Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 augustus 2017

Geplaatst op 15 augustus 2017

Ook dit weekend zijn er weer kampioenschappen. In het Duitse Minden is het wereldkampioenschap mennen voor pony's met een sterke Nederlandse afvaardiging. De Europese kampioenschappen eventing beginnen donderdag in Strzegom, Polen met Merel Blom en Alice Naber. De Nederlandse enduranceruiters hebben hun EK in Brussel en tevens is daar het WK voor jonge endurancepaarden. Maandag 21 augustus beginnen de Europese kampioenschappen in Gothenburg met de para-dressuur. Ook hier komt een sterk Nederlands team aan de start.

Minden CH-M-P-A 4/ CH-M-P-A 2/ CH-M-P-A 1/ CH-M-P-A Team Duitsland - 15 t/m 20 augustus 2017 mennen
Tel: 0049-571946190
E-mail: c.weihe@gewe.com
Website: www.psg-gewe-minden.de
CH-M-P-A 4 WK pony’s vierspan
Jan de Boer (Terwolde) - Alezan, Matador, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Templedruid Jumanji, Templedruid Smirnoff
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Fabian, Golden Boy, Marcus, Rocky, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Pronto, Wohld Neal, Ysselvliedt's Curley Mate
CH-M-P-A 2 WK pony’s tweespan
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Noaberhoeve's Exclusive, Rotgers Xander, Sunstar's Calvados
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Karel van Kekem (Hoogblokland) - Brownwood Harley Admiration, Rozenhof's Jordan, Showboy
Woutera van de Kamp - Rozendaal (Ermelo) - Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen, Vito
CH-M-P-A 1 WK pony’s enkelspan
Tamara Pijl (Loosdrecht) - Dex
Marissa Schuiling (Herveld) - Kyra
Arion Vissers (Helvoirt) - Quinty
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel
CH-M-P-A Team
Edith Chardon (Den Hoorn Zh) - Bas, Charlie, Penolwyn Silver Rosa, Polleke, Vechtzicht's Hunter
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Huub, Jacko, Jody, Ysselvliedts Sven


St Moritz CSI5*/ CSI2* Zwitserland - 16 t/m 20 augustus 2017 springen
Tel: 0041-799286325
E-mail: office@csistmoritz.ch
Website: www.csistmoritz.ch
CSI5*
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Eloma's Blue SFN
CSI2*
Amber Meijer (Muntendam) - Feline HBC
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Dubai, For the Moment


Valence CSI5*/ CSI2*/ CSIU25-A Frankrijk - 17 t/m 20 augustus 2017 springen
Tel: 0041-796205365
E-mail: jumpingvalence@harasdesgrillons.fr
Website: www.jumpingvalence.com
CSI5*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chanyon, Charmeur
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Eretto


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 17 t/m 20 augustus 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Maureen Bonder (Schoonoord) - Filemon, Frieso, Vintage
Nicole Caris (Maria Hoop) - W Diva Rosa MFS
Anouk Kort (Lewedorp) - Cronini, Ichikawa
Imke Kort (Lewedorp) - Cronini
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Happy Girl 42
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Dunoville, Ekimov
Emile Tacken (Meterik) - Camblin Miami, Cas, Waterstone
Barbara Schreuder - Wolf (Polsbroek) - Eye of the Tiger
CSI1*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Conquest
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Ernest
Julia Otto (Schoonhoven) - Chananja
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Go Go Nabab RV
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky


Ciekocinko CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 15 t/m 20 augustus 2017 springen
Tel: 0048-585722508
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Quaretino 2
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - De Uno
CSIYH1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S, Levin 33
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Cantunaro, Casilias from Second Life Z, Grissom Z


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 15 t/m 20 augustus 2017 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at/de
CSI2*
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Centurio, Exclusive, Fiancé
CSIYH1*
Nuri Dijks (Gronau) - Feinschnitt


Strzegom CH-EU-CCI3* Polen - 17 t/m 20 augustus 2017 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@strzegom2017.pl
Website: www.strzegom2017.pl
CH-EU-CCI3* Europese kampioenschappen
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte


Bicton CIC1*/ CIC2* Groot-Brittannië - 18 t/m 20 augustus 2017 eventing
Tel: 0044-1392441162
E-mail: helen.west@clintondevon.com
Website: www.bicton-arena.com
CIC1*
Janou Bleekman (Devon) - Diamond Louie


Somerford Park CIC1*/ CIC2* Groot-Brittannië - 18 t/m 20 augustus 2017 eventing
Tel: 0044-1260299888
E-mail: debbie@somerfordpark.co.uk
Website: www.somerfordpark.co.uk
CIC1*
Will van Ufford () - Oki Doki BH


Hamm CIC1* Duitsland - 19 t/m 20 augustus 2017 eventing
Tel: 0049-23852656
E-mail: info@rv-rhynern.de
Website: www.rv-rhynern.de
CIC1*
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Brussels - Endurance CH-EU-E 160 België - 17 t/m 17 augustus 2017 endurance
Tel: 0032-474550704
E-mail: info@brussels-endurance.org
Website: www.brussels-endurance.org
CH-EU-E 160 Europese kampioenschappen
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Kain
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
Michelle Schuijt (Driehuis Nh) - Gyshgun
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Priam des Roches
Jeanette Wilhelm (Ede Gld) - Chatar F


Brussels - Endurance CH-M-YH-E 130 7 YO België - 19 t/m 19 augustus 2017 endurance
Tel: 0032-474550704
E-mail: info@brussels-endurance.org
Website: www.brussels-endurance.org
CH-M-YH-E 130 7 YO WK voor jonge endurancepaarden
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Vera Khan


Brussels - Endurance CEI2* 120/ CEIO2* 120/ CEIO2* 120 België - 18 t/m 18 augustus 2017 endurance
Tel: 0032-474550704
E-mail: info@brussels-endurance.org
Website: www.brussels-endurance.org
CEIO2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - El W Dora
Lesley-Ann Steehouwer (Roosendaal) - Resa Bint Rhea RZ


Euston Park CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI1* 80/ CEI3* 160 Groot-Brittannië - 18 t/m 19 augustus 2017 endurance
Tel: 0044-1753847900
E-mail: info@eustonparkendurance.co.uk
Website: www.eustonparkendurance.co.uk
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Castlebar Gameboy
Joyce van den Berg (Leiden) - Wickwood Park Domino
Esther Groen (Heelsum) - Asphodele Larzac
Donna Oudshoorn (Katwijk Zh) - Valkan
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Bobby Q
Jannet Van Wijk (Kootwijkerbroek) - Watt Du Colombier
CEI1* 80
Sofie van Aggelen (Diever) - Whispered Hope QA
Eva van Arem (Hulshorst) - Tannasg Psyrenkus
Angela Jonkman (Scharmer) - Bayan Bin Bora
Fenne Koppenol (Grathem) - Angel Nashan
Michelle Nooijen (Rotterdam) - Ghadir V
Suzanne Van Rijswijk - Van 't Zand (Epe) - M Nehuen


Göteborg CH-EU-PED Zweden - 21 t/m 27 augustus 2017 para-dressuur
Tel: 0046-709795605
E-mail: info@gothenburg2017.com
Website: www.gothenburg2017.com
CH-EU-PED EK Para-dressuur
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P.
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Sanne Voets (Berghem) - Demantur

Ander Nieuws

  • #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
    #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
  • Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
    Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
  • Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019