern III
CSIYH1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - fairway
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - For President
Leon Thijssen (Sevenum) - Famous H
Jur Vrieling (Holwierde) - Curcuma il Palazzetto
CSI1*
Leon Thijssen (Sevenum) - Dimpf HDH
Sanne Thijssen (Sevenum) - Esprit, Stippel

VRAGENDER CSIJ-A/ CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A Nederland - 1 t/m 4 december 2016 springen
Tel: 0031342440100
E-mail: psclichtenvoorde@hotmail.com
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl
CSIJ-A junioren
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Caluna Z
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Darc du Rona Z
Julia Engelsman (Berkhout) - Whipped Cream
Zep Groot Roessink (Hengelo Gld) - Allegro, Chardonay DDH
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Reflection
Iris Hakvoort (Stegeren) - Al Capone, Don''t Tell Me What To Do
Nina van Hedel (Berlicum Nb) - Chili Pepper
Hessel Hoekstra (Markelo) - Dorinda, First Diamond, Qstar
Kim Jacobs (Rucphen) - Chersi
Noa Jansen (Amsterdam) - Elvis-zeldenrust, Esperance
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Broadway, Cassus Clarque
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s, Freegonda Z
Coen Kerbert (Enschede) - Georgia
Lars Kersten (Egchel) - Enturano, Igor F, Joske van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Can Win, Lacento
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Dundee, Kantunaro
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Danique
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo, Lamborghini
Skye Morssinkhof (Hierden) - El Vigo
Sven Peters (Enschede) - Channel, Don Diablo, Fiësta
Celeste van der Poel (Den Horn) - Lorella, Romina
Max van de Poll (Leusden) - Carnegie, Charlotte
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
Jamie Schlief (Drempt) - Corey Z, Django-Imoo, Fleur
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino, Flint K
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Vayrenta
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio, Liberty Antara
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Zamba P.
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Alzu Ohio, Excellent III
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen, Demacoemba, Faran
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Horses2fly Loro Piana Princesse Raye
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti, Brunetti 2
Jessie Wiefferink (Wierden) - Vida Loca
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Julia te Woerd (Rekken) - Urion des Fontaines, Vrouwke des Fontaines
Iris Zwienenberg (Markelo) - Burbery, Fever L
CSIP pony’s
Merel Albertema (Schalkwijk) - BBN Royale Casino, Belle
Chenille Bolder (Groessen) - Higgins Arief
Savannah Brandes (Markelo) - Bosvallei's Tiego
Silke Bruil (Westendorp) - Sky High
Colette Bruin (Wilp Gld) - Marcello
Fleur Caris (Vught) - Salsa
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Diégo
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Bibi van Gehlen (Nuland) - Mercurius
Cheyenne van Gog (Deurne) - Orchid’s Lambada
Dominique Hafkamp (Soest) - Calvina
Mo-Yccia Hanley (Alphen Aan Den Rijn) - Diabolo 443
Annemiek Harink (Rouveen) - Celine
Britt ter Harmsel (Enter) - Enterbrook's Fury
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-Drop
Bobbi Hülsenbeck (Nijkerkerveen) - Brinckhoff's Holiday
Mart IJland (Hengelo Ov) - Bentley
Kim Jacobs (Rucphen) - Flow Girl, La Luna
Noa Jansen (Amsterdam) - Dinky Toy
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean
Charlotte Kuijpers (Oirlo) - Cooper, Evanjalisca
Tania van Leeuwen (Vasse) - Fedusa EB, Top Dominique
Pascalle Lienesch (Enschede) - Nicolino 11, Schoonderlogt Jerom H
Enrico van Manen (Stroe) - Emilinda, Tavic
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ensilla, Gregory, Quaprice D'Astree
Elike Morsink (De Lutte) - Flame
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Unbelievable
Enola Mulder (Enschede) - Granouche
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
Marloes Postema (Rotterdam) - Carthina Z, Valentina Z
Job Rothstegge (Weerselo) - Orchid's Onyx
Dominique van Rouwendaal (Nijkerkerveen) - Rouwendaal's Kinka's Boy
Margaretha Schirm (Bergen Op Zoom) - Everest Albert
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Giorgio
Boaz Sharon (2e Exloermond) - Dirk
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Grangewood Dolly, Oki Doki
Jessy Tewis (Montfoort) - Adje
Lisa Tijhuis (Lemelerveld) - Orchid's Roos
Lieve Uitterdijk (Maassluis) - Night Shadow
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Kind Of A Sparkle, Manchester
Hanna de Vries (Koarnjum) - Orchid's Exel, Surprise
Meike Zwartjens (Raalte) - Country Baboun, Ziggy Zen V.D.K.
CSICh-A children
Lilly Engelsman (Berkhout) - Extra Bleu Blood
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Lucas
Cejay Joosten (Zevenaar) - Sagnol
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Athene, Vendorlux V
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Everton, Groenendaal's Figo, Groenendaal's Zoctro
Romy van der Veen (Heelweg) - Braveheart
Meike Zwartjens (Raalte) - Ultradam
CSIU25-A onder 25
Amke Bekhuis (Langeveen) - Deftig HDH, Evermine
Kars Bonhof (Epe) - Casina 15, Cupidor, Zentos
Kim Bril (Westendorp) - Cassal, Ceena
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Duvel, Eternity, Hollister
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Eranta
Joyce Haselbekke (Wierden) - Cinnanion, Waterloo
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Donatella L'espoir, Jack, Rubio Monocoat Electric
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Van Gogh Vls
Niels Kersten (Egchel) - Carefull, Querida De Reve, union de flandre
Yo-Ann Kuipers (Hengelo Ov) - Red Bull
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Cassandra
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Happy Girl 42
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Copain Z, Evakarla
Jesper Romp (Dinteloord) - Don't Touch It M, Eclips, Happy
Maarten Schuttert (Zelhem) - Elmo


BUDAPEST CAI-W Hongarije - 2 t/m 4 december 2016 mennen
Tel: 0036-309953482
E-mail: info@lovasshow.hu
Website: www.lovasshow.hu
CAI-W
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Bonusz, Joep, M.t.t. Amadeo, Oosterwijk's Kasper, Tilou de Calou

DUBAI CEI2* 1 december 2016 endurance
Tel: 00 97-143270077
E-mail: Info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI2*
Joyce van den Berg (Leiden) – Al Lahab

Ander Nieuws

  • Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
    Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
  • Startlijst Bixiedag 2019 online
    Startlijst Bixiedag 2019 online
  • Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum
    Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum