­ Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 mei 2017 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 mei 2017

Geplaatst op 02 mei 2017

In Nederland zijn deze week twee grote internationale wedstrijden. In Kronenberg in een 1* eventingwedstrijd, ook voor ponycombinaties. Op het NHC in Ermelo komt de internationale voltige top bij elkaar. Ook is dit weekend de beroemde, zware 4* eventingwedstrijd in Badminton waar voor ons land Alice Naber aan de start verschijnt. Voor de springruiters is er onder meer een 5*-wedstrijd in de paleistuinen van Versailles. En de wedstrijd in Mannheim herbergt naast het springen ook de para-dressuur met Nederlandse deelname. In Fabiansebestyen is een 4* World Cup wedstrijd voor vierspannen.

Mannheim CPEDI3* Duitsland - 5 t/m 9 mei 2017 para-dressuur
Tel: 0049-6218786116
E-mail: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CPEDI3*
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Uniek N.O.P.
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Roling - Nobel (Kropswolde) - Doo Schufro


Moscow region CDI3*/ CDI2*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIU25 Rusland - 2 t/m 7 mei 2017 dressuur
Tel: 007-4959951684
E-mail: aralova@fksr.ru
CDI3*
Dominique Filion (Roosendaal) - Dynamite S


Versailles CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 5 t/m 7 mei 2017 springen
Tel: 0033-611701411
E-mail: contact@jumping-chateauversailles.fr
Website: jumping-chateauversailles.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cannavaro BH, Hos D'O
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Idi Utopia, VDL Groep Quatro


Linz-Ebelsberg CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIO4*-NC EUD Oostenrijk - 4 t/m 7 mei 2017 springen
Tel: 0043-732307051
E-mail: office@csio.at
Website: www.linzerpferdefestival.at
CSIO4*-NC EUD2
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock's Champions Ludwig
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Ellavar X


Lummen CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 2 t/m 7 mei 2017 springen
Tel: 0032-475261110
E-mail: sportoffice@jumpinglummen.be
Website: www.jumpinglummen.be
CSI3*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Durano V, El Greco
Lisa Nooren (Engis) - Bardesther, Hallina de Muze, Ilusie Q, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Urane de Ta
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Captain Cooper, Wesselina BH
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Cosma Go R, Evivera
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Sorrento, VDL Another Pleasure, Winde R.A.G.
Frank Schuttert (Ommen) - Assalitore, Balouette E, Bugatti, Lillebebegaards Amaflair, Tiopepe des Champs
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Carina FZ, Zimba HL
CSI1*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér
Johnny Pals (As) - Vignet BH
CSIYH1*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gilana Maria, Grand Beau


Mannheim CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 5 t/m 9 mei 2017 springen
Tel: 0049-6218786116
E-mail: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charmeur, Connelly, Umeunig
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1* incl. 8yo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Cindy, Galant
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian


Le Touquet CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-B/ CSIYH1* Frankrijk - 4 t/m 8 mei 2017 springen
Tel: 0033-761249096
E-mail: competitionsletouquet@outlook.fr
Website: www.jumping-letouquet.fr
CSI3*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Eretto
Sanne Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Celine M Z, Con Quidam RB
CSIYH1*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fjury V
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja


Drammen CSI2*/ CSIYH1*/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP Noorwegen - 2 t/m 7 mei 2017 springen
Tel: 0047-47240481
E-mail: eirik@walber.no
Website: www.drammenspringtour.com
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - CSF Mr Kroon, Easy Again, Elberta, Filemon
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Audi's Dutch Design, Diamond Quick Heto, Flugel Van T Palmenhof, Grison Van Den Bisschop,


Fontainebleau CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIP/ CSIU25-A/ CSIOYJ Frankrijk - 4 t/m 7 mei 2017 springen
Tel: 0033-613917867
E-mail: emilie.robert@grandprixgroup.com
Website: grandprix-classic.com
CSIOY landenwedstrijd Young Riders
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Kars Bonhof (Lochem) - Cupidor
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love
Marlies Pepping (Zweeloo) - Downing Street
CSIOJ landenwedstrijd junioren
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don''t Tell Me What To Do
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen
CSIP pony’s
Pascalle Lienesch (Enschede) - Nicolino 11, Schoonderlogt Jerom H
Skye Morssinkhof (Hierden) - Unbelievable
CSIU25-A onder 25
Kars Bonhof (Lochem) - Zentos
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Fabio, Happy Girl 42
Paris Morssinkhof (Hierden) - Billy Dinero
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Geihaiwej
CSIOYJ
Skye Morssinkhof (Hierden) - El Vigo
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Faran


Badminton CCI4* Groot-Brittannië - 4 t/m 7 mei 2017 eventing
Tel: 0044-1454218272
E-mail: info@badminton-horse.co.uk
Website: www.badminton-horse.co.uk
CCI4*
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte


Jardy CCI1*/ CIC1*/ CIC2*/ CCI2* Frankrijk - 5 t/m 7 mei 2017 eventing
Tel: 0033-14701353
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.jardy.fr
CIC2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia, Man O War
Deborah Gerrets (Maasland) - Corvette
Cynthia de Graaf (Vlissingen) - Head For Heights
Nina Hut (Bruchterveld) - Connection D
Elaine Pen (Voorschoten) - Undercover
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
CCI1*
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco


Kronenberg CCIP2*/ CCI1*/ CIC1* Nederland - 5 t/m 7 mei 2017 eventing
Tel: 0031-637651720
E-mail: secretariaatsgwlimburg@hotmail.com
Website: www.sgwlimburg.nl
CCIP2* pony’s
Roza Driessen (Esch) - Qualitat des Bourdons
Georgina Goedee (Utrecht) - Madonna Van De IJsseldijk
Elise Otto (Schoonhoven) - Orchid's Megan
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Gino, Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel, Energy
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Cindy
CCI1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Borna D, Diamond Lancer
Jillian Giessen (Velden) - Shamrock Mackney Hill
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Watermill Stunning
Justin Maarse (Schalkwijk) - Trademark
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Gentlemen
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Amigo, Captain Kobus
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
Adriaan Smeulders (Someren) - Gideon
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
Martin van der Veen (Harkema) - Bløf
CIC1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Highlander van de Puiput
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) - Ballyengland Judge
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello, Shadow Boxer
Jan - Willem van Gils (Poppel) - Golden Eye
Wieneke Hadderingh (Bedum) - Dorite
Evelien Hamers (Breda) - Balou
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Il Dolce van de Distelhoeve
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Captain Suarez
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Zagal
Dennis Huits (Ambt Delden) - Coco's Choice Caramio
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Eclips
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Iris Lambrichs (Urmond) - Arista S3 Warempel
Henk Jan Lozeman (Putten) - Calidor Z
Laura van der Meer (Zeewolde) - Wokidoki
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - Alessio, What Ever
Iris Pemen (Rijsbergen) - Weering's Junior
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie SP
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - M.J. Van Riel Eppo
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Marit Siersema (Heeswijk-Dinther) - Event Of Dance
Nicoline Speet (Oploo) - Zerenia
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven
Quinty van Tatenhove (Gapinge) - Bonny
Max Trenning (Amsterdam) - Napolitana T
Edith Tuytelaars (Poppel) - Hanna
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Ellemieke Wes (Ambt Delden) - Alexia
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Jade van der Zanden (Zundert) - Castle Echo
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry, Valentino


Fabiansebestyen CAI2*-H1/ CAI2*-H4/ CAIO4*-H4 WCupQ/ CAI2*-H2/ CAI Hongarijë - 3 t/m 7 mei 2017 mennen
Tel: 0036 63366567
E-mail: kinizsipark@kinizsizrt.hu
Website: www.fogatverseny.hu
CAIO4*-H4 WCupQ wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Dreef Beheer Banjo, Floriano, Freddy, Pandur, Vulcano
Edwin van der Graaf (Monster) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom


Ermelo CVI3*/ CVI2*/ CVIJ2* Nederland - 5 t/m 7 mei 2017 voltige
Tel: 0031-646581254
E-mail: info@cviermelo.nl
Website: www.cviermelo.nl
CVI3* Team
Roy Rogers (Bilthoven) – Rubin Royal 20
CVI3* Solo Heren
Quincy Felicia (Handel) - Izmir 'H'
CVI3* Solo Dames
Jinte van der Heijden (Zeeland) - Izmir 'H'
Dianne ter Meulen (Bilthoven) - CSI
Claire de Ridder (Leidschendam) - Pasca
Roxanne Ruigrok (Hillegom) – CSI
Carola Sneekes (Callantsoog) – Safari H
Esther Sneekes (‘t Zand) – Nolan
CVI2* Team
De Heerevelden (Handel) – Chameur
De Wittegheit I (Odiliapeel) - Wim
CVI2* Solo Heren
Wessel Kuypers (Zeeland) - Dwight
CVI2* Solo Dames
Jesse van As (Bergen Op Zoom) - Eros
Feline Jurgens (Lisse) - Duke Miracle
Celine Kaag (Schagerbrug) - Dwight
Joske van Koelen (Hoogland) - Kjeld
Sofie van der Laan (Den Dolder) - Hercules
CVIJ2* Solo Heren
Rik Bierling (Hollandscheveld) – Dutch Elliot Z
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Smaragd
CVIJ2* Solo Dames
Jetske Cleophas (Zetten) - Edmonton
Lotte Geelhoed (Amersfoort) - Kjeld
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Arankoss
Renske van Schaik (Schalkwijk) - Hercules
Charlotte Seidel (Nieuweroord) - Smaragd


Hollister CA CVI3*/ CVI2*/ CVI1*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC USA - 4 t/m 7 mei 2017 voltige
Tel: 001-6502837751
E-mail: lbibbler@gmail.com
Website: www.pacificcupcvi.com
CVIJ2*
Noor Lammers (Leiden) - Azrael


Villers-Poterie CEI1* 90 België - 7 t/m 7 mei 2017 endurance
Tel: 0032(0)494492192
E-mail: marlieshouassin@hotmail.com
Website: www.ecuriedessauvlons.be
CEI1* 90
Lesley-Ann Steehouwer (Roosendaal) - Bram Wielinga


Dubai CEI1* 80 Arabische Emiraten - 2 t/m 2 mei 2017 endurance
Tel: 0097-14270077
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 80
Harmke Westervelt (Dubai) - Viktor FT

Ander Nieuws

  • Update Rhino uitbraak op concours Valencia
    Update Rhino uitbraak op concours Valencia
  • Beleef The Dutch Masters live
    Beleef The Dutch Masters live
  • Nicole den Dulk en Sanne Voets besten bij K&U wedstrijd De Meern
    Nicole den Dulk en Sanne Voets besten bij K&U wedstrijd De Meern