Deelnemers internationale wedstrijden 29 mei 2017 t/m 4 juni 2017

Geplaatst op 30 mei 2017

In het Pinksterweekend zijn er in Nederland een aantal mooie, grote evenementen. De springruiters kunnen hun hart ophalen op het CSI in Wierden. Het concours kan zich verheugen op een aantal grote namen op de startlijsten. Voor de dressuurruiters is het 4* CDI in Roosendaal waar ook topruiters aan de start komen. Ook de jeugd komt hier volop aan bod. De Renswoude Horse Trials is een belangrijke wedstrijd voor de eventingcombinaties. Er wordt hier tot en met 3*-niveau gestreden. Verder zijn er Nations Cup wedstrijden voor dressuur- en springruiters op het nieuwe concours op de terreinen van Andreas Helgstrand in Uggerhalne, Denemarken.

Roosendaal CDI4*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ CDICh-A Nederland - 31 mei 2017 t/m 4 juni 2017 dressuur
Tel: 0031-165533277
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CDI4*
Dindi van den Brink (Kaatsheuvel) - Coolwater Rulana V
Ilse van Cranenbroek (Weert) - Emerald S
Myarca Dijkstra (Schoonrewoerd) - Domingo
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy, Calrieta H
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock's Zonik
Christianne Goes (Vleuten) - Accountancy Bellissimo
Jeannette Haazen (Maaseik) - Dabanos D'04
Kim Jacobi (Katlijk) - Horses2fly Après Minuit
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Ashley van Megen- Brons (Werkendam) - San Diego
Danielle van Mierlo (Maasland) - Azzurro, Dayano
Jessica Nijpjes (Middelburg) - Balorig Z
Jenneke Overduin (Bergen Op Zoom) - Candreo
Marieke van der Putten (Apeldoorn) - Zingaro-Apple
Janneke van Riet (Riethoven) - Ziroco
Nikki Schaap (Geldrop) - Chocolate Cookie RDP
Kim Schmid (Heerjansdam) - Pharmahorse Theodoor
Linda Verwaal (Enter) - Jakari 2
Nicole de Leeuw - Vonk (Ruinen) - Duvel
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Denzel, Hexagons Double Dutch
CDIU25
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Samaranch
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord Of Rock
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jill Huijbregts (Drunen) - Eventz Zamacho Z
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Debora Pijpers (Abcoude) - Bløf
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey
Teddy Wiedeler (Purmer) - Bexli
CDIY Young Riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Velazquez
Yoeki Bos (De Hoef) - Sandman, Vivaldi GW
Anouk Claassens (Roosendaal) - Vinny
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina, Zaffier
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Condor, Ecuador VD
Suzanne Glas (Wognum) - Amazing R, Soraya
Julia Groenhart (Middelie) - First Barrichello
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Sharon de Kok (Middelburg) - Daydreamer
Lotte Meulendijks (Heeze) - Welt Hill
Mieke Naberink (Vragender) - Chesspoint
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari, Vlingh
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Laura Quint (Heerde) - Edison
Amber Vermeer (Hilvarenbeek) - Farinelli
Laurie Vervoort (Helden) - Chester
Mercedes Verweij (Hem) - Show Boy
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star, Rolling Stone
Febe van Zwambagt (Bergharen) - FS Las Vegas
CDIJ junioren
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Bond's Painting
Annelotte Felix (Ijsselmuiden) - Amos
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Amber de Groot (Harmelen) - Hexagon's Zodinde, R Banderas
Fleur Hovers (Meer) - Bolero DVB
Meike Kroot (Diessen) - Vince
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - GG Desperado, Primeval Brittsion
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Joelle Peters (Helmond) - Dacar's Dream
Thalia Rockx (Essen) - Verdi de La Fazenda
Kristy de Roo (Groenlo) - Supério
Britney Schut (Papendrecht) - Deco
Florence Siemer (Rekem) - Zidane
Eva Sijtsma (Jisp) - Eyecatcher SKL
Mylene Spaak (Hierden) - Ziteldo
Sem Stiemer ('s-Graveland) - Waldemar
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
Romy Vreugdenhil (Odoornerveen) - Patrick
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Don Camillo Du Bois
Brandy Bos (Naarden) - Charming Forêt
Lauret Brinkman (Emmen) - Top Hero 2
Sienna Brouwer (Heiloo) - Reekamp's Emperor
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Else Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Britt van Gelder (Pijnacker) - Dornier
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Fleur van de Graaf (Benschop) - Rhyfedd Spike
Isabelle Harbers (Kootwijk) - Don Carino Du Bois
Tessa Huisma (Papendrecht) - Beukenoord's Niveau
Lisa Joosse (Balkbrug) - Bo
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Beauty Star
Laura Kompier (Zwaagdijk-oost) - Schermeer’s Hof King Lowie
Jessica Leenders (Overasselt) - Boldermans Boston
Marten Luiten (Winschoten) - Movie Star
Iginia Meloni (Schiedam) - Bodethal's Noble Boy
Lara van Nek (Wijdewormer) - Haasendonk's Sultan
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Sam Oudhof (Nijeberkoop) - Bodethal's Kosima
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Nova Rave (Aalten) - Waddenhoek's Merlin
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Pem Verbeek (Waalre) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Tess Verkade (Alphen Aan Den Rijn) - Denver
Nina Woerts (Franeker) - Molenhorn's Casanova
CDICh-A Children
Chiel van Bedaf (Etten-Leur) - Fernando
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Nina Woerts (Franeker) - Denver
CDICh-A (E-pony) Children
Imke Lodewijk (Rijsbergen) - Lex&Max's Ferrari
Yvette Oudman (Bierum) - Dior


Uggerhalne CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIO4*/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDI Denemarken - 1 t/m 5 juni 2017 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@equitour.dk
Website: www.equitour.dk
CDIO4* Nations Cup
Katja Gevers (Berlicum Nb) - Thriller
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari
Lynne Maas (Schiedam) - Zamora
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI3*
Joyce Lenaerts (Leende) - Euro
Lynne Maas (Schiedam) - Electra, Uranium W
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Four Seasons
CDIOP landenwedstrijd pony’s
Denise Hulsebos (Katwoude) - JMH Painted For Gold
Danique Swinkels (Moergestel) - Casimir De Luxe
CDIP pony's
Danique Swinkels (Moergestel) - Golden Saco


Wiesbaden CDI4* Duitsland - 2 t/m 5 juni 2017 dressuur
Tel: 0049-61171666
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.wrfc.de
CDI4*
Marjan van der Jagt (Spier) - Radetzky


St Tropez CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 1 t/m 3 juni 2017 springen
Tel: 0031-0402068899
E-mail: info@athinaonassishorseshow.com
Website: www.athinaonassishorseshow.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald N.O.P., Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Quivive S Z, Wunschkind
CSI1*
Bibi Beerens (Eindhoven) - Carius Z, Zowiezo
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois


St Gallen CSIO5*-NC EUD1 Zwitserland - 1 t/m 4 juni 2017 springen
Tel: 0041-712746699
E-mail: info@csio.ch
Website: www.csio.ch
CSIO5*-NC EUD1
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Con Quidam RB


Wiesbaden CSI4*/ CSIAm-A/ CSIAm-B/ CSIYH1* Duitsland - 2 t/m 5 juni 2017 springen
Tel: 0049-611716660
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.wrfc.de
CSI4*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Charmeur, Umeunig
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Gioia van het Neerenbosch, Unforgettable, Wilandro 3
CSIYH1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Fritzie


Uggerhalne CSIO3*-NC EUD2/ CSIOJ/ CSIYH1* Denemarken - 1 t/m 5 juni 2017 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@equitour.dk
Website: www.equitour.dk
CSIO3*-NC EUD2 Nations Cup
Bart van der Maat (Breitenburg) - Cassirano Del Rilate, Dalton, Sea Coast Just the Music
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Elton John TN, Pilothago TN, Starpower TN
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning, Just Me D&M
Jur Vrieling (Holwierde) - Corporal VDL, Dallas VDL, Etoulon VDL
CSIYH1*
Bart van der Maat (Breitenburg) - Camirez FZ
Zöi Snels (Geesteren Gld) - Global Champion TN
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - G-Laloma TAG


Ciekocinko CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 30 mei 2017 t/m 4 juni 2017 springen
Tel: 0048-585722508
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI3*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Easy Again, Elberta
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Caviar, Vanda Gucci, Vanda Vuitton
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Go Go Nabab RV, Somethin' Else, Vintage
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Vanda Hermes
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Borehamwood Hertfordshire) - Vanda Moet


Wierden CSI2*/ CSI1* Nederland - 31 mei 2017 t/m 3 juni 2017 springen
Tel: 0031-0546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.outdoorwierden.nl
CSI2*
Heleen Bakker (De Lutte) - Damira D
Marc Beckers (Roggel) - Da Vinci
Remco Been (Wierden) - Kantunaro, Mine That Bird!, Ulady
Rommy Veenstra - Boelens (Kollumerzwaag) - Ealba
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Carollo
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Ewinita, VDL Edgar M
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Beautyduna
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Doreusa, Durano V, El Greco
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Bas, Casparo
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Exclusive
Bjorn Egberink (Holten) - Feestje B.
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS
Sander Geerink (Gelselaar) - Bentley N., Charissa, Lord Quidam
Vincent Geerink (Gelselaar) - Beaumont, Einstein
Michael Greeve (Veeningen) - Eurohill's Africa, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carambole N.O.P., Elien, Elke Maria
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Athena
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, Ivan R, Qualif De Thurin
Marc Houtzager (Rouveen) - Flow, Mr. Europe, Sterrehof's Bylou
Kevin Jochems (Asten) - Happy Feet, Zanzibar
Hans van Kalsbeek (Assendelft) - Chelsea Royalty
Edwin Klokman (Lochem) - Can Can, Elia, Feinschnitt
Glenn Knoester (Assendelft) - Clint Easter, Empire
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Elan, Theoreme Du Desier, Zucces
Ruben Lamers (Bocholt) - Ariana Z
Daniel Lokerse (Eibergen) - Cassandra
Anne - Liza Makkinga (Ommen) - Celena, Finesse van Sappenleen
Amber Meijer (Muntendam) - Chalcedon
Emmelie Melssen (Blokker) - Al Paccio, Piccolo R
Gerben Morsink (Enschede) - Cartaire Z, Navarone Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Happy Girl 42
Pim Mulder (Zwolle) - Celine, Clintino
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Mac Laren Z, Twister De La Pomme
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cendy VDP
Niels Nanning (Dalfsen) - Elvaro
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, So It Be
Emiel Richter (Enschede) - Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) - Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Capri Rubertha R, Dante, Lord Quality
Maud Roosendaal (Heelweg) - Fancy Roos VDL, Universo
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Dubai, Broere Extase, Enzo DH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Eloma's Blue SFN, Elrado
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Davey
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dento, Dexter R, Dimitri
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Ditola-S, Erachelle-S
Leon Thijssen (Sevenum) - Evita, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique, Wishkarla
Wendy Timmers (Stegeren) - Quidam De Bagneux
Annet Willems - Vos (Wierden) - Dempseys, E-Blue
Robert Vos (Wierden) - Carat, Darius, Ulys Des Belerbes
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Brego R'n B
Roy Weel (Rouveen) - Sterrehof´s Eddie Blue
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Brunetti 2
Harrie Wiering (Reek) - Billy King, Folinda, Unicstar de Courcy
Don Willemsen (Nijverdal) - Dijkgraaf
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Gigolo, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Remco Been (Wierden) - Durano E., Gouverneur
Amke Bekhuis (Langeveen) - Eminence, For Gold HDH
Marcel Beukers (Waarland) - Elise, Fifty Fifty, Grace gammon FH
Rommy Veenstra - Boelens (Kollumerzwaag) - Courvoisier
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Dannemarit P
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Falanita
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Conquest, Ekirsten S
Naomy Bonvanie (Enschede) - Corona BB
Savannah Brandes (Markelo) - Nosebreaker
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Donna Karla
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - E-Amorine
Faye van Bruggen (Huizen) - Wilson
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Conbalou
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Calico Z
Rianne Dijkers (Weerselo) - Visa-Vie
Marjet Drost (Laren Gld) - Flinstone
Bjorn Egberink (Holten) - Juniano van het Aldenhof
Daan van Geel (Gees) - Fee, Gerdinieke
Sander Geerink (Gelselaar) - Echtweltoff Boogie Woogie
Vincent Geerink (Gelselaar) - Edentia Blue, Glorieus GR
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Gaia, Nut Specials Ecantos
Willem Greve (Markelo) - Faro, Ficardi B
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Empire, Expo
Bart Haselbekke (Wierden) - Luziana
Marc Houtzager (Rouveen) - Cheyenne
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) - Senso Stricto
Coen Kerbert (Enschede) - Elisabelle S, Go Besi
Edwin Klokman (Lochem) - Juventus
Glenn Knoester (Assendelft) - Edokitoo, Gigybalia
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Etna
Joey Lansink (Haaksbergen) - Eurocool's Apple, Eurocool's Elstar, Fitou Eurocool's Apple
Daniel Lokerse (Eibergen) - Hotline
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Amber Meijer (Muntendam) - Feline HBC
Emmelie Melssen (Blokker) - Karina R
Naomi Moorlag (Veendam) - Mister Hood
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fabio, Fadoretto
Pim Mulder (Zwolle) - Estaban, Gucci-Carlos HS
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Efosa D
Rianne Nalis (Broekland Ov) - Cavanta, El Torro VDP
Maaike Nijhof (Wierden) - Anory
Marije Nijhof (Hoge Hexel) - Amaretto
Mirjam Nijhof (Wierden) - Royal Dutch, Zorah
Iris de Paauw (Enschede) - Eager
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa
Kirsten Rikkert (Enter) - Sorrento
Dominique Nijhof - Roelofsen (Raalte) - Layton
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Cas, Ghodinho VDS
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Eagle, For the Moment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Extreme
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur, Vayrenta
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Enorm B., Ferrero
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Anastasia-S
Leon Thijssen (Sevenum) - Diablo Z
Mel Thijssen (Sevenum) - For Ever
Annet Willems - Vos (Wierden) - Vakman des Fontaines
Robert Vos (Wierden) - Scotch
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Benz, Easter Boy
Roy Weel (Rouveen) - Geniki WB
Maud van Weeren (Heemstede) - Dulona
Jessie Wiefferink (Wierden) - Apourti, Vida Loca
Harrie Wiering (Reek) - Amalia Z, Oberon
Don Willemsen (Nijverdal) - Orange Clover Carlou Balou
Albert Zoer (Echten Dr) - Freedom


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 2 t/m 5 juni 2017 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Dominique Greeve (Rucphen) - Champetter, D. Amelusina R 54
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Hickstead Van Overis, Icarus, Zizi Donaldson BH
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros
Johnny Pals (As) - Briljant, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Wesselina BH
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Esprit, Vegas
Frank Schuttert (Ommen) - Assalitore, Tiopepe des Champs, Winchester HS
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Carina FZ, Zimba HL
Vincent Voorn (Weert) - Ellavar X, Quinlan
CSI1*
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Johnny Pals (As) - Captain Cooper
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fioletta
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Willemijn HL
CSIYH1*
Dominique Greeve (Rucphen) - First Boy B.B.
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold Digger
Johnny Pals (As) - Balpar de Trebox Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Fiorie, Forlan
Frank Schuttert (Ommen) - Alanix Hero Z, C-Steffra
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Grand Beau
Vincent Voorn (Weert) - Giovanni Reuvekamps


Renswoude CIC3*/ CCI2*/ CIC2*/ CCI1*/ CCIP2* Nederland - 31 mei 2017 t/m 4 juni 2017 eventing
Tel: 0031-617879869
E-mail: secretariaat@renswoudehorsetrials.nl
Website: www.renswoudehorsetrials.nl
CIC3*
Janou Bleekman (Devon) - Granntevka Prince
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Henri Z
Tim Lips (Made) - Bayro, Vakarlos
CCI2*
Meggy van den Akker (Etten-leur) - Troy
Althea Bleekman (Devon) - Ziomf
Janou Bleekman (Devon) - Caliari Kiko
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Mullentine High Society
Gerdine Frens (Ermelo) - Wishfull Thinking
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Bas Kamps (Wijchen) - Do-it Heumstede`s
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Izalco
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Voulez-Vous
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Mauro Soeteman (Hoeven) - Electra
Patrick Verbakel (Aarle-Rixtel) - Coconut Girl
CIC2*
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Azkaban
Vera Grevelink (Asten) - Enita
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Watermill Stunning
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - Brent
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
Wouter Mosselman (Westendorp) - Wisconsin S.M. Prison
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Susan Smulders (Horst) - Easy Snake
Anouk van Gerven - Verwer (Chaam) - Carea Fortuna
Lieke van der Werf (Ede Gld) - Champ De Tailleur
CCI1*
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chase
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Levi Driessen (Esch) - Lord Ricello, Shadow Boxer
Kees van de Geest (Bunschoten-Spakenburg) - Ratina
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu, Divine H.E.
Wieneke Hadderingh (Bedum) - Dorite
Larissa Hartkamp (Lunteren) - Il Dolce van de Distelhoeve
Monique Hazeleger (Harskamp) - Utah
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Captain Suarez
Kiki Hoogervorst (Oegstgeest) - Zitodina S
Kees de Jong (Leidschendam) - Crossycor
Jody van de Kamp (Hengelo Gld) - Boniels
Nina Kok (Nijkerkerveen) - Chelcy VZ, Mr Jeremy
Renske Kroeze (Biezenmortel) - Eclips, My Big Fellow
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Valcor
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Watermill Famous 54
Joley Maarse (Middenbeemster) - Experiment M
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile, Double Perfect
Sam Peters (Clinge) - Bugatti
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Thierry van Reine (Herveld) - Piet
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Nienke van Roekel (Ede Gld) - Gentlemen
Merel de Rooij (Laren Nh) - Amigo, Captain Kobus
Myrle Schoones (Neerpelt) - Dimitri
Marit Siersema (Heeswijk-dinther) - Event Of Dance
Quinty Van Tatenhove (Gapinge) - Bonny, Valmont du Batut
Max Trenning (Amsterdam) - Daingeann Paddy Pride, Highlander van de Puiput
Martin van der Veen (Harkema) - Bløf
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Espionage, Lord Mayor
Ellemieke Wes (Ambt Delden) - Alexia
Maika Willemsen (Mierlo) - Anders
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Blackberry
CCIP2* pony's
Roza Driessen (Esch) - Qualitat des Bourdons
Georgina Goedee (Utrecht) - Madonna Van De Ijsseldijk
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Elise Otto (Schoonhoven) - Orchid's Megan
Okke Peemen (Meerle) - Hip Hop
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Orchid's Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Chanel, Robin Hood


Mooslargue CRI1*/ CRI2*/ CRI3*/ CRIY3*/ CRIJ3*/ CRICh Frankrijk - 1 t/m 1 juni 2017 reining
Tel: 0033-695502530
E-mail: contact.afqh@gmail.com
Website: www.afqh.org
CRI3*
Olivier van den Berg (Leiderdorp) - Heza Travelin Chic
Aniek Hagelaars (Eersel) - FS Rio Good Gunner
Jurgen Pouls (Grathem) - Paula First Gun


Bodiam CRI1*/ CRI2*/ CRI3*/ CRIJ1*/ CRIJ2*/ CRIJ3*/ CRIY1 Groot-Brittannië - 29 t/m 29 mei 2017 reining
Tel: 0044-1580830710
E-mail: goecircuit@aol.com
Website: www.gardenofenglandcircuit.co.uk
CRI3*
Minou Geurts (Nistelrode) - Frozen Tropical
Rieky Young - Van Osch (Vorstenbosch) - Whimpys Flahy Jay


Le Pin CRICh/ CRIJ3*/ CRIY3*/ CRI1*/ CRI2*/ CRI3* Frankrijk - 4 t/m 4 juni 2017 reining
Tel: 0033-608750583
E-mail: domontperret@gmail.com
Website: www.nrha.fr
CRIJ3*
Roos Verweij (Hem) - Macs Kingsized Ego
Erin Wielsma (Buitenpost) - Gun Ho Chex
CRI3*
Roel van Dijk (Beets Nh) - Reining Gunballs
Roy van der Hoeven (Wijdewormer) - A Chic On Whiskey, Best Shining Stud, Get Your Grove On


Bàscara CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI1* 80 Spanje - 2 t/m 4 juni 2017 endurance
Tel: 0034-938833608
E-mail: enduranceclub@hotmail.com
CEI1* 80
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Princ Bernes

Ander Nieuws

  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
  • Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen
    Neurologische vorm van rhinopneumonie in omgeving Zutphen