­ Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 juli 2017 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 juli 2017

Geplaatst op 19 juli 2017

Dit weekend staat in het teken van het CHIO Aken. Hier komen in de disciplines dressuur, springen en mennen Nederlandse teams aan de start in de verschillende landenwedstrijden. Verder is in het Franse Deauville een CDI3* met Nederlandse deelname. De springruiters hebben naast Aken nog een 5*-wedstrijd in Ascona en is er 4* in Samorin. Maar de meeste Nederlandse springruiters blijven in eigen land, op de tweede week van CH de Wolden en de internationale wedstrijden op de terreinen van Jan Tops in Valkenswaard. Voor de eventingjeugd is het Europese Kampioenschap in Millstreet het hoogtepunt.

Aachen CDIO5*-NC/ CDI4*/ CDIOU25 Duitsland - 18 t/m 23 juli 2017 dressuur
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de,frank.kemperman@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CDIO5*-NC Landenwedstrijd
Jeannette Haazen (Maaseik) - Dabanos D'04
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Marieke van der Putten (Apeldoorn) - Zingaro-Apple
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI4*
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
CDIOU25
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey


Deauville CDI3*/ CDIU25/ CDIAm/ CDI2* Frankrijk - 20 t/m 23 juli 2017 dressuur
Tel: 0033-231140404
E-mail: e.chausson@pole-international-cheval.com
Website: www.pole-international-cheval.com
CDI3*
Tosca Visser - Van der Meulen (Gorssel) - Asther de Jeu
Janneke van Riet (Riethoven) - Ziroco
CDI2*
Femke Beljon (Raalte) - Briljant, Winningmood
Ilse van Cranenbroek (Weert) - Emerald S
Myarca Dijkstra (Schoonrewoerd) - Domingo
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley
Linda Verwaal (Enter) - Jakari 2


Aachen CSIYH1* incl. 8yo/ CSIO5* Duitsland - 18 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CSIO5* Landenwedstrijd
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Cosma Go R
Frank Schuttert (Ommen) - Chianti's Champion, Winchester HS
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Emerald N.O.P., Hos D'O
CSIYH1* incl. 8yo
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Eretto
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Zinius


Ascona CSI5*/ CSI2*/ CSIAm-A/ CSIAm-B Zwitserland - 20 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0041-917910480
E-mail: segretariato@csi-ascona.ch
Website: www.csi-ascona.ch
CSI5*
Wout Jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo
CSI2*
Wout Jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - G.As-Bombay
CSIAm-A
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Zen
Philippe Houtackers (Weert) - Very Nice
CSIAm-B
Ben Agterberg (Utrecht) - Big Ben, Bikkel
Philippe Houtackers (Weert) - Concano


Samorin CSI1*/ CSI2*/ CSI4*/ CSIYH1*/ CSICh-B/ CSIJ-B Slowakije - 20 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 00421-903027013
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: : www.xbionicsphere.com
CSI4*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chanyon, Charmeur
Johnny Pals (As) - Chat Botte du Ruisseau Z BH, Urjul Van Generhese, Wesselina BH
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Willemijn HL, Zimba HL
CSI2*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Primeval Extase
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Vignet BH
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Briljant, Gaius van de Hagenhorst
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Franko de Kalvarie, Gavanta, Quinn
CSIYH1*
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gilana Maria


Knokke CSI1*/ CSIYH1*/ CSI3*/ CSI2* België - 19 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 003222698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Pandora 258
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Salt'n Peppa, Unex Omega Star
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Delvaux
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Carrera, Elke Maria
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Ideaal
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Domino, Evabellie W
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha, Chaccofina, James Bond Van't Roosakker
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cibalia, Eclips
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Rob van Grunsven (Erp) - Whizz BB
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Dijkgraaf, Qstar
Patrick Lemmen (Grashoek) - Black Jack, Chello VH Voorbos Z
Ruben Romp (Goirle) - Evita, Happy
Danny Schaper (Ommen) - Guidam's Willow the Second
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Arie Z, Foraday Z
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
CSI1*
Madeleine Brugman (Ambt Delden) - Chica Mia
Stephanie Brugman (Hengelo Ov) - Waldo
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Ever So Clever
Rob van Grunsven (Erp) - Chandra A
Britt Wiefferink (Wierden) - Atlanta HH
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Vida Loca
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fabulous, Gikke
Willem Greve (Markelo) - Formidable
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf
Ruben Romp (Goirle) - Fiolita
Danny Schaper (Ommen) - Fritz, G-Star


Wilków, Jakubowice CSI3*/ CSI1*/ CSICh-B/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSIYH1* Polen - 19 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0048 697203122
E-mail: zawody@kj-osadkowski.pl
Website: www.silesiaequestrian.pl
CSI3*
Remco Been (Wierden) - Allegro, Durano E., Esminka
Marriet Hoekstra (Mildam) - Everglade, U-Bresco Z, Wimphof's Hinde De La Vie
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Evita, Quinoa des Riollets
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - No Fear Vd Tichelrij Z, Sara Galotiere, Stippel
Robert Vos (Wierden) - Carat, Count Dooku, Don Gretzky
CSI1*
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Marriet Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Elysse de Nabab
Kevin Jochems (Sevenum) - Fireball
Celeste van der Poel (Den Horn) - Lorella, Romina
Mel Thijssen (Sevenum) - For Ever
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Diablo Z
CSIU25-A
Kevin Jochems (Sevenum) - Estoril
Mel Thijssen (Sevenum) - Enjoy


Zuidwolde CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 20 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0031-577408370
E-mail: michelbroek@kpnmail.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Balou Z, Davinci, Eros
Elisah Aarts (Rutten) - Egane
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Delia B, Diégo, Edition Uno H
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) - Why Not
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Cherokee, VDL Groep Elexia, VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Dreambrina, Sirocco
Heleen Bakker (De Lutte) - Damira D
Renate Beuving (Odoorn) - Daranta
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Sterrehof's Felisimo
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Dannemarit P, Fozella
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Fyenda P, VDL Edgar M
Maureen Bonder (Schoonoord) - CSF Mr Kroon, Easy Again
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Beasley G.
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane, Doreusa
Jeroen Broek (Veeningen) - Donate, Eottie T, Higher Heights
Nick van den Broek (Boijl) - Beaurante HBC, Bosch Blue HBC, Dubai HBC
Lisa Broekert (De Wijk) - Butet's Wicked Game
Michiel Brusse (Wapserveen) - Chanel, Kom La Rondine, Rhianna
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Celiné, Zaza
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Dame Blanche
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Turbo Z
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don''t Tell Me What To Do, Expo
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dyantha V, Silverado, Urlando des Forets
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Donatella L'Espoir, Let It Be VDV Z
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Evergo
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Diabeau, Faunus
Jan-Willem IJbema (Taarlo) - Felisa OH
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Dai La Vie
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Trend Line H
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Edwin Klokman (Lochem) - Can Can, Elia, Juventus
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Britney, Eddy The Eagle, Enrico
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Hickstead Van Overis, Zizi Donaldson BH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dickyville, Etna, Zucces
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Fitou Eurocool's Apple
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Dermie
Tonny Leeuwen (Arum) - Chippendale's Boy DZ, Empafee BN
Franka van der Louw (Tull En 't Waal) - Daladium, Fario
Bart van der Maat (Breitenburg) - Dalton, D'Avo's Ducarlos, Sea Coast Just the Music
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Finesse van Sappenleen
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Eastpoint VDM
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Karina R
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Pim Mulder (Zwolle) - Celine
Henk van de Pol (Eindhoven) - Audi's Dutch Design, Don't Touch It M, Grison Van Den Bisschop
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, Elkograaf
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Whisperfield
Chantal Regter (Assen) - Enjoy
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Chantrea van de Wolfsakker, Homer de Muze, Joris Vd Bisschop
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Castello, Quidaro
Maud Roosendaal (Heelweg) - Dundee, Fancy Roos VDL
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Delzerina
Jeanine Schep (Tull En 't Waal) - Gravin
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Enjoy, Flying Echo UitGees
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Marco V, Sting 14
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Piccolo R
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Exception HS, Expensive
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dento, Enorm B.
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel, Double Dutch
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Maikel van der Vleuten (Someren) - Cupido V, Dana Blue, VDL Groep IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - Corporal VDL, Dyango VDL, Etoulon VDL
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Horses2fly Loro Piana Princesse Raye
Roy Weel (Rouveen) - Flow, Sterrehof´s Eddie Blue
Sophie van der Werff (Boskoop) - Donna Clinton W
Harrie Wiering (Reek) - Billy King, Dallas Du Domaine Z, Unicstar de Courcy
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Edorette
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Devlin, Fleurabella V.
Ellen Zwijnenberg (Schaijk) - Boeve's Cointreau, Boncetto
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Future GR
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Furia
Anne Bakker (Tollebeek) - Zaniek
Amke Bekhuis (Langeveen) - Diabella
Renate Beuving (Odoorn) - G. Eleven
Maureen Bonder (Schoonoord) - Frieso, Go Go Nabab RV
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona BB
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Freetown WV
Anne-Marie Hammers - Bouwman (Zwartsluis) - HVR's Earth Wind And Fire
Bianca Brakke (Staphorst) - Di Maria
Nancy Broek (Zuidwolde Dr) - Miss T Murphy DHI
Lisa Broekert (De Wijk) - Butet's Whoop there she is
Michiel Brusse (Wapserveen) - Evinent
Jeanette Corbeek (Wekerom) - First Class
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Daytoria, Freestyle
Lisa Everts (Enschede) - Kruimel
Age Flapper (Langezwaag) - Empire N., Ewottie
Daan van Geel (Gees) - Evito
Martijn van Geel (Erm) - Dinandolin, Woodland VL
Rutger Gieske (Nieuwleusen) - Don Harley
Milena de Glee (Biddinghuizen) - Cinderella BB Z
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Gaia, Nut Specials Ecantos
Nettan Gunnarsson (Winschoten) - Ashville, Cimetta
Liselotte Heukers (Odoorn) - Project F1rst Evoli
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut H
Gert van den Hof (Slagharen) - Bina
Irene van den Hof (Slagharen) - Estelle
Floor van der Hulst (Balkbrug) - Lehar 24
Lisa van der Hulst (Balkbrug) - Contra Bass
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Florida, Goudini
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - C.gonda Z, Dowendelien
Coen Kerbert (Enschede) - Elisabelle S, Go Besi
Ruby de Kok (Rosmalen) - Upstairs
Gwendolyn Krabbe (Zwartsluis) - Dynamic, Ferina
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Elstar
Megan Laseur (Soest) - Una
Regina Leeuwen (Arum) - Mr. Bojangles
Dide Luijerink (Tubbergen) - Zidane HL
Lonneke Mulder (Sittard) - Fabulous Blue, Werra
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Nikki Nijenkamp (Weerselo) - Gicella, Zoldica
Marleen Noordhof (Niebert) - Fenomeen
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - So It Be
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Flicka
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Layton
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Calipso
Jeanine Schep (Tull En 't Waal) - Gabri
Rob Schipper (Enschede) - Corvall
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Vayrenta
Laura Slager (Staphorst) - Camiraroos Z, La Serena
Arjen Slik (Uithuizen) - Broker, Cash Flow
Zöi Snels (Geesteren Gld) -
Laura Spekenbrink (Wekerom) - Chanel
Helma van Thiel (Hierden) - Easy Boy Van De Doornhaag
Stef Vanaert (Schijf) - Evertina
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Rianne Visscher (Meeden) - Cudame P., Gymolga
Maikel van der Vleuten (Someren) - Bisous
Anouk Vos (Dalerveen) - Donalineke, Electra F
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Numero's Diamond
Francine Wartena (Bathmen) - Diva
Sylvana Wezeman (Oude Pekela) - Elmo, Fornarina
Frans Wijlaars (Waalre) - Kitana ter Damme
Jan Wolfs (Lelystad) - Flow
Albert Zoer (Echten Dr) - Frenky
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Gracia
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Quint vh Maarlo Z
Amke Bekhuis (Langeveen) - For Gold
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Flambeau, Goldenstar
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Frederiek
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Golddigger
Arjen van Diepen (De Weere) - Goddess Taonga, Guan GJB
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday
Daan van Geel (Gees) - Golden boy VL
Nettan Gunnarsson (Winschoten) - Grenoble
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Marcelle Hokse (Staphorst) - Fairy Tail, Grand HZ
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Rubio Monocoat's Finishing Touch
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Chloe Z, Guapa
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Accent Z, Graniet ES
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Guillietto
Marjolein Jonkers (Balkbrug) - Gindira Blue
Edwin Klokman (Lochem) - Feinschnitt
Jolijn Klomp (Zwolle) - Dartani
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Firebridge TAG, Guesssina
Thom de Koff (Renswoude) - Ferran V, Ghayano
Ruby de Kok (Rosmalen) - Gebalia
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Granny Smith
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra
Bart van der Maat (Breitenburg) - Iron Man 15
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert
Pim Mulder (Zwolle) - Gino
Job Oldenziel (Gieten) - Good luck
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Guido vd Falieberg
Maud Roosendaal (Heelweg) - Gerko
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Grey Breitling
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Global Champion TN
Emile Tacken (Meterik) - Faithful
Wendy Timmers (Stegeren) - Galeut, Gucci
Stef Vanaert (Schijf) - Gup
Maikel van der Vleuten (Someren) - Goldika
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei
Yindee van Wanrooij (Son en Breugel) - Flyer S
Roy Weel (Rouveen) - For the best
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
Sylvana Wezeman (Oude Pekela) - Fender P.S.
Harrie Wiering (Reek) - Folinda
Frans Wijlaars (Waalre) - Kamilo van de Broekkant
Albert Zoer (Echten Dr) - Freedom
Ellen Zwijnenberg (Schaijk) - Faban van Beek, Flux


Valkenswaard CSIYH2* incl. 8yo Nederland - 17 t/m 19 juli 2017 springen
Tel: 0031-(0)402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIYH2* incl. 8yo
Geert Jan Boer (Wateringen) - Go-Go, Heldorado, Maestro van 't Roosakker
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Ebell-Avant, Edmond, Eiger B, Geronada B
Kim Bressers (Helmond) - Hurricane
Monique van den Broek (Sevenum) - Corsari van de Helle, Fasimos, Quistallo van de Helle
Ellen Beckers - van Bussel (Roggel) - Gutricia
Rob van Bussel (Heusden Gem Asten) - Chica du Buisson Z, Glenwood, Gotcha, Zandora Z
Mandy Deurloo (Tholen) - Heureuse
Gaby Maarse - Elbers (Wellerlooi) - Fashion, Gaia, Girl Power
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Blue Ivy, El Corrado, Flying-Sam, Hummer K
Dominique Greeve (Rucphen) - First Boy B.B.
Patricia Greeve (Rucphen) - Glenne, Guilietta
Michael Grijmans (Erp) - Happyness
Rob Heyligers (Asten) - FFw88, Fire, Go Go
Rosanne Janssen (Lierop) - High jumper V
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z, Dylano, Fabergé H & S
Lars Kersten (Egchel) - First One, Giwana
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Cardoso, Checker, Conquality, Freixent
Pieter Keunen (Linne) - Entertainer, Fjury V, Gaspahr, Quitero V Z
Tamara Klop (Oudenbosch) - Bitcoin, Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Galidos, Google, Hard To Get, Kerswin van 't Roosakker
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Europa, Fellow jumper, Fiesta, Geronimo DDH, Gold Digger
Ruben Lamers (Budel) - Ariana Z
Joy Lammers (Achel) - Erka, Fellie, Froukittaire, Giovanta
Patrick Lemmen (Grashoek) - Corragio, Fascinating Fortuna, Giruso H, Jeremio
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Feddebezi SW
Peggy Looymans (Vught) - Panamera Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco, Free WM
Mark Martens (Baexem) - Carrelo, Centana, Excuse Me
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Comment, Europe, Follow Up
Bas Moerings (Roosendaal) - Hardesther, Hervesther
Geert Moerings (Roosendaal) - Fantastic, Hastha, Havanna
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Fien H, Spock Z
Anoek van der Pluijm (Made) - Gogo F, Hotspot, Vida Loca Della Marca
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Looyman Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Charissa Z, Freiminka's Blue Diamond
Pieter Rutten (Rucphen) - Grace
Jochem Thijssen (Zuidland) - Hadibalia D.V.
Vincent Voorn (Weert) - Billy on Ice, Explosion, Fame DVL, Ginger-Ale
Danny Willems (Oosteind) - Grand Desert, Grizzly van d'Hoeve, Heavenley Blue van d'Hoeve, Hinde M
Kimberley Winsingh (Raalte) - Hangover, Hatzidee PR, Helmig-K
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Gam Sara, Gianne vd Bameer, Hugo Boss, Ups a Daisy van Overis Z


Williamsburg MI CSI2* USA - 19 t/m 23 juli 2017
E-mail: info@greatlakesequestrianfestival.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Delansa


Fontainebleau CSI2*/ CSIAm-B/ CSIYH1*/ CSI1* Frankrijk - 21 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0033-6139178
E-mail: emilie.robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI2*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dunoville, Ekimov
CSIYH1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky, Forlan
CSI1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Fiorie


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 20 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur
Nicole Caris (Maria Hoop) - W Diva Rosa MFS
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Cranilli
Jody van Gerwen (Limbricht) - Action P, Horse Victory Commodore Z, Inebelle van 't Welthof
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Floor Rouers (Selkant-havert) - Chicky Micky
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - De Uno
Vincent Voorn (Weert) - Billy on Ice, Dante, Quinlan
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Farayira vh Trichelhof
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Cloney's Pleasure, Cor-leon vd vlierbeek Z
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga
Gabriel Coumans (Deurne) - F, Flo
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Gucci, Hotshot, Taranto van Paal Z
Lars Kersten (Egchel) - Gagonda, Kaddee van de Knuffel
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Casilias from Second Life Z, Grissom Z


Valkenswaard CSIP/ CSICh-A/ CSIJ-A/ CSIY-A/ CSIU25-A Nederland - 21 t/m 23 juli 2017 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIP pony’s
Dominique Beukers (Waarland) - Blueberry
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Butterfly Conor, Ramon
Fleur Caris (Vught) - Salsa
Lynn Grevinga (Almelo) - O Lala
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Okehurst Little Bow Wow, Quickstar
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Pitch Pine
Dominique Hafkamp (Soest) - Calvina
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Jonkers' Anigo, Sudden
Mo-Yccia Hanley (Alphen Aan Den Rijn) - Diabolo 443
Britt ter Harmsel (Enter) - Enterbrook's Fury, Gieltje E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Kantje's Britta, Troublemaker
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Evona, Orchid's Atilla
Kim Jacobs (Rucphen) - La Luna
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Dexter V, Kinean
Maël Kusters (Merksplas) - Dario, Fair Play
Pascalle Lienesch (Enschede) - Jup, Schoonderlogt Jerom H
Lotte Louter ('s-Gravenzande) - Power Girl
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance, Emilinda
Tamara van Manen (Stroe) - El Vita, Top Dominique
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Unbelievable
Dominique van Rouwendaal (Nijkerkerveen) - Rouwendaal's Kinka's Boy
Esmay Schaftenaar (Wezep) - Surprise Limited Azmiraff
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Laslo, Tom Boy 8
Julia Titulaer (Venlo) - Django
Gerwilmer Ton (Nunspeet) - Soerabaja
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Funky
Elise Velzen (Schettens) - Zonnestraal
Liesje Vrolijk (Almen) - Starbucks, V.I.P.
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Jerry-lee, Kantje's Zalza
Meike Zwartjens (Raalte) - Orchid`s Sea Foam, Ziggy Zen V.D.K.
CSICh-A children
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Lucas
Pien Speeckaert (Kwadijk) - Lloyd
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme
CSIJ-A junioren
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Cassal
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Show Man Green
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Conboy, Freebird
Richelle Coppelmans (Deurne) - Galaxy Girl
Senna Diks (Overpelt) - Dakiro Van Berkenbroeck, Floreth
Michelle Dings (Heeze) - Eluana
Vincent Dings (Heeze) - Bertje HDH, Deftig HDH
Nina van Enckevort (Sint-oedenrode) - Conchita S, Darc du Rona Z
Noa Jansen (Amsterdam) - Escape, Esperance
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Senso Stricto
Babs Kerkhoffs (Kelpen-oler) - Evita van Spieringen
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Cenny Rogers
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite, Erunella D
Sas Louter ('s-Gravenzande) - Farabiolga
Jens van der Meer (Tilburg) - Cassanova, Hermoso
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Danique
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther, Fosther
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Skye Morssinkhof (Hierden) - El Vigo
Demi van Nikkelen kuijper (Rotterdam) - Ariane B
Sven Peters (Enschede) - Channel, Don Diablo
Max van de Rijt (Nuenen) - Choco White
Tatum Scheich (Harkstede) - Zed
Tom Schellekens (Esbeek) - Dena-Sienne, Dubai
Zoë Schipper (Tilburg) - Halla vd Wellington
Margaretha Schirm (Bergen Op Zoom) - Finoula
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino, Galaxy Girl HTR
Ralph Slaats (Waalre) - French Kiss SDH, Pres d'Ici
Lars Slagter (Slochteren) - Anouk S.H., Desmond R.
Fleur Steringa (Workum) - What A Woopy Kz
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Audi ’s Contento
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Horses2fly Beverly
Iris Zwienenberg (Markelo) - Be Impressed, Burbery
CSIY-A Young Riders
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Donbalian
Jarno van Erp (Oss) - Bon Giorno Go, Bugatty Go
Kaylee Heijnen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z, Jarnac v/d Dennehoeve
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Niels Kersten (Egchel) - Union de Flandre
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Electric
Sven Peters (Enschede) - Fiësta
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Lander Z, Zazou
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Walter V
CSIU25-A
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone
Marco Jaspers (Swalmen) - Alonso
Kelly Jochems (Achtmaal) - Qwina
Fleur van Lier (Sevenum) - Deejay
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Carizzo Z
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Drogba
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Deauville, Zodiac
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Excellent III
Noëlle Van der Velde (Rijsbergen) - Quasila Fleur Z, Zamora


Aachen CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland - 18 t/m 23 juli 2017 mennen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de,frank.kemperman@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CAIO4*-H4 WCupQ
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Darco, Molenkonings Baldun, Senna, Winston E, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Palero, Ulano, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Dakota, Esprit, Mister


Beesd CAI2*-H1 Nederland - 20 t/m 22 juli 2017 mennen
E-mail: reneschuiling@planet.nl
Website: www.waalenlinge.nl
CAI2*-H1
Berry van den Bosch (Someren) - Zaffraan
Arie Dibbits (Bergharen) - Elton John
Arjen Holties (Schoonebeek) - Beron
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Bas de Koning (Leerdam) - Atleet
Stefan van der Meijden (Herwijnen) - Ezra
Wilma Meulendijk (Heesch) - Sander
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Anniek Schuiling (Herveld) - Esperanza
Maud Smedts (Heerlen) - Elijah


Millstreet CH-EU-Y-CCI2*/ CH-EU-J-CCI1* Ierland - 19 t/m 23 juli 2017 eventing
Tel: 00353-2970800
E-mail: eventing@millstreet.horse
Website: www.millstreet.horse/eu2017
CH-EU-Y-CCI2* EK eventing Young Riders
Janou Bleekman (Devon) - Granntevka Prince
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-vous
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
CH-EU-J-CCI1* EK eventing Junioren
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu
Thierry van Reine (Herveld) - Piet
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Lord Mayor


Aachen CICO3*-NC Duitsland - 18 t/m 23 juli 2017 eventing
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de,frank.kemperman@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CICO3*-NC
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Vienna
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte

Ander Nieuws

  • WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
    WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
  • WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
    WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
  • WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*
    WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*