Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 april 2016

Geplaatst op 05 april 2016

Het CDI3* in Nieuw- en Sint Joosland mag zich verheugen op veel deelname en niet alleen uit Nederland. Vanaf de pony's tot en met de Grand Prix worden rubrieken verreden, de wedstrijd begint op 6 april. Dit weekend komen voor Nederland Harrie Smolders, Maikel van der Vleuten, Leopold van Asten en Kevin Jochems aan de start op het prestigieuze 5* CSI in Miami Beach. Het is de eerste etappe van de Global Champions Tour. Ook veel Nederlandse springruiters op de 3* CSI's van Lummen en Lanaken.

DEAUVILLE CPEDI3* Frankrijk - 7 t/m 10 april 2016 dressuur
Tel: 0033- 607454435
E-mail: eric.estrier@handiequicompet.fr
Website: www.handiequicompet.fr
CPEDI3* para dressuur
Nicole den Dulk (Elen) - Bubbles
Yvette van Geenen (Borculo) - Happy Hero II
Estée Gerritsen (Duiven) - Exquis Onassis
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Uniek N.O.P.
Glasten Krapels (Halfweg Nh) - Wisconti
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Roling (Kropswolde) - Doo Schufro
Demi Vermeulen (Zevenaar) - Burberry


NIEUW EN SINT JOOSLAND CDI3*/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25 Nederland - 6 t/m 10 april 2016 dressuur
Tel: 0031-118603380
E-mail: cdi@dekroo.nl
Website: www.cdizeelandoutdoor.nl
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ratzinger, Zinidi
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Vip
Seth Boschman (Bergharen) - Rs2 Adriaan
Stephanie de Frel (Koewacht) - Winston, Zanyo
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice, Glock's Undercover N.O.P.
Kebie van der Heijden (Weert) - Grand Cru Hoeve's Brokaat, Witschge
Marielle Hoefsmit (Essen) - Bijou
Elise Kettner (Aerdenhout) - Romando
Stephanie Kooyman (Dordrecht) - What's Up
Robin van Lierop (Groesbeek) - Denza Lenza
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Presidents Chagall D&R, Sir Fashion, Zippo
Ashley van Megen- Brons (Werkendam) - Detroit
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Jessica Nijpjes (Middelburg) - Balorig Z
Jeroen Okkema (St. Willebrord) - Armany Z.I, Ducati
Jenneke Overduin (Bergen Op Zoom) - Candreo
Geert-Jan Raateland ('s-gravenzande) - Crespo
Lotje Schoots (Abcoude) - Cocksdorp Texel
Mara de Vries (Poederoijen) - Cuvanck PP
Madeleine Witte (Schijndel) - Cennin
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Denzel, Hexagon's Zodinde
CDIJ junioren
Felice Blaauw (Oud-beijerland) - TC Take It Easy
Yoeki Bos (De Hoef) - Sandman, Winnetou
Josephine van Dalsen (Zegveld) - Di Negro
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina, Zaffier
Iris Houweling (Bergen Op Zoom) - About Time
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Veronique van der Panne (Benschop) - Boy-Bentley, Hexagons Feno
Thalia Rockx (Essen) - Cenda de la Fazenda
Florence Siemer (Rekem) - Zidane
Mylene Spaak (Hierden) - Ziteldo
Sem Stiemer ('s-Graveland) - Umbra
Mercedes Verweij (Hem) - Wiolita
Myrthe Wedda (Ijsselstein Ut) - Diamond Geezer
Lisanne Zoutendijk (St. Willebrord) - Kostendrukkers Ringo Star
Febe van Zwambagt (Bergharen) - FS Las Vegas
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-vennep) - La Luna
Brandy Bos (Huizen) - Charming Forêt
Eveline Dees (Oude-tonge) - Coelenhage's Las Vegas
Milou Dees (Berkenwoude) - Mystery Dancer
Annelotte Felix (Ijsselmuiden) - Golden Challenge, Mastro's Night And Day
Rozemarijn Groenenboom (Buren Gld) - Junkbrunnen's Dancing Highlight
Amber de Groot (Harmelen) - Rhyfedd Spike
Guusje van Heeswijk (Oirschot) - Don Diego
Bo van den Heuvel (Alphen Aan Den Rijn) - Interbrew de Rechri
Suzanne Kleijwegt (Heinkenszand) - Dano's Miracle Ks
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Baileys, Elin's Nonsisdador
Zoe Langhout (Woubrugge) - Boszicht's Mano
Marten Luiten (Winschoten) - Movie Star
Kim Noordijk (Werkendam) - Brasil, Ico Van De Beekerheide
Sam Oudhof (Nijeberkoop) - Bodethal's Kosima
Kimberly Pap (Nunspeet) - Turfhorst Pippin's Pride
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Wonderful Girl
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Haasendonk's Sultan
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Syria
Jitske Prosman (Stolwijk) - Charina Du Bois
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Romy - Anisa Rozestraten (Huizen) - Mistery
Coco Soffers (Nispen) - Don't Forget Me
Anouk Strikkers (Werkendam) - Not for Sale
Romy Verweij (Wijdenes) - Brouwershaven’s Nairobi, FS Coco Jambo
CDIU25
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord Of Rock
Jill Huijbregts (Drunen) - Eventz Zamacho Z
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti
Melanie Mouthaan (Papendrecht) - Wilke-C Van De Wijdewormer
Debora Pijpers (Abcoude) - Bløf
Maxime van der Vlist (Baarle-nassau) - Bailey
Teddy Wiedeler (Purmer) - Bexli
CDIY young riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Clever
Skylar Bos (Huizen) - Bellalena
Julia Groenhart (Middelie) - First Barrichello
Marjan Hooge (Ees) - Jive
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Ohio, MDH Parole
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Veronique van der Panne (Benschop) - Whatever
Laura Quint (Heerde) - Velazquez, Zizi Top
Thalia Rockx (Essen) - Verdi De La Fazenda
Laurie Vervoort (Helden) - Chester
Lisanne Zoutendijk (St. Willebrord) - Kostendrukkers Watteau


MIAMI FL CSI2*/ CSI5* USA - 6 t/m 9 april 2016 springen
Tel: 0031-652663297
E-mail: info@stadiumjumping.com
Website: www.stadiumjumping.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Kevin Jochems (Asten) - Kadans Como, Zanzibar
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bokai, Don VHP Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cupido V, VDL Groep Arera C


AREZZO CSICh-A/ CSIYH1*/ CSI3*/ CSI1*/ CSIP Italië - 4 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Cabachon, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z, Osaka, Viking
CSI1*
Helma van Thiel (Hierden) - Arne T, Felix Kim NT
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Elmo, Encantada vd Kalevallei, Filemon, Frieso


SAN GIOVANNI IN MARIGNANO CSICh-A/ CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIJ-B/ CSIP/ CSIU Italië - 4 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0039-0541826611
Fax: 0039-0541480676
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Bart Gommeren (Oud Gastel) -
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, Broere Cyprus, Broere Dubai, Zorro
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquila SFN, Caapverdi, Capetown, Cargo
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache Hl, Willemijn Hl, Zimba Hl
CSI1*
Jan Conijn (Son En Breugel) - Boeing 747, Farrokh
Bart Gommeren (Oud Gastel) - DH's Star, Easy
Eva Schoonderwoerd (Prinsenbeek) - Dolcevita Di San Patrignano
CSIYH1*
Jan Conijn (Son En Breugel) - Experience, Green Spring du Vlist, Zellanos Z
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Geara, Grappa, Labamba R
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Extase, Q-verdi
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Eloma's Blue SFN, For the Moment
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Eliane, Furore Medico


CAGNES-SUR-MER CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIL1* Frankrijk - 5 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: gpajumpfestival@gmail.com
Website: www.facebook.com
CSI3*
Kars Bonhof (Epe) - Casina 15, Dolcevita, Zentos
CSIYH1*
Kars Bonhof (Epe) - Fuji


LUMMEN CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 5 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0032-475261110
Fax: 0032-13443116
E-mail: sportoffice@jumpinglummen.be
Website: www.jumpinglummen.be
CSI3*
Jack Ansems (Roosendaal) - Delia B, Diégo, Zwinulana
Remco Been (Wierden) - Songe Blue, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Elord Heaven H, Harley's Hero VT, Heldia
Kessy van Berlo (Veghel) - Ricardo VB, Wennemars VB
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Camilo LS La Silla, Carusso LS La Silla, Dokyra Fortuna, SFN Zenith N.O.P.
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Andante, Briljant, Tinka's Borne Z
Henk Frederiks (Tollebeek) - Adokus, Ben B, Corina
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Ivan R
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Alaska, Baileys, Diva HX, Eder Van Den Blauwaert
Reggy Hoffmann (Helmond) - Flair Z, Poison Ivy
Niels Knape (Baarlo Lb) - Caluna's Cacharel Z, Chuck Blue SFN, Dantura, Doutzen, Suárez
Julian Kraay (Ederveen) - C'est La Donna-y, Wings
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Bella Meta, Cathanos, Coralie, Hickstead Van Overis
Astrid van Leeuwen (Valkenswaard) - Bohemian Rhapsody
Patrick Lemmen (Maasbree) - Beau Du Rouet, Chello Vh Voorbos Z, Dzingisz Kan, Ideaal
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For A Dream WM, Gaillard De La Pomme, Mac Laren Z
Johnny Pals (As) - Charmeur Z BH, Durango, Urjul Van Generhese
Caroline Poels (Bekkevoort) - Chintorelio, Dannuco, Gin D, Identity
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Lander Z, Zazou
Gerco Schröder (Tubbergen) - AD Galou Van De Schemmerberg, Djumpsina SFN, Enorm B., Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - AD Unaniem, Davino O, Dexter R, Don Diego, Sting 14
Ralph Slaats (Waalre) - Fajoecha BH, K-Class Z, Liberty Antara, Top Hero
Suzanne Tepper (Holwierde) - Dyango VDL
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Glasgow Vh Merelsnest, VDL Zirocco Blue N.O.P.
CSI1*
Jack Ansems (Roosendaal) - Dosco Van De Postbaan
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant
Rob de Bruijn (Hooge Mierde) - Elaura S
Amber Fijen (Nieuwstadt) - California Blue, Dolce
Charlotte Fokker (Kalmthout-heide) - Galentino
Bart Haselbekke (Wierden) - Chase
Reggy Hoffmann (Helmond) - Cayman
Astrid van Leeuwen (Valkenswaard) - Dirty Harry
Patrick Lemmen (Maasbree) - Jolie Fleur
Jens van der Meer (Tilburg) - Cassanova
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Ca Uno S, Efosa D
Caroline Poels (Bekkevoort) - Crescendo DV Z
CSIYH1*
Jack Ansems (Roosendaal) - Edition Uno H, Future van de Silverhoeve
Rob de Bruijn (Hooge Mierde) - Eristov
Amber Fijen (Nieuwstadt) - El Corrado
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana
Reggy Hoffmann (Helmond) - Gucci
Patrick Lemmen (Maasbree) - Black Jack, Fascinating Fortuna


LANAKEN CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 8 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - B Men, Carlton 14, Doreusa, E-Amorine, Sir Anka
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Dakota Van Het Schuttershof, Kashmira Z, Vampire
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone
Jens van Grunsven (Erp) - Cika
Michael Korompis (Malle) - Cerona van Beek, Chopin d' Hyrencourt, Gatoucha van 't Roosakker, Indezz V
Anouk Kort (Lewedorp) - Ichikawa, Pikelot Von Hof
Joy Lammers (Hamont) - Erka, Taura van de Broekkant, Zomerfee Van De Broekkant
Emmelie Melssen (Blokker) - Piccolo R
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Cartaire Z, Navarone Z
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Cosma Go R
Piet Raijmakers Jr. (Asten) - Amberlina, Clarima, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Cosun, Van Schijndel's Dominus
Jesper Romp (Dinteloord) - Dakar TN, Evita, Happy
Ruben Romp (Goirle) - Audi ’s Contento, Audi’s Faults Free, Audi’s Teavanta II C Z, Audi's Wizard, Himalaya
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Cudieblue, Go Easy de Muze, Indigo
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz, Equal
Henry de Wulf (Doenrade) - Condor Adelheid Z, Zypria Adelheid Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Dominka, Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Michelle Evertse (Nieuw- En Sint Joosland) - Eduard
Aimee van Gerwen (Vught) - Lumpaci
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Goldena 3
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Cendence
Imke Kort (Lewedorp) - Tjambika
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Jesper Romp (Dinteloord) - Fiolita
Natasja Winninghoff (Breukeleveen) - Cartina W, P-Pilot
Henry de Wulf (Doenrade) - Bellefleur PS Z, Freule B
CSIU25-A
Marieke de Bart ('s-Heer Abtskerke) - Champagne Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Darville, Elzgravin
Jarno van Erp (Oss) - Baldewijn, Blikvanger, Bon Giorno Go
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue, Whizz BB
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Imke Kort (Lewedorp) - Cronini
Fleur van Lier (Sevenum) - Deejay
Jesper Romp (Dinteloord) - Audi's Amalia
Frank Schuttert (Ommen) - Tiopepe des champs
Alexander Vincentius (Heesch) - Coco, Courville L
CSIYH1*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Cassiano CA
Anouk Kort (Lewedorp) - Una Bella von Hof CH
Joy Lammers (Hamont) - Fillkenney, Fortunato T
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Ferano
Aniek Poels (Swolgen) - Edwina
Henry de Wulf (Doenrade) - Fifty-Fifty B


PÖTTMES CSIU25-A/ CSIP/ CSICh-A Duitsland - 7 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0049-825399690
Fax: 0049-8253996969
E-mail: info@gut-sedlbrunn.de
Website: www.gut-sedlbrunn.de
CSICh-A children
Skye Morssinkhof (Hierden) - Bendix
CSIP pony’s
Paris Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Chermette
Skye Morssinkhof (Hierden) - Spirit
CSIU25-A
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Denize van der Poel (Hendrik-Ido-Ambacht) - Wiske


BONHEIDEN CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP België - 7 t/m 10 april 2016 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSICh-A children
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Darc du Rona Z
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Vayrenta
CSIJ-A junioren
Lars Alma (Surhuizum) - Qorpleasur du Temple
Iris Hakvoort (Stegeren) - Don''t Tell Me What To Do, Saforet
Kaylee Heynen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z
Elizabeth Molenkamp (Breukelen Ut) - Esperanza MK
Jamie Schlief (Drempt) - Django-Imoo
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Wizard Dream G
Collin Zwartjens (Raalte) - Elissimo
CSIP pony’s
Fleur Caris (Vught) - Salsa
Kirsten Duijvestijn ('s-Gravenhage) - Beresteins Little Diva
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Dinky Toy
Bibi van Gehlen (Nuland) - Keramique B, Mercurius
Mo-yccia Hanley (Alphen Aan Den Rijn) - Diabolo 443
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-Drop
Floor van der Hulst (IJhorst) - Denver BB
Kim Jacobs (Rucphen) - Flow Girl, Hazy's Lad II, Picasso
Jennifer Jonkers (Lunteren) - Brinky's Bo, Keruhl
Marloes Postema (Rotterdam) - Carthina Z, Valentina Z
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Nibor
Jamie Schlief (Drempt) - Kleber du Hardrais, Tamar
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Giorgio, lexius E van het Juxschot
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Sudden
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Grangewood Dolly, Oki Doki, Troublemaker
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Quick Star, Tequila Sunrise
Meike Zwartjens (Raalte) - Country Baboun, Orchid`s Sea Foam
CSIU25-A
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Camonyak, Electric, It's easy
Maud Roosendaal (Heelweg) - Dundee, Fleur, Universo

Ander Nieuws

  • Mijn KNHS: Tip voor zoeken in wedstrijdkalender
    Mijn KNHS: Tip voor zoeken in wedstrijdkalender
  • Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 februari 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 februari 2019
  • Column Theo Fledderus: Young Leaders gaan de sport besturen
    Column Theo Fledderus: Young Leaders gaan de sport besturen