Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 mei 2017

Geplaatst op 16 mei 2017

In Compiègne, Frankrijk, rijden het Nederlandse dressuurteam de eerste Nations Cup wedstrijd van het nieuwe seizoen. Daarnaast zijn daar ook wedstrijden voor de jeugd, Lichte Tour, 3* ZT en jonge paarden rubrieken. Ook de eventingruiters hebben hun eerste Nations Cup wedstrijd in het Poolse Strzegom. In Valkenswaard en op de terreinen van de gebroeders Schröder in Tubbergen zijn grote springevenementen in Nederland. Daarnaast is ook onder meer de 5*-wedstrijd in Madrid.

Compiègne CDIO5*-NC/ CDIY/ CDIJ/ CDI2*/ CDIU25/ CDI3*/ CDIP/ Frankrijk - 18 t/m 21 mei 2017 dressuur
Tel: 0033-3621183391
E-mail: moniquemarini@sfr.fr
Website: www.compiegne-equestre.com
CDIO5*-NC landenwedstrijd
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo
Jeannette Haazen (Maaseik) - Dabanos D'04
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari
Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Zippo
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Four Seasons
CDI2*
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Baltimore
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Scenario 2
CDIU25
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord Of Rock
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Debora Pijpers (Abcoude) - Bløf
CDIY Young Riders
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Ecuador VD
Lotte Meulendijks (Heeze) - Welt Hill
Mieke Naberink (Vragender) - Chesspoint
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
CDIJ junioren
Annelotte Felix (IJsselmuiden) - Amos
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Primeval Brittsion
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Joelle Peters (Helmond) - Dacar's Dream
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-vennep) - Don Camillo Du Bois
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Sanne Van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
CDIYH jonge dressuurpaarden
Jonna Schelstraete - Van den Ham (Gemonde) - Grand-Charmeur
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - President's First Apple
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Great Lady TC
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Highfive
Tommie Visser (Retie) - Fabiola Begijnhoeve, Genesis Begijnhoeve
Mara de Vries (Poederoijen) - Farzana G, Habibi DVB


Kristiansand CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25 Noorwegen - 18 t/m 21 mei 2017 dressuur
Tel: 0047-93215791
E-mail: linne@epona.no
Website: www.epona.no
CDI3*
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley


Madrid CSI5*/ CSI1* Spanje - 19 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0031-577408370
E-mail: info@oxersport.com
Website: www.oxersport.com
CSI5*
Kevin Jochems (Asten) - Touche Pas A Rivereuille, Zanzibar
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald N.O.P., Hos D'O
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep IDI Utopia, VDL Groep Verdi TN N.O.P.
CSI1*
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind


Bourg en Bresse CSI4*/ CSI2*/ CSIAm-B/ CSIYH1* Frankrijk - 18 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0033-474241029
E-mail: al.landais@leclerc-socara.fr
Website: www.csi-bourg.com
CSI4*
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Cosma Go R


Nörten-Hardenberg CSI3*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 19 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0049-447394112
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI3*
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Exclusive
Lisa Nooren (Engis) - Bardesther, Hallina de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha


Valkenswaard CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 15 t/m 17 mei 2017 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@csivalkenswaard.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Beautiful Red, Unex Omega Star, Valdelamadre Clooney
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Primeval Extase
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Donnafugata, Europa
Joy Lammers (Achel) - Erka, Taura van de Broekkant, Zomerfee Van De Broekkant
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Donanso, Jeremio
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Dunoville, Eline-Maria M
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Diabolo, Finesse van Sappenleen
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Eton
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Ernest
Johnny Pals (As) - Briljant, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Urjul Van Generhese
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Sawyer L Enchante, Van Schijndel's Dominus
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Allerdings II, Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Artois d'Avillon, Monaco
Niels Tacken (Meterik) - Bernadine, Chennaz
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Casantos, Casper
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cuarta, Dana Blue
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Claudia Bergers (Valkenswaard) - Areen Z, Diamond Z
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois, Wiepke
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Tim Franssen (Gilze) - Defender
Kaylee Heijnen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z, Esprit
Sanne Udink (Eindhoven) - Freak Out
CSIYH1*
Kim Bressers (Helmond) - Hurricane
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Colocinni, Fritzie
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Gala D'Hyrencourt, Haran, Unforgettable Z
Tim Franssen (Gilze) - Andra Z, Clindoeil a Mormoulin, Hemelton, Just on Time Z, Taxi Buuron Napoli
Kaylee Heijnen (Tholen) - Honeymoon
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Gold Digger
Joy Lammers (Achel) - Fellie
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fascinating Fortuna
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Fien H, Spock Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo te Hermelle, Empress EH Z
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Casilias from Second Life Z, Crespo Second Life Z, Grissom Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Cabinet Noir, Helga-Utopia
Maikel van der Vleuten (Someren) - Bisous


Tubbergen CSI2*/ CSI1* Nederland - 17 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0031-342440100
E-mail: nataly@eqi.nl
Website: www.jumpingschrodertubbergen.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Remco Been (Wierden) - Durano E., Kantunaro, VDL Holland Vd Bisschop
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Sterrehof's Felisimo
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, It's Easy
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, VDL Edgar M
Kim Bril (Westendorp) - Baco, Ceena
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Durano V, El Greco
Marco Brinkman (Twello) - Figo
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Connelly, Vampire
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - E. Lana, ECW Blue Sky
Berber Dijkman (Wesepe) - Quidor Rose
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Diesel, Wilandro 3
Bjorn Egberink (Holten) - Cantara van 't Schuttershof Z
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Lord Quidam
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Einstein
Michael Greeve (Veeningen) - Easy, Eurohill's Africa, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Engelien, Formidable
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Ivan R, Qualif De Thurin
Joyce Haselbekke (Wierden) - Waterloo
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Daro H, Silverado
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Dustin, Janou, Jewel LVP
Hessel Hoekstra (Markelo) - Cathy Blue S, Elien, Qstar
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, U-Bresco Z
Sabine Hof (Enschede) - Elselina
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Contessa, Donatella L'Espoir
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Chloe Z, Evergo
Yves Houtackers (Weert) - Dandy Blue B.
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Mr. Europe
Edwin Klokman (Lochem) - Can Can, Elia, Feinschnitt
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dickyville, Elan, Zucces
Amber Meijer (Muntendam) - Chalcedon
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Electric
Pim Mulder (Zwolle) - Cerna, Estaban
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP
Niels Nanning (Dalfsen) - Elvaro
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK, Frascati
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue
Sven Peters (Enschede) - Channel
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Dante, Gioia van het Neerenbosch
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso, Eldorado S
Jesper Romp (Dinteloord) - Don't Touch It M, Eclips, Fiolita
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Evita, Happy
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Enjoy
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Ezra Van W, Glock's Champions Ludwig
Frank Schuttert (Ommen) - Assalitore, Bugatti, Tiopepe des champs
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dento, Dexter R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Starpower TN
Leon Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Evita, Fireball
Sanne Thijssen (Sevenum) - It's Me, Punjab, Stippel
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) - Casaktie
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Robert Vos (Wierden) - Count Dooku, Don Gretzky, Interline H
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Brego R'n B
Roy Weel (Rouveen) - For the best, Gangster
Harrie Wiering (Reek) - Billy King, Dallas Du Domaine Z, Unicstar de Courcy
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Gregor L.V.
Remco Been (Wierden) - Esminka
Amke Bekhuis (Langeveen) - Eminence, For Gold HDH
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Ester Blekkink (Aalten) - Enzo SL
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Fyenda P
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona BB, Ice Cream De La Place
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Vince, Zen
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Donna Karla
Kim Bril (Westendorp) - Cassal
Robin Bril (Westendorp) - Diedre
Marco Brinkman (Twello) - Ferrari, Fireboy
Tom Brinkman (Albergen) - Fairytale, Freedom
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Cool Clarimo
Berber Dijkman (Wesepe) - I'm Special
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - First Lady G
Bjorn Egberink (Holten) - Feestje B.
Imke Frankena (Utrecht) - Fiorentina
Sander Geerink (Gelselaar) - Carleandra
Vincent Geerink (Gelselaar) - Edentia Blue
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohills Fyolieta
Willem Greve (Markelo) - Faro
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Farmgraaf
Joyce Haselbekke (Wierden) - Cinnanion, Endeavour
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dyantha V
Hessel Hoekstra (Markelo) - I-chique is mich dat Z
Marriet Hoekstra (Mildam) - Exel
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Wonderland KZ
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Guapa
Yves Houtackers (Weert) - Diamantique Royale Z, E.Adermie R54
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Glenn Knoester (Assendelft) - Gigybalia
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Etna
Amber Meijer (Muntendam) - Feline HBC
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto
Pim Mulder (Zwolle) - Celine
Rianne Nalis (Broekland Ov) - El Torro VDP, First Lady VDP
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Filemon
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Sven Peters (Enschede) - Domino, Don Diablo
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Layton
Jesper Romp (Dinteloord) - Fabulous
Ruben Romp (Goirle) - Ascatano Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V, Power Blue
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, George Z.G., Vayrenta
Frank Schuttert (Ommen) - Lord Al Bahar, Winchester HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Galaxy
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Florence
Zöi Snels (Geesteren Gld) - El Clarimo
Henri Stegeman (Daarle) - Fivanta
Merle Tasche (Tubbergen) - Gennie
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Esprit
Wendy Timmers (Stegeren) - Carniska
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Robert Vos (Wierden) - Scotch
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Easter Boy
Roy Weel (Rouveen) - Cheyenne
Harrie Wiering (Reek) - Folinda, Oberon
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Hilde Woudstra (Daarle) - Ficardi B
Hans Wulferink (Deurningen) - Escobar, Guru
Albert Zoer (Echten Dr) - Edorette


Ciekocinko CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 16 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0048-530934552
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Vanda Hermes, Vanda Vuitton


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 18 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Stefan Holvast (Elst Gld) - Calaxy, Erilanda, Vicelich DH Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Franko de Kalvarie, Gavanta


Lamprechtshausen CSIU25-A/ CSIOCh/ CSIOP/ CSIOY/ CSIOJ Oostenrijk - 18 t/m 21 mei 2017 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: www.horsedeluxe.at
CSIOCh children
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Lucas
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme, Globertrotter Z
CSIOP pony’s
Sanne Ter Haar (Hulshorst) - Pitch Pine
Fleur Holleman (Huissen) - Dante, Venery Dew-drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Pepsi SG
Kim Jacobs (Rucphen) - Flow Girl, La Luna
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Pleun
Liesje Vrolijk (Almen) - Starbucks
Meike Zwartjens (Raalte) - Orchid`s Sea Foam, Ziggy Zen V.D.K.
CSIOJ junioren
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther
Skye Morssinkhof (Hierden) - El Vigo
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Homer de Muze, Zomodo P
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio, French Kiss SDH, Pres d'Ici
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Audi ’s Contento, Excellent III, La Vida Loca 9


Strzegom CCI3*/ CICO3*-NC/ CIC2*/ CCI2*/ CIC1*/ CCI1* Polen - 17 t/m 21 mei 2017 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl,office@StrzegomHorseTrials.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CICO3*-NC Landenwedstrijd
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Vienna
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker
Jordy Wilken (Teuge) - Chapeau Spirit
CCI3*
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.
Raf Kooremans (Turnhout) - Cavalor Chai Chai
CIC2*
Merel Blom (Aalten) - The Quizmaster
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Divo
CCI2*
Merel Blom (Aalten) - Ceda
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
CCI1*
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB, Limited Edition
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi


Everswinkel CIC1*/ CIC2* Duitsland - 18 t/m 21 mei 2017 eventing
Tel: 0049-25821216
E-mail: info@georgenbruch.de
Website: www.ponyhof-georgenbruch.de
CIC2*
Marcelle De Kam (Domburg) - Belly
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Henri Z
CIC1*
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Pallare, Savona CIC2*/ CCI2*/ CCI1*/ CCIP1*/ CCIP2*/ CIC1* Italië - 19 t/m 21 mei 2017 eventing
Tel: 0039-360221510
E-mail: info@sportinglepoiane.com
Website: www.sportinglepoiane.com
CIC2*
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven
CCIP1* pony’s
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny


Euston Park CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI1* 80 Groot-Brittannië - 20 t/m 21 mei 2017
E-mail: info@eustonparkendurance.co.uk
Website: www.eustonparkendurance.co.uk
CEI2* 120
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Bobby Q

Ander nieuws

  • Vacature Accountmanager Sponsoring (m/v)
    Vacature Accountmanager Sponsoring (m/v)
  • Pas op voor eikels en eikenblad in de wei
    Pas op voor eikels en eikenblad in de wei
  • Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 september 2017
    Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 september 2017
Wij maken gebruik van cookies Ok