Deelnemers internationale wedstrijden 22 t/m 28 januari 2017

Geplaatst op 24 januari 2017

Van 26 tot en met 29 januari komt de top van de Nederlandse en mondiale paardensport in actie tijdens Jumping Amsterdam. Hoogtepunten in het weekend vol paardensport zijn de wereldbekerkwalificatiewedstrijd voor de dressuurruiters op zaterdagmiddag. Voor de springruiters is de Grote Prijs op zondagmiddag het hoofdnummer. Leopold van Asten en Maikel van der Vleuten reizen naar Zwitserland om in Zürich te proberen wereldbekerpunten te verzamelen. Verder wordt er dit weekend gesprongen in het Hippisch Centrum Peelbergen in Kronenberg. En er komen Nederlandse springruiters aan de start in Lier en Oliva.

Amsterdam CDI-W Nederland - 27 t/m 29 januari 2017 dressuur
Tel: 0031-205491605
E-mail: sport@jumpingamsterdam.nl
Website: www.jumpingamsterdam.nl
CDI-W wereldbeker
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Flirt
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Arlando
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin


Amsterdam CSI4* Nederland - 27 t/m 29 januari 2017 springen
Tel: 0031-622451991
E-mail: sport@jumpingamsterdam.nl
Website: www.jumpingamsterdam.nl
CSI4*
Remco Been (Wierden) - C-Valentijn, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Connelly, MCB Ulke
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, Dokyra Fortuna
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Robinson
Michael Greeve (Veeningen) - Emir R, Eurohill's Africa
Willem Greve (Markelo) - Carrera, Elke Maria, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat, Sterrehof's Bylou
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Sabech D'Ha
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Vignet BH, Waronetta BH
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, D Adermie R 8
Henk van de Pol (Oost West En Middelbeers) - Connette, Empire, Willink
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Sawyer L Enchante, Van Schijndel’s Belle
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Happy
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.Vaantje R, Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge
Frank Schuttert (Ommen) - Chianti's Champion, Important de Muze, Verdico
Leon Thijssen (Sevenum) - Aken Utopia, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Celine M Z, It's Me
Robert Vos (Wierden) - Carat, Dempseys, Don Gretzky
Jur Vrieling (Holwierde) - Corporal VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest, Zypern III
Albert Zoer (Echten Dr) - Dum Drum, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM


Zurich CSI5*-W Zwitserland - 27 t/m 29 januari 2017 springen
Tel: 0041-447231313
E-mail: info@mercedes-csi.ch
Website: www.mercedes-csi.ch
CSI5*-W
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep C Tara Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zidane N.O.P.
Maikel van der Vleuten (Someren) - Salomon, VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 26 t/m 29 januari 2017 springen
Tel: 0031- 623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Jan Berben (Meijel) - Chilli B
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Elegant
Bart Bles (Babberich) - Comino, Domino, Gran Canyon van HD
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Merida, Smockelaer's Eldorado P, Unex Omega Star
Jeroen Broek (Veeningen) - Higher Heights
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) - Air Max, Atiche
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Bugatty Go
Daan van Geel (Gees) - Djam
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Eranta
Demi van Grunsven (Handel) - Querida
Manon Hees (Meterik) - Coocanusa
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Alaska, Don Diablo HX, Entertainer
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Elina, Janou
Roel Holthuizen (Goch) - Conrad 100
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67, Di Natale
Loewie Joppen (Maasbree) - Diamond Quick Heto, Ilatina, Tanagra de Brekka
Pieter Keunen (Linne) - Alban, Dantura
Joy Lammers (Achel) - Athena, Winny, Zomerfee Van De Broekkant
Patrick Lemmen (Grashoek) - Dadullah, Donanso, Sisko Du Chai
Bart van der Maat (Breitenburg) - Cape Canaveral 5, Dalton
Daniel Melis (Tegelen) - Pepperhill
Tim van den Oetelaar (Veghel) - Eder Van Den Blauwaert, El Clásico, Eretto
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK, Ferdinand
Anne - Marie Poels (Swolgen) - Cadell, Chintorelio, Duvelke
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Lander Z, Zazou
Jesper Romp (Dinteloord) - Don't Touch It M, Emo
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cassinha
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Enjoy
Emile Tacken (Meterik) - Cas, Waterstone
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Wishkarla
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Duran Duran, Evalien
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Kessy van Berlo (Veghel) - Etrusk
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Fly High Fortuna, Hudson III
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) - Bosja
Jeroen Broek (Veeningen) - Eottie T, Geniki WB
Jarno van Erp (Oss) - Zadonis
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS
Vincent Geerink (Gelselaar) - Granblue-F
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Farmgraaf
Nick van Grunsven (Erp) - Amaretto
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Careless, Fay
Roel Holthuizen (Goch) - Call Me Paul 2, Carpe Diem
Paul Janssen (Well Lb) - Bandito, Famelus, Fontanarosso
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z
Joy Lammers (Achel) - Fillkenney
Patrick Lemmen (Grashoek) - Filini CL, Zorito
Bart van der Maat (Breitenburg) - Atreju 102
Daniel Melis (Tegelen) - Cheetah STM, La Fronteira STM
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Frascati
Jesper Romp (Dinteloord) - Fabulous
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fiorie
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Falanda
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Ceasar
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) - Gerlaine
Daan van Geel (Gees) - Fee
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano
Joy Lammers (Achel) - Froukittaire
Bart van der Maat (Breitenburg) - Iron Man 15
Tim van den Oetelaar (Veghel) - Flash G
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Filemon
Anne - Marie Poels (Swolgen) - flash
Jesper Romp (Dinteloord) - Fiolita
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Forlan
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Gerdinieke


Oliva, Valencia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 24 t/m 29 januari 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Gucci
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dunoville, Dzingisz Kan, Eline-Maria M
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Froukjecara, Quinlan
CSI1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Cynthia Z, Jolie Fleur
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood, Hertfordshire) - Vanda Moet, Vanda Valentino


Lier CSI2*/ CSI1* België - 26 t/m 29 januari 2017 springen
Tel: 0032-479664668
E-mail: pieter@winterequestriannights.be
Website: www.winterequestriannights.be
CSI2*
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Cupidor, Zentos
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant, El Corrado, Ted
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro, Qwina
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Con Cara
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Dannuco, Escalade, Gin D
CSI1*
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Feau
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A
Rob Schipper (Enschede) - Big Boy, Eminence, Sangris Boy

Ander Nieuws

  • Verslag bijeenkomst KNHS Menforum op 12 november 2019
    Verslag bijeenkomst KNHS Menforum op 12 november 2019
  • KNHS College Tour: Eventing in de praktijk met Mans Buurman en Alice Naber-Lozeman
    KNHS College Tour: Eventing in de praktijk met Mans Buurman en Alice Naber-Lozeman
  • Leren paardrijden: Vaktermen springen 2
    Leren paardrijden: Vaktermen springen 2