Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 juni 2017

Geplaatst op 21 juni 2017

De komende dagen staan in het teken van de 69ste editie van CHIO Rotterdam. Voor de dressuur- en springruiters is de Nations Cup van belang want er zijn punten te verdienen. Nederland heeft in beide disciplines sterke teams afgevaardigd. Verder is er in Nederland de 2*-springwedstrijd in Kronenberg. De Global Champions Tour strijkt neer in Monte Carlo en in Hickstead is een 4* met Nederlandse deelname. Verder is er onder meer dressuur in Pompadour, eventing in Arville en de menners hebben een World Cup wedstrijd in Riesenbeck.

Rotterdam CDIO5*-NC/ CDI3*/ CDIU25 Nederland - 22 t/m 25 juni 2017 dressuur
Tel: 0031-104528900
E-mail: sport@chio.nl
Website: www.chio.nl
CDIO5*-NC Nations Cup
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock’s Johnson TN N.O.P.
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Four Seasons
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock's Zonik
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
Jeannette Haazen (Maaseik) - Dabanos D'04
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Siro
Lynne Maas (Schiedam) - Zamora
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Zippo
Danielle van Mierlo (Maasland) - Azzurro
Marieke van der Putten (Apeldoorn) - Zingaro-Apple
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache
Tommie Visser (Retie) - VarioHippique's Vingino
CDIU25
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord Of Rock
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jill Huijbregts (Drunen) - Eventz Zamacho Z
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Debora Pijpers (Abcoude) - Bløf
Teddy Wiedeler (Purmer) - Bexli


Pompadour CDICh-A/ CDI3*/ CDIY/ CDIYH/ CDIP/ CDIJ Frankrijk - 23 t/m 25 juni 2017 dressuur
Tel: 0033-555985610
E-mail: association.schp@wanadoo.fr
Website: www.pompadour-equestre.com
CDI3*
Dominique van der Horst (Hoogerheide) - Bones
Krista Kolijn (Weert) - Wish
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - Diede Dieni
Joyce Lenaerts (Leende) - Euro
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, Elysias
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Conquest, Hexagons Double Dutch
CDIY Young Riders
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Condor, Ecuador VD
Suzanne Glas (Wognum) - Amazing R
Marjan Hooge (Ees) - Ego Tripper Texel, Upperville
Laurie Vervoort (Helden) - Chester
CDIYH jonge paarden
Marjan Hooge (Ees) - Hamilton J., Homerus P
Krista Kolijn (Weert) - Graaf Lincom CL
Joyce Lenaerts (Leende) - George, Hero
Annemieke van der Horst - Meeus (Huijbergen) - Guinness v/d Wolfshoeve
Karen Nijvelt (Hoeven) - TOP's Go for it
Philip Van Ommen (Leidschendam) - Fidelius 33
CDIP pony’s
Lauret Brinkman (Emmen) - Top Hero 2
Elya Doré (Weert) - Kraneveld's Björn
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Isabelle Harbers (Kootwijk) - Don Carino Du Bois
Emmely van Lieren (Schore) - Mysterious Golden Bink
Fleur Prinsen (Achterveld) - Hof Ter Eekter's Jinx
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) - Desperado
CDIJ junioren
Amber De Groot (Harmelen) - Hexagon's Zodinde


Rotterdam CSIO5*-NC EUD1 Nederland - 22 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0031-104528900
E-mail: sport@chio.nl
Website: www.chio.nl
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charmeur, Umeunig
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Theoreme Du Desier
Joy Lammers (Achel) - Taura van de Broekkant, Winny
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Cosma Go R
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Happy
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock's Champions Ludwig
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Chianti's Champion
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Emerald N.O.P., Hos D'O
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, VDL Groep Arera C, VDL Groep IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - Dyango VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest, Zypern III


Monte Carlo, Port Hercule CSI5*/ CSI2* Monte Carlo - 23 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0097-793508054
E-mail: jumpmc@mediaplus.mc
Website: www.jumping-monaco.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Kevin Jochems (Asten) - Eowan A, Zanzibar
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Con Quidam RB
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind
CSI2*
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro, Egwel


Hickstead CSI4* Groot-Brittannië - 22 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0044-1273834315
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CSI4*
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Vanda Gucci
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Top Hero, Urjul Van Generhese


Bonheiden CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 21 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI3*
Ivo Biessen (Budel) - Cardino du Seigneur, Sandorado
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, VDL Edgar M
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) - Air Max, Atiche, Double Bee
Julian Kraay (Ederveen) - A.Kumonia, Djin Djin, Wings
Lisa Nooren (Engis) - Hallina de Muze, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Whisperfield
Barbara Schreuder - Wolf (Polsbroek) - Eye of the Tiger
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita
Esther Manders (Haaren) - Devon
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Cloney's Pleasure, Cor-Leon vd Vlierbeek Z, Guarantee JB
Esther Manders (Haaren) - Emary-AS, Flint -AS, Gladiator


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 22 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: wedstrijden@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Callgirl, Can jump 2, Dreambrina
Remco Been (Wierden) - Durano E., Mine That Bird!, Ulady
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Baronescha, Chaccofina, Unex Omega Star
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Bea Van De Helle
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Conboy, Freebird
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Baldewijn, Bugatty Go
Michelle Evertse (Nieuw- En Sint Joosland) - Eduard
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Carrera, Elien
Jens van Grunsven (Erp) - Amaretto, Cika, La Calido
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Ivan R, Qualif De Thurin
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Dustin, Janou, Jewel LVP
Roel Holthuizen (Goch) - Bibi
Kristian Houwen (Wanssum) - Cilydi, Daddy Cool JTH, Edinburgh
Paul Janssen (Well Lb) - Bandito, D.Alba R 67
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca, Ilatina
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z, Entertainer
Ruben Lamers (Budel) - Ariana Z, Visconti de Beaufour
Dave Maarse (Wellerlooi) - Engelien, Valentino Z
Joost Martens (Helmond) - Dilithyia VLS
Mark Martens (Kessel Lb) - Carrelo, Excuse Me
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dunoville, Ekimov, Esprit
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Enjoy
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Evander HS
Ralph Slaats (Waalre) - Pres d'Ici
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Niels Tacken (Meterik) - Chennaz
Leon Thijssen (Sevenum) - Evita, Fireball
Mel Thijssen (Sevenum) - Batistuta, Enrique
Liza Tiebot (Wanssum) - C'est La Vie
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Quinlan
Harrie Wiering (Reek) - Billy King, Emil
CSI1*
Lars Alma (Surhuizum) - Qorpleasur du Temple
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Giddy up, Salt'n Peppa
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Show Man Green
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Fortuna, S.F. Zendo
Gabriel Coumans (Deurne) - F
Gaby Maarse - Elbers (Wellerlooi) - Fashion
Jarno van Erp (Oss) - Eminea
Willem Greve (Markelo) - Ficardi B
Roel Holthuizen (Goch) - Carpe Diem 81, Gertje van het Scheefkasteel
Paul Janssen (Well Lb) - Famelus, Fontanarosso
Coen Kerbert (Enschede) - Elisabelle S, Go Besi
Pieter Keunen (Linne) - Footlose HX
Bas Knijff (Oude-tonge) - Given SPO
Luc Martens (Ommel) - Frappant
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Tatum Scheich (Harkstede) - Danone O, Zed
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Drogba
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Exception HS
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio
Lars Slagter (Slochteren) - Anouk S.H., Desmond R.
Fleur Steringa (Workum) - What A Woopy Kz
Nina Stroucken (Echt) - Wendy
Leon Thijssen (Sevenum) - Diablo Z, Donique
Mel Thijssen (Sevenum) - For Ever
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico, Grandeur WP
Stefanie van den Brink (Bocholt) - VDL Fortaleza
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Ghostbuster
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Gabriel Coumans (Deurne) - Flo
Gaby Maarse - Elbers (Wellerlooi) - Gaia, Girl Power
Daan van Geel (Gees) - Fee, Golden boy VL
Willem Greve (Markelo) - Faro
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Fay
Loewie Joppen (Maasbree) - Calvara DL Z, Dylano
Pieter Keunen (Linne) - Fjury V, Quitero V Z
Bas Knijff (Oude-tonge) - Cassius Clay VDV Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco, Free WM
Joost Martens (Helmond) - Gitano v
Mark Martens (Kessel Lb) - Centana
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fiorie, Forlan
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Galaxy Girl HTR
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Galaxy
Ralph Slaats (Waalre) - French Kiss SDH
Vincent Voorn (Weert) - Fame DVL
Harrie Wiering (Reek) - Oberon


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 22 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0049-545490589700
E-mail: showoffice@riesenbeck-international.com
Website: www.reiterverein-riesenbeck.de
CSI2*
Ellis Pex (Sint Joost) - Capone T, Charlie
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
CSIYH1* incl. 8yo
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z, Rapidash
Ellis Pex (Sint Joost) - Gently


Dalian CSI2* China - 23 t/m 25 juni 2017 springen
Tel:
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*
Vincent Vermeulen (Tiel) - Cassina Il


Balve CSIV-B Duitsland - 23 t/m 25 juni 2017 springen
Tel: 0049(-23759290912
E-mail: spiller@balve-optimum.de
Website: www.reiterverein-balve.de
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma, Mercurio II
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29


Riesenbeck CAI3*-H4 WCupQ Duitsland - 22 t/m 25 juni 2017 mennen
Tel: 0049-5454905897
E-mail: info@riesenbeck-international.com
Website: www.reiterverein-riesenbeck.de
CAI3*-H4 WCupQ wereldbeker
Peter de Ronde (Zwartewaal) - Chiron, Dominand, Egeran, First Lady, Zamoro Olt
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Boy, Conversano Congo, Dakota, Esprit
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Allure, Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One


Arville CIC1*/ CIC2* België - 23 t/m 25 juni 2017 eventing
Tel: 0032-81746414
E-mail: arville@soprocom.be
Website: www.arville.be
CIC2*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Diamond Lancer
CIC1*
Marlou Cramer (Diemen) - Zig Zag
Cynthia de Graaf (Vlissingen) - Head For Heights
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Baroness 374
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Amati, Valcor
Iris Pemen (Rijsbergen) - Weering's Junior
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven, Well Well Well
Max Trenning (Amsterdam) - Gentleman's Agreement v Chie, Lord


Rugby CVI3* / CVI2* / CVI1* / CVIJ2* / CVIJ1* / CVICh2* / CVICh1* Groot-Brittannië - 23 t/m 25 juni 2017 voltige
Tel: 0044-7976421789
E-mail: julievaulting@gmail.com
Website: www.cviengland.com
CVI3*
Carola Sneekes (Callantsoog) - Safari H
CVI2*
Maaike Zelvelder (Ede Gld) – Last Chance V
CVIJ2*
Jetske Cleophas (Zetten) - Edmonton
Renske van Schaik (Schalkwijk) – Mahon Vale
Elise van de Ven (Heesch) – River of Thyme
CVIJ1*
Elise van de Ven (Heesch) - River of Thyme


Neustadt Dosse CEI1* 80/ CEIYJ1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI3 Duitsland - 22 t/m 25 juni 2017 endurance
Tel: 0049-1725610405
E-mail: juliettemallison@gmx.net
Website: www.distanzritt-neustadt-dosse.de
CEI1* 80
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - ASE Marajó
CEIYJ2* 120
Laura Bucher (Eerbeek) - Biba


Oklahoma City OK CRI3* USA - 24 t/m 25 juni 2017 reining
Tel: 001-4059467400
E-mail: soldfield@nrha.com
Website: www.nrhaderby.com
CRI3*
Hubertus Heule (Denton, US) - Berried Treasure

Ander Nieuws

  • Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
    Houd je paard in vorm door Hippische Leergang Massagetechniek *Video*
  • Startlijst Bixiedag 2019 online
    Startlijst Bixiedag 2019 online
  • Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum
    Heropening ruiter- en fietspad vanaf Nationaal Hippisch Centrum