­ Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 april 2017 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 april 2017

Geplaatst op 04 april 2017

De springruiters hebben de tweede week van het CSI in Kronenberg. Daarnaast is de Global Champions Tour in Mexico, begint de tour in Lanaken en springen ruiters verder op de wedstrijden in Italië. Voor de jeugd is het concours in Bonheiden. De dressuurliefhebbers kunnen hun harten ophalen op het internationale concours in Nieuw en Sint Joosland. Ook de dressuurjeugd komt hier in actie. Namens de Nederlandse eventers vertrekt Tim Lips naar Italië voor een 3*-wedstrijd.

Nieuw en Sint Joosland CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A Nederland - 5 t/m 9 april 2017 dressuur
Tel: 0031-118603380
E-mail: cdi@dekroo.nl
Website: www.cdizeelandoutdoor.nl
CDI3*
Vincent Bol (Nieuw- en Sint Joosland) - Baltimore, Vip
Seth Boschman (Groesbeek) - Bon Passa
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo, Zephyr
Stephanie de Frel (Koewacht) - Beach Boy, Calrieta H
Christianne Goes (Vleuten) - Accountancy Bellissimo
Jeannette Haazen (Neeroeteren) - Dabanos D'04
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari, Baldi, Siro
Jill Huijbregts (Drunen) - EventZ Enzos-Armani
Anke Lambooij (Breda) - Wodka
Jessica Leijser (Budel) - Darius B, Djambalaya
Robin van Lierop (Groesbeek) - Cupido
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint, Electra
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook, Zippo
Ashley van Megen- Brons (Werkendam) - San Diego
Danielle van Mierlo (Maasland) - Dayano
Koosje Mulders (Amsterdam) - Las Vegas, Wim
Chantal Nijpjes (Middelburg) - Checavara
Jessica Nijpjes (Middelburg) - Balorig Z, Edeem
Karen Nijvelt (Hoeven) - Caramba, Darwin
Suzanne Albers - Peinemann (Oudenhoorn) - Anderson P
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
Jenny Schreven (Weert) - Wings H
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
Renate van Vliet (Maasdijk) - Axia's Victory U.S.
Mirelle van Kemenade - Witlox (Sint-Oedenrode) - Decor Vivaldo
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch, Oldi 67
CDIY young riders
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Velazquez
Skylar Bos (Naarden) - Black Boy
Yoeki Bos (De Hoef) - Sandman, Winnetou
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina, Zaffier
Marijke van Giesen (Schore) - Hexagon's Furious
Suzanne Glas (Wognum) - Soraya
Kaylee Gouda (Velserbroek) - Don Juan
Julia Groenhart (Middelie) - First Barrichello
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Lotte Meulendijks (Heeze) - Welt Hill
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Thalia Rockx (Essen) - Verdi de La Fazenda
Laurie Vervoort (Helden) - Chester
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star, Rolling Stone
Febe van Zwambagt (Bergharen) - FS Las Vegas
CDIJ junioren
Benth de Graaf (Bergambacht) - Zon Primaire GP
Fleur Hovers (Meer) - Bolero DVB
Meike Kroot (Diessen) - Vince
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - GG Desperado
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Cupido
Joelle Peters (Helmond) - Dacar's Dream
Jitske Prosman (Stolwijk) - Cool Girl-L
Thalia Rockx (Essen) - Una de La Fazenda
Maybrett Schreur (Oldenzaal) - Bugatti Veyron NL
Mylene Spaak (Hierden) - Ziteldo
Sem Stiemer ('s-Graveland) - Waldemar
Nicole Verschoor (Benschop) - Charmander
CDIP pony’s
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Don Camillo Du Bois, La Luna
Brandy Bos (Naarden) - Charming Forêt
Maud de Bruijn (Linde Dr) - EQ-Champion W, Remedy
Elya Doré (Weert) - De Goede Ree's Wup, Kraneveld's Björn
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Else Felix (Ijsselmuiden) - Golden Challenge
Britt van Gelder (Pijnacker) - Dornier
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Baumann's Despino
Fleur van de Graaf (Benschop) - El Marando, Rhyfedd Spike
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Flamenco Star
Tessa Huisma (Papendrecht) - Beukenoord's Niveau
Anna-Sophie Huisman (Ruinerwold) - Spoekedammetje's Nikos
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Beauty Star
Laura Kompier (Zwaagdijk-oost) - Schermeer’s Hof King Lowie
Floor van der Kuijl (Hummelo) - Champ of Daily
Lara van Nek (Wijdewormer) - Dream Dancer
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Carlijn van Oerle (Boxtel) - Leuns Veld's Walter
Sam Oudhof (Nijeberkoop) - Bodethal's Kosima, New Star 8
Nina Paans (Hardinxveld-giessendam) - Pulsar
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - TC Orchid's Syria
Kiki Romney (Poortugaal) - Reedborder Amazing
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Tess van der Stelt (Hank) - Makoy Van Orchid's
Tess Verkade (Alphen Aan Den Rijn) - Denver
CDIU25
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord Of Rock
Geert Hofland (Bodegraven) - Oswin
Jill Huijbregts (Drunen) - Eventz Zamacho Z
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Debora Pijpers (Abcoude) - Bløf
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey
Teddy Wiedeler (Purmer) - Bexli
CDICh-A children
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Armano
Caya Liefers (Vreden) - Zo Lucky
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie


Moscow region CDIYH Rusland - 7 t/m 9 april 2017 dressuur
Tel: 007-4959951684
E-mail: aralova@fksr.ru
CDIYH jonge dressuurpaarden
Dominique Filion (Roosendaal) - Ra Fetti


Mexico City CSI2*/ CSI5* Mexico - 6 t/m 9 april 2017 springen
Tel: 0052-5551001115
E-mail: internacional@fem.org.mx
Website: www.oxersport.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Emerald N.O.P., Zinius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Captain Cooper, Celine M Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Salomon, VDL Groep Arera C


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP Italië - 3 t/m 9 april 2017 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Carusso LS La Silla, Diesel, Dokyra Fortuna
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Briljant, El Corrado, Flying-Sam, Ted
Nick van der Graaf (Rucphen) - Dream Weaver, Elôdie
Melvin Greveling (Leunen) - Conthino
Bas Moerings (Roosendaal) - Fosther
Lisa Nooren (Engis) - Chin Champ, Hallina de Muze, Hocus Pocus de Muze, Ilusie Q, VDL Groep Centora de Wallyro,
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Coocanusa, Cosma Go R, Quick Hamlet
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Bukato, Quasila Fleur Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Acascia, Apatshe B, Curcuma il Palazzetto, Quality FZ, Zypern III
CSI1*
Anna Geldermans (Heemskerk) - Seatle
Bart Gommeren (Oud Gastel) - DH's Star
Melvin Greveling (Leunen) - Canisha
Tom Huybregts (Zundert) - Datrichta, Georgio van het Beetjen
Bas Moerings (Roosendaal) - Cremcaramel Della Monica, E.Laoise
Helma van Thiel (Hierden) - Arne T, Easy Boy Van De Doornhaag, Felix Kim NT
CSIYH1*
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Feau, Gucci, Hummer K
Bart Gommeren (Oud Gastel) - Honeymoon, Libanese B Z
Nick van der Graaf (Rucphen) - El Hordorado Z, First Lady, Happiness, M-Santos
Tom Huybregts (Zundert) - Miss Emerald
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Callida 2
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Faithless MVDL, Q en Q Z, United Z


San Giovanni in Marignano CSI1*/ CSI3*/ CSICh-B/ CSIYH1*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 3 t/m 9 april 2017 springen
Tel: 0039-0541826611
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Monique van den Broek (Sevenum) - Air Nike Z van de Helle, Charmeur, Dantos HBC, Dora van de Helle
Patrick Lemmen (Grashoek) - Crocodile Dundee, Dadullah, Donanso, Jeremio
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Black Jack, Calumet, Cynthia Z, Dunoville, Eline-Maria M
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Action P, Q-Verdi, Zacharov TN
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Dubai, Broere Extase, Enzo DH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Broere Canada, Cadwallader M, Capetown, D'Angelo, Elrado
CSI1*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B., Good Morning B
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Candy, Frascati
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Aquamarine Mail, G.As-Bombay
CSIYH1*
Monique van den Broek (Sevenum) - Fil a Fil
Patrick Lemmen (Grashoek) - Fascinating Fortuna
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Barnadown Ricky
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Eagle, For the Moment


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 6 t/m 9 april 2017 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: info@yvonnevanbergen.nl
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cassilia, Davinci, Goldfeyer
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Carollo, Fernando V, Frodo
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Freebird
Peter Bulthuis (Echt) - Dancing Boy
Elke Geraedts (Baexem) - Carono Z
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Igor F
Pieter Keunen (Linne) - Alban
Niels Knape (Baarlo Lb) - Dustin, Janou, Suárez
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Chilly, Codermie Z, Nerono Z
Ruben Lamers (Bocholt) - Ariana Z
Bart Lips (Biest-houtakker) - Bent
Tom Martens (Ospel) - Callas, Ut Wodka
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Elianca, Happy Girl 42
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Carizzo Z, Walter V
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Martin Sterk (De Hoeve) - Beauwaniki WH
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Batistuta, Wishkarla
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Carel Van Donderen, Faran
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Duran Duran, Evalien
Claudia Verburgt (Koningsbosch) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Explosion, Quinlan
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Brego R'n B
CSI1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Dylano, Grandeur WP
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Dannemarit P
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Conboy, S.F. Zendo
Marielle Friesen (Ommel) - Devito
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Kelly Jochems (Achtmaal) - Qwina
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness, E-Umonia-R
Pieter Keunen (Linne) - Footlose HX, Quitero V Z
Niels Knape (Baarlo Lb) - Assira
Bart Lips (Biest-houtakker) - Celine Z, Clarimo La Loi, Hursulo
Tom Martens (Ospel) - Classic Edition 3
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Allerdings II, Freiminka's Blue Diamond
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Vayrenta
Mel Thijssen (Sevenum) - Bono, Enrique
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Geihaiwej
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Ceasar
Nynke de Vries (Oldeholtpade) - Benz
CSIYH1*
Massimo Antonioli (Grashoek) - Gotico
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Ghostbuster
Marielle Friesen (Ommel) - Goedhart
Lars Kersten (Egchel) - First One
Bart Lips (Biest-houtakker) - Freeswing
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Fadoretto
Beau Schuttelaar (Tegelen) - My Boy Z
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.


Lanaken CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 6 t/m 8 april 2017 springen
Tel: +31577408370
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Heldia, WBS Denver
Kim Emmen (Raamsdonk) - Boevee, Cibalia, Delvaux, Farah, Flock
Dominique Greeve (Rucphen) - First Boy B.B.
Roel Holthuizen (Goch) - Abnormal, Carpe Diem 81
Yves Houtackers (Weert) - Dandy Blue B., E.Adermie R54, Mamba Du Buisson Z
Julian Kraay (Ederveen) - A.Kumonia, Djin Djin, Wings
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Europa, Icarus, Zizi Donaldson BH
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) - Axtion-O, Cassandra, Kantunaro
Joy Lammers (Achel) - Athena, Cayenne la Garette Z, Erka, Froukittaire, Zomerfee Van De Broekkant
Gerben Morsink (Enschede) - Cartaire Z, Clintino
Cristiaan van de Plasse (Kruiningen) - Flora de L'Impermeable
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Amberlina, Dahy Lalan, Sawyer L Enchante, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Valenti
Frank Schuttert (Ommen) - Balouette E, Chianti's Champion, Lord Al Bahar, Tiopepe des Champs
Henry de Wulf (Doenrade) - Freule B, Zypria Adelheid Z
CSI1*
Daniëlle Boering (Oldekerk) - Grandkittaire
Marilot Dinklo (Dagobertshausen) - Cosmopolitan, Denzel HN
Kim Emmen (Raamsdonk) - Gikke
Anna van den Hadelkamp (Montfoort) - Father's Son
Roel Holthuizen (Goch) - Gertje van het Scheefkasteel
Cejay Joosten (Zevenaar) - American Pie 14, Sagnol
Tani Joosten (Beek Gem Montferland) - Vintage
Henry de Wulf (Doenrade) - Ariovist CH, Flugel
CSIYH1*
Roel Holthuizen (Goch) - Livius van Orti
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Geronimo DDH
Joy Lammers (Achel) - Giovanta
Cristiaan van de Plasse (Kruiningen) - Guillaume
Henry de Wulf (Doenrade) - Zumatra Adelheid Z


Bonheiden CSIJ-A/ CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A België - 6 t/m 9 april 2017 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: cobel.nv@telenet.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSIJ-A junioren
Niels Kersten (Egchel) - Can Win, Carefull
Iris Michels (Liessel) - Adidetje, Danique
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Homer de Muze, Zomodo P
Tom Schellekens (Esbeek) - Dena-Sienne, Dubai
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Dijkerhoeve`s Herbie, Wizard Dream G, Zamba P.
CSIP pony’s
Savannah Brandes (Markelo) - Bosvallei's Tiego
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerkerveen) - Brinckhoff's Holiday
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Ziolieta
Bo Notting ('s-Gravenhage) - Zeus
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Pleun
Danique Swagemakers (Heumen) - Jack of Hearts
CSICh-A children
Nikita Cheung (Zundert) - Incredible v/d Laarse Heide Z, Quintina v/d Laarse Heide Z, Tina v/d Laarse Heide Z
CSIU25-A
Niels Kersten (Egchel) - Lacento, Union de Flandre


Vairano, Vidigulfo CIC3*/ CCI3*/ CIC2* Italië - 6 t/m 9 april 2017 eventing
Tel: 0039-335682864
E-mail: info@marinacima.com
Website: www.vairanocic.it
CIC3*
Tim Lips (Made) - Bayro


Mount Hunter CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC Australië - 7 t/m 9 april 2017 voltige
Tel: 0061-427232648
E-mail: docwilli@hotmail.com
Website: nominate.com.au
CVI3*
Dianne ter Meulen (Bilthoven) – Next Generation Romulan

 

Ander Nieuws

  • Verslag dressuurforum 14 september 2021
    Verslag dressuurforum 14 september 2021
  • Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start
    Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start
  • Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 september 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 september 2021