­ Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juli 2017 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juli 2017

Geplaatst op 25 juli 2017

De Nederlandse ponyruiters hebben deze week hun Europese kampioenschappen in het springen, dressuur en eventing in het Hongaarse Kaposvar. In het Engelse Hickstead wordt van 27 tot en met 30 juli het beroemde concours gehouden. Op het programma staat een FEI Nations Cup voor zowel de spring- als dressuurruiters. Nederland heeft in beide disciplines een team afgevaardigd. Ook is dit weekend het EK voor Landelijke Ruiters in Tongeren, België. Nederland doet weer aan dit tweejaarlijkse feest voor eventingruiters mee met een team.

Kaposvár CH-EU-P-S Hongarije - 25 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0036-82528311
E-mail: pannon@lovasakademia.hu
Website: www.kaposvarpony2017.hu
CH-EU-P-S Europese kampioenschappen pony’s
Julia Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Charlotte Kuijpers (Oirlo) - Kosmo Van Orchid's
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Quaprice D'Astree
Elike Morsink (De Lutte) - Flame
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De Ijsseldijk


Kaposvár CH-EU-P-D Hongarije - 25 t/m 30 juli 2017 dressuur
Tel: 003682528311
E-mail: pannon@lovasakademia.hu
Website: www.kaposvarpony2017.hu
CH-EU-P-D Europese kampioenschappen pony’s
Brandy Bos (Naarden) - Charming Forêt
Marten Luiten (Winschoten) - Movie Star
Sam Oudhof (Nijeberkoop) - Bodethal's Kosima
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador


Kaposvár CH-EU-P-C2* Hongarije - 25 t/m 30 juli 2017 eventing
Tel: 003682528311
E-mail: pannon@lovasakademia.hu
Website: www.kaposvarpony2017.hu
CH-EU-P-C2* Europese kampioenschappen pony’s
Elise Otto (Schoonhoven) - Orchid's Megan
Okke Peemen (Meerle) - Hip Hop
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel


Hickstead CDIO3*-NC/ CDIY/ CDIU25/ CDIJ/ CDIP/ CDI2* Groot-Brittannië - 27 t/m 30 juli 2017 dressuur
Tel: 0044-1444882150
E-mail: dane@dressagemasters.org
Website: www.dressageathickstead.com
CDIO3*-NC Nations Cup
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Stephanie Beek - Peters (Roermond) - Bernardau
CDI2*
Ida de Fouw (Wimbish, Saffron Walden) - Willem van Oranje
Stephanie de Frel (Koewacht) - Calrieta H
Krista Kolijn (Weert) - Wish
Jessica Leijser (Someren) - Djambalaya, Winando
CDIY Young Riders
Fenna Roefs (Nistelrode) - Brown Boy RFS
CDIU25
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
CDIJ Junioren
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
CDIP pony’s
Denise Hulsebos (Katwoude) - JMH Painted For Gold


Hickstead CSIO5*-NC EUD1 Groot-Brittannië - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0044-1273834315
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Theoreme Du Desier
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Evita
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc N.O.P.
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Hos D'O
Jur Vrieling (Holwierde) - Silverstras, VDL Glasgow Vh Merelsnest, Zypern III


Berlin CSI5*/ CSI1* Duitsland - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Capital Colnardo
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep Quatro


Dinard CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0033-144177814
E-mail: daniele.mars@lesestivalesdelequitation.com
Website: www.jumpingdinard.com
CSI5*
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Africa, Turbo Z, Whitney B B


Samorin CSI4*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIJ-B/ CSICh-B Slovakije - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0042-1903027013
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com
CSI4*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Chanyon, Charmeur
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Est di palatina, Gioia van het Neerenbosch, Olimpo LS
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Urjul Van Generhese, Wesselina BH
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Willemijn HL
CSI2*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Casparo, Primeval Extase
Johnny Pals (As) - Vignet BH
Maaike Schoormans (Hapert) - Franko de Kalvarie
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Zimba Hl
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Gavanta, Quinn
CSIYH1*
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gaius van de Hagenhorst, Gilana Maria


La Coruña CSI4* Spanje - 28 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0034-981606499
E-mail: info@csicasasnovas.com
Website: www.csicasasnovas.com
CSI4*
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Gran Canyon van HD, Nickoletta E
Robbert Ehrens (Weert) - Eleganto, Lamborghini 98
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Donnafugata, Europa, Zizi Donaldson BH
Lisa Nooren (Engis) - Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Urane de Talma
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-Go, Cosmo H
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Evita W, Homer de Muze, Joris Vd Bisschop
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Diablo Z, Sara Galotiere
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
CSI1*
Bart Bles (Babberich) - Domino, Evabellie W, Pandora 258
Robbert Ehrens (Weert) - Eclips
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Jumpy
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Kartouche v/d Brouwershoeve
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Freeswing
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Fly High Fortuna
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Geronimo DDH, Mr. Pancake BH
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Fortino TH


Crans-Montana CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Zwitserland - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0041-274803381
E-mail: info@jumpinglonginescransmontana.ch
Website: www.jumpinglonginescransmontana.ch
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Lupin Du Perchet CH
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Geronada B
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Hermes du Perchet


Fontainebleau CSI2*/ CSIAm-B/ CSIYH1*/ CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 27 t/m 30 juli 2017 springen
Tel: 0033-6139178
E-mail: emilie.robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI3*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dunoville, Ekimov
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Daylight, Elmo
CSI2*
Rony van der Molen (Assendelft) - E. Fiolita D. N.
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cynthia Z, Fiorie
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Dha Dha, Famke Adina
CSI1*
Rony van der Molen (Assendelft) - D'Armitage DN
CSIAm-B
Rik Haves (Horn) - Tiens Key
CSIYH1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Barnadown Ricky, Forlan


Williamsburg MI CSI2* USa - 26 t/m 30 juli 2017 springen
E-mail: info@greatlakesequestrianfestival.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Delansa


Tongeren CIC1*/ CIC2*/ CICO2* België - 27 t/m 30 juli 2017
Tel: 0032-492253940
E-mail: lorry.duchateau@sgpriv.be
Website: www.ek-eventing-2017.be
CIC1*
Nina Kok (Nijkerkerveen) - Mr Jeremy
Justin Maarse (Schalkwijk) - Trademark
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie SP
Merel de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Amigo
CIC2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia, Man O War
Wouter Mosselman (Westendorp) - Wisconsin S.M. Prison
Quinty van Tatenhove (Gapinge) - Bonny
CICO2* EK voor landelijke ruiters
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Bas Kamps (Wijchen) - Do-it Heumstede`s
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
Patrick Verbakel (Aarle-Rixtel) - Coconut Girl

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 september 2020
    Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 september 2020
  • Management deel 4 en slot - Topsportpaard
    Management deel 4 en slot - Topsportpaard
  • Verslag eventingforum 8 september 2020
    Verslag eventingforum 8 september 2020