Deelnemers internationale wedstrijden 27 november 2017 t/m 3 december 2017

Geplaatst op 28 november 2017

Op Den Goubergh staan de komende dagen de deuren open voor de dressuurruiters. Naast de 4*-wedstrijd voor de Lichte en Zware Tour, komt ook de jeugd aan de start in Roosendaal. In Vragender is de tweede week van Jumping de Achterhoek met 2* en 1* rubrieken. Veder gaan Nederlandse springruiters naar Parijs, Stockholm en Poznan. Voor de menners zijn er wereldbekerpunten te verdienen in Budapest. Vader en zoon Chardon reizen naar Hongarije, samen met Koos de Ronde. Ook de voltigeurs hebben dit weekend hun wereldbekerwedstrijd. Carola en Marjo Sneekes voltigeren in Parijs.

Roosendaal CDI4*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ CDICh-A Nederland - 30 november 2017 t/m 3 december 2017 dressuur
Tel: 0031-630223531
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CDI4*
Ashley van Megen - Brons (Werkendam) - San Diego
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy
José van Haaren (Oirschot) - Atomic Dance
Jeannette Haazen (Maaseik) - Dabanos D'04
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari, Daula II
Stephanie Kooyman (Bergen op Zoom) - Dibert L
Astrid Langeberg (Noordbeemster) - Downtown
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Anouk Noordman (Zuidwolde Dr) - Zeronica
Caroline Rijnders (Oirschot) - Baya
Alex van Silfhout (Lunteren) - Zep
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Dahlhoff, Four Seasons
Linda Verwaal (Enter) - Jakari 2
Tosca Visser (Gorssel) - Asther De Jeu
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Conquest, Oldi 67
CDIU25
Yoeki Bos (De Hoef) - Vivaldi
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau
CDIY Young Riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Velazquez
Yoeki Bos (De Hoef) - Winnetou
Kaylee Gouda (Velserbroek) - Don Juan
Sharon de Kok (Middelburg) - Daydreamer
Mieke Naberink (Vragender) - Chesspoint
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Laura Quint (Heerde) - Edison
Thalia Rockx (Essen) - Verdi de La Fazenda
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
Mercedes Verweij (Hem) - Vian Sandro
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
CDIJ junioren
Chiel Van Bedaf (Etten-Leur) - Bond's Painting
Ezra Boer (Oostvoorne) - Zoë D
Annelotte Felix (Ijsselmuiden) - Amos
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don
Fleur Hovers (Meer) - Bolero DVB
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Thalia Rockx (Essen) - Golden Dancer de La Fazenda
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-vennep) - Don Camillo Du Bois
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Beauty Star
Michelle Kramer (Westerhoven) - Campsterhoven's Baldato
Fleur Prinsen (Achterveld) - Next Black Magic
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
Nienke Wulff (Oudehorne) - Yellow Boy
CDICh-A Children
Imke Lodewijk (Rijsbergen) - Rhibana
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
CDICh-A (E-pony) Children
Sanne Buijs (Heusden Gem Heusden) - Happy Feet
Yvette Oudman (Bierum) - Dior
Koosje Visser (Zeist) - Duck


Paris CSI2*/ CSI1*/ CSI5* Frankrijk - 30 november 2017 t/m 3 december 2017 springen
Tel: 0032-67485184
E-mail: info@eemworld.com
Website: longinesmasters.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zidane
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Salomon, VDL Groep Arera C
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue


Stockholm CSI4* Zweden - 1 t/m 3 december 2017 springen
Tel: 0046-22045620
E-mail: anna.nystrom@ridsport.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2
Jur Vrieling (Holwierde) - Silverstras, Zypern III


Poznan, MTP CSI3*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 30 november 2017 t/m 3 december 2017 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@mtp.pl
Website: www.cavaliada.pl
CSI3*-W wereldbeker
Michael Greeve (Veeningen) - Easy, Turbo Z, Whitney B B
Willem Greve (Markelo) - Calanta, Carrera, Zypria S
Kevin Jochems (Sevenum) - Batistuta, Enjoy, Quinoa des Riollets
Patrick Lemmen (Grashoek) - Beau Du Rouet, Dadullah, Ideaal
Robert Vos (Wierden) - Carat, Darius, Don Gretzky
CSI1*
Patrick Lemmen (Grashoek) - Jolie Fleur
CSIYH1*
Kevin Jochems (Sevenum) - Billy Penny


Lichtenvoorde CSI2*/ CSI1* Nederland - 29 november 2017 t/m 3 december 2017 springen
Tel: 0031-342440100
E-mail: psclichtenvoorde@hotmail.com
Website: www.psclichtenvoorde.nl
CSI2*
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) - Why Not
Remco Been (Wierden) - Dymendy, Esminka, Mine That Bird!
Ester Blekkink (Aalten) - Eindelijk, Electric, It's Easy
Bart Bles (Babberich) - Comino, Domino, Donner IK
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, Sterrehof's Rivegauche
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Maureen Bonder (Schoonoord) - Easy Again, Havinga's Barco van der Valckenborg, Isabeau de Laubry
Kars Bonhof (Lochem) - Al Ayar
Robin Bril (Westendorp) - Baco, Balou Puissant
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Belledorane, Doreusa
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Colocinni, Primeval Extase
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Eldorado S, Olimpo LS
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Red Bull
Peter Geerink (Diepenheim) - Extreme, Florijn W
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Enorm B.
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Eranta
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Camelot, Conthino
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena, Don''t Tell Me What To Do
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Silverado
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Qentino Donth-M, Qstar
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Alonso, Canto Bruno
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - El Clarimo, Empire N., Wimphof's Hinde De La Vie
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Contessa, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Marc Houtzager (Rouveen) - Edinus, Sterrehof's Felisimo, Veldstar's Celtion
Desiree Kemper (Dinxperlo) - Dominent
Edwin Klokman (Lochem) - Elia
Bas Knijff (Oude-tonge) - Cassius Clay VDV Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dickyville, Etna, Zucces
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Allegro, Elvis
Joey Lansink (Haaksbergen) - Fitou Eurocool's Apple
Mitch Laseur (Soest) - Al Paccio
Bart van der Maat (Breitenburg) - Cassirano Del Rilate, Dalton, Iron Man 15
Amber Meijer (Muntendam) - KM Chalcedon, KM Fajah
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Q-Verdi
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Fabio, Happy Girl 42
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Pim Mulder (Dalfsen) - Ecanto J, Expo
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Earl Grey, Flower Power G
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Urane de Talma
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Expo, Ferdinand
Gerco Schröder (Tubbergen) - Cenzo, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Evander HS, Expensive
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dento, Dexter R, Enjoy
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Braveheart, I´m Special De Muze TN
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Call Me
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Quasila Fleur Z
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
CSI1*
Jemaica Adam (Achtmaal) - Geneve SPO
Remco Been (Wierden) - Gouverneur
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - VDL Edgar M
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Geronada B
Maureen Bonder (Schoonoord) - Come Together
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Gigant, Zen
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Durano V
Faye van Bruggen (Huizen) - Wilson
Dayenne Diks (Isselburg) - Horse Victory Cristel Vd Mariahoeve Z, Wuscari
Lisa Everts (Enschede) - Kruimel
Sybren Giesbers (Zevenaar) - Emporio, Gelmood van de Mispelaere
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Canisha
Iris Hakvoort (Tollebeek) - BML Florida Balia NL
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Contara 15, Dyantha V
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Corvall, For Gold
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Capri Rubertha R, Layton
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Luimstra's Excel
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Rubio Monocoat's Wonderland
Desiree Kemper (Dinxperlo) - Get the Picture
Edwin Klokman (Lochem) - Fairytale
Matthijs Klopper (Enschede) - Emontro
Bas Knijff (Oude-Tonge) - Dosco Van De Postbaan, Given SPO
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Froukjecara
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Axtion-O
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Eurocool's Elstar, Eurocool's Farmers Apple
Mitch Laseur (Soest) - Karina R, Odina del Pas
Bart van der Maat (Breitenburg) - Quibery
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Formatera
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Guus B
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto, Graziano
Paris Morssinkhof (Hierden) - Billy Dinero
Skye Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Donna Perina, G-Vingino-Blue
Pim Mulder (Dalfsen) - B.C.O Furioso Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - De Nance, Efosa D
Lisa Nooren (Engis) - Ghost Z, Positano
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Marloes Postema (Rotterdam) - Kirly the Music
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Evakarla
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho VDS
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Eagle, Good morning B
Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) - Fiorella EVS, Fire Flash Toltien, Zembla V Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Que Bueno de Hus Z
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Vayrenta
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Espéranto
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Glamour
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Pilothago TN
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Bisquit
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - El Chapo, Tylien
Britt Wiefferink (Wierden) - Brunetti 2
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Fedanga, Freya
Jose Woldring (Garsthuizen) - Chella


Budapest CAI-W Hongarije - 2 t/m 3 december 2017 mennen
Tel: 0036-14222600
E-mail: ladanyi.kovacs.zoltan@lovasshow.hu
Website: www.lovasshow.hu
CAI-W wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Dreef Rezgo, Dreef Santos, Incitato VII-6, Pluto, Siglavy Capriola Kapitany
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Feles, Inci, Maestoso X-30 Magus, Pandur
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Halloween, M.T.T. Amadeo, Oosterwijk's Kasper, Tilou de Calou, Tommy


Paris CVI-W Frankrijk - 2 t/m 3 december 2017 voltige
Tel: 0033-176771104
E-mail: marine.talabart@comexposium.com
Website: www.salon-cheval.com
CVI-W wereldbeker
Carola Sneekes (Callantsoog) - Safari H
Marjo Sneekes (Callantsoog) -

Ander Nieuws

  • O-status CHIO Rotterdam verlengd
    O-status CHIO Rotterdam verlengd
  • HIPPIADE: VOLG ALLE ACTIE!
    HIPPIADE: VOLG ALLE ACTIE!
  • Hippiade 2019; Teamlid in het zonnetje
    Hippiade 2019; Teamlid in het zonnetje