Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 oktober 2017

Geplaatst op 03 oktober 2017

Van 4 tot en met 8 oktober staat Military Boekelo op het programma. Naast de internationale individuele wedstrijd vindt in Boekelo ook de finale van de FEI Nations Cup™ plaats en wordt het Nederlands kampioenschap beslecht. Voor de springruiters is in Nederland CSI Salland in Mariënheem. Verder zijn er springruiters afgereisd naar de herfst-touren in Portugal en Spanje. En wordt gesprongen op 3* en 2* niveau in Groot-Brittannië, België en Oostenrijk.

Birmingham CSI3* Groot-Brittannië - 4 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0044-2476858205
E-mail: entries@hoys.co.uk
Website: www.hoys.co.uk
CSI3*
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Emo, Wesselina BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Corrada, Hos D'O


Moorsele CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 4 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0032-476523682
E-mail: info@zilverenspoor.com
Website: www.zilverenspoor.com
CSI3*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Heldia, WBS Denver
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Pandora 258
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Eclips
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Frank Schuttert (Ommen) - Beautiful Red, Silbermond, Winchester HS
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - Farezzo du Lys
Bart Bles (Babberich) - Domino, Evabellie W
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Quaretino 2
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry
Nadieh van den Brink (Diepenheim) - Hertogin VI S
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gaetano Musterd
Daniel Lokerse (Eibergen) - Casus
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, Lord Al Bahar


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 2 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0035-1917600969
E-mail: alubox@zonmail.pt
Website: www.vilamouratour.com
CSI3*
Kim Bril (Westendorp) - Donja
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy, Evarado
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Chabala, Conbalou, Miss Felicia, Primeval Extase, Vampire
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Diablo Z, Dreamboy, Eberlina, Estoril, Quinoa des Riollets
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dickyville, Etna, Zucces
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Hocus Pocus de Muze, Positano, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Charisma
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Dunoville, Fioletta, Fiorie
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Dosja, Enjoy, Enrique, Falina E
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Ilyas Van De Mispelaere, No Fear Vd Tichelrij Z, Sara Galotiere
CSI1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Daegen Lalan
CSIYH1*
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara, Helvetia Moeders W, Ugrant Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky, Gina-Unlimited
Sanne Thijssen (Sevenum) - Billy Penny, Dior P Z


Mariënheem CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 5 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0031-655100438
E-mail: info@csisalland.nl
Website: www.csisalland.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Balou Z, Davinci, Esmeralda
Remco Been (Wierden) - Allegro, Durano E., Esminka
Bart Bles (Babberich) - Casanova, El Divo, Lord Sandro DDH
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Sterrehof's Rivegauche
Maureen Bonder (Schoonoord) - Easy Again, Havinga's Barco van der Valckenborg
Jeroen Broek (Veeningen) - Higher Heights
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Dantos HBC, Dora van de Helle
Berber Dijkman (Wesepe) - Elzgravin, Quidor Rose
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dokyra Fortuna, Eldorado S, Gioia van het Neerenbosch
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Eurohill, Red Bull
Henk Frederiks (Tollebeek) - Jeronimo-Hilton
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Enorm B.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Eranta
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Eurohill's Africa
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Elke Maria
Demi van Grunsven (Handel) - Querida, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don''t Tell Me What To Do
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Duanda of the Lowlands Z, Euro Star, Fay
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Capri Rubertha R
Marriet Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Wimphof's Hinde De La Vie
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Contessa, Donatella L'espoir
Marc Houtzager (Rouveen) - Mr. Europe, Sterrehof's Bylou
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Questa Z
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Dai La Vie
Hans van Kalsbeek (Assendelft) - Chelsea Royalty
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Senso Stricto
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Elita
Edwin Klokman (Lochem) - Elia
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Britney, Eddy The Eagle
Joey Lansink (Haaksbergen) - Fitou Eurocool's Apple
Bart van der Maat (Breitenburg) - Carisma B, Cassirano Del Rilate, Dalton
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Happy Girl 42
Pim Mulder (Dalfsen) - Ecanto J, Espoir WV
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey
Niels Nanning (Dalfsen) - Belrose
Sven Peters (Enschede) - Channel
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Fabienne Roelofsen (Raalte) - Alonso
Jesper Romp (Goirle) - Cantaire-O, VDL Another Pleasure
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Daylight, Elmo, Famke Adina
Gerco Schröder (Tubbergen) - Astakkato, Cenzo, Glock's Debalia
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Enjoy
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock's Champions Ludwig
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Cappanaleigh Storm, Expensive
Lars Slagter (Slochteren) - Desmond R.
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour
Liza Tiebot (Wanssum) - C'est La Vie, Winchester
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Groenendaal's Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Horses2fly Beverly
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Robert Vos (Wierden) - Carat, Count Dooku, Darius
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Harrie Wiering (Overlangel) - Billy King, Emil, Unicstar de Courcy
Kimberley Winsingh (Raalte) - Carrelo, Daimond, Don Cello
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Formidable
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Goldfeyer
Anne Bakker (Tollebeek) - Zaniek
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Evelien, Fresco Blue
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita
Maureen Bonder (Schoonoord) - Colore, Guess VK
Jeroen Broek (Veeningen) - Donate, Gringo
Berber Dijkman (Wesepe) - Eracantos, Grasina vd Groote Kamps
Bjorn Egberink (Holten) - Juniano van het Aldenhof
Imke Frankena (Utrecht) - Fiorentina
Daan van Geel (Gees) - Falomus
Sander Geerink (Gelselaar) - Cambiato
Michael Greeve (Veeningen) - Easy
Willem Greve (Markelo) - Elisabelle S
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue, Game Point
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Expo
Roos Hansman (Darp) - Davanti, Easter Boy
Liselotte Heukers (Odoorn) - Evoli C
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Layton
Marriet Hoekstra (Mildam) - Luimstra's Excel
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Wonderland KZ
Kristian Houwen (Wanssum) - Cilydi
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Elord Heaven H
Edwin Klokman (Lochem) - Fairytale
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Eurocool's Elstar
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Electric, Fadoretto
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D, Equidame
Rianne Nalis (Broekland Ov) - El Torro VDP, First Lady VDP
Maaike Nijhof (Wierden) - Anory
Marije Nijhof (Gelselaar) - Amaretto
Lynn van Oldeniel (Olst) - Evira's Uno, Flow
Lieke Ophof (Vasse) - ECW Entertainer
Sven Peters (Enschede) - Don Diablo, Fiësta
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Jesper Romp (Goirle) - George Z.G.
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Delzerina
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Fiorado
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Cassada HDH
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo, Girl scout
Ben Schröder (Tubbergen) - Ezra Van W, Grodino
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Esperanza, Exception HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Bengel
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Wizard Dream G
Marijn Soetekouw (Heeten) - Mylady Go Go sF
Henri Stegeman (Daarle) - Fivanta
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Groenendaal's Dudok
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Annet Willems - Vos (Wierden) - Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Chappeau
Francine Wartena (Bathmen) - Diva
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Capsheron
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella
Albert Zoer (Echten Dr) - Frenky
Collin Zwartjens (Raalte) - Elissimo
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL
Bart Bles (Babberich) - Waylotte DDH Z
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Grand Field
Monique van den Broek (Sevenum) - Corsari van de Helle
Bjorn Egberink (Holten) - Fiscus
Henk Frederiks (Tollebeek) - Jacoba Stud Gannie
Daan van Geel (Gees) - Golden Boy VL
Sander Geerink (Gelselaar) - Feestje B.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Guess what's my name
Michael Greeve (Veeningen) - Mighty Max
Willem Greve (Markelo) - Ficardi B
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf
Marriet Hoekstra (Mildam) - Gladstone
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Rubio Monocoat's Finishing Touch
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Guillietto
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Froney
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert
Pim Mulder (Dalfsen) - Red Cat
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Flower Power G
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho VDS
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Cream Couleur Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gerdinieke
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Gold Finger HS
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Groenendaal's Gartbreaker
Roy Weel (Rouveen) - Cheyenne
Albert Zoer (Echten Dr) - Freedom


Oliva, Valencia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 3 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dyantha V, Silverado
Megan Laseur (Soest) - Cleopatra
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSI1*
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H
Megan Laseur (Soest) - Firebridge TAG
CSIYH1*
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Happy Solier
Megan Laseur (Soest) - G-Laloma TAG, How do you do, Kastello, Superwoman DK Z


Wiener Neustadt, Arena Nova CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 5 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0043-6603184218
E-mail: michael.roesch@csi-arenanova.at
Website: www.csi-arenanova.at
CSI2*
Jur Vrieling (Holwierde) - Dyango VDL, Quality FZ, Silverstras


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 5 t/m 8 oktober 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Frasiér
Niels Knape (Maasbree) - Dirginia, Dynamo, Le Concorde
Joy Lammers (Achel) - Fellie, Taura van de Broekkant, Winny
Astrid van Leeuwen (Helmond) - Domingo
Ellis Pex (Sint Joost) - Charlie, Evita
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Elixer Blue, Mac Laren Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Franko de Kalvarie
Richelle Verhoeven (Vught) - Davi, Elektra J
CSIYH1*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Giancara VDL
Niels Knape (Maasbree) - Garibaldi
Ellis Pex (Sint Joost) - Gently
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay


Boekelo CCIO3*-NC Nederland - 5 t/m 8 oktober 2017 eventing
Tel: 0031-534282831
E-mail: info@military-boekelo.nl,Anthony.mcpherson39@gmail.com
Website: www.military-boekelo.nl
CCIO3*-NC
Jan van Beek (Rijsbergen) - Diamond Lancer
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Renske Kroeze (Helvoirt) - Henri Z
Tim Lips (Made) - Bayro
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker, ACSI Zamzam
Theo van de Vendel (Ederveen) - Zindane
Jordy Wilken (Markelo) - Chapeau Spirit

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen