­ Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 april 2017 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 april 2017

Geplaatst op 18 april 2017

Hippische Evenementen Zone ‘De Peelbergen’ in Kronenberg is van 20 tot en met 23 april het décor van het koningsnummer van de mensport, het Nederlands Kampioenschap vierspan paarden. Het Nederlands Kampioenschap is geïntegreerd in de internationale driesterren-wedstrijd. De springruiters hebben hun Nederlands kampioenschap in Mierlo. Ook rijden springcombinaties op internationale wedstrijden in het buitenland. Verder zijn er internationale wedstrijden voor de dressuur-, eventing- en enduranceruiters en voltigeurs.

Eschweiler CSI3*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Duitsland - 20 t/m 23 april 2017 springen
Tel: 0049-2403830990
E-mail: info@eschweilerjumping.com
Website: www.eschweilerjumping.com
CSI3*
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson
Paul van Wylick (Velden) - Cantate
CSI1*
Paul van Wylick (Velden) - Clintender
CSIYH1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Ducati Z
Paul van Wylick (Velden) - Napapyra


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 18 t/m 23 april 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant, Wennemars VB
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Robert Vos (Wierden) - Count Dooku, Fire-D
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Etrusk
Annet Willems - Vos (Wierden) - Explosief
Robert Vos (Wierden) - Gino, Scotch


Antwerpen CSI1*/ CSI2*/ CSI5* België - 19 t/m 22 april 2017 springen
Tel: 0032-475258222
E-mail: philippe@jumpingantwerpen.be
Website: www.jumpingantwerpen.be
CSI2*
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dallas Du Domaine Z
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Con Cara
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Quinlan
CSI1*
Bibi Beerens (Eindhoven) - Carius Z
Isabelle Boon (Bosch en Duin) - Vince, Zen
Janneke Brouwers - Van Dam (Moergestel) - Zsa Zsa Gabor
Cristiaan van de Plasse (Kruiningen) - Flora de L'Impermeable, Guillaume
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J, Falbert SB


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 20 t/m 23 april 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - CSF Mr Kroon, Elmo
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G., Dublin
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Durano V, El Greco
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Valdelamadre Clooney
Robbert Ehrens (Weert) - Chacco Me Biolley, Eleganto, HRM Force Haggai, HRM Force Bellamy
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Daro H, Dyantha V, Silverado
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Clarence
Ruben Lamers (Bocholt) - Ariana Z, Jarvinka O.H.
Patrick Lemmen (Grashoek) - Chello Vh Voorbos Z, Donanso, Ideaal, Jeremio
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Black Jack, Calumet, Cynthia Z, Dunoville
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Vegas
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Frieso, Somethin' Else
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Giancara VDL
Robbert Ehrens (Weert) - Faizemieka, Kien van Koekshof
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Marlies Hoorn (Stuifzand) - Elenoor
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Fioletta
CSIYH1*
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Frederiek
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Lamborghini 98
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fascinating Fortuna
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fiorie, Forlan


Linz-Ebelsberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSICh-B/ CSIJ-A Oostenrijk - 20 t/m 23 april 2017 springen
Tel: 0043-732307051
E-mail: office@linzerpferdefestival.at
Website: www.linzerpferdefestival.at
CSI2*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Double Blue
CSI1*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - De Uno, Grissom Z
CSIYH1*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Casilias from Second Life Z, Crespo Second Life Z


Horst CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1 Nederland - 20 t/m 23 april 2017 mennen
E-mail: info@menwedstrijdenhorst.nl
Website: menwedstrijdenhorst.nl
CAI3*-H4 WCupQ World Cup 4-spannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Donald, Dreef Beheer Banjo, Floriano, Pandur, Vulcano
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Bravour, Eddy, Molenkonings Baldun, Senna, Zion
Edwin van der Graaf (Monster) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Calle, Flux, Vince, Vurst, Zilfire K
Rob Lommers (Bergeijk) - Carino, Fabio, Fillip Spudalshoej, Nemo, Rolex
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Palero, Ulano, Zimon
Peter de Ronde (Zwartewaal) - Chiron, Dominand, Egeran, First Lady, Zamoro Olt
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Xander, YK Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve, YK Twan
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Conversano Congo, Esprit, Mister
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Allure, Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One
CAI3*-H2 2-span
Robert-Roel van den Bos (Terschuur) - Adventure, Waldemar, Zatijn
Jos Corsten (Mariahout) - Flugel, Frits C, G-star cl
Erik Couwenberg (Veulen) - Amigo, Tibor Z
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Cantos, Gigolo
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tristan, Zorac
Alfons Engbers (Vasse) - Die Hard, Dynamo, Mtt Zonia Utopia
Han Gankema (Annen) - Neapolitano Ferula, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik
Benny Gosschalk (Epe) - Mike, Waschington
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Bacardi, Foppe, Zardonis
Saskia van Heesch (Boxtel) - Collonella I, Siglavy Linada, Sir Dartano
Rob van den Heuvel (Oirschot) - Eros, Fanmail, Laurens
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Enique
Tristan Verheijen (Weert) - Andrew Star, Basilia, Blits
Harrie Verstappen (Eersel) - Josephine, Roelanda Petronella, Tsambikos
Ben Voets (Sint-oedenrode) - Gilles, Zephyr, Zorro
CAI3*-H1 enkelspan
Jacqueline de Groot - Apon (Oostvoorne) - Whisper
Berry van den Bosch (Someren) - Zaffraan
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Eline Houterman (Meterik) - Vygo
Bas de Koning (Leerdam) - Atleet
Wilma Meulendijk (Heesch) - Sander
Jan Moonen (Loon Op Zand) - Sterre
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Jacques Poppen (Froombosch) - PP
Ans van de Velden - Rijkers (Uden) - Ceasar
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Frank van der Vegt (Hoogeloon) - Cosmo


Wettringen CAI2*-H2/ CAI2*-H1 Duitsland - 20 t/m 23 april 2017 springen
E-mail: info@raumgestaltung-kemper.de
CAI2*-H1 enkelspan
Arjen Holties (Schoonebeek) - Beron


Tryon NC CDI3*/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ CDIP/ C USA - 20 t/m 23 april 2017 dressuur
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.equestriansport.com
CDI3*
Micha Knol (Madison) - Versace


Waregem CPEDI3* België - 21 t/m 23 april 2017 para-dressuur
Tel: 0032-477616827
E-mail: anne.dieteren@skynet.be
Website: www.quadrille.bz
CPEDI3*
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, Zarienta
Annemarieke Roling - Nobel (Kropswolde) - Doo Schufro


Dunakeszi CIC3*/ CCI1*/ CCI2* Hongarije - 21 t/m 23 april 2017 eventing
Tel: 0036-14660520
E-mail: erzsebet.dragolovics@kincsempark.hu
Website: www.dunakeszi.eventing.hu
CIC3*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Vamp Du Monselet
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
CCI2*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Soraya 230
CCI1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Borna D, Daingeann Paddy Pride
Max Trenning (Amsterdam) - Napolitana T


Sopot CIC1*/ CIC2*/ CIC3* Polen - 21 t/m 23 april 2017 eventing
Tel: 0048-5855178 96
E-mail: ajarzycka@sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopot.pl
CIC3*
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
CIC1*
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Baroness 374


Hambleden CIC1* Groot-Brittannië - 21 t/m 23 april 2017 eventing
Tel: 0044-491575467
E-mail: lh@ues-admin.com
Website: www.symminternationalhorsetrials.co.uk
CIC1*
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco


Junin BA CEIYJ1* 100/ CEI3* 160/ CEI1* 80/ CEI1* 100/ CEIYJ Argentinië - 21 t/m 22 april 2017 endurance
Tel: 0024-7815422196
E-mail: felipe.pita@hotmail.com
CEI2* 120
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - ZT Yapa


Babenhausen CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 80/ CEIYJ2* 120/ CEIYJ Duitsland - 21 t/m 23 april 2017 endurance
Tel: 0049-1714227212
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
Website: www.endurance-team-klingbeil.de
CEI2* 120
Leonie Schoonderwoert (Gouvy) - Joy Mission Impossible
Jeanette Wilhelm (Ede Gld) - Misty Midnight QA
CEI1* 80
Sofie van Aggelen (Diever) - Phara-Diba
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Kader du Florival
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Azyra du Florival
CEIYJ2* 120
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Brookleigh Faith


Dubai CEI1* 80 Arabische Emiraten - 19 t/m 19 april 2017 endurance
Tel: 0097-97143270077
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 80
Harmke Westervelt (Dubai) - Viktor FT


Fontainebleau CSIV-B Frankrijk - 21 t/m 23 april 2017 voltige
Tel: 0033-60772694
E-mail: christophe.legue@ctf.fr
CSIV-B
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29

Ander Nieuws

  • WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
    WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
  • WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
    WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
  • WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*
    WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*