Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 september 2017

Geplaatst op 12 september 2017

Het Achterhoeks Hippisch Festijn in Varsseveld is een groots eventing evenement in Nederland waar naast de internationale wedstrijden voor paarden en pony's ook het KNHS eventing kampioenschap op CIC2* niveau wordt verreden. Voor de springruiters wordt er op 5*-niveau gesprongen in Lausanne en zijn er 3*-wedstrijden in Bonheiden en Donaueschingen. In het Belgische Waregem is een CDI3* met veel Nederlandse dressuurcombinaties. Verder wordt er ook gemend in Donaueschingen en in Elsegem.

Waregem CDI3*/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25 België - 14 t/m 17 september 2017 dressuur
Tel: 0032-495207550
E-mail: info@dressuur-waregem.be
Website: www.dressuur-waregem.be
CDI3*
Ilse van Cranenbroek (Weert) - Emerald S
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - Diede Dieni
Lynne Maas (Schiedam) - Electra, Uranium W
Tosca Visser - Van der Meulen (Gorssel) - Asther De Jeu
Nikki Schaap (Geldrop) - Chocolate Cookie Rdp
Linda Verwaal (Enter) - Jakari 2
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-vennep) - Don Camillo Du Bois
Nikita Cheung (Zundert) - Brillant
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Isabelle Harbers (Kootwijk) - Don Carino Du Bois
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Golden Power Boy
Aypril Hoogstrate (Lekkerkerk) - Royal
Denise Hulsebos (Katwoude) - JMH Painted For Gold
Nina Jansen (Haelen) - Tanzbär T
Michelle Kramer (Westerhoven) - Campsterhoven's Baldato
Lara van Nek (Wijdewormer) - Haasendonk's Sultan
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Carlijn van Oerle (Boxtel) - Leuns Veld's Walter
Nina Paans (Hardinxveld-giessendam) - Brummershoeve's Pulsar H
Fleur Prinsen (Achterveld) - Hof Ter Eekter's Jinx
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Pem Verbeek (Waalre) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Tess Verkade (Alphen Aan Den Rijn) - Denver
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) - Desperado
CDIJ junioren
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Bond's Painting
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Amber de Groot (Harmelen) - Hexagon's Zodinde
Florence Siemer (Rekem) - Zidane
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
CDIY Young Riders
Zoe de Booij (Axel) - Esprit
Kaylee Gouda (Velserbroek) - Don Juan
Fenna Roefs (Nistelrode) - Brown Boy RFS
Febe van Zwambagt (Bergharen) - Fs Las Vegas
CDIU25
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau


Lausanne CSI5*/ CSI2*/ CSIU25-A/ CSI1* Zwitserland - 14 t/m 17 september 2017 springen
Tel: 0041-786683892
E-mail: contact@ilhs.online
Website: www.ilhs.online
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Hos D'O, Zinius
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, VDL Groep IDI Utopia
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian


Bonheiden CSIYH1*/ CSI3*/ CSI1* België - 13 t/m 17 september 2017 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI3*
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Bugatty Go
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Enorm B.
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Joske van de Knuffel
Julian Kraay (Ederveen) - A.Kumonia, Djin Djin, Wings
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire, Taura van de Broekkant, Winny
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Ideaal
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Urane de Talma
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK
Johnny Pals (As) - Vignet BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Emo
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Evita W, Homer de Muze, Joris Vd Bisschop
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Daylight, Dha Dha, Elmo
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Quaretino 2
Jarno van Erp (Oss) - Eminea
Daan van Geel (Gees) - Evito
Bibi van Gehlen (Nuland) - Generosa Mk, Heimtanz PR
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness
Patrick Lemmen (Grashoek) - Ludwig Z
Lisa Nooren (Engis) - Mrs. Ray
Johnny Pals (As) - Captain Cooper
Marloes Postema (Rotterdam) - Kirly the Music
CSIYH1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
Daan van Geel (Gees) - Golden Boy VL
Sander Geerink (Gelselaar) - Platon
Lars Kersten (Egchel) - Kaddee van de Knuffel
Joy Lammers (Achel) - Giovanta
Patrick Lemmen (Grashoek) - Giruso H
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Filemon, Frascati
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Cream Couleur Z, F-Ninjo


Donaueschingen CSI3*/ CSIU25-A/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 14 t/m 17 september 2017 springen
Tel: 0049-447394112250
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur, Primeval Extase
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dokyra Fortuna, Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Kevin Jochems (Sevenum) - Alcazar Sitte, Captain Cooper, Fireball
Frank Schuttert (Ommen) - Silbermond, Tiopepe des Champs, Winchester HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Exception HS
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Celine M Z, No Fear Vd Tichelrij Z
Robert Vos (Wierden) - Carat, Don Gretzky
CSIU25-A
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
CSIAm-A
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
CSIAm-B
Jet Gerridzen (Enschede) - Lucky Lady Z
Paris Morssinkhof (Hierden) - Billy Dinero
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Donna Perina, El Vigo
CSIYH1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Colocinni
Frank Schuttert (Ommen) - Lord Al Bahar
Sanne Thijssen (Sevenum) - Billy Penny
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Scotch


Jardy CSI1*/ CSI2*/ CSIAm-B Frankrijk - 15 t/m 17 september 2017 springen
Tel: 0033-680019418
E-mail: demalet@wanadoo.fr
Website: www.jardy.fr
CSI2*
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D
CSI1*
Caroline Manders (Valkenswaard) - Balea Forlani Z
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato, Fabulous Blue, Werra


Tianjin CSI2* China - 15 t/m 17 september 2017 springen
Tel: +31577408370
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*
Vincent Vermeulen (Tiel) - Lolly


Varsseveld CIC1*/ CIC2*/ CCI1*/ CCIP1*/ CCIP2* Nederland - 15 t/m 17 september 2017 eventing
Tel: 0031-630693796
E-mail: achterhoekshippischfestijn@hotmail.com
Website: www.achterhoekshippischfestijn.nl
CIC1*
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Althea Bleekman (Devon) - Granncord
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB, The Quizmaster
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Firocco
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Mullentine High Society
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Roos Fledderus (Voorburg) - Vicenza
Roxana Graman (Almere) - Forever
Evelien Hamers (Breda) - Balou
Larissa Hartkamp (Lunteren) - G-Ladymeyer
Kees de Jong (Leidschendam) - Crossycor
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Baroness 374
Lonneke Klein Willink (Gelselaar) - The Top Notch
Bauke Lauwen (Breda) - Gigi
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - Alessio
Elaine Pen (Voorschoten) - Daddy's Doll
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Geluk
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Marit Siersema (Heeswijk-dinther) - Event Of Dance
Adriaan Smeulders (Someren) - Gideon
Quinty van Tatenhove (Gapinge) - Grande Belle
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage, Lord Mayor
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
CIC2*
Meggy van den Akker (Etten-leur) - Troy
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia, Man O War
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Il Dolce van de Distelhoeve
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Albert, Dupon
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Jody van de Kamp (Hengelo Gld) - Boniels
Renske Kroeze (Helvoirt) - Eclips, Henri Z
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Eerke Lauwen (Breda) - Dolf II Ducaet
Tim Lips (Made) - Bayro, Lacoste Z
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam, Watermill Famous 54
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino, Fulco
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-vous
Myrle Schoones (Neerpelt) - Ravallo van de Smeetshoeve
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
Mauro Soeteman (Hoeven) - Electra
Martin van der Veen (Harkema) - Bløf
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry
CCI1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Hilaire Ter Bunder
Merel Blom (Aalten) - Ceda
Suzanne Bouten (Reuver) - Ungaro
Kees van de Geest (Bunschoten-spakenburg) - Ratina
Wouter Mosselman (Westendorp) - Wisconsin S.M. Prison
Merel de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
Max Trenning (Amsterdam) - Daingeann Paddy Pride
CCIP1* pony’s
Indy van den Crommenacker (Helmond) - Coco Chanel
Georgina Goedee (Utrecht) - Madonna Van De IJsseldijk
Fabienne Haafkes (Enschede) - Holiday Drummer Boy
Maud-Jolie Klein (Zuna) - Subliem
Lois Laros (Langeweg) - Sunshine Of Toys
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Gino
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow
Elise de Vries (Delft) - Huckleberry Finn
CCIP2* pony’s
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Elise Otto (Schoonhoven) - Orchid's Megan
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Robin Hood


Blenheim CCI3*/ CIC3* 8+9yo horses/ CIC3* Groot-Brittannië - 13 t/m 17 september 2017 eventing
Tel: 0044-1993 813335
E-mail: info@blenheimhorse.co.uk
Website: www.blenheimhorse.co.uk
CIC3* 8+9yo horses
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses


Hamilton GA CIC2*/ CIC1* USA - 14 t/m 17 september 2017 eventing
Tel: 001-7065823742
E-mail: donna@poplarplacefarm.com
Website: www.poplarplacefarm.com
CIC2*
Werner Geven (Deurne) - Reddy or Not, Vilas County


Donaueschingen CAI3*-H4 WCupQ/ CAI2*-P4 Duitsland - 14 t/m 17 september 2017 mennen
Tel: 0049-447394 11
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CAI2*-P4 vierspan pony’s
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Pronto, Wohld Neal, Ysselvliedt's Curley Mate


Elsegem CAI2*-H4/ CAI2*-P4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P2/ België - 15 t/m 17 september 2017 mennen
Tel: 0032-475448492
E-mail: armand.de.paepe@telenet.be
CAI2*-P4 vierspan pony’s
Rene Limpens (Assendelft) - Crimond Elgan, Harm B, Kanjer, Rivaldo, Vechtzicht's Henessey
Marcel de Vries (Eygelshoven) - Achilles, Colin, Hades, Silyn, Whisper
CAI2*-H1 enkelspan paarden
Jacqueline de Groot - Apon (Oostvoorne) - Whisper
Tonnie Cazemier (Jonkersvaart) - Fallant M
Arie Dibbits (Bergharen) - Elton John
Sabrina Melotti (Varsseveld) - Silver
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D
Ans van de Velden - Rijkers (Uden) - Ceasar
Frank van der Vegt (Hoogeloon) - Cosmo
CAI2*-P2 tweespan pony’s
Dirk Neerincx (Elst Gld) - Cillaarshoek's Norien, Cillaarshoek's Paulisca, Orchid's Jonas
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Gella, Templedruid Skopje

Ander nieuws

  • Vacature Accountmanager Sponsoring (m/v)
    Vacature Accountmanager Sponsoring (m/v)
  • Pas op voor eikels en eikenblad in de wei
    Pas op voor eikels en eikenblad in de wei
  • Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 september 2017
    Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 september 2017
Wij maken gebruik van cookies Ok