Deelnemers internationale wedstrijden 26 juni 2017 t/m 2 juli 2017

Geplaatst op 27 juni 2017

Dit weekend zijn twee grote internationale wedstrijden in Nederland. In Arnhem is Outdoor Gelderland, een internationale 3*-wedstrijd voor de springruiters. De eventingruiters kunnen hun harten ophalen in Maarsbergen op de Maarsbergen Horse Trials. Verder is er voor de springruiters onder meer het 5* concours in Parijs onder de Eiffeltoren. Ook is er een wereldbekerwedstrijd voor vierspannen in Nebanice in Tsjechië.

Paris CSI1*/ CSI5* Frankrijk - 30 juni 2017 t/m 2 juli 2017 springen
Tel: 0033-179413370
E-mail: contact@pariseiffeljumping.com
Website: www.pariseiffeljumping.com & www.globalchampionstour.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Quatro, VDL Groep Verdi TN


Arnhem CSI3*/ CSI1* Nederland - 29 juni 2017 t/m 2 juli 2017 springen
Tel: 0031-342440100
E-mail: info@outdoorgelderland.nl
Website: www.outdoorgelderland.nl
CSI3*
Remco Been (Wierden) - Kantunaro, Mine That Bird!, Ulady
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - espepiance, Sterrehof's Felisimo
Bart Bles (Babberich) - Eastborn, El Divo, Lord Sandro DDH
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Roelof Bril (Westendorp) - Arlando, Cuba Libre, Dizzy Lizzy
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Durano V
Tom Brinkman (Albergen) - Astakkato
Niels Brussen (Elst Gld) - Qrack.BD, Vierette BD
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Dokyra Fortuna, Est di Palatina, SFN Zenith
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Delvaux
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Lord Quidam, Robinson
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Carrera, Formidable
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, La Calido
Rob van Grunsven (Erp) - Whizz BB
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Silverado
Stefan Holvast (Elst Gld) - Erilanda
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Donatella L'Espoir
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Bylou
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter, Empire
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Diablo F, Elan, Zucces
Joy Lammers (Achel) - Erka, Taura van de Broekkant, Zomerfee Van De Broekkant
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Electric, Elianca
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Ernest, VDL Groep Sabech D'Ha
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK, Ferdinand
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Briljant, Chat Botte du Ruisseau Z BH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel's Dominus
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Winde R.A.G.
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Evita
Jan-Willem Schaap (Herpen) - Easter
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Dubai, Broere Extase
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Caapverdi, Capetown, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Sting 14
Frank Schuttert (Ommen) - Assalitore, Balouette E, Bugatti
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Expensive
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dento, Dexter R, Dimitri
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie
Leon Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Donique, Fireball
Sanne Thijssen (Sevenum) - Celine M Z, No Fear Vd Tichelrij Z, Stippel
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Carina FZ, Zimba HL
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Quinlan
Robert Vos (Wierden) - Carat, Count Dooku, Don Gretzky
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Harrie Wiering (Reek) - Dallas Du Domaine Z, Oberon, Unicstar de Courcy
Albert Zoer (Echten Dr) - Delgado, Dum Drum, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Remco Been (Wierden) - Esminka
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Bart Bles (Babberich) - Casanova, Waylotte DDH Z
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Chester DKS
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Vince, Zen
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain
Tom Brinkman (Albergen) - Fairytale, Freedom
Niels Brussen (Elst Gld) - Chester 2 Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eclips, Fabulous
Jarno van Erp (Oss) - Eminea
Miranda Esser (Bennekom) - Extase
Joffra Schaap - Greve (Herpen) - Woodfield Cisertha
Willem Greve (Markelo) - Faro
Nick van Grunsven (Erp) - Amaretto
Rob van Grunsven (Erp) - Chandra A
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dyantha V
Stefan Holvast (Elst Gld) - Calaxy, Vicelich DH Z
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Wonderland KZ
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Senso Stricto
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara
Joy Lammers (Achel) - Fellie
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R, Odina Del Pas
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Golden Boy V, Vendorlux V
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Expo, Filemon
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4
Ruben Romp (Goirle) - Fiolita
Jan-Willem Schaap (Herpen) - Dendola-B, Ejay
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Enzo DH
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Exception HS
Albert Smit (Gilze) - Elco VM, Loredano van de Noordhoek
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Wizard Dream G
Leon Thijssen (Sevenum) - Diablo Z, Evita
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Sara Galotiere
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gilana Maria, Grand Beau
Robert Vos (Wierden) - Scotch
Harrie Wiering (Reek) - Folinda
Anneke Niels - van Wijngaarden (Didam) - Fedanga, Freya
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable


Mons Ghlin CSI2*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* België - 27 juni 2017 t/m 2 juli 2017 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: monsjumpfestival@gmail.com
Website: www.mc-konsulting.fr
CSI2*
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Cleopatra, Dermie
CSIYH1*
Megan Laseur (Soest) - Una


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 27 juni 2017 t/m 2 juli 2017 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at/de
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - CSF Mr Kroon, Easy Again, Elberta, Elmo


Maarsbergen CCI1*/ CIC1*/ CCI2*/ CIC2*/ CCIP2* Nederland - 29 juni 2017 t/m 1 juli 2017 eventing
Tel: 0031-622487496
E-mail: international@maarsbergenhorsetrials.nl
Website: www.maarsbergenhorsetrials.nl
CCI2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia, Man O War
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
CIC2*
Janou Bleekman (Devon) - Granntevka Prince
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Divo
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Laura Hoogeveen (Weert) - Quibus
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Bas Kamps (Wijchen) - Do-it Heumstede`s
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Wouter Mosselman (Westendorp) - Wisconsin S.M. Prison
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
Martin van der Veen (Harkema) - Bløf
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Coconut Girl
Lieke van der Werf (Ede Gld) - Champ De Tailleur
CCI1*
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) - Ballyengland Judge
Laura Hoogeveen (Weert) - Funny Face
Jody van de Kamp (Hengelo Gld) - Boniels
Joley Maarse (Middenbeemster) - Experiment M
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie SP
Marit Siersema (Heeswijk-dinther) - Event Of Dance
CIC1*
Meggy van den Akker (Etten-leur) - Troy
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition
Suzanne Bouten (Reuver) - Ungaro
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer, Shadow Boxer
Hilde Geerts (Chaam) - Ecorda
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Il Dolce van de Distelhoeve
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Captain Albert, Captain Suarez
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Zagal
Mara Klaver (Grijpskerke) - Bonbon
Lonneke Klein Willink (Gelselaar) - The Top Notch
Charlotte Kleinsmann (Amersfoort) - Dredlock
Iris Lambrichs (Klimmen) - Arista S3 Warempel
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Watermill Famous 54
Justin Maarse (Schalkwijk) - Trademark
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - Alessio, What Ever
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile, Double Perfect
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Phieleke Plijnaar (Strijbeek) - Amy
Malou Stroomberg (Otterlo) - Cruise Control
Quinty van Tatenhove (Gapinge) - Bonny
Justus Valk (Amsterdam) - Mr. Feelgood, Zakarebel
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage, Lord Mayor
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Giant Queen
CCIP2*
Roza Driessen (Esch) - Qualitat des Bourdons
Georgina Goedee (Utrecht) - Madonna Van De Ijsseldijk
Okke Peemen (Meerle) - Hip Hop
Else Pinkert (Markelo) - Bink
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel


Wiener Neustadt, Milak CIC1*/ CIC2*/ CICO3*-NC Oostenrijk - 30 juni 2017 t/m 2 juli 2017 eventing
Tel: 0043-69918801000
E-mail: roland.pulsinger@icloud.com
Website: www.hrsv-thermilak.at
CICO3*-NC
Jan van Beek (Rijsbergen) - Vamp Du Monselet
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Renske Kroeze (Helvoirt) - Henri Z
Jordy Wilken (Teuge) - Burry Spirit, Chapeau Spirit
CIC2*
Eerke Lauwen (Breda) - Dolf II Ducaet
CIC1*
Jan van Beek (Rijsbergen) - Highlander van de Puiput
Max Trenning (Amsterdam) - Daingeann Paddy Pride, Gentleman's Agreement v Chie


Great Witchingham CIC1* Groot Brittannië - 30 juni 2017 t/m 2 juli 2017 eventing
Tel: 0044-1603873107
E-mail: greatwitchingham@googlemail.com
Website: www.blackwaterfarm.co.uk
CIC1*
Althea Bleekman (Devon) - Rival De Villegardin


Nebanice CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI3*-P4 Tsjechië - 28 juni 2017 t/m 2 juli 2017 mennen
Tel: 0042 0731472311
E-mail: nebanice@wia.cz
Website: www.nebanice.com
CAI3*-H4 WCupQ World Cup
Hans Heus (Eerbeek) - Calle, Donald, Flux, Vince, Vurst
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Xander, YK Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve, YK Twan


Chablis CAI3*-H1/ CAI3*-H2/ CAI3*-P1/ CAI3*-P2/ CAI3*-P4/ Frankrijk - 28 juni 2017 t/m 2 juli 2017 mennen
Tel: 0033-618097114
E-mail: att.yonne@wanadoo.fr
Website: www.attelages-yonne.fr
CAI3*-H1
Eline Houterman (Meterik) - Vygo
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Ans van de Velden - Rijkers (Uden) - Ceasar
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
CAI3*-P2
Karel van Kekem (Hoogblokland) - Brownwood Harley Admiration, Rozenhof's Jordan, Showboy
Woutera van de Kamp - Rozendaal (Ermelo) - Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen, Maurits
CAI3*-P4
Aart van de Kamp (Ermelo) - Bono, Loes, Maxh, Prins, Salto


Schwaiganger CAI2*-P1/ CAI2*-P2/ CAI2*-P4 Duitsland - 29 juni 2017 t/m 2 juli 2017 mennen
Tel: 0049- 8841613617
E-mail: info@turniergemeinschaft-schwaiganger.de
Website: www.turniergemeinschaft-schwaiganger.de
CAI2*-P1
Marissa Schuiling (Herveld) - Kyra
CAI2*-P2
Dirk Neerincx (Elst Gld) - Cillaarshoek's Norien, Cillaarshoek's Paulisca, Orchid's Jonas


Krumke CVI3* Solo D/ CVI3* Solo H/ CVI3* Team/ CVIJ1* Sol Duitsland - 29 juni 2017 t/m 2 juli 2017 voltige
Tel: 0049-1737777759
E-mail: mr.schulze@gmx.de
Website: www.cvi-krumke.jimdo.com
CVI3* Solo Dames
Joske van Koelen (Hoogland) - Kjeld
Claire de Ridder (Leidschendam) – Klintholms Ramstein
CVIJ2* Solo Dames
Lotte Geelhoed (Amersfoort) - Kjeld
Charlotte Seidel (Nieuweroord) - Smaragd
CVIJ2* Solo Heren
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Smaragd


Kings Forest CEI3* 160/ CEIYJ1* 80/ CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI1* Groot Brittannië - 1 t/m 2 juli 2017 endurance
Tel: 0044-1284 728862
E-mail: dianneluke@hotmail.com
Website: www.kings-forest.co.uk
CEI1* 80
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Medina Bin Neck

Ander Nieuws

  • Leren Paardrijden: Losrijden bij het springen *Video
    Leren Paardrijden: Losrijden bij het springen *Video
  • KNHS Instructeurscongres 2019: Een leven lang leren
    KNHS Instructeurscongres 2019: Een leven lang leren
  • Samenwerking levert WK-zilver op voor Oranje tweespannen, Stan van Eijk brons
    Samenwerking levert WK-zilver op voor Oranje tweespannen, Stan van Eijk brons