Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 september 2017

Geplaatst op 19 september 2017

Dit weekend strijden in Lanaken de vijf-. zes- en zevenjarige springpaarden om de wereldtitels in hun leeftijdsgroepen. Ook valt er een wereldtitel te winnen in Lipica, daar komen de tweespanrijders aan de start. In Waregem is de voorlaatste Nations Cup wedstrijd voor de eventingruiters. Voor de springruiters is er verder nog de Longines Global Champions Tour etappe in Rome en zijn er wedstrijden in Duitsland, Frankrijk en België. Een aantal Nederlandse dressuurruiters komen in actie op CDI's in Duitsland en Frankrijk.

Darmstadt-Kranichstein CDI1*/ CDI4*/ CDIY Duitsland - 21 t/m 24 september 2017 dressuur
Tel: 0049-15110392862
E-mail: nico.troiano@nt-equiVents.com
Website: www.nt-equiVents.com
CDI4*
Stephanie Beek - Peters (Roermond) - Bernardau
Joyce van Schaick (Abcoude) - Well Done Sollenburg
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI1*
Kiri Tippens (Wildeshausen) - Weihestolz
CDIY
Mieke Naberink (Vragender) - Chesspoint


Saumur CDI3*/ CDI2* Frankrijk - 21 t/m 24 september 2017 dressuur
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo, Zephyr
Tosca Visser - Van der Meulen (Gorssel) - Asther De Jeu
CDI2*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Fleau de Baian


Lanaken CH-M-YH-S/ CSI-Sires België - 21 t/m 24 september 2017 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CH-M-YH-S WK jonge springpaarden
Ivo Biessen (Budel) - Lorenta
Annelies Boer (Wateringen) - Go Go-Nevada, Nico vd Bernsehoeve Z
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Global Express VDL, Guppie VDL
Arnold Boerekamps (Asten) - Fybalia, Getric van Beek
Monique van den Broek (Sevenum) - Corsari van de Helle, Fasimos
Nick van den Broek (Boijl) - Wings Z
Jeanette Corbeek (Wekerom) - Golddigger
Thijs Derks (Zeeland) - Gina, Herma
Arjen van Diepen (De Weere) - Pompidou
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Unforgettable Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Fabulous, Farah, Flock, Gaetano Musterd, Gikke
Miranda Esser (Bennekom) - Hendriek
Tim Franssen (Gilze) - Gambler Z, Just on Time Z
Lizzy de Gooijer (Zaandam) - High Hope for Society
Dominique Greeve (Rucphen) - First Boy B.B.
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, Garant, Grandorado TN
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Fay
Kristian Houwen (Wanssum) - Highlander C
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z
Pieter Keunen (Linne) - Fjury V, Gaspahr
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Mischa Everse - van de Kraats (Waddinxveen) - Google
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Fellow Jumper
Renske Kroeze (Helvoirt) - Berdien
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire
Megan Laseur (Soest) - G-Vingino-Blue
Peggy Looymans (Vught) - Panamera Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Girl Power
Bart van der Maat (Breitenburg) - Iron Man 15, Quibery
Nicole Mestrom (Swalmen) - Giddy Up
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Comment, Follow Up
Bas Moerings (Roosendaal) - Fasther, Hardesther
Gerben Morsink (Enschede) - Nogalina Z, Rapidash
Hilke Kok (Etten-leur) - Magnolia v 't Dauwhof
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Gino N.D.
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo CSI
Sander Naber (Holsloot) - Hasall
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Ferdinand
Jordi van Oosterhout (Rotterdam) - Gladstone
Boy Peels (Eindhoven) - Loksly vd Broekkant
Anoek van der Pluijm (Made) - C Wellie, Happyness, Vida Loca della Marca
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Looyman Z
Max van de Poll (Leusden) - Happy Girl
Michel Priemis (Witharen) - Hamanta B
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Maud Roosendaal (Heelweg) - Fancy Roos VDL
Pieter Rutten (Rucphen) - Grace
Sandra Schmuecker (Putten) - Nescio
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - Peu Blanche B
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Hunter Fairy
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Fionapina Colada, Graziano
Marco Verbeek (Nijkerkerveen) - Gweedore vd Groote Kamps Z
Jil Verheij (Putten) - Agana van het Gerendal Z
Harrie Wiering (Overlangel) - Folinda, Oberon
Marcel Willems (Koningsbosch) - Apollo Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Tinkerbell Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Donald Z, Herakles
CSI-Sires
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Michael Greeve (Veeningen) - Emir R, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carrera
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Entertainer
Johnny Pals (As) - Chat Botte du Ruisseau Z BH, Vignet BH
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Eyad D 10
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Homer de Muze, Joris Vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS
Jur Vrieling (Holwierde) - Corporal VDL, Dallas VDL
Harrie Wiering (Overlangel) - Billy King


Rome, Foro Italico CSI5*/ CSI2* Italië - 21 t/m 24 september 2017 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Kevin Jochems (Sevenum) - alcazar sitte, Captain Cooper
Gerco Schröder (Tubbergen) - Cenzo, Glock’s Dobelensky
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo, Don VHP Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Quatro, VDL Groep Verdi TN


Canteleu CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-B/ CSIP Frankrijk - 21 t/m 24 september 2017 springen
Tel: 0033-659385840
E-mail: elisegsa@yahoo.fr
Website: www.happyjump.fr
CSI3*
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, La Calido
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Robert Vos (Wierden) - Carat, Darius, Don Gretzky
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM


Darmstadt-Kranichstein CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI1* Duitsland - 21 t/m 24 september 2017 springen
Tel: 0049-15110392862
E-mail: nico.troiano@nt-equiVents.com
Website: www.nt-equiVents.com
CSI2*
Marco Jaspers (Swalmen) - Alonso
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Braveheart, Elton John TN, I´m Special De Muze TN
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Deauville
Paul van Wylick (Velden) - Cantate, Slytherin
CSIYH1* incl. 8yo
Paul van Wylick (Velden) - DSP Cedric, Napapyra
CSI1*
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Hermine
Paul van Wylick (Velden) - Casanova, Clintender


Moorsele CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 21 t/m 24 september 2017 springen
Tel: 0032-476523682
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI2*
Vincent Voorn (Weert) - Explosion
CSIYH1*
Vincent Voorn (Weert) - Ginger-ale


Lipica CH-M-A 2 Slovenië - 20 t/m 24 september 2017 mennen
Tel: 0038 57391706
E-mail: janez.rus@lipica.org
Website: www.lipica.org
CH-M-A 2 WK tweespan
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tristan, Zorac
Tom Engbers (Mander) - Don Juan, M.t.t. Diamant, Mtt Diamond
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Bacardi, Foppe, Zardonis
Tristan Verheijen (Weert) - Andrew Star, Basilia, Blits


Waregem CIC1*/ CIC2*/ CICO3*-NC/ CICOJ1* België - 21 t/m 24 september 2017 eventing
Tel: 0032-475713872
E-mail: florence@eventingwaregem.be
Website: www.eventingwaregem.be
CICO3*-NC
Janou Bleekman (Devon) - Caliari Kiko
Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus
Bas Kamps (Wijchen) - Do-it Heumstede`s
Patrick Verbakel (Aarle-Rrixtel) - Coconut Girl
CIC2*
Wieneke Hadderingh (Bedum) - Dorite
CIC1*
Janou Bleekman (Devon) - Diamond Louie
Gert Boonzaaijer (Renswoude) - Beat It B
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS
Davy Bouwens (Heerlen) - Avalanche
Marlou Cramer (Diemen) - Zig Zag
Cynthia de Graaf (Vlissingen) - Head For Heights
Sanne De Jong (Aalsmeer) - Flash
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Max Trenning (Amsterdam) - Etamoro van de Zelm
Lieke van der Werf (Ede Gld) - Champ De Tailleur
CICOJ1* junioren
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu
Okke Peemen (Meerle) - Zulu HDH
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - Reenmore Alfie
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen

Ander Nieuws

  • Europese top springjeugd komt naar Nederland
    Europese top springjeugd komt naar Nederland
  • Beekbergen strijdtoneel voor Nederlands Kampioenschap vierspannen
    Beekbergen strijdtoneel voor Nederlands Kampioenschap vierspannen
  • Leren paardrijden: Gymnastiseren en trainingsresultaat
    Leren paardrijden: Gymnastiseren en trainingsresultaat