Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 november 2017

Geplaatst op 21 november 2017

In Nederland zijn dit weekend twee grote internationale springconcoursen. In Kronenberg gaat de tweede week van de Peelbergen Wintertour in en de jeugd komt op het Paardensportcentrum Lichtenvoorde in Vragender in actie. Vader Eric en zoon Maikel van der Vleuten reizen met Marc Houtzager en Johnny Pals naar het CSI5*-W in Madrid en hopen daar wereldbekerpunten te verzamelen. Verder komen Nederlandse springruiters in actie op het CSI4* in Samorin en op de 2*-wedstrijden in Lier en in China. In Aken is een internationale dressuurwedstrijd voor de jeugd met Nederlandse deelname. En er zijn ook Nederlanders op endurancewedstrijden in de Verenigde Arabische Emiraten.

Aachen CDIP/ CDIJ/ CDIY Duitsland - 23 t/m 26 november 2017 dressuur
Tel: 0049-2419171164
E-mail: birgit.rosenberg@chioaachen.de
Website: www.salut-festival.de
CDIP pony’s
Nina Jansen (Haelen) - Tanzbär T
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Fleur Prinsen (Achterveld) - Next Black Magic
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) - Desperado
CDIJ junioren
Féline Bakker (Bierum) - Vennedy
Amber de Groot (Harmelen) - R Banderas
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Primeval Brittsion
Aimee Meddens (Haarlem) - Equitop Torricelli LS
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
CDIY Young Riders
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Ecuador VD
Meike Kroot (Diessen) - Vince
Sem Stiemer ('s-Graveland) - Waldemar
Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) - Fidarsi Rossi


Madrid CSI2*/ CSI5*-W Spanje - 23 t/m 26 november 2017 springen
Tel: 0034-913533393
E-mail: info@madridhorseweek.com
Website: www.madridhorseweek.com
CSI5*-W
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Sterrehof´s Calimero
Johnny Pals (As) - Chat Botte du Ruisseau Z BH, Wesselina BH
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind, Zigali
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Quatro, VDL Groep Verdi TN


Samorin CSI2*/ CSI4* Slovakije - 23 t/m 26 november 2017 springen
Tel: 0042-1313262111
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Gioia van het Neerenbosch
Kevin Jochems (Sevenum) - alcazar sitte
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s London
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Zinius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, Sara Galotiere
CSI2*
Kevin Jochems (Sevenum) - Estoril
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 23 t/m 26 november 2017 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Callgirl, Can Jump 2
Michael Greeve (Veeningen) - Easy, Emir R, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Calanta, Elke Maria, Formidable
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Tinka's Hope
Manon Hees (Meterik) - Waterstone
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Brego R'n B
Yves Houtackers (Weert) - Commandor de Codre, Darlon van Groenhove, Expresso
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca
Niels Knape (Maasbree) - Dirginia, Dynamo
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire, Taura van de Broekkant
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Eline-Maria M, Ideaal
Tom Martens (Ospel) - Classic Edition 3, Fleetwood, Ut Wodka
Nicole Mestrom (Swalmen) - Vanessa Des Hayettes
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Urane de Talma
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio, Ediamo, Elegance
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cash, Dilithyia VLS, Enriques Of The Lowlands
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Ezra Van W, Glock's Champions Ludwig
Ralph Slaats (Waalre) - K-Class Z
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Astakkato, Dento, Ivan R
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Liza Tiebot (Wanssum) - Winchester
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Edorette, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Grandeur WP
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Ixy van de Nachtegaele
Marcel Beukers (Waarland) - Elise
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fernando
Willem Greve (Markelo) - Elisabelle S
Michael Grijmans (Erp) - Fox SW
Demi van Grunsven (Handel) - Amaretto, Farmgraaf
Manon Hees (Meterik) - Bruminka
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fereusa
Paul Janssen (Well Lb) - Famelus, Fontanarosso
Niels Knape (Maasbree) - Billy on Ice
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B.
Nicole Mestrom (Swalmen) - Iris v Hoeve 't Schawijke
Lisa Nooren (Engis) - Positano
Ben Schröder (Tubbergen) - Eristoff Blue
Ralph Slaats (Waalre) - Pres d'Ici
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Geert
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Marcel Beukers (Waarland) - Fifty Fifty
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Michael Greeve (Veeningen) - Mighty Max
Willem Greve (Markelo) - Garant
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Guapa
Niels Knape (Maasbree) - Garibaldi, Le Concorde
Astrid Lageveen (Groningen) - Gijs
Joy Lammers (Achel) - Fellie
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fascinating Fortuna
Tom Martens (Ospel) - Incaro LS
Nicole Mestrom (Swalmen) - Katanga v/h Dingeshof
Lisa Nooren (Engis) - Ghost Z
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Glamour


Lichtenvoorde CSIP/ CSIJ-A/ CSICh-B/ CSIU25-A Nederland - 23 t/m 26 november 2017 springen
Tel: 0031-342440100
E-mail: psclichtenvoorde@hotmail.com
Website: www.psclichtenvoorde.nl
CSIP pony’s
Henrica Bakker (Harkema) - Time Out
Emma Bocken (Weert) - Arkan
Finn Boerekamp (Someren) - Galaxy, Oscar
Bo Dictus (Achtmaal) - Kelvin
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Sudden
Annemiek Harink (Rouveen) - Celine
Britt ter Harmsel (Enter) - Gieltje E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Kantje's Britta, Troublemaker
Irene van den Hof (Slagharen) - Orchid's Sarine
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-bora, Dante, Venery Dew-drop
Sterre van Houte (Pannerden) - Kalypso Van Orchid
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Evona
Mart IJland (Hengelo Ov) - Fantasia, Pepsi SG
Myrthe IJland (Hengelo Ov) - Okidoki
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Top Bella Vita, Ziolieta
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean, Tinapatch
Maël Kusters (Merksplas) - Fair Play
Pascalle Lienesch (Enschede) - Jup
Enrico van Manen (Stroe) - Elegance, Emilinda
Tamara van Manen (Stroe) - El Vita, Top Dominique
Amber van Marle (Ambt Delden) - Zebrano
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De IJsseldijk
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Breitling
Dominique van Rouwendaal (Putten) - Rouwendaal's Kinka's Boy
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Jimtown, Pleun
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Laslo, Tom Boy 8
Boaz Sharon (2e Exloermond) - Dirk
Stijn Testers (Kruisland) - Eagle BB
Julia Titulaer (Venlo) - Django
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Davino
Liesje Vrolijk (Almen) - Raisa Cestanii, Starbucks
Meike Zwartjens (Raalte) - Ziggy Zen V.D.K.
CSIJ-A junioren
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Félice Five, Flowerbridge
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Michelle Dings (Heeze) - Barbamama HDH, Eluana
Vincent Dings (Heeze) - Anastasia HDH, Deftig HDH, Erosa HDH
Julia Engelsman (Berkhout) - Dame Blanche, Don Juan
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone, Don''t Tell Me What To Do
Roos Hansman (Darp) - Davanti, Easter Boy
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Qstar
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Dalida van de Zuuthoeve
Noa Jansen (Amsterdam) - Elvis-zeldenrust, Escape, Esperance
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Elite, Erunella D, Gentle
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Formatera
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Bolton Gate Ben, Elrado
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo, Billy Dinero
Skye Morssinkhof (Hierden) - Donna Perina, G-Vingino-Blue
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Golden Boy V, Vendorlux V
Demi van Nikkelen kuijper (Rotterdam) - G-Lime
Sven Peters (Enschede) - Dolce Vita, Don Diablo, Fiësta
Ymke Ribbels (Geesteren Gld) - Gaby Warina
Dominique van Rouwendaal (Putten) - Erroco Blue
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
Zoë Schipper (Tilburg) - Halla vd Wellington
Jamie Schlief (Drempt) - Fleur, Icreative Diorrike
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R, Vayrenta
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Loredano van de Noordhoek, Wizard Dream G
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Groenendaal's Figo, Groenendaal's Gartbreaker
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Faran
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Horses2fly Beverly
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Capsheron
Lotte van der Wielen (Den Dolder) - Dakar VDW
Iris Zwienenberg (Markelo) - Be Impressed
CSICh-B Children
Lilian Bakker (Egmond Aan Den Hoef) - Taloubet 2 K Z
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg
Finn Boerekamp (Someren) - Diamond Lady, Gradini
Sofie van den Broek (Ospel) - Candlelight Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7
Lilly Engelsman (Berkhout) - Whipped Cream
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Wubbo
Irene van den Hof (Slagharen) - Estelle
Sterre van Houte (Pannerden) - Well Well Well
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Julia Titulaer (Venlo) - Wise Guy
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Essensial Toltien
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme, Globertrotter Z
CSIU25-A Onder 25
Joke Bakker (Harkema) - Ella's Choice
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar, Hatrick
Kim Bril (Westendorp) - Donja
Robin Bril (Westendorp) - Baco, Balou Puissant
Nick van den Broek (Boijl) - Beaurante HBC, Bosch Blue HBC, Dubai HBC
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal, Eternity
Rianne Dijkers (Weerselo) - Visa-Vie
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Horses2fly Falcao, Sanchez
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ascatano Z, Evita, Happy
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Eurohill, Red Bull
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Dutchblue
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Beemdgraaf, Qentino Donth-M
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Contessa, Fernando ES
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Allegro, Axtion-O, Elvis
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Willemijn de Mooij (Rotterdam) - FBI
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Fabio, Happy Girl 42
Sven Peters (Enschede) - Channel, Farishta
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Bisquit, Call Me
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen
Lieke Walvoort (Geesteren Gld) - Forever
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono


Lier CSI2*/ CSIYH1* België - 23 t/m 26 november 2017 springen
Tel: 0032-33349802
Email: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Crime Story, Elegant
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Nickoletta E, Pandora 258
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cumbela, Easy Again, Isabeau de Laubry
Kevin Jochems (Sevenum) - Captain Cooper, Fireball, Quinoa des Riollets
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Whisperfield
Annet Willems - Vos (Wierden) - Count Dooku, Dempseys, Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Darius, Don Gretzky
Harrie Wiering (Overlangel) - Billy King, Folinda, Unicstar de Courcy
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Allegria du Val Henry, Farfan M
Maureen Bonder (Schoonoord) - Grand Prix RV
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny
Harrie Wiering (Overlangel) - Oberon


Guangdong-Dongguan CSI2* China - 24 t/m 26 november 2017 springen
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*
Vincent Vermeulen (Tiel) - Bjerglunds Catch Me, Ceylon


Dubai CEI1* 80 Arabische Emiraten - 22 t/m 22 november 2017 endurance
Tel: 0097-143270077
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 80
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Julius TE
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Alert Mi
Tess de Wijs (Dubai) - Kalil Amaan K2


Bou Thib CEI2* 120/ CEI1* 80/ CEIYJ2* 120 Arabische Emiraten - 23 t/m 24 november 2017 endurance
Tel: 0097-126661800
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
Website: www.emiratesequestrian.com
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Al Thahab
Tess de Wijs (Dubai) - Hoffman Superman
CEIYJ2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Magik Courthouse


Abu Dhabi, Al Wathba CEI2* 120/ CEI1* 80 Arabische Emiraten - 25 t/m 25 november 2017 endurance
Tel: 0097-124455500
E-mail: adec@eim.ae
Website: www.adec-web.com
CEI2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Tonki Dee Boo Archie
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Castlebar Tarkarri
Tess de Wijs (Dubai) – Dumaresq Warr
Marloes Winnubst (Marina Walk) - Halan Dala Kat

Ander Nieuws

  • #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
    #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
  • Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
    Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
  • Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019