Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 april 2017

Geplaatst op 11 april 2017

Dit weekend is in Oudkarspel de eerste internationale eventingwedstrijd van dit jaar in Nederland. Op het programma staan de korte en lange 2*, een lange 1* en een 2* voor pony's. De springruiters waaieren uit over de hele wereld, van China tot in Amerika. De meeste Nederlanders rijden op de Z-Tour in Lanaken. De jeugdruiters springen en dressuur hebben hun wedstrijden in België. Verder zijn er internationale voltige wedstrijden in Italië en Frankrijk en heeft Grathem een 3*-reiningwedstrijd.

Miami FL CSI5*/ CSI1* USA - 12 t/m 15 april 2017 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: michaebarbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald N.O.P., Zinius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Celine M Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Salomon, VDL Groep Arera C


San Giovanni in Marignano CSI1*/ CSI2*/ CSI4*/ CSICh-B/ CSIYH1*/ CSIJ-B/ CSI Italië - 10 t/m 16 april 2017 springen
Tel: 0039-0541826611
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI4*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Calumet, Dunoville, Eline-Maria M
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Cadwallader M, Capetown, D'Angelo, Elrado
CSI2*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Sciara HS
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Black Jack, Cynthia Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquamarine Mail, Broere Canada
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Barnadown Ricky


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP Italië - 10 t/m 16 april 2017springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, Diesel, Dokyra Fortuna
Melvin Greveling (Leunen) - Conthino
CSI1*
Anna Geldermans (Heemskerk) - Seatle
Melvin Greveling (Leunen) - Canisha
Helma van Thiel (Hierden) - Arne T, Easy Boy Van De Doornhaag, Felix Kim NT


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 10 t/m 12 april 2017 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Kevin Beerse (Wergea) - Burlington, Heldia, WBS Denver
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue, Sterrehof's Felisimo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Charmeur, Fritzie, Primeval Extase, Umeunig
Peter Bulthuis (Echt) - Blue Silver, Conboy, Diego
Sacha Dito (Helmond) - Bolanda, JK Horsetrucks Leasure Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Delvaux, Farah, Flock
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Michael Greeve (Veeningen) - Easton, Emir R, Whitney B B
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Roel Holthuizen (Goch) - Abnormal
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Contessa, Donatella L'Espoir
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca, Ilatina
Julian Kraay (Ederveen) - A.Kumonia, Djin Djin, Wings
Joy Lammers (Achel) - Athena, Cayenne la Garette Z, Erka, Fellie, Taura van de Broekkant, Winny
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK, Filemon
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Dahy Lalan, Hypericum C., Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Bugatti, Lord Al Bahar
Henry de Wulf (Doenrade) - Flugel, Zypria Adelheid Z
CSI1*
Marilot Dinklo (Dagobertshausen) - Cosmopolitan, Denzel HN
Sacha Dito (Helmond) - Doctor Dolittle
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke
Marriet Hoekstra (Mildam) - Equiléus, Forsight T.S.
Roel Holthuizen (Goch) - Gertje van het Scheefkasteel
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Vintage
Loewie Joppen (Maasbree) - Fabergé H & S
Henry de Wulf (Doenrade) - Ariovist CH, Guinness
CSIYH1*
Marriet Hoekstra (Mildam) - Bruna Z
Roel Holthuizen (Goch) - Livius van Orti
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z
Henry de Wulf (Doenrade) - Zumatra Adelheid Z
CSIU25-A
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cibalia
Jarno van Erp (Oss) - Bugatty Go
Roel Holthuizen (Goch) - Carpe Diem 81
Frank Schuttert (Ommen) - Balouette E


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 11 t/m 16 april 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant, Wennemars VB
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Carat, Count Dooku, Interline H
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Etrusk
Annet Willems - Vos (Wierden) - E-Blue, Explosief
Robert Vos (Wierden) - Gino, Scotch
CSIYH1*
Robert Vos (Wierden) - Fire-D


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 13 t/m 16 april 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Robbert Ehrens (Weert) - Chacco Me Biolley, Eleganto, HRM Force Haggai
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Entertainer
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Duke Sion
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Dylano, Grandeur WP
Robbert Ehrens (Weert) - Kien van Koekshof, VDL Faizemieka
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Clarence, Elenoor
Maaike Nijhof (Wierden) - Anory
Marije Nijhof (Hoge Hexel) - Amaretto
Mirjam Nijhof (Wierden) - Royal Dutch, Zorah
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Eyad D 10
Maaike Schoormans (Hapert) - Franko de Kalvarie
Annerieke Stam (Wierden) - Vip
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Robbert Ehrens (Weert) - Classe, Lamborghini 98
Sander Geerink (Gelselaar) - Ducati Z, H.eldorado b.
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Looyman Z


Fontainebleau CSIOP/ CSIP/ CSIYP Frankrijk - 13 t/m 16 april 2017 springen
Tel: 0033-640126563
E-mail: amc.conneau@gmail.com
Website: www.csiop-france.com
CSIOP pony’s landenwedstrijd
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Charlotte Kuijpers (Oirlo) - Cooper, Kosmo Van Orchid's
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance, Emilinda
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ensilla, Gregory
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
CSIP pony’s
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia
Liesje Vrolijk (Almen) - Raisa Cestanii, Starbucks
Meike Zwartjens (Raalte) - Orchid`s Sea Foam, Ziggy Zen V.D.K.


Lier CSIP/ CSIU25-A/ CSICh-B/ CSIJ-A België - 14 t/m 16 april 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSIP pony’s
Finn Boerekamp (Someren) - Kailey Van De Beekerheide
Kim Jacobs (Rucphen) - La Luna
Maël Kusters (Merksplas) - Fair Play
Marloes Postema (Rotterdam) - Carthina Z, Valentina Z
CSIJ-A junioren
Kim Jacobs (Rucphen) - Chersi
Celeste van der Poel (Den Horn) - Lorella, Romina
Tom Schellekens (Esbeek) - Dena-Sienne, Dubai
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Wizard Dream G, Zamba P.


Eschweiler CSI2*/ CSIYH1*/ CSICh-A/ CSIJ-A Duitsland - 15 t/m 18 april 2017 springen
Tel: 0049-2403830990
E-mail: andreaweinberg@aol.com
Website: www.eschweilerjumping.com
CSI2*
Peter Bulthuis (Echt) - Dancing Boy, Diego
Vincent Voorn (Weert) - Audi's Wizard, Ellavar X, Quinlan
Paul van Wylick (Velden) - Cantate, Clintender
CSIYH1*
Peter Bulthuis (Echt) - Fan, Genereux Fortuna
Vincent Voorn (Weert) - Giovanni reuvekamps
Paul van Wylick (Velden) - Napapyra


Beijing – Equuleus CSI2* China - 14 t/m 16 april 2017 springen
Tel: 0086-1068862550
E-mail: cea@sports.cn
Website: equestrian.sports.org.cn
CSI2*
Tom Martens (Ospel) - Cyrano C
Vincent Vermeulen (Tiel) - Cassina Il, Lolly, She's the One
Freek Vestjens (Sevenum) - Contact v.d. Heffinck, Gunnar
Teun Vestjens (Sevenum) - Cedrik


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIU25-A/ CSIYH1* België - 15 t/m 17 april 2017 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Connelly, Umeunig
Sacha Dito (Helmond) - Bolanda, JK Horsetrucks Leasure Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Delvaux, Farah, Flock
Michael Korompis (Malle) - Cetric van Beek, Derona Van Beek, Gatoucha van 't Roosakker
Anouk Kort (Lewedorp) - Cronini, Ichikawa
Joy Lammers (Achel) - Fellie, Froukittaire, Taura van de Broekkant, Winny, Zomerfee Van De Broekkant
Gerben Morsink (Enschede) - Cartaire Z, Clintino, Navarone Z
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP, El Torro VDP, Qalva des Hayettes Z
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H, Fortino TH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Dahy Lalan, Hypericum C., Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Assalitore, Bugatti
Henry de Wulf (Doenrade) - Flugel, Zypria Adelheid Z
CSI1*
Daniëlle Boering (Oldekerk) - Grandkittaire
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Cindy, Primeval Extase
Sacha Dito (Helmond) - Doctor Dolittle
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke
Michael Korompis (Malle) - Indezz V
Joy Lammers (Achel) - Elsa K
Lisa Nooren (Engis) - Hallina de Muze
Henry de Wulf (Doenrade) - Ariovist CH, Guinness
CSIU25-A
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cibalia
Frank Schuttert (Ommen) - Tiopepe des champs
CSIYH1*
Henry de Wulf (Doenrade) - Zumatra Adelheid Z


Sant Marti Vell CDICh-A/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDIYH Spanje - 12 t/m 16 april 2017 dressuur
Tel: 0034-972491046
E-mail: pere@cavahorse.com
Website: apista.eu
CDIYH jonge dressuurpaarden
Philip van Ommen (Leidschendam) - Fidelius 33, Frida K


Sint-Truiden CDIYH/ CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25 België - 13 t/m 17 april 2017 dressuur
Tel: 0032-495 65 09 27
E-mail: christa.jacques@telenet.be
Website: www.stalgravenhof.com
CDIYH jonge dressuurpaarden
Joyce Lenaerts (Leende) - George, Hero
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - President's First Apple
CDIP pony’s
Lauret Brinkman (Emmen) - Top Hero 2
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Anna-Sophie Huisman (Ruinerwold) - Spoekedammetje's Nikos, Vinkenhove U2
Nova Rave (Aalten) - Waddenhoek's Merlin
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Pem Verbeek (Waalre) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
CDIJ junioren
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - GG Desperado
Joelle Peters (Helmond) - Dacar's Dream
Thalia Rockx (Essen) - Una de La Fazenda
Romy Vreugdenhil (Odoornerveen) - Patrick
CDIY Young Riders
Mieke Naberink (Vragender) - Chesspoint
Fenna Roefs (Nistelrode) - Brown Boy
CDIU25
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi


Oudkarspel CCI2*/ CCI1*/ CIC2*/ CCIP2* Nederland - 14 t/m 16 april 2017 eventing
Tel: 0031-624577123
E-mail: info@nhht.nl
Website: www.nhht.nl
CCI2*
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Divo
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Henri Z
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-vous
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
CIC2*
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Mullentine High Society
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Vienna
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Deborah Gerrets (Maasland) - Corvette
Vera Grevelink (Asten) - Enita
Evelien Hamers (Breda) - Balou
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Nina Hut (Bruchterveld) - Connection D
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Bas Kamps (Wijchen) - Do-it Heumstede`s
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Raf Kooremans (Turnhout) - Cavalor Chai Chai
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Izalco
Tim Lips (Made) - Vakarlos
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker, ACSI Zamzam
Wouter Mosselman (Westendorp) - Wisconsin S.M. Prison
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile, Vira
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Mauro Soeteman (Hoeven) - Electra
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Coconut Girl
Jordy Wilken (Teuge) - Burry Spirit, Chapeau Spirit
CCI1*
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia, Man O War, Rockspring Amiro
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello, Shadow Boxer
Roos Fledderus (Leidschendam) - Vicenza
Cynthia de Graaf (Vlissingen) - Head For Heights
Roxana Graman (Almere) - Coconut Clinton
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu, Divine H.E.
Wieneke Hadderingh (Bedum) - Dorite
Monique Hazeleger (Harskamp) - Utah
Nina Kok (Nijkerkerveen) - Chelcy VZ
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Lacoste Z
Jilly Laros (Langeweg) - Herero
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Valcor
Tim Lips (Made) - Tobruk
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Watermill Famous 54
Joley Maarse (Middenbeemster) - Experiment M
Sam Peters (Clinge) - Bugatti
Thierry van Reine (Herveld) - Piet
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - M.J. Van Riel Eppo
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Gentlemen
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Jeanine Steentjes (Pannerden) - Well Well Well
Quinty van Tatenhove (Gapinge) - Valmont du Batut
Max Trenning (Amsterdam) - Dollar, Lord
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage, Lord Mayor
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Lieke van der Werf (Ede Gld) - Champ De Tailleur
Ellemieke Wes (Ambt Delden) - Alexia
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Maika Willemsen (Mierlo) - Anders
CCIP2* pony’s
Roza Driessen (Esch) - Qualitat des Bourdons
Okke Peemen (Meerle) - Hip Hop
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Gino, Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Cindy


Burnham Market CIC2*/ CIC3* Groot-Brittannië - 13 t/m 15 april 2017 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: alec@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk
CIC3*
Janou Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) - Granntevka Prince


Fossalta di Portogruaro CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVICh1*/ CVICh2*/ CVIJ1*/ CVIJ2* Italië - 13 t/m 16 april 2017 voltige
Tel: +390421244053
E-mail: concorsoippico@alice.it
Website: www.concorsoippico.info
CVIJ1*
Rik Bierling (Hollandscheveld) - Dorian
CVIJ2*
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Dorian


Saumur CVI1* / CVI2* / CVI3* / CVIJ1* / CVIJ2* Frankrijk - 14 t/m 16 april 2017 voltige
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CVI1* Solo Dames
Eva Rumke (Oudenbosch) - Duke Miracle
CVI2* Solo Dames
Jesse van As (Bergen Op Zoom) - Duke Miracle
Feline Jurgens (Lisse) – Othello Chanebière
Celine Kaag (Schagerbrug) - Dwight
Joske van Koelen (Hoogland) - Kjeld
Roxanne Ruigrok (Hillegom) - Saphira
Carola Sneekes (Callantsoog) - Saphira
Maaike Zelvelder (Ede Gld) - Vidox Z.
CVIJ1* Solo Dames
Elise Van de Ven (Heesch) - Cédric
CVIJ2* Solo Dames
Elle Van Dijk (Odiliapeel) - Cédric
Lotte Geelhoed (Amersfoort) - Kjeld


Grathem CRI3*/ CRIY3*/ CRIJ3* Nederland - 13 t/m 13 april 2017 reining
Tel: 0031-629085893
E-mail: wim-els04@hetnet.nl
Website: showmanager.info/Livescore
CRI3*
Walter Bouwmeester (Barneveld) - Crome Dont Corrode
Roel van Dijk (Beets Nh) - Reining Gunballs
Petra van Ede (Barneveld) - Spook So Fly, Wimpys Wound Up
Lia Freriks (Zaandam) - Ready for Revolution
Minou Geurts (Nistelrode) - Frozen Tropical
Anne Grether (Boekel) - Wimpys Little Tejano
Liza Groot Severt (Ruurlo) - Its Five To Midnight
Aniek Hagelaars (Eersel) - FS Rio Good Gunner
Mariska Hak (Dussen) - Ripped Wrangler
Jurgen Pouls (Grathem) - Big Time Diamond, Paula First Gun
Suzanne Scharroo (Woudenberg) - Royal Big Step BB
Rachelle Slootweg (Zaandam) - WD Thischiccanskate
CRIY3*
Fabiënne Cosijnse (Baarn) - Shining San Tari
Danique Handgraaf (Beverwijk) - PR Sissy Missy Kid
Jody IJfs (Ter Idzard) - Playalong Joyfully
Casper Tsin (Espel) - Olenas Finest Chic
Liselotte Verboom (Hummelo) - Keys Hollywood King
CRIJ3*
Pia Boonstoppel (Afferden Gld) - Customs Surprise
Erin Wielsma (Buitenpost) - Big Time Diamond, Gun Ho Chex
Yessie van der Zwan (Ede Gld) - Pearl

Ander Nieuws

  • Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
    Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
  • Startlijst Bixiedag 2019 online
    Startlijst Bixiedag 2019 online
  • Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum
    Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum