Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 juli 2016

Geplaatst op 05 juli 2016

In Nederland gaan de springruiters van Outdoor Gelderland naar het CSI Geesteren en ook hier staan veel combinaties op de startlijsten. Maar voor Bondscoach Rob Ehrens is de Nations Cup in Falsterbo belangrijk waar Glock's London N.O.P. onder Gerco Schröder nu op het hoogste niveau zijn rentree maakt. Verder is er onder meer een CSI5* in Cascais, Portugal, en een 3* in Knokke met Nederlandse deelname. Het CHIO Aken start dit weekend met voltige, drie Nederlandse voltigeurs komen in de 4*-wedstrijd aan de start.

FALSTERBO CDI3*/ CDIU25/ CDIO5*-NC Zweden - 7 t/m 10 juli 2016 dressuur
Tel: 0046-40473001
E-mail: dressage@falsterbohorseshow.com / wannius@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.com
CDIO5*-NC Nations Cup
Marjan van der Jagt (Spier) - Radetzky
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
Mirelle Witlox (Sint-oedenrode) - Decor Vivaldo
CDIU25
Melanie Mouthaan (Papendrecht) - Wilke-C Van De Wijdewormer


CAPPELN CDI4*/ CDI1*/ CDIYH Duitsland - 7 t/m 10 juli 2016 dressuur
Tel: 0049-4478953905
E-mail: acm.bauer@t-online.de
Website: www.gestuet-vorwerk.de
CDI1*
Jenneke Overduin (Bergen op Zoom) - Candreo
Linda Verwaal (Enter) - Rocky


FALSTERBO CSIO5*-NC EUD1 Zweden - 7 t/m 10 juli 2016 springen
Tel: 0046-40473001
E-mail: dressage@falsterbohorseshow.com /wannius@falsterbwannius@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.com
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, SFN Zenith N.O.P.
Johnny Pals (As) - Fernando BH, Urjul Van Generhese, Wesselina BH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquila SFN, Caapverdi, Capetown, Eloma's Blue SFN
Gerco Schröder (Tubbergen) - Enorm B., Glock’s London N.O.P., Glock's Champions Ludwig
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest


CASCAIS, ESTORIL CSI5* Portugal - 7 t/m 9 juli 2016 springen
Tel: 00351-214643872
E-mail: infocsi@turismoestoril.com,gct@turismoestoril.com
Website: www.csi-estoril.com
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Bylou, Sterrehof's Uppity
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Flying Saucer, VDL Groep Sabech D'Ha


KNOKKE CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 6 t/m 10 juli 2016 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: Frederik.DeBacker@stephex.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha
Maikel van der Vleuten (Someren) - Delina, Salomon, VDL Groep IDI Utopia
CSI2*
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Daro H
Yves Houtackers (Weert) - Elisabeth
Patrick Lemmen (Maasbree) - Chello Vh Voorbos Z, Ideaal, Sisko Du Chai
Jesper Romp (Dinteloord) - Audi's Amalia, Eclips, Happy
Ruben Romp (Goirle) - Audi's Wizard, Don't Touch It M, Dutch Design
Harrie Smolders (Lage Mierde) - EH Quick Nina, Grace Van De Werf, Hercules by Immofluisteraar, Regina Z
Lotte Teuns (Hoogerheide) - La Vida Loca 9
CSI1*
Janneke van Dam (Eindhoven) - Evelien, Zsa Zsa Gabor
Patrick Lemmen (Maasbree) - Vakao Des Brimbelles
Ruben Romp (Goirle) - Caretino Gold
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Beijing LS
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Maria Bonita
CSIYH1*
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Fewaldine
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Excellent III
Maikel van der Vleuten (Someren) - Emo


GEESTEREN CSI3*/ CSI2*/ CSI1* Nederland - 6 t/m 10 juli 2016 springen
Tel: 0031-546 631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl
CSI3*
Remco Been (Wierden) - Songe Blue, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Heldia, WBS Denver
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Catherina F, Dizzy Lizzy
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Connelly, Dakota Van Het Schuttershof, Vampire
Caroline Devos (Bekkevoort) - Dannuco, Gin D
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant, El Corrado
Sander Geerink (Gelselaar) - Colandro 4, Robinson
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Ivan R
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Aken Utopia, Arakorn HBC, Eldorado
Kevin Jochems (Asten) - Quppydam des Horts, Uchin Imperio Egipcio, Zanzibar
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Empire, Taloudor Kz
Julian Kraay (Ederveen) - C'est La Donna-y, Wings
Megan Laseur (Soest) - Blue-bayou, Quisas Diamant
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Cartaire Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Gaillard De La Pomme, Twister De La Pomme
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Cosma Go R
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Bucefalus, Quilando
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Homer de Muze, Zomodo P
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, No Fear Vd Tichelrij Z, Winde R.A.G.
Dominique Roelofsen (Raalte) - Alonso, Dante, Gioia van het Neerenbosch
Frank Schuttert (Ommen) - Apart, Bugatti, Tiopepe des Champs
Leon Thijssen (Sevenum) - Aken Utopia, Captain Cooper, Cognac Du Vlist Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - It's Me, Ulena, Warette
Robert Vos (Wierden) - Bonaire, Carat, Don Gretzky
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Goldfeyer
Amke Bekhuis (Langeveen) - Zuidpool II
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me, Ebell-Avant
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Velcaro
Lisa Bongers (Wijchen) - B. Capo Di Tuti Capi Rk, Donbalian
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Donna Karla
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Andrea`s Kuechengirl, Doreusa
Ivo Busscher (Geesteren Ov) - Capri
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - E. Lana, ECW Blue Sky
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Bugatti, Coconut Queen
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Valentino's Zandor Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Darville, Elzgravin
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Exclusive, Hisaura van 't Heike
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Emil, Huro´s Winston-Jumper R
Bjorn Egberink (Holten) - Evita P, Quintero Grande
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Blikvanger, Zadonis
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Cuantago Bel Z, Genesis
Robert Havinga (Eelderwolde) - Bacardi
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Brouwers Top Gun, Contessa
Marco Jaspers (Swalmen) - Alonso
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Berghgraaf, Dai La Vie, Rhianna
Edwin Klokman (Rheden) - Can Can, Elia, Quidor-Rose
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Britney
Gerbert te Koppele (Ambt Delden) - Dymendy
Joey Lansink (Haaksbergen) - Dimbola
Mitch Laseur (Soest) - Dermie, Escape
Tim Lips (Made) - Destenation
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena
Amber Meijer (Muntendam) - KM Carrera
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Bas Moerings (Roosendaal) - Fiss, Vesther
Geert Moerings (Roosendaal) - Fasther, Fosther
Veronique Morsink (De Lutte) - Dakina II
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Sint-oedenrode) - Dirkje-E, ERP van www.olland.biz
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue, Duchesse Fortuna
Sjors van Oorschot (Berghem) - Zaidin I.D.W.J.
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Ardenta, Castello
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Bonita, Consano, Vegas
Rob Schipper (Enschede) - Beemdgraaf, Diabella
Ben Schröder (Tubbergen) - Complemento, Don Diego, Sanvato
Marleen Schutte (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Amber Struijk (Abbenes) - Ebony, Erfdame
Mel Thijssen (Sevenum) - Batistuta, Wishkarla, Zsa-Zsa
Anouk Vos (Dalerveen) - Example
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Brunetti 2
Rob Wiering (Reek) - Alieone, Dee Dee
Danny Willems (Oosteind) - Quasy Adelheid Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Charley, Eranta
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Boncetto, Etcetera
CSI1*
Lars Alma (Surhuizum) - Qorpleasur du Temple
Remco Been (Wierden) - Casper
Amke Bekhuis (Langeveen) - El Condor-Pasa
Kessy Van Berlo (Veghel) - Etrusk
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Ekirsten S, Luna
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Eiger B
Maureen Bonder (Schoonoord) - Elmo, Filemon
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Athina Van Schuttershof
Naomy Bonvanie (Enschede) - Barclay, Zidane
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Ezra Van W
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Cassiano CA, E-Amorine
Tom Brinkman (Albergen) - Diesel, Fabio
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Pina Colada, S.F. Zendo, Show Man Green
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Falcon
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Danza Kadura, Eternal Flame, Lord Quick
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Dynamite, Hilandra De La Vie, Quilon
Caroline Devos (Bekkevoort) - Identity, In Style DV
Berber Dijkman (Wesepe) - Douglas VS
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Daytoria, Fiarabo, Freestyle
Bjorn Egberink (Holten) - Feestje B.
Amber Fijen (Nieuwstadt) - For Kazimir vd Schoordijkhoeve
Sander Geerink (Gelselaar) - Dezimodo, Zonder Z Cicero
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Easy, Fontaine Blue CKV
Patty de Groot (Hoek Van Holland) - Abfab M, Daily News B, Desandra
Daphne Haarhuis (Geesteren Ov) - Chester 103, Raport
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Reflection
Iris Hakvoort (Stegeren) - Al Capone, Edison, First Lady
Bart Haselbekke (Wierden) - Endeavour, Luziana, Waterloo
Robert Havinga (Eelderwolde) - Da Vinci TN
Jelmer Hoekstra (Sevenum) - Diablo
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Frits, Rubio Monocoat Electric
Noa Jansen (Laren Nh) - Elvis-Zeldenrust, Esperance
Marco Jaspers (Swalmen) - Cayenne
Ruud Jaspers (Swalmen) - Dame
Thalessa de Jong (Stroe) - Donbito
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Goldena 3
Glenn Knoester (Assendelft) - Exclusive O
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Comte de Chombord
Julian Kraay (Ederveen) - Bas-utopia
Joanne Kral (Veendam) - Coco Chanel RV
Yo-Ann Kuipers (Hengelo Ov) - Red Bull
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Eurocool's King of Diamonds Apple
Megan Laseur (Soest) - Eliana
Mitch Laseur (Soest) - Felini-S
Tim Lips (Made) - Bayro N.O.P., Keyflow
Alice Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker
Amber Meijer (Muntendam) - Fajah
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Bas Moerings (Roosendaal) - Fiss, Vesther
Geert Moerings (Roosendaal) - Fasther, Fosther
Lonneke Mulder (Sittard) - Werra
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D, For A Dream Wm
Sander Naber (Holsloot) - APG-Everlasting Love, Damorkus R-E
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Sint-oedenrode) - Excentriek, Fien H
Nikki Nijenkamp (Weerselo) - Zoldica
Sjors van Oorschot (Berghem) - Contreu
Iris de Paauw (Enschede) - Emontro
Danine Pater (Ederveen) - Dynamic, Fito R
Nadieh Plegt (Langeveen) - Fantasy Colada, Folinda
Aniek Poels (Swolgen) - Eolita S
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Ericson
Emiel Richter (Enschede) - Evitha
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Jackson Vd Bisschop, Joris Vd Bisschop
Dominique Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Eldorado S
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Esprit
Rob Schipper (Enschede) - Corona BB, Eminence HDH
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Vayrenta
Frank Schuttert (Ommen) - Dy-Zento
Arjen Slik (Uithuizen) - Broker, Cash Flow
Arnoud Slik (Uithuizen) - Birgine, Code Black
Fleur Steringa (Workum) - Baloutimes K
Marleen Stoker (Hengelo Ov) - TKS Capri 92
Leon Thijssen (Sevenum) - Calvino
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - Stippel
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane
Maurice van Vliet (Breda) - Fallonia, Heerlijkehuisjes.nl Bondiro
Mark Voskes (Markelo) - Chigi DN Z, Valencia De Ninive
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Double Dutch, Loro Piana Princesse Raye
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Danny Willems (Oosteind) - Estafette, F Amelusiena
Ellen Zwijnenberg (Raalte) - Cointreau, Faban van Beek


MASSONGY CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 6 t/m 10 juli 2016 springen
Tel: 0033-664800975
E-mail: jumpinglhc@gmail.com
CSI1*
Nadieh Van den Brink (Diepenheim) - Patricks Hill


VILAMOURA CSI2* Portugal - 6 t/m 8 juli 2016 springen
Tel: 00351-916169797
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamouratour.com
CSI2*
Sophia Loojenga (Sotogrande) - Caretina


SANCOURT CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-B/ CSIYH1* Frankrijk - 7 t/m 10 juli 2016 springen
Tel: 0033-674905902
E-mail: mazy.pierre@wanadoo.fr
Website: www.centreequestresancourt.com
CSI2*
Albert Voorn (Sevenum) - Freebird, Tarzan de Flandre
CSI1*
Albert Voorn (Sevenum) - Stakkana Koningshoeve


ÜBERHERRN CPEDI3* Duitsland - 7 t/m 10 juli 2016 para dressuur
Tel: 0049-1752444155
E-mail: holtschmit@t-online.de
Website: www.arc-saarland.de
CPEDI3*
Annemarieke Nobel (Kropswolde) - Doo Schufro


AACHEN CVIO4* Duitsland - 8 t/m 10 juli 2016 voltige
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CVIO4*
Claire de Ridder (Leidschendam) - Tjekko
Roxanne Ruigrok (Hillegom) - Jazz Time Son
Amy Verhagen (Hoornaar) - Mighty Mike


KINGS FOREST CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 80/ CEIYJ2* 120/ CEIYJ Groot Brittannië - 9 t/m 10 juli 2016 endurance
Tel: 0031577408370
E-mail: dianneluke@hotmail.com
Website: www.kings-forest.co.uk
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Bobby Q
CEI1* 80
Joyce van den Berg (Leiden) - Rouchka de Luc

Ander Nieuws

  • Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
    Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
  • Startlijst Bixiedag 2019 online
    Startlijst Bixiedag 2019 online
  • Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum
    Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum