Deelnemers internationale wedstrijden 27 maart 2017 t/m 2 april 2017

Geplaatst op 28 maart 2017

Dit weekend staat in het teken van de wereldbekerfinales springen en dressuur. Voor Nederland komen in de dressuur Edward Gal en Madeleine Witte aan de start. Bij het springen zijn het Leopold van Asten en Maikel van der Vleuten. Naast de verschillende touren in de zuidelijke landen voor springruiters, is er in Nederland het 2*CSI in Kronenberg. In Exloo is een grote internationale menwedstrijd waar paarden en pony's aan de start komen in enkel- en meerspannen. Eventingruiters trekken naar Engeland en Duitsland.

Omaha NE CDI-W Final USA - 27 maart 2017 t/m 2 april 2017 dressuur
Tel: 001-4023421500
E-mail: contactOEF@omahaequestrian.com
Website: www.omahaworldcup2017.com
CDI-W Final
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin


Omaha NE CSI-W Final USA - 27 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 001-14024416300
E-mail: contactoef@omahaequestrian.com
Website: www.omahaworldcup2017.com
CSI-W Final
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Zidane N.O.P.
Maikel van der Vleuten (Someren) - VDL Groep Arera C, VDL Groep Verdi TN N.O.P.


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP Italië - 27 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - CSF Mr Kroon, Easy Again, Elberta, Filemon
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Cupidor
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant, El Corrado, Ted
Nick van der Graaf (Rucphen) - Dream Weaver, Elôdie
Demi van Grunsven (Handel) - Ever So Clever, Querida, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Amaretto, Cika, Dutchblue, La Calido
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don''t Tell Me What To Do
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Don Diablo HX, Entertainer
Suus Kuyten (Laren Nh) - Billy King, Dallas Du Domaine Z, Unicstar de Courcy
Megan Laseur (Soest) - Blue-Bayou, Eriana, Especially for You
Bas Moerings (Roosendaal) - Fosther
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Lisa Nooren (Engis) - Hallina de Muze, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha,
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Coocanusa, Cosma Go R, Quick Hamlet
Maud Roosendaal (Heelweg) - Universo
Ben Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock's Champions Ludwig, Marco V
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Complemento, Dexter R, Enjoy, Esmee, Sanvato
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Bukato, Quasila Fleur Z
CSI1*
Bart Gommeren (Oud Gastel) - DH's Star
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Al Capone, Expo
Tom Huybregts (Zundert) - Datrichta, Georgio van het Beetjen
Megan Laseur (Soest) - Basic
Kees Lips (Hoogstraten) - Contador van Maarle Z, Name it
Bas Moerings (Roosendaal) - Cremcaramel Della Monica
Paris Morssinkhof (Hierden) - Billy Dinero, Lamborghini
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, El Vigo
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Firework vd Kalevallei
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Feau, Flying-Sam, Gucci, Hide and Seek C, Hummer K
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Grappa
Nick van der Graaf (Rucphen) - El Hordorado Z, First Lady, Gattuso van de Marehoeve, Happiness, M-Santos
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Hucinta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Tom Huybregts (Zundert) - Miss Emerald
Suus Kuyten (Laren Nh) - Folinda, Oberon
Megan Laseur (Soest) - Una
Kees Lips (Hoogstraten) - Gaillard's Son
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Callida 2
Maud Roosendaal (Heelweg) - Fancy Roos VDL
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Faithless MVDL, Q en Q Z, United Z


San Giovanni in Marignano CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP/ CSIJ-B Italië - 27 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 0039-0541826611
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Comino, Domino, Evabellie W, Gran Canyon van HD, Nickoletta E, Pandora 258
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Charmeur, Dantos HBC, Dora van de Helle
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Gipsy Boy, Robinson
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Capella Marienshof Z, Einstein, Eranta
Anouk Kort (Lewedorp) - Askaban, Ichikawa
Patrick Lemmen (Grashoek) - Crocodile Dundee, Dadullah, Donanso, Jeremio
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Black Jack, Calumet, Cynthia Z, Dzingisz Kan, Eline-Maria M
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Action P, Q-Verdi, Zacharov TN
Bram van der Pluijm (Roosendaal) - Chicago-go, Cosmo H, Fortino TH
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Dubai, Broere Extase, Enzo DH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, Cadwallader M, Capetown, D'Angelo, Elrado
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Giga Blue
Vincent Geerink (Gelselaar) - Edentia Blue
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Good morning B
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Candy, Frascati
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquamarine Mail, G.As-Bombay
CSIYH1*
Monique van den Broek (Sevenum) - Fil a Fil
Sander Geerink (Gelselaar) - Ducati Z, Guess what's my name, H.Eldorado B.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Glorieus GR, Granblue-F
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fascinating Fortuna
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Barnadown Ricky
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Eagle, For the Moment


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 27 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 00351-917600969
E-mail: alubox@zonmail.pt
Website: www.vilamouratour.com
CSI3*
Janneke Brouwers - Van Dam (Moergestel) - Evelien, Zsa Zsa Gabor
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Anna Jo, Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Project, Top H
Marco Sas (Enkhuizen) - Djetske
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Carina FZ, Zimba HL
CSI1*
Janneke Brouwers - Van Dam (Moergestel) - Baccara des Forets
CSIYH1*
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Gilana Maria, Grand Beau


Oliva, Valencia CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 28 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Dreambrina, Ixy van de Nachtegaele
Remco Been (Wierden) - C-Valentijn, Euline DB, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Budel) - Sandorado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane, Diábolo, Doreusa
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS
Willem Greve (Markelo) - Elien, Elke Maria
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Endeavour, Ivan R
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Dacaro, Daro H, Dyantha V
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Mr. Europe, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Baccarat
Bart van der Maat (Breitenburg) - Cape Canaveral 5, Dalton
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, VDL Another Pleasure, Winde R.A.G.
Jesper Romp (Dinteloord) - Don't Touch It M, Eclips, Emo
Ruben Romp (Goirle) - Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Evita, Happy
Gerco Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Glock`s Zaranza, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Enjoy
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Zahraa
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Alzu Ohio, E.T., Excellent III, La Vida Loca 9
Annet Willems - Vos (Wierden) - E-Blue, Explosief, Interline H, Theo 149
Robert Vos (Wierden) - Carat, Contessa, Count Dooku, Dempseys, Don Gretzky, Fire-D
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z, Callgirl
Remco Been (Wierden) - Mine That Bird!
Ivo Biessen (Budel) - Cor-Leon vd Vlierbeek Z, Farayira vh Trichelhof
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco
Rob Eras (Helvoirt) - James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Imke Frankena (Utrecht) - Evita, Fanfreluche Van De Minkfarm, Fiorentina, Giorgio
Daan van Geel (Gees) - Falomus
Willem Greve (Markelo) - Faro
Bart Haselbekke (Wierden) - Qualif De Thurin
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Silverado
Marc Houtzager (Rouveen) - Cosmic Love
Bart van der Maat (Breitenburg) - Camirez FZ, Lousiana H
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Jesper Romp (Dinteloord) - Fabulous
Ruben Romp (Goirle) - Ascatano Z, ERP van www.olland.biz
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock’s Dobelensky
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive
Hilde Woudstra (Daarle) - Ficardi B
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Quint vh Maarlo Z
Ivo Biessen (Budel) - Cloney's Pleasure, Goldwin, Grace Kelly, Guarantee JB, Hunters Scenletha
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Floyd
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesaro Delano
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Daan van Geel (Gees) - Fee, Golden Boy VL
Willem Greve (Markelo) - Formidable, Garant
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana
Yves Houtackers (Weert) - Atoukeur Dorcel, Atrevido de Beaufour, Ginger-ale, Gracieuza H, Nora XLI CH
Bart van der Maat (Breitenburg) - Iron Man 15
Emmelie Melssen (Blokker) - Goodbye
Jesper Romp (Dinteloord) - Fiolita, Gaetano Musterd
Ruben Romp (Goirle) - Flair
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gerdinieke
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Galaxy
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 30 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: info@yvonnevanbergen.nl
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Sterrehof's Felisimo
Lisa Bongers (Wijchen) - Athina Van Schuttershof, Donbalian
Peter Bulthuis (Echt) - Dancing Boy, Diego
Gabriel Coumans (Deurne) - Coco Blue De Lui
Berber Dijkman (Wesepe) - Lord Quidam, Quidor Rose, Vivaldi Z
Michael Greeve (Veeningen) - Big Star JR KZ, Easton, Whitney B B
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Beau Beau, Janou, Jewel LVP
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Caesar, Contessa, Donatella L'Espoir
Kristian Houwen (Wanssum) - Cilydi, Daddy Cool JTH, Edinburgh
Paul Janssen (Well Lb) - D.Alba R 67
Loewie Joppen (Maasbree) - Bianca, Diamond Quick Heto, Ilatina
Pieter Keunen (Linne) - Alban, Dantura
Niels Knape (Baarlo Lb) - Dustin, Suárez
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata, Icarus, Zizi Donaldson BH
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Chilly, Codermie Z, Nerono Z
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Bredero, Dalvaro RK, Ferdinand
Peter Olthof (Langeveen) - Doma Sue
Teddy Van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof, Zazou
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Dante, Gioia van het Neerenbosch
Ralph Slaats (Waalre) - Pres d'Ici
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz
Sanne Thijssen (Sevenum) - It's Me, Sara Galotiere, Stippel
Liza Tiebot (Wanssum) - At Last, C'est La Vie
Claudia Verburgt (Koningsbosch) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Arie Z, Foraday
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Explosion, Quinlan
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Grandeur WP
Lisa Bongers (Wijchen) - Arselina, Enfant De La Rue
Peter Bulthuis (Echt) - Fan, Show Man Green
Michael Greeve (Veeningen) - Easy
Paul Janssen (Well Lb) - Bandito, Di Natale, Famelus
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - C.Gonda Z, Exclusief Canto`s
Pieter Keunen (Linne) - Cape Coral RBF Z
Niels Knape (Baarlo Lb) - Assira
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Ellemeta
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Equinox
Lynn van Oldeniel (Olst) - Evira's Uno, Flow
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R
Ralph Slaats (Waalre) - Fabio, K-Class Z
Niels Tacken (Meterik) - Bernadine
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Punjab
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Urban Legend Du Ty
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Fresco Blue
Peter Bulthuis (Echt) - Genereux Fortuna
Berber Dijkman (Wesepe) - Quasi Lord Z
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Fay
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Niels Knape (Baarlo Lb) - Flanagan
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Fellow Jumper
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Frascati
Peter Olthof (Langeveen) - Gardour VDL
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Lord Quality
Liza Tiebot (Wanssum) - Fybalia
Vincent Voorn (Weert) - Giovanni Reuvekamps


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 30 maart 2017 t/m 2 april 2017 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: mike@jumping-bonheiden.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Efosa D, Elissimo, Twister De La Pomme
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Grison Van Den Bisschop, Joris Vd Bisschop, Kirly the Music
Bianca Schoenmakers (Geldrop) - Boss HDH, Daylight, Dha Dha HDH
CSI1*
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Jacobien Molenkamp (Breukelen Ut) - Parcival H.
Albert Smit (Gilze) - Loredano van de Noordhoek
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Wizard Dream G, Zamba P.
Collin Zwartjens (Raalte) - Eberlinus, Gaillard De La Pomme
Meike Zwartjens (Raalte) - Globertrotter Z


Belton CIC2*/ CIC3* Groot-Brittannië - 31 maart 2017 t/m 2 april 2017 eventing
Tel: 0044-1949829061
E-mail: anna@bedeltd.co.uk
Website: www.bedeltd.co.uk
CIC3*
Andrew Heffernan (Cheshire) - Millthyme Corolla
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Harry Belafonte


Luhmühlen CIC2* Duitsland - 29 t/m 29 maart 2017 eventing
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de
CIC2*
Merel Blom (Aalten) - Ceda, Rumour Has It N.O.P., Viva La Vida
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Divo
Cynthia de Graaf (Vlissingen) - Head For Heights
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Wouter Mosselman (Westendorp) - Wisconsin S.M. Prison
Jeanine Steentjes (Pannerden) - G Star van het Moerven, Well Well Well


Deauville CPEDI3* Frankrijk - 30 maart 2017 t/m 2 april 2017 para-dressuur
Tel: 0033-607454435
E-mail: contact@handiequicompet.fr
Website: www.handiequicompet.fr
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Faust, Wallace N.O.P.
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Uniek N.O.P.


Exloo CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Nederland - 30 maart 2017 t/m 2 april 2017 mennen
Tel: 0031-650 244615
E-mail: exloo@head2tail.nl
Website: www.hoefnet.nl
CAI2*-H4 vierspan paarden
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Donald, Dreef Beheer Banjo, Floriano, Pandur, Vulcano
Edwin van der Graaf (Monster) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Barry, Flux, Vince, Vurst, Zilfire K
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Xander, YK Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve, YK Twan
CAI2*-H2 tweespan paarden
Robert-Roel van den Bos (Terschuur) - Adventure, Ariantha J, Waldemar, Zatijn
Jos Corsten (Mariahout) - Flugel, Frits C, G-Star CL
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Barrie, Carino
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Cantos, Gigolo
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tristan, Zorac
Alfons Engbers (Vasse) - Die Hard, Dynamo, Mtt Zonia Utopia
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Bacardi, Foppe, Zardonis
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Enique, Guus
Theo Timmerman (Varsseveld) - Balero, Conversano XXIV 3 2L, Esprit
Tristan Verheijen (Weert) - Andrew Star, Basilia, Blits
Harrie Verstappen (Eersel) - Josephine, Roelanda Petronella, Tsambikos
CAI2*-H1 enkelspan paarden
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Frans Hellegers (D Straelen) - Elijah
Arjen Holties (Schoonebeek) - Beron
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Claudia van den Bosch - Jansen (Someren) - Zaffraan
Bas de Koning (Leerdam) - Atleet
Stefan van der Meijden (Herwijnen) - Ezra
Wilma Meulendijk (Heesch) - Sander
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Jacques Poppen (Froombosch) - PP
Ans van de Velden - Rijkers (Uden) - Ceasar
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
CAI2*-P4 vierspan pony’s
Jan de Boer (Terwolde) - Matador, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Templedruid Jumanji, Templedr
Edith Chardon (Den Hoorn Zh) - Bas, Charlie, Penolwyn Silver Rosa, Polleke, Vechtzicht's Hunter
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Enrico, Fabian, Golden Boy, Marcus, Rocky
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Pronto, Wohld Neal, Ysselvliedt's Curley Mate
Aart van de Kamp (Ermelo) - Banjer, Bono, Loes, Maxh, Prins, Salto
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Huub, Jacko, Jody, Ysselvliedts Sven
Rene Limpens (Assendelft) - Harm B, Kanjer, Rivaldo, Torenhoeve's Matcho, Vechtzicht's Henessey
Marcel de Vries (Eygelshoven) - Achilles, Colin, Hades, Silyn, Whisper
CAI2*-P2 tweespan pony’s
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Noaberhoeve's Exclusive, Rotgers Xander, Sunstar's Calvados
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Yvonne Hovens (Beesel) - Bibi, Goed Goan, Vico
Karel van Kekem (Hoogblokland) - Brownwood Harley Admiration, Rozenhof's Jordan, Showboy
Dirk Neerincx (Elst Gld) - Cillaarshoek's Norien, Cillaarshoek's Paulisca, Orchid's Jonas
Heidi te Poele (Wolphaartsdijk) - Kelvin, Popeye, Twarres
Woutera van de Kamp - Rozendaal (Ermelo) - Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen, Vito
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Gella, Templedruid Skopje
CAI2*-P1 enkelspan pony’s
Francisca den Elzen - Douwes (Drouwenerveen) - Bart Blom
Shelly Gribnau (Heino) - Rephartox Maysun
Vivien Kribbe (De Lier) - Sharka
Tamara Pijl (Loosdrecht) - Dex
Marissa Schuiling (Herveld) - Kyra
Arion Vissers (Helvoirt) - Quinty
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel


Fontainebleau CEI1* 80/ CEI1* 80/ CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEIYJ2* Frankrijk - 31 maart 2017 t/m 1 april 2017 endurance
Tel: 0033-628355308
E-mail: cg.cabardos@bbox.fr
Website: www.grandparquetendurance.fr
CEI1* 80
Joyce van den Berg (Leiden) - Burnet
Masja Derks (Nijmegen) - Tassili du Florival
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Targhan DA
Daphne Leers (Landgraaf) - Vichka de la Tuillerie
CEIYJ2* 120
Ijjou Mohamed (Leiden) - Akis de Presle


Adelaide SA CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC Australië - 31 maart 2017 t/m 2 april 2017 voltige
Tel: 0061-885202581
E-mail: jagbeattie@yahoo.com
Website: www.sa.equestrian.org.au
CVI3*
Dianne ter Meulen (Bilthoven) - Next Generation Romulan

Ander Nieuws

  • #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
    #WoensdagWelzijnsWeetje Insecten
  • Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
    Eventingruiters strijden via EK en FEI Nations Cup voor Tokyo ticket
  • Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019