Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 februari 2017

Geplaatst op 14 februari 2017

Op het internationale concours in Neumünster zijn dit weekend wereldbekerpunten te halen voor de dressuurruiters. Voor de springruiters is daar tegelijkertijd een 3* CSI. Verder vervolgen een aantal Nederlandse springruiters hun wedstrijden op verschillende zon-touren in Spanje en is in het Belgische Lier een CSI2*. Ook in Wellington en Vestfold komen enkele Nederlandse springruiters aan de start. Naast de wereldbekerwedstrijd dressuur in Neumünster is in Frankrijk het CDI3* met Nederlandse deelname.

Neumünster CDI-W/CDI1* Duitsland - 16 t/m 19 februari 2017 dressuur
Tel: 0049-549280825
E-mail: show@reitturnier.de,pst@schockemoehle.de
Website: www.reitturnier-neumuenster.de
CDI-W wereldbeker
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin
CDI1*
Petra van Esch (Gemonde) - Fiji


Nice CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIAm/ CDIYH/ CD Frankrijk - 16 t/m 19 februari 2017 dressuur
Tel: 0033-493831504
E-mail: contact@nicecheval.com
Website: www.nicecheval.com
CDI3*
Krista Kolijn (Weert) - Wish
CDIY
Mercedes Verweij (Hem) - Vian Sandro
CDIP
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Flamenco Star
CDIYH
Krista Kolijn (Weert) - Graaf Lincom CL


Neumünster CSI3*/CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 16 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 0049-5492808251
E-mail: show@reitturnier.de,pst@schockemoehle.de
Website: www.reitturnier-neumuenster.de
CSI3*
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Zypria S
Arne van Heel (Hagen) - Navajo 233, Openheart, Quincy 126
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock's Lausejunge
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Eldorado van de Zeshoek TN, I´m Special De Muze TN
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Con Quidam RB
Robert Vos (Wierden) - Carat, Don Gretzky
Albert Zoer (Echten Dr) - Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Elke Maria
Arne van Heel (Hagen) - Cenbalou
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja
Robert Vos (Wierden) - Fire-D
Albert Zoer (Echten Dr) - Edorette


Wellington FL CSI3*/ CSIU25-A USA - 14 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 001-5617985867
E-mail: mstone2811@gmail.com
Website: www.equestriansport.com
CSI3*
Mark Martens (Kessel Lb) - Indoktro-K
CSIU25-A
Frank Schuttert (Ommen) - Analyze This


Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 14 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 0034-56447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI3*
Kim Bril (Westendorp) - Baco, Cassal, Ceena
Robin Bril (Westendorp) - Catherina F, Dakota
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy, Evarado
Roosje Brouwer (Valkenswaard) - Cupido, Danique, Veronese Teamjoy
Frederique Lebon (Leusden) - Estella W
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Elianca, Happy Girl 42, It's Easy
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Audi's Dutch Design, Canstana Z, Carrelo, Flugel Van T Palmenhof, Willink
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte
Marlies van Soest (Hoogeloon) - Ferrero
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - De Uno, Double Blue
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind, Zigali
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos, Casper
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Ellavar X, Explosion
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Figo HE, Gigi du Rouet, Sherlock Homes Z
Roosje Brouwer (Valkenswaard) - Areen Z, Diamond Z
Frederique Lebon (Leusden) - Gismo, Gradetty
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio, Fadoretto
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Fëel Wit, French Kiss van de Nethe
Maaike Schoormans (Hapert) - Franko de Kalvarie, Garanco S, Gavanta
Marlies van Soest (Hoogeloon) - Quirados Z
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Casilias from Second Life Z, Crespo Second Life Z, Grissom Z
Eric van der Vleuten (Someren) - El Wikke
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Bandit De Texo, Cabinet Noir, Helga-utopia
Vincent Voorn (Weert) - Giovanni Reuvekamps


Mijas CSI2*/CSIYH1* Spanje - 14 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 0034-952000262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI2*
Yves Houtackers (Weert) - Dandy Blue B., Donatella de la Pomme, E.Adermie R54, Mamba Du Buisson Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Fiero W, Ichikawa, Pikelot Von Hof
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Cornville, Diablo F, Dickyville, Elan, Etna, Zucces
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Dunoville, Dzingisz Kan, Eline-Maria M, Jolie Fleur
CSIYH1*
Yves Houtackers (Weert) - Atoukeur Dorcel, Atrevido de Beaufour, Gently Gerdine NJ
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Helvetia Moeders W


Oliva, Valencia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 14 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chanyon, Charmeur, Umeunig
CSI1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Fritzie, Primeval Extase
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Hermes
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Moet


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 16 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof-horse-events.be
Website: www.azelhof-horse-events.be
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Easy Again, Elberta
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Dublin, Excellent
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Diábolo, Doreusa, El Greco
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Flock
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan, Whipped Cream
Imke Frankena (Nijkerk Gld) - Fanfreluche Van De Minkfarm
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Urban Hero, Wilco B
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Dutchblue, La Calido
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Janou, Jewel LVP
Michael Korompis (Malle) - Cetric van Beek, Derona van Beek, Gatoucha van 't Roosakker
Lisa Nooren (Engis) - Bardesther, Hallina de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Happy
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cicero II, Tendresse Du Fort, Zinius
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Somethin' Else
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Forest Hill
Kim Emmen (Raamsdonk) - Be a Star Semilly, Gikke
Imke Frankena (Nijkerk Gld) - Evita, Fiorentina
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Callida 2
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Emerald N.O.P.
Hilde Woudstra (Daarle) - Ficardi B
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Firework vd Kalevallei
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Frederiek
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Floyd
Sander Geerink (Gelselaar) - Ducati Z, Finn Mcloud
Ruben Romp (Goirle) - Flair


Vestfold CSI2*/ CSIAm-B Noorwegen - 16 t/m 19 februari 2017 springen
Tel: 0047-33002000
E-mail: eirik@walber.no
Website: www.hestefrelst.no
CSI2*
Denise de Jongh (Asten) - Zolino

Ander nieuws

  • Sterke winnaars finale KNHS-Divoza Kampioenschap jonge dressuurpony’s
    Sterke winnaars finale KNHS-Divoza Kampioenschap jonge dressuurpony’s
  • Oranje behoudt tweede positie na marathon
    Oranje behoudt tweede positie na marathon
  • Nederlandse eventers teleurgesteld bij EK in Polen
    Nederlandse eventers teleurgesteld bij EK in Polen
Wij maken gebruik van cookies Ok