Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 januari 2017

Geplaatst op 03 januari 2017

Het eerste grote evenement in Nederland is het IICH Groningen. Veel springruiters trekken naar Zuidbroek om daar deel te nemen aan het CSI2* en 1*. In Duitsland is het CSI2* van Neustadt-Dosse met Nederlandse inbreng. De endurance-combinaties hebben twee wedstrijden in de Verenigde Arabische Emiraten.

Neustadt Dosse CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIAm-B Duitsland - 5 t/m 8 januari 2017 springen
Tel: 0049-41262701
E-mail: info@csi-ese.de
Website: www.csi-ese.de
CSI2*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel's Valentino
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Eldorado Van De Zeshoek TN, Starpower TN
Paul van Wylick (Velden) - Cantate, Slytherin
CSIYH1* incl. 8yo
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Whisperfield
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN
Paul van Wylick (Velden) - Clintender


Zuidbroek CSI2*/ CSI1* Nederland - 5 t/m 7 januari 2017 springen
Tel: 0031-650250188
E-mail: info@iichgroningen.nl
Website: www.indoorgroningen.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Davinci, Goldfeyer
Heleen Bakker (De Lutte) - Damira D
Remco Been (Wierden) - Casper, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Renate Beuving (Odoorn) - Berona, Darling
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Carollo, Fernando V
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Bonea Field, VDL Edgar M, Zazoe
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Call Me
Maureen Bonder (Schoonoord) - Elmo, Filemon
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato, Diesel, Winterberg B
Lynn Bulthuis (Uithuizermeeden) - Dollards Cracker Jack
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Exclusive, Hisaura van 't Heike
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, Diesel, Dokyra Fortuna
Thomas Gangl (Uithuizen) - Aron's Hoeve Déjá-Vu, Eselinde
Martijn van Geel (Erm) - Woodland Vl
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Eranta
Willem Greve (Markelo) - Elien, Elke Maria, First Diamond
Marriet Hoekstra (Mildam) - Eat My Dust, U-bresco Z
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Aldeboarn Furioso, Heechhiems Dorsina VDM, Heechhiems Erasina VDM
Priscilla Klink (Gorredijk) - Banagro
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Eldoctro
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Britney, Eddy The Eagle, Evelien
Judith Koudijs (Ijhorst) - Dickyville, Etahgravin
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dakota Du Buisson Z, Dallas Du Domaine Z
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Codermie Z, Euphoria, Nerono Z
Joukje van der Meer (Burgum) - Heechhiems Eastpoint VDM
Amber Meijer (Muntendam) - Feline HBC, KM Carrera, Urban Hero
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa, Carmel
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure WM, Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Berlino Etienne
Chantal Regter (Assen) - Bengel, Bucefalus, Quilando
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock’s Dobelensky
Ben Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W, Glock's Champions Ludwig
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa  HS, Cerna, Cuba-libre
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dexter R, Enjoy
Martin Sterk (De Hoeve) - Beauwaniki WH
Sander van Straten (Westknollendam) - Beauvais
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Coocanusa, Waterstone
Suzanne Tepper (Holwierde) - Dollards Fabian HBC, Dyango VDL, Flashdance
Leon Thijssen (Sevenum) - Cristello H, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Wishkarla
Sanne Thijssen (Sevenum) - It's Me, Stippel, Ulena
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux, Zannini R
Rianne Visscher (Meeden) - Cudame P.
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - Bakato, Cupido V, Salomon
Jur Vrieling (Holwierde) - Carrera VDL, Corporal VDL, Quality FZ
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Brego R'n B, Easter Boy
Sylvana Wezeman (Grolloo) - Elmo
Britt Wiefferink (Wierden) - Brunetti 2
Harrie Wiering (Reek) - Alieone, Dee Dee, Emil
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Edorette, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Devlin, Dulano
CSI1*
Renate Beuving (Odoorn) - Fellow
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Floris
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Aristide De Hus
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Edmond
Maureen Bonder (Schoonoord) - Con -Coleur, Somethin' Else
Tom Brinkman (Albergen) - Felicia
Nuri Dijks (Gronau) - Femme Fatale
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Daytoria, Freestyle
Christoff Gangl (Uithuizen) - Elin, Giduma
Thomas Gangl (Uithuizen) - Farthina, Zelinde
Vincent Geerink (Gelselaar) - Francesco
Willem Greve (Markelo) - Faro
Nettan Gunnarsson (Winschoten) - Ashville, Cimetta
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Warandasj R.
Marriet Hoekstra (Mildam) - Felice
Nikki Hoekstra (Hurdegaryp) - Horses2fly Expected
Jan-Willem IJbema (Taarlo) - Felisa OH
Hylke de Jong (Dokkum) - Demilante
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Ciranda, Heechhiems Explosive VDM
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Firebridge TAG
Suus Kuyten (Laren Nh) - Oberon
Dide Luijerink (Tubbergen) - Zidane HL
Amber Meijer (Muntendam) - Calido's Son
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Eusebio Ricci
Robbin Robijn (De Kiel) - Twin Twin RV, Utah
Tom Schellekens (Esbeek) - Dubai, Whoops
Wil Schellekens (Esbeek) - Bellarosa
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Vayrenta
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive
Amanda Slagter (Slochteren) - Galiandra
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R., El Patero SH
Sander van Straten (Westknollendam) - Emilio
Suzanne Tepper (Holwierde) - Dorina
Leon Thijssen (Sevenum) - Tittut
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Esprit
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Jil Verheij (Putten) - Bruminka
Rianne Visscher (Meeden) - Erieno, Gymolga
Anouk Vos (Dalerveen) - Zevenster
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Fenise
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Ena-Retto
Sylvana Wezeman (Grolloo) - C.I.A
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - Butterfly, Vida Loca
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella V.


Bou Thib CEI1* 80 Arabische Emiraten - 6 t/m 6 januari 2017 endurance
Tel: 0097-12 6661800
E-mail: m.zyoud@eef.ae
Website: www.emiratesequestrian.com
CEI1* 80
Marijke Visser (Stavelot) - Run du Colombier


Dubai CEI3* 160 Arabische Emiraten - 7 januari 2017 endurance
Tel: 0097-143270077
E-mail: m.zyoud@eef.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI3* 160
Iris van der Horst (Smilde) – Miss Loving Pascha
Melisa Huijsman (Voorschoten) – Unistoire du Fausset
Angela Jonkman (Scharmer) - Arizona
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Quilion du Bourg
Marijke Visser (Stavelot) - Riverwatch
Harmke Westervelt (Dubai) - Magic Grey
Tess de Wijs (Dubai) - Bandars Tokano

Ander Nieuws

  • Aandacht voor uitkomst nationaal opinieonderzoek paardensport tijdens KNHS Instructeurscongres 2019
    Aandacht voor uitkomst nationaal opinieonderzoek paardensport tijdens KNHS Instructeurscongres 2019
  • EK Rotterdam: starttijden Grand Prix bekend
    EK Rotterdam: starttijden Grand Prix bekend
  • EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
    EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s