Deelnemers internationale wedstrijden 31 oktober 2016 t/m 6 november 2016

Geplaatst op 01 november 2016

Deze week is het internationale 2* evenement Indoor Wierden, veel Nederlandse springruiters komen hier in actie. In Doha is dit weekend de finale van de Global Champions Tour met Leopold van Asten, Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten. In Spanje gaan Oliva en Mijas de herfst-touren verder en in Luik is een CSI3*.

DOHA CSI5* Qatar - 3 t/m 6 november 2016 springen
Tel: 0097-444546264
E-mail: info@chialshaqab.com
Website: www.alshaqab.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zidane N.O.P.
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Emerald N.O.P.
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro


LIÈGE CSIYH1*/ CSI3*/ CSI1* België - 3 t/m 6 november 2016 springen
Tel: 0032-475840814
E-mail: info@jumpingdeliege.be
Website: www.jumpingdeliege.be
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Connelly, Vampire
Caroline Devos (Bekkevoort) - Gin D, Gucci DV
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Bugatti, Winchester HS
CSI1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - MCB Ulke
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSIYH1*
Caroline Devos (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Escalade


WIERDEN CSI2*/ CSI1* Nederland - 2 t/m 5 november 2016 springen
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.indoorwierden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Remco Been (Wierden) - Casper, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Burlington, Camelot, Heldia
Amke Bekhuis (Langeveen) - Deftig HDH
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Carollo, Fernando V
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Bonea Field, Zazoe
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G.
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato, Diesel, Winterberg B
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - E. Lana, ECW Blue Sky
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Sanchez
Bjorn Egberink (Holten) - Evita P, Quintero Grande
Ellemijn Ensink (Rossum Ov) - Esminka
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bugatty Go, Zadonis
Peter Geerink (Diepenheim) - VDL Another Pleasure
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Genesis
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Elke Maria, Zypria S
Coen van Haarst (Hoge Hexel) - Chanel
Iris Hakvoort (Stegeren) - Don''t Tell Me What To Do
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Endeavour, Ivan R
Hessel Hoekstra (Markelo) - Dorinda, Heechhiems Cirsina VDM, Qstar
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Amour, Enjoy, Quinoa des Riollets
Marriet Hoekstra (Mildam) - Eat My Dust, U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Martine Hoekstra (Pietersbierum) - Zippit GH
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Donatella L'Espoir, Rubio Monocoat Electric
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Berghgraaf, Dai La Vie
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Edwin Klokman (Lochem) - Elia
Gerbert te Koppele (Ambt Delden) - Dymendy
Judith Koudijs (IJhorst) - Dickyville
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Coralie, Donnafugata, Hickstead Van Overis
Yo-ann Kuipers (Hengelo Ov) - Red Bull
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z, Osaka
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Eliana, Especially for You
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Clintino
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur
Pim Mulder (Zwolle) - Durein, Zo Special, Zoe Velvet
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - ERP van www.olland.biz, Excentriek
Micky van de Oetelaar (Veghel) - Anjou
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue, Duchesse Fortuna
Sven Peters (Enschede) - Channel
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, So It Be
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Bucefalus, Enjoy
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, No Fear Vd Tichelrij Z, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Dante, Gioia van het Neerenbosch, Quidaro
Rob Schipper (Enschede) - Beemdgraaf
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Glock's Champions Ludwig
Marleen Schutte (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Bangelo
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dexter R, Enorm B., Esmee
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Duran Duran, Evalien
Judith Vetker (Wierden) - Espoir
Annet Vos (Wierden) - E-Blue, Interline H
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, Fire-D
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Arezzo VDL, Dallas VDL
Britt Wiefferink (Wierden) - Brunetti 2
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Copacabana
Kevin Beerse (Wergea) - Elord Heaven H
Amke Bekhuis (Langeveen) - Evermine
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Floris
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita
Naomy Bonvanie (Enschede) - Zidane
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Forest Hill, Frederiek
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Patricks Hill
Tom Brinkman (Albergen) - Felicia
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Pogba
Jarno van Erp (Oss) - Blikvanger
Peter Geerink (Diepenheim) - Fusion
Sander Geerink (Gelselaar) - Colandro 4
Vincent Geerink (Gelselaar) - Francesco
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Nut Specials Ecantos
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Reflection
Iris Hakvoort (Stegeren) - Al Capone
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana
Hessel Hoekstra (Markelo) - First Diamond
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Tittut
Marriet Hoekstra (Mildam) - Eliane B, Forsight TN
Martine Hoekstra (Pietersbierum) - Beat it GH
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Courchevelle
Nina Hut (Bruchterveld) - Man O War
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Freegonda Z
Coen Kerbert (Enschede) - Georgia
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Europa
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Oberon
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Amber Meijer (Muntendam) - Euphoria, Feline HBC
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Pim Mulder (Zwolle) - Celine
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D, For Your Pleasure WM
Rianne Nalis (Broekland Ov) - El Torro VDP
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Eton, Frodo
Micky van de Oetelaar (Veghel) - Dow Jones HX
Sven Peters (Enschede) - Don Diablo, Fiësta
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Elkograaf
Chantal Regter (Assen) - Ericson
Emiel Richter (Enschede) - Erania WM, Evitha
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Tatum Scheich (Harkstede) - Flecki, Zed
Rob Schipper (Enschede) - Eminence HDH
Gerco Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V, Sanvato
Marsha Schütte (Emmen) - Erania
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Vayrenta
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Quel Prix
Nathalie Slot (Bornerbroek) - Eyecatcher
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel
Jur Vrieling (Holwierde) - Curcuma il Palazzetto, Etoulon VDL, Freeman VDL
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - Vida Loca
Julia te Woerd (Rekken) - Urion des Fontaines, Vrouwke des Fontaines
Albert Zoer (Echten Dr) – Edorette


OLIVA, VALENCIA CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Spanje - 1 t/m 6 november 2016 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Anouk Kort (Lewedorp) - Lantaro von Hof, Pikelot von Hof
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Donanso, Eline-Maria M
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Bonita, Ekimov, Vegas
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Quinlan
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Jolie Fleur
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Esprit, Fiorie, Forlan
Vincent Voorn (Weert) - Elan, Explosion
CSI1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Bigicini, Cynthia Z


MIJAS CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 1 t/m 6 november 2016 springen
Tel: +34.952.000.262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI2*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Baileys, Black Berry, Charley, Dazard
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Waronetta BH
Leon Thijssen (Sevenum) - Barrichello, Captain Cooper, Cognac Du Vlist Z, Dimpf Hdh, Fireball, Rahmannshof's Zwitser
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Cadiz, Enrique, Wishkarla
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Dosja, Illinois Z, Punjab, Ulena
CSIYH1*
Yves Houtackers (Weert) - Gracieuza h, Visconti de Beaufour
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Elcapone M, Evergo, Lorelei vh Waterschoot Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Esprit, Etna, Kartouche v/d Brouwershoeve


ZAKRZOW CDI3*/ CDI-W/ CDIY/ CDIJ/ CDIP Polen - 4 t/m 6 november 2016 dressuur
Tel: 0048-602179542
E-mail: lewada@kjlewada.pl
Website: www.kjlewada.pl
CDIP pony’s
Coco Soffers (Nispen) - Don't Forget Me

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: Op- en afstijgen
    Leren paardrijden: Op- en afstijgen
  • Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
    Francisca den Elzen opnieuw de sterkste in KNHS-Witte Van Moort Para Men Trophy
  • Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore
    Fleur Holleman wint met Bora-Bora pony Grand Prix Gorla Minore