Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 januari 2017

Geplaatst op 17 januari 2017

Donderdag begint de tweede week van Indoor Drachten, nu op 3*-niveau. Daarnaast is in Leipzig het grote internationale concours Partner Pferd. Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten rijden daar hun wereldbekerwedstrijd springen. Voor de wereldbeker omloop mennen komen in Leipzig IJsbrand Chardon, Koos de Ronde en Theo Timmerman aan de start. Verder zijn er springwedstrijden in Spanje, Wellington en Sharjah met Nederlandse inbreng.

Leipzig CSI5*-W/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 19 t/m 22 januari 2017 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de, meier@engarde.de, andreas.kerstan@comtainment.de, wulff@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Tendresse Du Fort, Zinius
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, VDL Groep IDI Utopia, VDL Groep Verdi TN N.O.P.


Drachten CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo NL - 19 t/m 22 januari 2017
Tel: 0031-622451991
E-mail: info@indoordrachten.nl
Website: www.indoordrachten.nl
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Alexia Z, VDL Groep Cassanova Z, VDL Groep Miss Untouchable
Remco Been (Wierden) - Alpha, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Burlington, Camelot, Heldia
Bart Bles (Babberich) - Gran Canyon van HD, Lord Sandro DDH, Wolisco DDH
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Durango VDL, VDL Edgar M, Zazoe
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Diábolo, Doreusa
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Charmeur, MCB Ulke
Henk Frederiks (Tollebeek) - Ben B
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Gipsy Boy, Robinson
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Elke Maria, Zypria S
Marriet Hoekstra (Mildam) - U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha, VDL Groep Urane de Talma
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue
Johnny Pals (As) - Chat Botte du Ruisseau Z BH, Vignet BH, Waronetta BH
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Eolita S
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Connette, Willink
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Kadans Como, Van Schijndel’s Belle
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Bucefalus, Quilando
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, VDL Another Pleasure, Winde R.A.G.
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Gioia van het Neerenbosch, Quidaro
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN
Maud Roosendaal (Heelweg) - Universo
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.Vaantje R, Broere Canada, Capetown
Ben Schröder (Tubbergen) - Glock's Champions Ludwig
Frank Schuttert (Ommen) - Arc De Triomphe, Brown Sugar, Bugatti
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa  HS, Evander HS
Suzanne Tepper (Holwierde) - Acascia, Dyango VDL
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Stippel, Ulena
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Zimba Hl
Annet Willems - Vos (Wierden) - Interline H
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Carrera VDL, Corporal VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia
Kevin Beerse (Wergea) - Elord Heaven H
Bart Bles (Babberich) - Waylotte DDH Z
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Gringo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Galant, Primeval Extase
Henk Frederiks (Tollebeek) - Florence
Sander Geerink (Gelselaar) - Ducati Z, Finn Mcloud
Willem Greve (Markelo) - Formidable
Marriet Hoekstra (Mildam) - First Buresco
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s
Glenn Knoester (Assendelft) - Empire
Suus Kuyten (Laren Nh) - Oberon
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Aniek Poels (Swolgen) - Fuata WH
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Canstana Z, Empire
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Ericson
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Ruben Romp (Goirle) - Evita, Flair
Maud Roosendaal (Heelweg) - Fancy Roos VDL
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Eloma's Blue SFN
Ben Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W
Frank Schuttert (Ommen) - Assalitore
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Leon Thijssen (Sevenum) - Famous H
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja
Annet Willems - Vos (Wierden) - E-Blue, Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Fire-D
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Freeman VDL
Roy Weel (Rouveen) - Fino SL, Flow
Albert Zoer (Echten Dr) - Edorette


Sharjah CSI3*-W/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIY-A/ CSIJ-A Arabische Emiraten - 19 t/m 21 januari 2017 springen
E-mail: ashraf.serc@yahoo.com,sultan@serc.ae
CSI1*
Mas van Veenendaal (Sint Jansklooster) - Commano


Oliva, Valencia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 17 t/m 22 januari 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Gucci, Vanda Hermes
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dunoville, Dzingisz Kan, Eline-Maria M
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Froukjecara, Quinlan
CSI1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Jolie Fleur
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Moet, Vanda Valentino


Wellington FL CSI2*/ CSIU25-A USA - 17 t/m 22 januari 2017 springen
E-mail: mstone2811@gmail.com
Website: pbiec.coth.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Delansa


Leipzig CAI-W Duitsland - 19 t/m 22 januari 2017 mennen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de, meier@engarde.de, andreas.kerstan@comtainment.de, wulff@engarde.de
Website: www.engarde.de
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Feles, Inci, Maestoso X-30 Magus, Pandur
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Bonusz, Celina, Joep, Oosterwijk's Kasper, Palero
Theo Timmerman (Varsseveld) - Conversano Congo, Conversano XXIV 3 2L, Dani, Fillip Spudalshoej, Neapolitano XXX 5 NIVO


Taupo CEI1* 100/ CEIYJ1* 100/ CEI3* 160/ CEIYJ3* 160/ CE Nieuw-Zeeland - 20 t/m 22 januari 2017 endurance
Tel: 0064-73080018
E-mail: m.lankow@xtra.co.nz
Website: www.waikatoenduranceclub.com
CEI1* 80
Olivia Geurts (Maasmechelen) - TS Cervantes


Bou Thib CEIYJ2* 120 Arabische Emiraten - 20 t/m 21 januari 2017 endurance
Tel: 0097-12 6661800
E-mail: m.zyoud@eef.ae
Website: www.emiratesequestrian.com
CEIYJ2* 120
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Magic Glenn All Dun

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen