­ Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 juli 2017 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 juli 2017

Geplaatst op 11 juli 2017

Het Nederlandse Nations Cup team springen gaat vrijdag proberen om in Falsterbo, Zweden, de nodige punten te halen om zich te plaatsen voor de FEI Nations Cup finale later dit jaar in Barcelona. Ook reist een select gezelschap springruiters naar de 5* wedstrijd in Chantilly en de 4* in Gross Viegeln. Maar de meeste ruiters komen in Zuidwolde aan de start op CH de Wolden. Ook is er dit weekend de mooie internationale eventingwedstrijd in Emmeloord.

Falsterbo CSIO5*-NC EUD1 Zweden - 13 t/m 16 juli 2017 springen
Tel: 0046-40473001
E-mail: wannius@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.com
CSIO5*-NC EUD1
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Flair, Happy
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock's Champions Ludwig
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Curcuma il Palazzetto, Quality FZ, VDL Glasgow Vh Merelsnest


Chantilly CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 13 t/m 16 juli 2017 springen
Tel: 0033-645884386
E-mail: contact@jumping-chantilly.com
Website: www.jumping-chantilly.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald N.O.P., Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, VDL Groep Verdi TN


Gross Viegeln CSI4*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 13 t/m 16 juli 2017 springen
Tel: 0049-1514633043
E-mail: info@wulschner.de
Website: www.wulschner.de
CSI4*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Bas, Chanyon, Charmeur
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Galant
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Knokke CSIYH1*/ CSIP/ CSI3*/ CSI2*/ CSI1* België - 12 t/m 16 juli 2017 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha, Unex Omega Star
Jens van Grunsven (Erp) - Cika
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro
CSI2*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Salt'n Peppa, Valdelamadre Clooney
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Amaretto, Doma Sue, La Calido
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Dustin, Janou, Jewel LVP
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Urane de Talma
CSI1*
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Ever So Clever
CSIYH1*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Giddy up, VDL Fortaleza
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Fay


Wilków, Jakubowice CSI3*/ CSI1*/ CSICh-B/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSIYH1* Polen - 12 t/m 16 juli 2017 springen
Tel: 0048-697203122
E-mail: zawody@kj-osadkowski.pl
Website: www.silesiaequestrian.pl
CSI3*
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Fireball, Quinoa des Riollets
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - No Fear Vd Tichelrij Z, Sara Galotiere, Stippel
CSI1*
Marriet Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Elysse de Nabab
Kevin Jochems (Sevenum) - Evita
Celeste van der Poel (Den Horn) - Lorella, Romina
Mel Thijssen (Sevenum) - For Ever
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Diablo Z
CSIU25-A
Kevin Jochems (Sevenum) - Estoril
Mel Thijssen (Sevenum) - Enjoy


Zuidwolde CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 13 t/m 16 juli 2017 springen
E-mail: michelbroek@kpnmail.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant
Marcel Beukers (Waarland) - Elise, Fifty Fifty
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Espepiance, Sterrehof's Felisimo
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Formidable, VDL Edgar M
Marianne Boerema (Zuidhorn) - Enigma
Maureen Bonder (Schoonoord) - CSF Mr Kroon, Easy Again, Somethin' Else
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G.
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Esmée
Roelof Bril (Westendorp) - Cuba Libre
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Durano V, El Greco
Jeroen Broek (Veeningen) - Donate, Eottie T, Higher Heights
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Barika van de Helle, Bea Van De Helle
Nick van den Broek (Boijl) - Beaurante HBC, Bosch Blue HBC, Dubai HBC
Lisa Broekert (De Wijk) - Butet's Wicked Game, Daimler
Michiel Brusse (Wapserveen) - Chanel, Kom La Rondine, Rhianna
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hilandra De La Vie, Quilon
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Horses2fly Falcao, Sanchez
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dokyra Fortuna, Est di palatina, Gioia van het Neerenbosch
Anne van der Eijk (Zevenhuizen Zh) - Bouly V/h Heerenhuys, Utopia
Miranda Esser (Bennekom) - Akerendam, Extase
Imke Frankena (Utrecht) - Fiorentina
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Falomus
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Einstein, Eranta
Dominique Greeve (Rucphen) - First Boy B.B.
Michael Greeve (Veeningen) - Emir R, Eurohill's Africa
Willem Greve (Markelo) - Elien, Elke Maria
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don''t Tell Me What To Do
Manon Hees (Meterik) - Bruminka
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Coup de Foudre, Dyantha V, Silverado
Frank van Helmond (Ommel) - Doerak
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Beat it GH
Beaudine Hollemans (Veendam) - Bella Diva RB
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Evergo
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh, Questa Z
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Dinoire, Fatouch S
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Tess Krabbe (Enter) - Euphoria
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dickyville, Etna, Zucces
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Axtion-O, Cassandra, Tennessee V
Tonny Leeuwen (Arum) - Chippendale's Boy DZ
Bart van der Maat (Breitenburg) - Dalton, D'Avo's Ducarlos, Sea Coast Just the Music
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Diabolo, Finesse van Sappenleen
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Karina R
Pim Mulder (Zwolle) - Celine, Clintino, Expo
Merel Murris (Wanneperveen) - Django Beer M
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP, El Torro VDP
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Berlino Etienne
Francine Pijper (Meppel) - Overcinge's Columbus Z
Henk Van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Audi's Dutch Design, Don't Touch It M, Grison Van Den Bisschop
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Dahy Lalan, Sawyer L Enchante
Chantal Regter (Assen) - Enjoy
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Castello, Quidaro
Maud Roosendaal (Heelweg) - Dundee, Fancy Roos VDL
Marco Sas (Enkhuizen) - Carina FZ, Eastbourne
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Enjoy
Suzan Schurer (Dronten) - PCD Daan
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS, Expensive
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Double Dutch
Henri Stegeman (Daarle) - Fastday VDL, Fivanta
Martin Sterk (De Hoeve) - Beauwaniki WH
Maurice Stevens (Zeijen) - Espoir D' Usance
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Liza Tiebot (Wanssum) - C'est La Vie
Mark van den Top (Nijkerkerveen) - Diábolo, El Tigre, Floyd
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen, Faran
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Benneton, Quasila Fleur Z, Zamora
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Ceasar, Evalien
Jil Verheij (Putten) - Conja, For Flash
Judith Vetker (Wierden) - Butterscotch, Espoir
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Anouk Vos (Dalerveen) - Donetta
Robert Vos (Wierden) - Count Dooku, Darius, Scotch
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Benz, Brego R'n B
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Brunetti 2
Harrie Wiering (Reek) - Billy King, Dallas Du Domaine Z, Unicstar de Courcy
Kimberley Winsingh (Raalte) - Daimond, Don Cello
Corne van Zanten (Lelystad) - Extra Vaillant
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Devlin, Fleurabella V.
Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) - Elievia
CSI1*
Rolien Albring (Bruntinge) - Cecile HRC
Anne Bakker (Tollebeek) - Zaniek
Marcel Beukers (Waarland) - Grace Gammon FH
Nella Bijlsma (Gytsjerk) - Figaro M
Marianne Boerema (Zuidhorn) - Berlin Z, Efrera
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Freetown
Nicole Botma (Zuidbroek) - Foxynula N
Anne-Marie Hammers - Bouwman (Zwartsluis) - HVR's Earth Wind And Fire
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain
Lisa Broekert (De Wijk) - Butet's Whoop there she is, Fortaleza V&K
Michiel Brusse (Wapserveen) - Evinent
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Dynamite, Grey River
Saskia Deknatel (Yde) - Golandie, Wembley
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Pogba
Laura Eilander (IJsselmuiden) - Graaf
Sven Haarhuis (Geesteren Ov) - Reflection
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Expo
Roos Hansman (Darp) - Davanti
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Give it
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Freule
Floor van der Hulst (Balkbrug) - Lehar 24
Lisa van der Hulst (Balkbrug) - Contra Bass
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Trend Line H
Janine van den Berg - Ten Kate (Nieuwleusen) - Eedje TK
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Fardento
Tonny Leeuwen (Arum) - Empafee BN
Dide Luijerink (Tubbergen) - Zidane HL
Emmelie Melssen (Blokker) - Odina del Pas
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - First Lady
Rianne Nalis (Broekland Ov) - First Lady VDP
Janneke van Noord (Nagele) - Ginny van het Duvelsbos
Hans Oostindien (Balkbrug) - Eowyn
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Eusebio Ricci
Geke Prins (Holsloot) - Deo
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Girl Scout
Marsha Schütte (Emmen) - Bluebelle
Xanne Sluyter (Groningen) - Felicita, Guusje
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton, Groenendaal's Figo
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Geihaiwej
Jil Verheij (Putten) - Florence
Anouk Vos (Dalerveen) - Donalineke
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Geert
Roy Weel (Rouveen) - For the Best
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Vida Loca
Don Willemsen (Nijverdal) - Orange Clover Carlou Balou
Jan Wolfs (Lelystad) - Flow
Mieke Zoetelief (Ruinen) - Gaesbekers Gangster
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Gracia
Sanne Zwarteveen (Nijeholtwolde) - Gloraya JB
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, Gregor L.V.
Johan Bergs (Grubbenvorst) - Bibisi CKV, Grandeur CKV
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Nella Bijlsma (Gytsjerk) - Foklahoma VDL, VDL Giardo
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita, Guppie VDL
Maureen Bonder (Schoonoord) - Firework vd Kalevallei
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Frederiek
Nicole Botma (Zuidbroek) - Geronimo, Ginula-N
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Frenchymodo LV
Kim Bril (Westendorp) - Golden Touch B
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér, Giancara VDL
Monique van den Broek (Sevenum) - Footloose HBC
Miranda Esser (Bennekom) - Gartou
Daan van Geel (Gees) - Fee, Golden Boy VL
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR, Granblue-F
Michael Greeve (Veeningen) - Mighty Max
Willem Greve (Markelo) - Faro, Garant
Robert Havinga (Eelderwolde) - Grace R
Manon Hees (Meterik) - Fellow, Garonne
Frank van Helmond (Ommel) - Gemike
Peter Hokse (Rouveen) - Garinus HBC, Gontos C HBC
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Chloe Z, Guapa
Marc Houtzager (Rouveen) - Flow
Johan Klein Zieverink (Elsendorp) - Gimondi CKV
Jolijn Klomp (Zwolle) - Dartani
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara
Bart van der Maat (Breitenburg) - Iron Man 15
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert
Amber Meijer (Muntendam) - Chalcedon, Feline HBC
Pim Mulder (Zwolle) - B.C.O Gucci, BCO Milton Z
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo CSI
Janneke van Noord (Nagele) - Faust van Weltevreden, Goldstar
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Maud Roosendaal (Heelweg) - Gerko
Marco Sas (Enkhuizen) - Galileo van de Hagenhorst, Nero van de Hagenhorst
Sandra Schmuecker (Putten) - Gominka l
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gerdinieke
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Atoukeur Dorcel
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Henri Stegeman (Daarle) - Eickenrode's Gladius
Maurice Stevens (Zeijen) - Gypsy d' Usance
Emile Tacken (Meterik) - Faithful
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Groenendaal's Gartbreaker
Mark van den Top (Nijkerkerveen) - Go Dence
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Farah Diba, Grande Dieni
Jil Verheij (Putten) - Agana van het Gerendal Z
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Gino
Harrie Wiering (Reek) - Oberon
Kimberley Winsingh (Raalte) - Flying Dream


Jardy CICYH1*/ CIC1*/ CCI1*/ CIC2*/ CIC3* Frankrijk - 14 t/m 17 juli 2017 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.harasdejardy.com
CIC3*
Merel Blom (Aalten) - The Quizmaster
CIC2*
Merel Blom (Aalten) – Ceda
CICYH1*
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB


Emmeloord CIC1*/ CIC2* Nederland - 14 t/m 15 juli 2017 eventing
E-mail: info@eventingemmeloord.nl
Website: www.eventingemmeloord.nl
CIC2*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Diamond Lancer
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Il Dolce van de Distelhoeve
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Baroness 374
Jody van de Kamp (Hengelo Gld) - Boniels
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Tim Lips (Made) - Lacoste Z, Vakarlos
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker, ACSI Zamzam
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Martin Van der Veen (Harkema) - Bløf
CIC1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Highlander van de Puiput, Hilaire Ter Bunder
Claudia Blans (Zeewolde) - Cirasja
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Belhamel
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Roos Fledderus (Leidschendam) - Vicenza
Roxana Graman (Almere) - Forever
Wieneke Hadderingh (Bedum) - Dorite
Larissa Hartkamp (Lunteren) - G-Ladymeyer
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Albert
Laura Hoogeveen (Weert) - Funny Face
Kees de Jong (Leidschendam) - Crossycor
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Flash
Lonneke Klein willink (Gelselaar) - The Top Notch
Charlotte Kleinsmann (Amersfoort) - Dredlock
Renske Kroeze (Helvoirt) - Eclips
Bauke Lauwen (Breda) - Gigi
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Watermill Famous 54
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - Alessio, What Ever
Elaine Pen (Voorschoten) - Shady Grey
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie SP
Merel de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Amigo
Marit Siersema (Heeswijk-Dinther) - Event Of Dance
Adriaan Smeulders (Someren) - Gideon
Max Trenning (Amsterdam) - Daingeann Paddy Pride, Lord
Justus Valk (Amsterdam) - Mr. Feelgood, Zakarebel
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry
Jet van 't Zelfden (Heerjansdam) - Same Stables Beat It


Hünxe CIC1*/ CIC2*/ CCIP1*/ CCI1* Duitsland - 14 t/m 16 juli 2017 eventing
Tel: 0049-28586822
E-mail: kontakt@ruf-huenxe.de
Website: ww.ruf-huenxe.de
CIC1*
Quinty van Tatenhove (Gapinge) - Grande Belle
CCIP1*
Indy van den Crommenacker (Helmond) - Coco Chanel
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny


Pisa, San Rossore CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEIYJ2* Italië - 14 t/m 16 juli 2017 endurance
Tel: 0039-755011858
E-mail: info@sistemaeventi.it
Website: www.endurancelifestyle.it
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Naxice
Fenne Koppenol (Grathem) - Valesco
Yannick van Olst - Rademaker (Lieren) - Bint Shahhra
Helen de Vries (Loenen Gld) - Tanimara
CEI2* 120
Sofie van Aggelen (Diever) - Phara-Diba
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - ASE Marajó
Joyce van den Berg (Leiden) - Burnet
Ijjou Mohamed (Leiden) - AZRAK D'AURIERES
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - DVS Bradman


Argentan CEI1* 90/ CEI2* 130/ CEI3* 160 Frankrijk - 14 t/m 16 juli 2017 endurance
Tel: 0033-233291992
E-mail: acor.orne@wanadoo.fr
Website: www.acor-orne.fr
CEI1* 90
Nanke Kramer (De Veenhoop) - G.B. Samir
Daphne Sloots (Helvoirt) - Bonita-Joy


Aachen CVIO4* Duitsland - 14 t/m 16 juli 2017 voltige
Tel: +492419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CVIO4*
Dianne ter Meulen (Bilthoven) – C.S.I
Roxanne Ruigrok (Hillegom) - C.S.I

Ander Nieuws

  • Update Rhino uitbraak op concours Valencia
    Update Rhino uitbraak op concours Valencia
  • Beleef The Dutch Masters live
    Beleef The Dutch Masters live
  • Nicole den Dulk en Sanne Voets besten bij K&U wedstrijd De Meern
    Nicole den Dulk en Sanne Voets besten bij K&U wedstrijd De Meern